Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']zazdroszczę!!!! naprawdę świetna jest :klacz: jak ja żałuję, ze jak Luna była mała to nie wiedziałam tak wielu rzeczy :placz:[/quote] Ja żałuję, ze jak moja była mała, to nie wiedziałam o jej istnieniu :eviltong:
  2. Nie mam zdjęć :angryy: Mam nadzieję, ze beda jutro, jak nie trzeba go ogłaszać z tymi.... wczoraj w nocy wyć i szczekać mu się zachciało.... jak tak dalej pójdzie, to zrobią z nim "porządek" :angryy:
  3. [quote name='AMIGA']No chyyyyba, że była pupilką właściciela :mad:[/quote] Żeby z takim zdredziałym zwierzem życ, czy zatasiemcowanym i oblepionym qpą, to trzeba je naprawdę kochać :eviltong: Wiesz jak jest, piesek nie lubi grzebienia, właściciel kocha pieska, więc go nei czesza - autentyczna wypowiedź :mad:
  4. [quote name='malawaszka']sznaucerka średnia ok 8 letnia jest w schronisku w Łodzi, ale mam trudności z dowiedzeniem się o niej czegoś więcej [B]bo tamtejsze wolontariuszki chyba mnie nie lubią albo nei wiem co bo zawsze jak zadam pytanie to olewka [/B]:niewiem: odechciewa się...[/quote] Mam rozumieć, ze Ty mnie tez nie lubisz :eviltong:
  5. Dziś tam będę, porobię zdjęcia. Po cichu liczę, ze stanie się cud i ktoś go szybko wypatrzy - jak się dobrze poogłasza. Taki przerośnięty jurczek śliczny z niego przecież :razz: a miłośników rasy od groma :diabloti: Hotelik byłby cudny.... ale za co :shake:
  6. :kciuki::kciuki::kciuki:
  7. [quote name='malawaszka']moje co prawda narobią hałasu na 100% jakby ktoś łaził bo Luna się awanturuje nawet jak poczuje zapach obcego, który jakis czas wcześniej był w naszym domu jak jej nie było na przykład - biega po śladzie w się awanturuje, ale obrońcy z nich żadni bo za małe są żeby być groźnymi :shake: [/quote] :lol: Bowskie to. Ach te sznoopki, tęsknie za moim bydlęciem, mam problemy z otwieraniem drzwi ludziom - nie ma kto szczekać.... tez nie mam za czym tęsknic... za darciem ryja :roll:
  8. Ja tam jestem baaardziej tolerancyjna, kieruję się wyłącznie intuicją :eviltong:
  9. [quote name='*Monia*']Hexa dostaje więcej jedzenia, bo ja bez miarki i na oko karmię. Do tego jeszcze gotujemy często i mi potwór nie tyje po tym wszystkim :lol:. [/quote] One z Lizką siostry :lol: To samo... co podskoczy od 200 g, to sie.... no tego... wykupa i znów mniej :angryy: [quote name='*Monia*']Już tam polazłam, ale niebardzo mam co poradzić :roll:.[/quote] Jak to co, choćby podnoszywać :p A nóz za jakiś czas będę potrzebowała wizyty przedadopcyjnej :razz:
  10. Zdjęcia by się przydały, ale on jest kursant, a ja jak jestem w Żorach, to pod wieczór i szukaj wiatru w polu. A moja Gwiazada nie rozumie co to znaczy z poziomu psa, te nastolatki :mad: Zresztą moją małpką, to nie ma co liczyć na nic dobrego :eviltong:
  11. Ale Hexa niedozywiona, jak Lizndzior :lol: Ssspam [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/terierkowaty-miziak-mieszka-na-ulicy-szuka-dt-147243/#post13023198[/url]
  12. I nic :-o Tyz namierzyłam terierka... myślałam, ze na domek chętny na Kleksa się załapie :eviltong: Jakby co [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/terierkowaty-miziak-mieszka-na-ulicy-szuka-dt-147243/#post13023198[/url] :shake:
  13. Zdjęcia coraz lepsze :p
  14. Kolejny wywieziony do lasu :shake: Chłopak jest uroczy, śpi między dzieciakami na placu zabaw, suczki kocha bardzo, ale nie jest nachalny, daje się pomiziać, obejrzeć podwozie :cool1: Nie wyglada na awanturnika ;) W ogóle nie przejęty swoim losem, ale zima idzie, może komuś niebawem zacznie przeszkadzać.... a to oznacza Mysłowice :shake: A wygląda tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/200/379dda80fb70737bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/203/c10921128cd4eacdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/116/d365640dd1f6f60amed.jpg[/IMG][/URL] Będzie z 10 kg psa ;) Błąka się w Żorach. :help1: :help1: :help1:
  15. [quote name='weszka']Jak to się mówi - jaki pan taki kram :diabloti::eviltong: [/quote] Obraziłabym się prawie :razz: ale na szczęście ten brodaty czarci pomiot to nie mój pomysł... ale pozdrowię mamę od Ciebie :eviltong: Ja mam moją najidealniejszą Lizotkę ślicznotkę :eviltong:
  16. [quote name='*Monia*']Kwestia motywatora :evil_lol:. [/quote] O nie... Lizus, to się musi przekonac, że fajne i pieski wychodzą z tego cało :lol: Zawsze dajesz takie niewyraźne zdjecia, ze nie umiem ocenić czy one podobne czy nie, a jedyne co je łaczy, to bycie czarnym kundlem ;) A teraz Hexa lata... daj coś wyraźnego w bezruchu
  17. [quote name='infers']Ja chcem Tośka, a nie nudne ryby:diabloti:[/quote] :happy1: dobrze gada, dobrze ;)
  18. O matko :crazyeye: Mam nadzieję, ze Lizus tez będzie latał :p
  19. [quote name='malawaszka']może dojazd liczył :lol: ale mniejsza o to, ja średnio podchodzę do takich adopcji - do pracy w ochronie, jako stróż itp - a jak praca długo nei potrwa to co? [/quote] Przy dobrych wiatrach się to kończy "szukaniem" owego domu...
  20. :klacz: Taka pięknota, nic dziwnego :]
  21. [quote name='weszka'] Polecam tak na szybko krótki [URL="http://www.amichien.pl/art_etapyrozwoju_pies.html"][B]artykuł [/B][/URL]na ten temat :razz:[/quote] Ja to mam szczęście, moja suka po 4 latach zaczyna wychodzić z etapu ucieczek :multi: Jeszcze ze 4 i będzie psem dojrzałym :mdleje: Uwielbiam takie poradniki, dowiaduję sie wówczas, ze mam mutanta... przeca jak ja to bydlę wezmę w nowy teren, to jak nic pójdzie w długą... co innego stara trasa - nuda, można zrobic łaskę i polatac za talerzem :angryy: Wyfutruję jej to czarne doopsko kiedyś :mad:
  22. Świetne te wspólne :p Też mi się marzy lepszy sprzęcior :placz:
  23. Cudny ten szczeniak :p
  24. [quote name='Bzikowa']zerduszko - owszem :lol: ale oboje studiowali bardziej wymagające kierunki niż biologia (tak, pewnie za miesiąc będę te słowa wypluwać :diabloti:) więc może mają przekłamaną wizję studiów :lol:[/quote] A może oni nie studiowali :lol: Wiesz, zawsze sie znajdzie kilku takich, co nie nauczą się jak studiować i tracą mnóstwo czasu i energii zachowujac się jakby ciagle byli w liceum ;)
×
×
  • Create New...