-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Zajrzyjcie tu kochani kudłaczomaniacy, deklaracje po 1, 2 czy 5 zł mile widziane - a dla nas to czesto małe wyrzeczenie :modla::modla::modla::modla::modla::modla: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176655-KudA-acz-Finnigan-smutek-i-tAE-sknota-ZBIERA-NA-HOTELIK?p=13857648&viewfull=1#post13857648[/URL]
-
Emigrantka, a z kim i gdzie?? :evil_lol: :razz: W którym schronisku ta sunia przebywa?
-
Czytam, czytam, ale te ostatnie posty :eek2: Rozpusta... :eviltong:
-
[quote name='UBOCZE'] Wczoraj trochę rozsyłałem, ale gdy nie ma jeszcze wykrystalizowanej opcji, to trudno zatrzymać na wątku większość osób...[/QUOTE] Właśnie o to mi chodzi, dostałam zaproszenie i co mam tu robić? Jutro dostanę 5 innych, gdzie na juz jest szukana konkretna pomoc i ten zginie w morzu potrzeb.
-
Pozwolisz, ze nie zwrócę uwagi na nic poza uszami, kocham takie :) Oczywiście efekt końcowy b.mi sie podoba, ale uszy.... ach :)
-
[quote name='Nemko']Ja niestety finansowo nie pomoge, bo mialam bardzo duzo wydatków naszych "pieskowych" i tych "bazarkowych" w tym miesiacu, deklaracji...Zerduszko, robimy, co mozemy, rozsylamy watki, ludzie slabo tu zagladają:(:( Trzeba naglosnic Pysia!![/QUOTE] Rozsyłanie nic nie da, jesli na wątku nie będzie konkretnego info co dalej z spem... na co się zbiera. Znalezienie niepłatnego DT może się nie udać.
-
Już dawno stwierdziłam, ze po mojej sznapcerce nic mnie nie zaskoczy :lol: Nie lubię określenia wredny pies, ale ona taka jest: wredna suka :lol: przez 11 h i 59 minut jest grzeczna, aż tu nagle cap kogoś! Diaboł. Supcia też próbowała ustawić, ale on kochał panienki, to mu odpuściła ;) Ale Ci śmiecę ;) A skąd taki ładny podpis??
-
[quote name='*Monia*']Na szelkach ogólnie nie lubię psów prowadzać, bo mam mniejsze panowanie nad nimi i boję się że się któraś wywinie :roll:. Nie wiem jak to jest z uczeniem ciągnięcia, ale z doświadczenia mojego z Shinulcem mogę powiedzieć że ona się nauczyła ciągnąć na zwykłej smyczy a na flexi chodziła całkiem ok ([B]teraz ma jakiś trudny wiek i szaleje, podskakuje, nagle się rozbiega i szarpie, na flexi udaje mi się ją bardzo często zastopować głosem zanim smycz się skończy[/B]). Na spacery bez puszczania wolę flexi niż długą linkę, bo po ostatnim spotkaniu z glebą mnie trochę tyłek bolał, a od flexi jedynie rękę mogę mieć wyrwaną jak się zagapię :roll:.[/QUOTE] I tego właśnie uczy flexi. Jakim cudem na szelkach nie masz panowania? Ja tam wolę.
