Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Przydałby się jej DT, z doświadczeniem.
  2. 1 kg?? Nawet jorczki wazą więcej, a on na rękach wyglada na większego od yorczka.
  3. Ale piękny psiak, cudo :)
  4. [quote name='Finnigan']Witam, jestem najszczesliwsza na swiecie wlascicielka Finnigana.Moze wstyd sie przyznac ale pierwsza noc spedzil ze mna w lozku.(hihi) Dziekuje wszystkim ktorzy pomagli Finiemu.W miare mozliwosci wstawie nasze zdjecia.[/QUOTE] Jak pierwszą, to już wszystkie następne ;)
  5. Tylko nei to :/
  6. Wychodzi na to, ze nawet na dogo nie można napisać, gdzie pies jest..... ja dostałam coś na kształt wyjaśnienia, ale dalej nie wiem o co konkretnie chodzi.
  7. Na szczęście koniec mrozów :) ciekawe na jak długo...
  8. Dogo mi nie działa, czy ja dobrze czytam? Cudne wieści :)
  9. Dalej nie działa :lol:
  10. Dalej nie działa :lol:
  11. W zasadzie: to ja miałam ;)
  12. [quote name='malawaszka']:mdleje: no ale to chyba wymyśliłaś prawda????? to niemożliwe :roflt: poniosła Cię fantazja co???? :evil_lol: [/QUOTE] Nie widziałam... to moja mama tak twierdzi - też myślę, że ściemnia :eviltong: Ja jej opowiadam, że on sama sobie kulki ze śniegu usuwa... ona Sadulec też NIBY... a wracam i mama mi opowiada, ze nie dośc, ze sobie sam NAPRAWDĘ wydłubał co do jednej kulki, to jeszcze jej bokiem omija pomyta po Sadulcu podłogę :lol:
  13. [quote name='malawaszka']no to na co czekasz? :lol:[/QUOTE] aż ktoś mi dom zasponsoruje :lol:
  14. Rodzinne zdjęcie [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/WizytaTimiegonafadomie019.jpg[/IMG] Wbrew pozorom, to nie jest buzi... czyli zazdrośnicy [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/WizytaTimiegonafadomie014.jpg[/IMG] Zakochani COŚ usłyszeli na klatce - gotowi do stróżowania ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/WizytaTimiegonafadomie020.jpg[/IMG]
  15. Ej, ale ja go nie chce zostawić :) Moja mama chce :lol: Ona sobie umyła podłogę, a ona przeszedł boczkiem, usiadł i czekał. Reszta rodziny też sie zakochała, chcą go choć do czasu znalezienia domu :lol: a oni sa z tych, co uważaja, ze w bloku 1 mały pies to przesada ;) Zapoznanie z terminatorem [I] Co to?[/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/WizytaTimiegonafadomie002.jpg[/IMG] [I] Chodu....[/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/WizytaTimiegonafadomie003.jpg[/IMG] [I]Dawaj ten śnieżek [/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/WizytaTimiegonafadomie005.jpg[/IMG]
  16. Ona jak zarośnie, to będzie taki sam zajaczek jak Luna ;) Już jest cudny :*
  17. Jaki talent nieodkryty z tej Amigi :)
  18. [quote name='malawaszka']przyłącze czy jak to się tam nazywa :lol: wtedy przez chwilę myślałam, że to już oznacza, że gaz będzie od razu wtedy a tu zONK hahaha[/QUOTE] Hahahah :P
  19. [quote name='Energy']A co Ci lata???[/QUOTE] Zerknij na mojego lotacza, w końcu sznupek, bo już wstyd był :oops: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178839-Sznaucer-mini-cudo-jakich-maA-o-czeka-na-najlepszy-DS[/URL]
  20. A wybrałabym sobie coś, wybrała ;)
×
×
  • Create New...