-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Szczerze mówiąc wolałabym postać rzeczową ;) mają jeszcze parę kg eukanuby dla szczeniat, która została po naszym Bertiem ['] ale z podkładami to jest katastrofa :) Ewentualnie można wpłacać na konto fundacji [url]www.szara-przystan.pl[/url] :)[/QUOTE] Rzeczowo, to nie mam. A co trzeba pisać w przelewie, żeby dla szczonków było? [quote name='palmall']Witam :) To my się odezwaliśmy z Krakowa po Borówkę :) Na pewno znajdzie fajny domek, czekamy tylko aż będzie można ją odebrać no i na jakieś informacje czy wszystko ok z maluchami :) Może na weekendzie udało by się dostarczyć jakieś podkłady albo co tam potrzeba, ewentualnie wpłacimy coś na konto :) Pozdrawiam...[/QUOTE] Witam na forum :) -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']Dzieki za odp,skoro dziewczynka nie zna miasta to nie ma szans,nie chce robic zamieszania,szukamy miastowej suczynki MIKRO,[/QUOTE] Ja mam niemiastową sukę, szybko się otrzaskała z miastem, bo to zrównoważony pies. Z tymi psami, to trzeba by sprawdzić, chociaż ja bym z Platą zaryzykowała ;) Ale jeśli ludzie chcą 100% pewności, to musicie szukać psów z tymczasów w mieście. -
Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Same ciachanka u Twoich psów :p -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']Mam chetny fajny domek ale musze wiedziec wszystko o niej,przedwszystkim czy nadaje sie do dzieci szkolnych i przedszkolnych i do mieszkania w bloku,takie wszystkie informacje jaka jest,czy strachliwa czy nie,czy boji sie miasta czy woli np domek z ogrodem,jak z innymi zwierzakami i ludziami...podstawy wszystkie. Aha no i przedewszystkim gdzie przebywa teraz[/QUOTE] Sunia przebywa w Bukownie. Na pewno trzyma dystans do obcych, życia w bloku nie zna. Ciężko stwierdzić jak pies na miasto zareaguje, jak siedzi całe życie na wsi. To zależy jaki domek jest, czy chce psa "gotowego-bezproblemowego", czy poświeci jej trochę czasu. Może zadzwonisz do opiekunki i o wszystko wypytasz? Żadna z nas nie ma kontaktu z psem na co dzień, a tak przez 5 pośredników też bez sensu ;) Natomiast podobna z wyglądu, ale ciut większa i inna z charakteru jest ta sunia [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=554[/URL] Bardzo przylepna, tuliś taki słodki i podobno lubi dzieci. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Chcesz do ogłoszeń czy ktoś się nią zainteresował? Ja ją widziałam teraz w weekend chwilę,m to niewiele mogę powiedzieć. -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Zbierasz kasę na maluszkowe potrzeby? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale nam się trafiło :D Mieliśmy możliwość potrenowania na hali i suczysko śmiga, nic się nie boi :loveu: To Lizka gotowa, a ja tak średnio :eviltong: Ufarbowana na różowo :diabloti: Lizka ;) Chciałabym druga taką, albo pięć nawet :D Koty szaleją, zaraz będę miała kolejną kotkę, a raczej kocicę starą, uszczęśliwiona przez rodzinę. Jakaś plaga :shake: Zajrzyjcie do szczeniorków, plissss [url]http://www.dogomania.pl/threads/219014-Trzy-malutkie-sunie-Je%C5%BCynka-Bor%C3%B3wka-i-Mikrusia-GLIWICE-Szara-Przysta%C5%84[/url] -
Wszystkiego dobrego :)
-
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
zerduszko replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
Buuuu :diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a ja podła baba wykorzystałam i wyczesałam wszystkie kołtuny :D[/QUOTE] O Ty, to już zboczenie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
zerduszko replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']a ja się z tym nie zgodze, bo słowne uciszanie psa, to dla niego to znak, że dobrze robi, że ludzie też "szczekają" ..... chyba, że ma wyuczone dana komenda np NIE =kara, jeżeli słyszą że pies szczeka i moga zareagować, to np. niech popryskają go wodą ze spryskiwacza, albo podejdą i psa odprowadzą ze źródła hałasu.[/QUOTE] Jest zasadnicza różnica pomiędzy uciszeniem psa, a darciem mordy razem z nim ;) Poza tym, WZ nie napisała, żeby go uciszać słownie :diabloti: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']wyników jeszcze nie mam, aleeeee aleeeeeeee GOOWNIANY RAPORT: jest lepiej :D poranna qpa była bardzo bliska ideałowi! oby tak dalej :kciuki: zrobię później fotki Dżordża w garniturze :lol:[/QUOTE] Już się bałam, że fotka bliskiej ideałowi :lol: -
[quote name='WATACHA']On mnie normalnie rozbraja.Mój mąż zazwyczaj wraca z pracy około 19, ale wczoraj pojechał obejrzeć mecz do teściów.W związku z tym Leos postanowił go ukarać 15 minutowym "gryzieniem" w rękę.Poprzednim razem gdy mąż wrócił później też się na nim tak "wyżywał".Czyli to nie był przypadek.Każde spóźnienie jest karane hi,hi,hi.[/QUOTE] Psy są głupie, ale czas nie jest im obcy :lol: Lubią rytuały i "każda" zmiana im się nie podoba, jednym mniej innym bardzo ;)
-
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku i uciekam na spacer :) -
Bastek w typie sznaucerka mini szuka fajnego domku!
zerduszko replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
Kurde :( :( -
[FONT=Arial Black]Foto: [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Plata Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black]1 rok [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: max 6 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Bukowno [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: tak [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: dobrze dogaduje się z innymi psami [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: toleruje [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] poszukuje DT [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: Plata jest energiczna, uległa i delikatna. Obawia się obcych ludzi. Lubi bawić się z psami. [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy... [FONT=Arial Black]Foto: [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Maderia Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black]1 rok [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 6 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Bukowno [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: tak [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: dobrze dogaduje się z innymi psami [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: toleruje [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] poszukuje DT [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: Maderia jest energiczna, troszkę zdystansowana. Obawia się obcych ludzi. Lubi bawić się z psami. [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy... [FONT=Arial Black]Foto: [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Negro Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black]1 rok [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 4 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Kamienica [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: tak [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: dobrze dogaduje się z innymi psami [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: toleruje [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: [/FONT]Spokojny psiak, na początku nieufny do obcych. Uwielbia zabawy, spacery[FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy... [FONT=Arial Black]Foto: [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Fabia Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT][FONT=Arial Black]2 lata [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 6 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Bukowno [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: nie [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: bywa dominująca, choć potrafi się też bawić ze swoją córką [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: - [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: Radosna suczka, lgnie do ludzi. Spokojna, otwarta i zrównoważona. [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 504 060 219, [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy...
-
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A właśnie, kiedy przeprowadzka? -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :) Ile ten cielaczek wazy? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No za tydzień :) A co do kciuków, to nie kazałam Wam trzymać i by mi się adopcja Yoko posypała :lol: Chociaż śmiech tu nie na miejscu, bo ludzie mieli wypadek jak po kotkę jechali. Widać ja muszę mówić i chwalić się zawczasu :p Ale już ma dom. Odzwierzęcam się na wyjazd ;) A wczoraj byłam po szczeniaczki, zawoziłam do dt, jakby ktoś chciał obejrzeć jakie ładne pieski są na brzydkich fotach :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie%21-prawie-ZERO-pomocy...?p=18131743&viewfull=1#post18131743"]http://www.dogomania.pl/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy...?p=18131743&viewfull=1#post18131743[/URL]