-
[quote name='Energy']Jak pudliszon będzie od małego miał kontakt z psami to nie powinien robić takich afer jak sznaucerka;) :[/QUOTE] Moja sznapcerka przed pierwsza cieczką lubiła inne psy, po drugiej zabijałaby wsio co sie rusza... toto tak ma. Z pudlicą mojej kuzynki, to sobie prawie do gardeł skakały :lol: Mam tu pudlice na osiedlu, z Lizekiem się przyjaźnią z sznapcerką chciałyby się pozabijac :stupid:
-
Kiedyś mi się marzył pies bezproblemowy, ale co z takim robić?? Kcem cholerę ;)
-
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
To buziaki dla wszystkich pomagających w akcji :) -
[quote name='Equus']jak weźmiesz szczeniaka to się przyzwyczają ;)[/QUOTE] Mnie nie martwi, ze się nei przyzwyczają, bo ja ją krótko i ona się do wsiego przyzwyczaja, bardziej się martwię żeby taka druga diablica do innych psów jak sznapcerka mi się nie trafiła, hihihi ;)
-
Ja sobie kiedyś czytała opisy ras, różnych. No i wypadło mi na pudla. Ale nie znam rasowych - wiem, ze z moją "sznapcerką" się pudlicę spinają i to budziło moja obawę. Ale poza tym, to właśnie tego chcę :p Marzy i śni mi się taki pies :loveu: Moja sznapcerka ma duuuużo wad, pudle takich nie mają, za to kundliszon bez wad jest zbyt... bezpciowy ;) Edit: pudla chcę na za paaaare ładnych lat, ale dużego.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='bonsai_88']Trzeba będzie zapamiętać na wypadek, jakby mnie Smoku porządnie wkurzył.... A na poważnie to z gościa jest zwykły idiota... ok, miał ochotę sobie pojeździć [i narazić się na wypadek, bo w takich warunkach o to bardzo łatwo], ale że dzieci narażał?![/QUOTE] Przecież on chciał dzieciom tylko przyjemność sprawić, trochę rozrywki. Tak jak puszczający swoje psy do każdego... niech się bawią, a co! Dziś znów mój ukochany golden pogonił mi sucz, szkoda, ze drugiej nie było! owy golden wpadła na mnie z furą śniegu.... usłyszałam przepraszam. To jest dziwne, jak owy golden terroryzuje swoją masa moją niespełna 8,5 kg sucz, to jest ok, a jak potraci mnie cięższą od niego, to włwaścicielka czuje że coś jest nei tak... Alr to tylko pies, nie? -
Sznaucerek vel.Szczekacz Aldo - już nie szuka! MA DOM!
zerduszko replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Brawo! To ja też całuję Ciebie AniuG wirtualnie ;) w podzięce za zaangażowanie :) -
Obejrzałam filmiki i ja kcem dupelka :D
-
[quote name='ladybird']A to nie jest tak (naprawdę nie wiem, tak się tylko zastanawiam), że flexi uczy ciągnąć? Czy nie ma problemów przy używaniu raz zwykłej, a raz flexi? Bo jednak flexi jest ciągle napięta, czyli właśnie taka, jakiej (używając zwykłej smyczy) nie pochwalamy... Czytałam kiedyś, że żeby to rozróżnić, trzeba zwykłą przypinać do obroży a flexi do szelek i nigdy tego nie mieszać... Jak to jest? :roll:[/QUOTE] Podobno tak. Dlatego moja sucz na flexi chodzi na szelach, na zwykłej smyczy na obroży i ćwiczymy luźną. Ale za to ułatwia psom z problemami kontakty z innymi psami. Na razie za krótko mam flexi żeby coś z dowiadczenia napiać.
-
Melduję się, potem poczytam.
-
Wilczasta duża młoda suczka z Olkusza - MA DOM!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] a wyróżnione allegro zbiorowe mogę zrobić dzisiaj[/QUOTE] To zrób jakieś fajne :lol: Ja nie mam kompletnie weny... mam taka wizję ogólną, na początku jakiś dobry bajer, a potem kazda z osobna w kilku zdaniach + zdjęcie. wiem, marudzę ;) Na konto sznaucerów mogę przelać? Napisz mi tylko ile wyjdzie. -
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zdrówka chłopakowi :) A Wam wiele radosci z obcowania z nim :) -
[quote name='Bjuta']Allegro kończy się za dwie minuty. Było 7455 wejść. 3 osoby kliknęły - a Lato pewnie na lodzie, tak?[/QUOTE] Ale prosiłaś kogoś o przelicytowanie?
-
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No kurrrr...... -
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Będzie miała swój dom, swoja kanapę i swojego cudownego ludzia. Tak mówię i koniec. Jak przyjdzie jej kolej na ogłoszenia, to postaram się je wypromować i uatrakcyjnić jak sie tylko da. Przydałyby mi się nowe zdjecia. Tak samo dobre jak te stare ;) Pewnie będzie problem, ale mam wrażenie, że sie opatrzyła ;) -
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie było ani jednego telefonu?