Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. My zabierzemy tego, a za pół roku baba sobie weźmie po tej samej suce innego...
  2. Ej w takim razie to i ja mam pudla, znaczy coś pudlowatego ;)
  3. [quote name='Energy']Dzięki:mad:wiedziałam, że mogę liczyć na wsparcie duchowe:evil_lol: Jedno mam:lol:[/QUOTE] A nie pisałaś tu kiedyś o synie??
  4. Szkoda, że sie to tak potoczyło :(
  5. Klaudia - a to nie są tzw. natręctwa?? Czy on sie porusza rytmicznie, czy raczej chodzi bez ładu? Moze po tym wypadku kręgi uciskają i to sprawa neurologiczna?
  6. [quote name='evelynka']Dziewczyny ale czemu odrobaczacie na wszelki wypadek??? Czy wasz Weterynarz nie sprawdza kupy???Mój pies był odrobaczany jako szczeniak przed szczepieniami zakaźnymi...a teraz tylko sprawdzamy od czasu do czasu czy czegoś tam nie ma w qupce np. przy oczyszczaniu gruczołów, bierze sobie wet próbkę i nie bierzemy bezsensownie środków na odrobaczanie.....[/QUOTE] Twój pies wyszedł co dopiero ze schroniska?
  7. Ale masz stare dzieci :P
  8. [quote name='TERESA BORCZ']DZIEWCZYNY CUDNE, ZAŁATWICIE TO CZY MAM JECHAĆ JAKIEGOS MUNDUROWEGO PRZYTARGAĆ. WEZMĘ GO STAMTĄDI GDZIES UMIESZCZĘ. MOŻE TEGO BABOLA POSTRASZYĆ?? ZERDUSZKO NIE MAM TELEFONU TWOJEGO. STARY TELEFON ZEPSUTY I W NOWYM NIC. ZADZWOŃ NA STARY NUMER TO MI SIĘ ZAPISZE NA NOWO.Jadę dziś za niedługo do Orzesza na wizytę przedadopcyjną jak coś nowego to dzwońcie, a jak się psa odbierze do tego czasu to mogę go zabrać odrazu to nie jest daleko. 502526010.[/QUOTE] Czyli on ma DT u Pani? Zadzwonię po pracy. Sajnox, daj swój nr na pw, to się ugadamy. Przyjechałabym do Żor.
  9. [quote name='mshume']A mojemu psu tez to podac? przepraszam za te pytania, ale mam psa od 3 miesięcy.Planowo powininen być odrobaczany w marcu. [/QUOTE] Tak, najlepiej równolegle. Poobserwuj koopę, być może będzie konieczna powtórka.
  10. Napiszcie na pw gdzie dokładnie psiak jest. Ja bym alkoholikowi ani kasy, ani wódki nie dawała, nauczy się babon, że im biedniejsza bida, to tym szybciej ktoś z flaszeczką przyleci.
  11. [quote name='Vectra']widzisz , to jest tak , że zeskrobina nic nie wykazała .. bo wg moich wetów , a nie mam powodów im nie wierzyć , trafić na pajączki , to jak wygrać w totka .. szczególnie że Marynia nie ma tej nużycy jakieś ogromnej ....[/QUOTE] No moja wetka mi tak samo rzekła i drugi raz nie skrobała. Podobno każdy pies ma nużeńce, ale nie każdy zachruje na nużycę... Tym bardziej, że suka tydzień przed wizytą skończyła brać scanumone. Teraz dostała to na S i coś do smarowania, ale tylko ucha - bo jej ucho ołysiało + kilka krostek, no i jaby okulary ma, plus oczywiście się drapie i mamle... Czyli czekać i więcej nic nie robić, żeby wylazło co ma wyjść?
  12. [quote name='Energy']Kuba to też niejadek:crazyeye: Kumecia jedzie na wakacje:multi:, ale chyba z siostrą i mamą, co?:diabloti:[/QUOTE] I babcią ;) O sobie nie zapominaj ;)
  13. Jaka ona piękna, już ją kocham ;)
  14. [quote name='Vectra']Marysia musi teraz zarosnąć , nużyca to takie zwierze , które niszczy włoski i martwe wylatują .... ale dobrze że to nużyca , a nie alergia pokarmowa ... bo to łatwiej ogarnąć .... [/QUOTE] A robiłaś jej już wcześniej badania pod tym kątem? Coś mi się o oko obiło, że to alergia.... wówczas robiłaś badania, które wykluczyły nużycę? Skoro masz tak dobrego weta, to chciałabym zasięgnąć języka co i jak. Nerwy już tracę :/
  15. [quote name='Madallena']Znizki beda. Ale 150 zl to i tak za malo... [/QUOTE] Wiem, ale zawsze lepiej miec mniej do dozbierania ;) [quote name='Madallena']Na razie na bank mala potrzebuje badania krwi, rtg, ekg i moze USG...?[/QUOTE] Łożeszty, az tak z nią źle?
  16. A ile potrzeba na operacje? Wet da jakiejś zniżki, z racji, ze to schroniskowa bieda?
×
×
  • Create New...