Ja się aż tak nie znam. Spojrzałam na skład i ta zawartość popiołu mnie zawsze zastanawia .
Jest jeszcze Josera High Energy. Nie chodzi o cenę, bo one wszyskie mniej więcej w tej samej, ale o to co będzie najlepsze dla Maro.
Ja obawiam się jego reakcji na męża. Pracownicy w schronie z przekąsem stwierdzili, że może to i był agresor, ale już "ustawiony" Mężczyźni mogą mu się źle kojarzyć
I jeden i drugi masakra
Kołtunik jak pluszak, jak postawisz, położysz tak zostaje. Przeważnie siedzi ze zwieszoną głową.
Oczek - dramat !!!! i jeszcze raz dramat.
Świąd, futro jakby go z oleju wyjąć, bez przerwy trzepie uszami. Albo spał, albo płakał. I nie widzi nic.