-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nooo ja kupiłam koziołek taki drewniany Lunie jak na szkolenie szłyśmy :D hahaha ani pół raza nie raczył wziąć go do pyska :lol:[/QUOTE] Wiesz... u mnie nie ma, że nie bierze do psyka :megagrin::megagrin::megagrin::scared: Sadie powinna mieć metalowy, bo go prawie zeżarła :eviltong: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A co z tym aportem będziesz robić? Ja Liz uczę sportowego aportu, tylko :lol: z jej niechęcią do trzymania, to ni wiem czy życia jej starczy :lol: -
[quote name='LILUtosi']Co to znaczy domowy dt? Ona jest w domowym dt. A ostatnio jak się zimno zrobilo to nawet na siku nie chce wychodzić. Ona jest wpatrzona we mnie jak w obrazek. Jak ja jestem to ona chodzi za mna krok w krok. Ja do ubikacji ona ze mną, spi ze mną dotykając moich nog ale dłoni sie boi. Cieszy sie jak przyjde jak każdy pies, skacze, macha ogonem i szczeka. Ale w pewnej odległosci. Komu przeslać foty z przed chwili?[/QUOTE] A może ona tak już będzie, niedotykalska? Nie każdy pies lubi pieszczoty. Może ktoś ją taką pokocha! :)
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Gustaw kogoś zamordował i własnie kończy pałaszować :errrr:[/QUOTE] Może Pani była niegrzeczna? :lol: -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Komentarz zbędny, zdjęcia świadczą same za siebie :p -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ach! zazdrość to nieładne uczucie! kurrczaki fajowo macie z tym kursem![/QUOTE] Zazdrość jest fajna, bywa motywująca :) Znaczy widzę Cię na kursie na wiosnę :p -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale księciunio zarósł :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mnie ciut bawi ta nowomowa, niby wszystko inne ;) A czasem o to samo chodzi, tylko nazwa zmieniona :p Takie czasy :lol: Sandra - fajnie to brzmi :) -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']no niby nie ma tyle ale co z tego,kurcze Zerduszko boje sie troche wiesz,no ja miastowa tak? sucz- nie,co bedzie jak sie nie da zaklimatyzowac ? takiego piesa jescze nie miałam?nie chce czegos wiesz sknocic...musze pomyslec ale powiem ci ze te jej oczy to takie wrazenie na mnie zrobiły ze normalnie nie wyrabiam,....[/QUOTE] Wiem, wiem... sama mam takie rozterki. Weź to przemyśl, może chcesz nr do opiekunki, to razem przedyskutujecie? Też mieszkam w mieście, pracuje na pełen etat i jak psa wyciągam ze schronu, to nie wiem o nim nic. To jest młody psiak, nie chował się na dziko. Sporo zależy w jakiej okolicy mieszkasz. Wiem, ze jeden piesek z tego miotu znalazł dom niedawno i jest ok. Moja Lizka, to się bała sznurka zawiązanego na szyi, taki burek wsiowy :D A teraz jakiekolwiek auto się otworzy, to ona już w nim siedzi, księżniczka miastowa ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Tak czy siak dla nas i tak będziecie najlepsze :)[/QUOTE] Hahaha :lol: Dobra jesteś ;) -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']Ale wiesz jaka to odległosc????????????? 60 km !!! zerduszko to sie nie uda....jestem sceptyczna i trzezwa,a co z dziecmi/.jak ja przestrasza/.oni sa psiolubni krzywdy nie zrobia ale to sa chłopcy,głosni,biegajacy szczelajacy...nie no kurcze.....:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE] E, ani 50 tam nie masz :lol: Byłam tam w weekend, ode mnie to prawie 100 ;) A miałam już tymczasa z Sopotu :eviltong: -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']DT powiadasz:razz:.....oj nie kus nie kus:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:....ale nie no przeca ja mam dwoje dzieci....[/QUOTE] Kuszę, jakby co pomogę w czym tam będziesz potrzebowała :D -
Wzbudzasz szacun na dzielni? :D [url]https://lh5.googleusercontent.com/-p45Y36e5wLg/Tt-nMa7gy0I/AAAAAAAAJVM/Dlc4Yc3Qp1c/s640/DSC_0478.JPG[/url] Ale ten Twój rodzynek jest boski!
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
zerduszko replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']ja tez bym zaryzykowała ale wiesz jak jest czasami nie? chyba polukam jeszcze ale naprawde Plata jest super i to jest dziw ze jeszcze siedzi,a tak na marginesie one sa u kogos czy w jakim przytulu?[/QUOTE] Wiem jak jest, dlatego piszę, że zależy to od ludzi ;) A Plata czeka od szczeniaczka, tak jak jej siostra i brat :( One są u mamy missieek, ale tam jest [url=http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/]chmara psów[/url], więc na pewno DT by jej się przydał, żeby ją nieco ucywilizować ;) A tak to trzeba liczyć na cud. -
[quote name='masza44']Mówisz i masz tylko chwile to zajmie bo mi się komp wiesza:([/QUOTE] Możesz napisać, ze Selinka jest sunią nieśmiałą, delikatną. Sabrinka troszkę ostrożna mi się wydawała (taka co troszkę myśli zanim zrobi), spokojna/zrównoważona (jak na szczeniaka, hihihi). Za to dwie pozostałe, to są wariatki :lol: bardzo rezolutne, rozbrykane i odważne.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jedziemy w pt. po pracy, a zawody sobota-niedziela od rana. Z racji tłumów :lol: poprzeczka została podniesiona i trzeba mieć 3 biegi bez dis żeby coś ugrać... Oo ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zainteresowało mnie zwłaszcza to "na różowo" - poka!!!![/QUOTE] Liz się wstydzi :P [quote name='wieso']no to trzymac te kciuki czy nie ? sama juz nie wiem :([/QUOTE] Trzymać, ale w weekend. Na sam przód, żebyśmy dojechali :)