-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A gdzie to on tą głowę wkłada? Jaki janiołek :P -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']oj tam oj tam! było kilka janiołków :loveu:[/QUOTE] Wyjątki potwierdzające regułę :D Nawet mój ideał psa miał diabła za skórą :loveu: -
Rok temu miałam psa 14 letniego podobnych gabarytów i jak dla mnie z 5 lat różnicy między nimi jest ;) Takie moje wrażenia :)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no! to wilk w jagnięcej skórze :D[/QUOTE] Bez przesady, przeca to miniak, to nie ma się co janiołka spodziewać :p -
[quote name='Lili8522'] mmd od zerduszko się dowiedziałam że nie robi wizyt 50km od miejsca zamieszkania i równie dobrze mogę zrobić sama :roll:[/QUOTE] Ja mam do Katowic 50 km, a Ty 60 to w sumie jedno :P Społeczeństwo -> Lista użytkowników -> Szukaj użytkowników -> Zaawansowane wyszukiwanie -> Wpisujesz w rubrykę skąd [B]Katowice[/B] i oto masz mega wybór [url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?&field2=Katowice&order=desc&sort=posts&pp=50[/url]
-
Kiepsko :( A tak liczyłam na lepsze wieści po przerwie.
-
Jesteście pewne, że on ma aż 14 lat? Moja Lizka to sobie chce łapki połamać jak go widzi, chętnie by się z nim pobawiła, on z nią też! Porusza się i zachowuje jak jeszcze młody pies. Cudowny jest :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzięki :D Macie i śmiejcie się z tego ile chcecie :lol: Najwyższych lotów to to nie było ;) Liz miała dzień najpierw oglądania się na mnie (bo znacznie wolniej biegałam niż zwykle), a potem na ludzi ( czy to czasem nie Damian). [url]http://www.youtube.com/watch?v=fu8Fwphb0hQ&feature=youtu.be[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziś mamy dzień lebra :) Hala z zewnątrz [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/MP%202011/MP2011021.jpg[/IMG] I w środku [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/MP%202011/MP2011030.jpg[/IMG] Gotujemy się do startu :) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/MP%202011/MP2011073.jpg[/IMG] Nasza ekipa [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/MP%202011/MP2011058.jpg[/IMG] Skafandziara [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/MP%202011/MP2011040.jpg[/IMG] I lans :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/MP2011098.jpg[/IMG] -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Ona tam na pewno może zostać, ale według mnie, to lepiej jej będzie w indywidualnym DT. Ludzie nie szukają psów, które dobrze odnajdują się w sforze, bo mało kto ma więcej niż jednego psa. Szukają psa, który będzie umiał się zachować w mieszkaniu i żyć z ludźmi. I póki ona nie trafi do indywidualnego domu, to się tego nie nauczy. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']beczułka??? :errrr:[/QUOTE] Nie po polskiemu :p Edit: bringsel. -
Bastek w typie sznaucerka mini szuka fajnego domku!
zerduszko replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaa............ super! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'] rolka :) pisałam o tym:[/QUOTE] Ma to tez inną nazwę. Taką śmieszną, ale zapomniałam ;) Na b? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mam jakieś, np. Liz w skafandrze płetwonurka :lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kolejny dziad pełen wigoru :D -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wróciliśmy, padamy. Na 6 biegów 5 na czysto i 1 dis. Zapomniałam toru :lol: Żenada okropna :roflt:Za łatwe te tory były dla nas i się zdziwiłam, ze to już koniec :evil_lol: Lizka jest miszczuniem, nawet kilka pochwał zebrała, że fajnie biega :loveu: <jestem dumna i blada> Ja jestem beznadziejnie zestresowana i fatalnie biegam, ale ubawiłam się z mojej najmądrzejszej na świecie Lizki baaardzo :D Trochę ją rozpraszał Damian, oglądała się gdzie on jest. Cały czas chodziła jak na wybiegu, ogon w górze i modelkowy krok :loveu: W knajpie siedziała pomiędzy nami, była strasznie grzeczna. Fajnie było, a na następne zawody zapisujemy się już do klasy wyższej :eek2: Ps. Musiałam najpierw na ważniejsze wątki zajrzeć ;) -
Wszystkie szczeniaki w domkach! Teraz Denzel czeka :) str.10 [GLIWICE]
zerduszko replied to sisay's topic in Już w nowym domu
[quote name='ma-ja']Chciałam tylko sprostować, że z [B]palmall[/B] widzimy się jutro - dziewczyna się nie poddała i w końcu się zgadałyśmy :cool3:[/QUOTE] Noooo... bardzo miło byłam zaskoczona telefonem w poszukiwaniu kontaktu do Ciebie ;) Nie mam leków, ale jutro coś przeleję. -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ale słodka mordka [url]http://i40.tinypic.com/10q9jlw.jpg[/url] :) -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']jak z tym dt ona porzebuje tego czy nie ?bo jak nie to.......[/QUOTE] Jak z tym dt, to my powinnyśmy pytać ;)