-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Teoretycznie chodzą z nim dużo, co najmniej 4 razy dziennie. Oni szukali psa, który lubi spacery, bo Pani lubi sporo chodzić. Ale co z kupą? U mnie tez nie był wybiegany jakoś super, bo pogoda i długość dnia nie sprzyjała. Najgorsze jest to, ze ja nic nie wiem na pewno. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Zastanawiałam się nad tym czy jest sens nim tak przerzucać, kilka dni u kogoś, potem znów kilka i co dalej? Jeśli jego zachowanie jest faktycznie stresowe, to skutki mogą być poważne. Mu potrzeba stabilizacji. Tak myślę. Co do tekstu, nie mam pojęcia. Nie wiem co z nim teraz jest, trzeba go sprawdzić, jak on się zachowuje. Na podstawie tego co wiem, to bym cały ten tekst zmieniła, bo on się wcale nie zaaklimatyzował szybko, niszczy i brudzi. Może dopisać, że "jest wrażliwy i potrzebuje wyrozumiałych oraz cierpliwych opiekunów"? Hm?? [quote name='malawaszka']Kasia Przystał? nie wiem tylko gdzie, ale gdzieś południe śląska chyba - w Beskidach czy coś?[/QUOTE] Nie uwidziałam wcześniej, brak miejsc niestety. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Jeszcze go nie oddali, ale chcą bo niby się załatwia w domu, ale jaka prawda to nie wiem. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Gdybym mogła go wziąć, to bym go wzięła. Ale nie mogę. -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']I jak się sprawy mają? Ruszyło coś choćby milimetr?[/QUOTE] Nic, nie mam pojęcia kto jeszcze prowadzi domowy hotel. -
A przypomnij na czym go odchudzałaś?
-
[quote name='sylwija']Gabor ma się dobrze :) mądry i piękny ;) i do wzięcia ;) miałam go zabrać w sobotę na wycieczkę, ale byłam tak padnięta, że mi sił zabrakło, więc 'w nagrodę' może go na kastrację umówię :D[/QUOTE] Ładna mi nagroda ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Woda w kolanie? Może przeciążyłaś się na treningach? Przerabiałam to 2 miesiące temu... do dziś mam problem z tym kolanem ;/ O innych przypadłościach nie wspominam... Kochana, nie masz gorzej niż ja i tym się pocieszaj ;)[/QUOTE] Objawy nie pasują, nie boli mnie ciągle, wizualnie bez zmian. Czy mam gorzej, to mogłabym ocenić wiedząc co Ci dolega ;) [quote name='malawaszka']zacznijmy jak stare babcie w poczekalni do lekarza opowiadać sobie o dolegliwościach :D[/QUOTE] To już ten wiek, dobiegamy do 70 przeca :lol: -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bidulka :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Świerza sprawa :/ Jakiś miesiąc temu mnie zaczęło bolec jak mocniej stanęłam, przeszło. Dziś bez ściągacza zrobiłam zapoznanie z torem i jak się obróciłam... ała :/ Ale to pierdoła. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lobaria, nie da się określić wieku psa na 100%. Ja miałam teraz psa, który na wejściu do schronu był określony na 1 rok, a po pół roku miał zęby w gorszym stanie niż moje 7 letia suka. Dużo dają warunki. Piszemy zeby cos napisać, a co wet to inna wersja. Przecież nikt nie napisze, że pies ma ok 1-5 lat ;) -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale żeby aż tak od ZC? Masakra, masakra, masakra... -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Pomijając temat psiowy... też mam gorszy okres... schody, schody, schody... i jeszcze raz brak kasy... ;/[/QUOTE] Kasa jak zwykle, ale ja mam jeszcze zdrowotne problemy, jeszcze mi się coś z kolanem dzieje :/ -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
zerduszko replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Sama słodycz :) [url]http://plixy.pl/img.php?id=41988[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No neistety, popiernicze ciut. Mam mega dół, tyle rzeczy się mi wali, mam niemoc i miała już plan nie wracać do domu, żeby się tym wszystkim nie musieć zajmować, najprościej :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zobaczymy, na razie mam czarne myśli. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A Ty nie mówisz? :p ` -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dupa się uda, mi się nic nie udaje ostatnio. Klęska za klęską. Powinnam się robieniem na drutach zająć co najwyżej. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja mam doła, więc wiesz... :( -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']A masz coś na oku?[/QUOTE] Nic :( Krwa nic. Wszędzie zapchane. [quote name='malawaszka']może on po prostu jest wrażliwy na odczucia ludzi i robi się taki jak czuje że jest niechciany? wtedy oni go jeszcze bardziej nie chcą i on się robi jeszcze gorszy i takie błędne koło? nie wiem, ale pisałaś, że w schronisku tez był nieznośny więc może bardzo odbiera to jak otoczenie go akceptuje?[/QUOTE] Może... al on niby był agresywny. Jak ja go widziałam chwilę, to był nieco wycofany, ale nie wystraszony czy coś. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ło matko....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']U Was też :([/QUOTE] Nic mi nie mów. Gdzie nie zajrzę, to się pierniczy... to i u nas. -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Ale się dzieje u Was, oby tylko dobrze... -
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Boję się myśleć... Ale jak rozmawiałam, to nie wyczuwam nic niepokojącego. Może to co innego? :( Trzeba raz znaleźć miejsce, dwa jakiekolwiek deklaracje.