Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='*Monia*']Na dogo bardzo często oceniają szczeniaki po łapach i to nie są osoby jakieś niezaznajomione z tematem :roll:.[/QUOTE]Pierd***** kotka za pomocą młotka ;) Jak pies ma "gruba" kość, to ma duze łapy... a urosnać moze mikry.
  2. [quote name='mru']Hen ma 505 wejść na allegro...[/QUOTE] ...ale tylko ja kocham go naprawdę :P
  3. A nic... ba za dwa psy wypadałaby ich kolej u mnie, to nie robię :razz: Może sie podzielimy co dwa tygodnie?
  4. Nie smiać się, do hotelu po psa jechać :P
  5. On tęskni.... nie chce mysleć za czym... Myslałam, ze na jakiejś wsi w okolicach Kielc.
  6. Bądź miła, łatwo powiedzieć ;) Oba psi cudne :)
  7. Nie chciałabym być niemiła, ale co to za watek? Gubię się już .... a może Bilon mutował do shi tzu :evil_lol:
  8. To jest taka dziwna syt. z jednej str. ktoś pisze, ze ma całkiem dobre warunki, z drugiej zła... bo klatka... petla itd. Przez neta ciężko ocenic, szkoda go. Do DS ja bym psa z takim zachowaniem bała się wydać.
  9. Nikus kupił Rusałce na podróż płytę hihihi, zostały już tylko 3 :)
  10. To dobrze, bo dopiero od dziś po te 34 gr oszczędzam ;) ale nr konta podeslij.
  11. Mru..... uduszę cię jak nic.... on i Twoje wpisy, no jak nigdy... peka mi serducho.... aż bym wsiadła w samochód i nie wypuściła z łapków ;( Zaraz sobie zamieniam banerek.
  12. Waszka, ale on czeka na Ciebie :D
  13. Grubośc łap nei ejst wyznacznikiem wielkosci psa, w gusła wierzysz... co to za rozmnazalnia, wsobna na dodatek....
  14. Może masz racje, ja się ejdnak będę upierała, ze jakby miał tak cudnie, to by nie kłapał ot tak. Może ona ma guza mózgu?
  15. [quote name='GPooLCLD']zerduszko , chyba chodzi o tą pętelkę ? Poskrom http://www.soz.webd.pl/images/spst_010.jpg i wcale nie siedzi w mieszkaniu, tylko w klatce? http://www.dogomania.pl/threads/137386-10-letni-pudelek-Oddali-mnie-by-adoptowaAE-mA-odszego-ZNA-W-SZUKA-DOMU-Pilnie-DT?p=13866777&viewfull=1#post13866777
  16. a czy ktoś mi może napisać w jakiej miejscowości Zosia mieszkała.... na pw.
  17. Zgubił mi się ten watek, musze nadrobić... ale mało nadrabiania coś!
  18. [quote name='malibo57']Nic nie wiemy, dlatego szukamy kogoś z Gorzowa.[/QUOTE] I tak dla psa, którego nikt na oczy nie widział zakłada się wątki? Dziwne.
  19. Aż nie poznałam co to za pies, cudo chłopak :)
  20. A moja deklaracja to od tego m-ca?? Zapodziałam nr konta..
  21. Brawo Tami! Cudna z Ciebie osoba :)
  22. A ta pierwsza opcja, to domowy DT? Płatny? Cudna sunia.. ;(
×
×
  • Create New...