Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Energy'] Mama nie chce Ci oddać?:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] Nie chce! Juz prawie trzy tygodnie. Ale w sumie to jej pies :lol: Jednak ja się nie zgadzam, ja chcę mojego diabła z powrotem!
  2. [quote name='malawaszka']bo ja walczę z tym co moja mama zrobiła z moim ojcem - kalekę z niego zrobiła co to umie sobie tylko wode na kawę zagotować - ooo nie nie mój TZ umie sobie sam robić papu a ja mogę mu robić od czasu do czasu :grins:[/QUOTE] Waszka.... przestań zgapiać :P Ale może dobrze mi to wróży, bede miała dom, wprawdzie bez prądu, ale może :D
  3. Mam takie pytanie: czemu chcecie akurat ja wyciągnąć? Pytanie bez podtekstów ;)
  4. Młodszego nie chcesz?? Co za czasy nastały :lol:
  5. [quote name='majqa']Przesłałam Ci Zerduszko 8 maili - zdjęcia i tytuły 8 płyt CD. Cenę pozostawiam Twojemu wyczuciu.[/QUOTE] Tego się obawiałam. Jak zrobię, wstaiwe link. Boję się tych 8 maili, myslałam, ze to będą ze 2, 3 rzeczy ;)
  6. Ale on jest ładny! A jakie kudły cudne. Wiecej :) Wyglada faktycznie jako niufo sznup :lol:
  7. Ja byłam jakis zcas temu na wizycie u Pana bez żony, wprawdzie z dzieckiem, albo bardzo dobrze dom prowadzi i dziecko wychowuje - bella moze chcesz po adopcyjna przeprowadzić :eviltong:
  8. [quote name='majqa']To ja [B]poproszę Zerduszko o maila[/B] na PW, na który podeślę Ci fotki rzeczy i opisy. Miałam je powystawiać na allegro, a że tego jeszcze nie zrobiłam mogą posłużyć Rusałce.[/QUOTE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  9. [quote name='majqa']To ja [B]poproszę Zerduszko o maila[/B] na PW, na który podeślę Ci fotki rzeczy i opisy. Miałam je powystawiać na allegro, a że tego jeszcze nie zrobiłam mogą posłużyć Rusałce.[/QUOTE] [email][email protected][/email]
  10. [quote name='Cheritka']Z jakimi ogłoszeniami szalejesz ????[/QUOTE] Jeśli do mnie, to z psimi :) Jak zwykle bleh :/ [B]GPooLCLD -[/B] każdy kto ma jednego psa nie wie co traci :diabloti: Przy dwóch psach jest 0,8 x roboty co z jednym :eviltong: Ja musze odzwyskać moją sukę, bo oszaleję.... policję albo jakis TOZ zawiadomię ;)
  11. [quote name='bonsai_88']Zerduszko jak na razie od paru miesięcy stara się tylko co raz bardziej - przyzwyczajam go, co by później nie narzekał ;)[/QUOTE] Pare miesięcy, to i ja bym potrafiła :) Szczególnie pare pierwszych :P [quote name='bonsai_88']O matko, właśnie przytargałam do domu prawie 40 kg zakupów + Smoka na rękach....[/QUOTE] Jak tam kolano?
  12. [quote name='obraczus87']czyli chcesz zrobic bazarek z rzeczami Majqi?? :)[/QUOTE] Chcę..... powiedzmy, ze zrobię jesli jest taka potrzeba ;)
  13. [quote name='malawaszka']chyba jestem z powrotem :laola: co prawda nikt nie zauwazył że mnie nie ma ale ja tam się cieszę :evil_lol:[/QUOTE] Jak to nie, jak Cię powyzej 2 h nie było na necie, to już wiedziałam, ze zima :eviltong:
  14. Lara masz u mnie piwo, tudzież herbatkę :eviltong: Z wizyta w Katowciach zawsze problem :diabloti:
  15. Oj, napisałabym coś, ale nie będę wchodzić w kłótnie... Pan z Katowic?
  16. [quote name='*Monia*']Fajny chłop z niego, i jak się poświęca :razz:. [/QUOTE] Ciekawe kiedy mu przejdzie :diabloti: Jak im wszystkim :mad:
  17. Możem zrobić w, ale dopiero w weeknend.
  18. Właśnie tak miałam dokończyć to zdanie - będziemy czekać ;)
  19. To ja zaciskam kciuki :) Coś mi nos mówi, ze cosik się urodzi :P A pisałaś Pani, że kontakty psiów, to można ułożyć, Fizia sie zgadza z innymi, wiec to już 75% sukcesu ;)
  20. Fany mail... napisz Pani, ze Fiziuni nie potrzeba hektarów tylko miłości :) I to szybko ;)
  21. [quote name='bonsai_88']Nju boj fajny jest ;). Wystarczy :D?[/QUOTE] Nie :P .........
  22. Może to i lepiej, przynajmniej są rozsądni.
×
×
  • Create New...