[quote name='Energy']
Mama nie chce Ci oddać?:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE]
Nie chce! Juz prawie trzy tygodnie. Ale w sumie to jej pies :lol: Jednak ja się nie zgadzam, ja chcę mojego diabła z powrotem!
[quote name='malawaszka']bo ja walczę z tym co moja mama zrobiła z moim ojcem - kalekę z niego zrobiła co to umie sobie tylko wode na kawę zagotować - ooo nie nie mój TZ umie sobie sam robić papu a ja mogę mu robić od czasu do czasu :grins:[/QUOTE]
Waszka.... przestań zgapiać :P
Ale może dobrze mi to wróży, bede miała dom, wprawdzie bez prądu, ale może :D
[quote name='majqa']Przesłałam Ci Zerduszko 8 maili - zdjęcia i tytuły 8 płyt CD. Cenę pozostawiam Twojemu wyczuciu.[/QUOTE]
Tego się obawiałam. Jak zrobię, wstaiwe link. Boję się tych 8 maili, myslałam, ze to będą ze 2, 3 rzeczy ;)
Ja byłam jakis zcas temu na wizycie u Pana bez żony, wprawdzie z dzieckiem, albo bardzo dobrze dom prowadzi i dziecko wychowuje - bella moze chcesz po adopcyjna przeprowadzić :eviltong:
[quote name='majqa']To ja [B]poproszę Zerduszko o maila[/B] na PW, na który podeślę Ci fotki rzeczy i opisy. Miałam je powystawiać na allegro, a że tego jeszcze nie zrobiłam mogą posłużyć Rusałce.[/QUOTE]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[quote name='majqa']To ja [B]poproszę Zerduszko o maila[/B] na PW, na który podeślę Ci fotki rzeczy i opisy. Miałam je powystawiać na allegro, a że tego jeszcze nie zrobiłam mogą posłużyć Rusałce.[/QUOTE]
[email][email protected][/email]
[quote name='Cheritka']Z jakimi ogłoszeniami szalejesz ????[/QUOTE]
Jeśli do mnie, to z psimi :) Jak zwykle bleh :/
[B]GPooLCLD -[/B] każdy kto ma jednego psa nie wie co traci :diabloti: Przy dwóch psach jest 0,8 x roboty co z jednym :eviltong:
Ja musze odzwyskać moją sukę, bo oszaleję.... policję albo jakis TOZ zawiadomię ;)
[quote name='bonsai_88']Zerduszko jak na razie od paru miesięcy stara się tylko co raz bardziej - przyzwyczajam go, co by później nie narzekał ;)[/QUOTE]
Pare miesięcy, to i ja bym potrafiła :) Szczególnie pare pierwszych :P
[quote name='bonsai_88']O matko, właśnie przytargałam do domu prawie 40 kg zakupów + Smoka na rękach....[/QUOTE]
Jak tam kolano?
[quote name='malawaszka']chyba jestem z powrotem :laola: co prawda nikt nie zauwazył że mnie nie ma ale ja tam się cieszę :evil_lol:[/QUOTE]
Jak to nie, jak Cię powyzej 2 h nie było na necie, to już wiedziałam, ze zima :eviltong:
To ja zaciskam kciuki :) Coś mi nos mówi, ze cosik się urodzi :P
A pisałaś Pani, że kontakty psiów, to można ułożyć, Fizia sie zgadza z innymi, wiec to już 75% sukcesu ;)