Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']nooo ja kupiłam koziołek taki drewniany Lunie jak na szkolenie szłyśmy :D hahaha ani pół raza nie raczył wziąć go do pyska :lol:[/QUOTE] Wiesz... u mnie nie ma, że nie bierze do psyka :megagrin::megagrin::megagrin::scared: Sadie powinna mieć metalowy, bo go prawie zeżarła :eviltong:
  2. A co z tym aportem będziesz robić? Ja Liz uczę sportowego aportu, tylko :lol: z jej niechęcią do trzymania, to ni wiem czy życia jej starczy :lol:
  3. Mam szafę do oddania, i biurko :lol: A i od stycznia chciałam się zadeklarować 10 zł /m-c.
  4. [quote name='LILUtosi']Co to znaczy domowy dt? Ona jest w domowym dt. A ostatnio jak się zimno zrobilo to nawet na siku nie chce wychodzić. Ona jest wpatrzona we mnie jak w obrazek. Jak ja jestem to ona chodzi za mna krok w krok. Ja do ubikacji ona ze mną, spi ze mną dotykając moich nog ale dłoni sie boi. Cieszy sie jak przyjde jak każdy pies, skacze, macha ogonem i szczeka. Ale w pewnej odległosci. Komu przeslać foty z przed chwili?[/QUOTE] A może ona tak już będzie, niedotykalska? Nie każdy pies lubi pieszczoty. Może ktoś ją taką pokocha! :)
  5. [quote name='malawaszka']Gustaw kogoś zamordował i własnie kończy pałaszować :errrr:[/QUOTE] Może Pani była niegrzeczna? :lol:
  6. Komentarz zbędny, zdjęcia świadczą same za siebie :p
  7. [quote name='malawaszka']ach! zazdrość to nieładne uczucie! kurrczaki fajowo macie z tym kursem![/QUOTE] Zazdrość jest fajna, bywa motywująca :) Znaczy widzę Cię na kursie na wiosnę :p
  8. Mnie ciut bawi ta nowomowa, niby wszystko inne ;) A czasem o to samo chodzi, tylko nazwa zmieniona :p Takie czasy :lol: Sandra - fajnie to brzmi :)
  9. [quote name='zozolina']no niby nie ma tyle ale co z tego,kurcze Zerduszko boje sie troche wiesz,no ja miastowa tak? sucz- nie,co bedzie jak sie nie da zaklimatyzowac ? takiego piesa jescze nie miałam?nie chce czegos wiesz sknocic...musze pomyslec ale powiem ci ze te jej oczy to takie wrazenie na mnie zrobiły ze normalnie nie wyrabiam,....[/QUOTE] Wiem, wiem... sama mam takie rozterki. Weź to przemyśl, może chcesz nr do opiekunki, to razem przedyskutujecie? Też mieszkam w mieście, pracuje na pełen etat i jak psa wyciągam ze schronu, to nie wiem o nim nic. To jest młody psiak, nie chował się na dziko. Sporo zależy w jakiej okolicy mieszkasz. Wiem, ze jeden piesek z tego miotu znalazł dom niedawno i jest ok. Moja Lizka, to się bała sznurka zawiązanego na szyi, taki burek wsiowy :D A teraz jakiekolwiek auto się otworzy, to ona już w nim siedzi, księżniczka miastowa ;)
  10. [quote name='WATACHA']Tak czy siak dla nas i tak będziecie najlepsze :)[/QUOTE] Hahaha :lol: Dobra jesteś ;)
  11. [quote name='zozolina']Ale wiesz jaka to odległosc????????????? 60 km !!! zerduszko to sie nie uda....jestem sceptyczna i trzezwa,a co z dziecmi/.jak ja przestrasza/.oni sa psiolubni krzywdy nie zrobia ale to sa chłopcy,głosni,biegajacy szczelajacy...nie no kurcze.....:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE] E, ani 50 tam nie masz :lol: Byłam tam w weekend, ode mnie to prawie 100 ;) A miałam już tymczasa z Sopotu :eviltong:
  12. [quote name='zozolina']DT powiadasz:razz:.....oj nie kus nie kus:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:....ale nie no przeca ja mam dwoje dzieci....[/QUOTE] Kuszę, jakby co pomogę w czym tam będziesz potrzebowała :D
  13. Wzbudzasz szacun na dzielni? :D [url]https://lh5.googleusercontent.com/-p45Y36e5wLg/Tt-nMa7gy0I/AAAAAAAAJVM/Dlc4Yc3Qp1c/s640/DSC_0478.JPG[/url] Ale ten Twój rodzynek jest boski!
  14. [quote name='zozolina']ja tez bym zaryzykowała ale wiesz jak jest czasami nie? chyba polukam jeszcze ale naprawde Plata jest super i to jest dziw ze jeszcze siedzi,a tak na marginesie one sa u kogos czy w jakim przytulu?[/QUOTE] Wiem jak jest, dlatego piszę, że zależy to od ludzi ;) A Plata czeka od szczeniaczka, tak jak jej siostra i brat :( One są u mamy missieek, ale tam jest [url=http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/]chmara psów[/url], więc na pewno DT by jej się przydał, żeby ją nieco ucywilizować ;) A tak to trzeba liczyć na cud.
  15. [quote name='masza44']Mówisz i masz tylko chwile to zajmie bo mi się komp wiesza:([/QUOTE] Możesz napisać, ze Selinka jest sunią nieśmiałą, delikatną. Sabrinka troszkę ostrożna mi się wydawała (taka co troszkę myśli zanim zrobi), spokojna/zrównoważona (jak na szczeniaka, hihihi). Za to dwie pozostałe, to są wariatki :lol: bardzo rezolutne, rozbrykane i odważne.
  16. Im więcej miejsca ma, tym bardziej się będzie nakręcać.
  17. [quote name='masza44']Zrobiłam allegro wyróżnione szczeniaczkom na tydzień: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1982991604[/url][/QUOTE] A nie dałabyś rady w tekst wpleść zdjęć i nad każdą fotą imię psa?
  18. Jedziemy w pt. po pracy, a zawody sobota-niedziela od rana. Z racji tłumów :lol: poprzeczka została podniesiona i trzeba mieć 3 biegi bez dis żeby coś ugrać... Oo ;)
  19. [quote name='malawaszka']ale u Uli się uczą zostawać same - u mnie nie mają jak za bradzo :p[/QUOTE] U Ciebie się oduczają zostawać same :lol:
  20. [quote name='malawaszka']zainteresowało mnie zwłaszcza to "na różowo" - poka!!!![/QUOTE] Liz się wstydzi :P [quote name='wieso']no to trzymac te kciuki czy nie ? sama juz nie wiem :([/QUOTE] Trzymać, ale w weekend. Na sam przód, żebyśmy dojechali :)
×
×
  • Create New...