[quote name='*Monia*']Na dogo bardzo często oceniają szczeniaki po łapach i to nie są osoby jakieś niezaznajomione z tematem :roll:.[/QUOTE]Pierd***** kotka za pomocą młotka ;) Jak pies ma "gruba" kość, to ma duze łapy... a urosnać moze mikry.
To jest taka dziwna syt. z jednej str. ktoś pisze, ze ma całkiem dobre warunki, z drugiej zła... bo klatka... petla itd. Przez neta ciężko ocenic, szkoda go. Do DS ja bym psa z takim zachowaniem bała się wydać.
Mru..... uduszę cię jak nic.... on i Twoje wpisy, no jak nigdy... peka mi serducho.... aż bym wsiadła w samochód i nie wypuściła z łapków ;( Zaraz sobie zamieniam banerek.
[quote name='GPooLCLD']zerduszko , chyba chodzi o tą pętelkę ?
Poskrom http://www.soz.webd.pl/images/spst_010.jpg
i wcale nie siedzi w mieszkaniu, tylko w klatce?
http://www.dogomania.pl/threads/137386-10-letni-pudelek-Oddali-mnie-by-adoptowaAE-mA-odszego-ZNA-W-SZUKA-DOMU-Pilnie-DT?p=13866777&viewfull=1#post13866777
[quote name='malibo57']Nic nie wiemy, dlatego szukamy kogoś z Gorzowa.[/QUOTE]
I tak dla psa, którego nikt na oczy nie widział zakłada się wątki? Dziwne.