Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Dopiero teraz tu zajrzałam. Ja nie znam, u nikogo takiego nie byłam. A ja nie jestem specem, chodziło mi o obejrzenie Was przez kogoś z doświadczeniem, czy tam w relacjach jest wszystko ok ;) Mogę zapytać jak chcesz, czy znajomi kogoś nie polecają.
  2. Teoretycznie chodzą z nim dużo, co najmniej 4 razy dziennie. Oni szukali psa, który lubi spacery, bo Pani lubi sporo chodzić. Ale co z kupą? U mnie tez nie był wybiegany jakoś super, bo pogoda i długość dnia nie sprzyjała. Najgorsze jest to, ze ja nic nie wiem na pewno.
  3. Zastanawiałam się nad tym czy jest sens nim tak przerzucać, kilka dni u kogoś, potem znów kilka i co dalej? Jeśli jego zachowanie jest faktycznie stresowe, to skutki mogą być poważne. Mu potrzeba stabilizacji. Tak myślę. Co do tekstu, nie mam pojęcia. Nie wiem co z nim teraz jest, trzeba go sprawdzić, jak on się zachowuje. Na podstawie tego co wiem, to bym cały ten tekst zmieniła, bo on się wcale nie zaaklimatyzował szybko, niszczy i brudzi. Może dopisać, że "jest wrażliwy i potrzebuje wyrozumiałych oraz cierpliwych opiekunów"? Hm?? [quote name='malawaszka']Kasia Przystał? nie wiem tylko gdzie, ale gdzieś południe śląska chyba - w Beskidach czy coś?[/QUOTE] Nie uwidziałam wcześniej, brak miejsc niestety.
  4. Jeszcze go nie oddali, ale chcą bo niby się załatwia w domu, ale jaka prawda to nie wiem.
  5. Gdybym mogła go wziąć, to bym go wzięła. Ale nie mogę.
  6. [quote name='Agucha']I jak się sprawy mają? Ruszyło coś choćby milimetr?[/QUOTE] Nic, nie mam pojęcia kto jeszcze prowadzi domowy hotel.
  7. A przypomnij na czym go odchudzałaś?
  8. [quote name='sylwija']Gabor ma się dobrze :) mądry i piękny ;) i do wzięcia ;) miałam go zabrać w sobotę na wycieczkę, ale byłam tak padnięta, że mi sił zabrakło, więc 'w nagrodę' może go na kastrację umówię :D[/QUOTE] Ładna mi nagroda ;)
  9. [quote name='Agucha']Woda w kolanie? Może przeciążyłaś się na treningach? Przerabiałam to 2 miesiące temu... do dziś mam problem z tym kolanem ;/ O innych przypadłościach nie wspominam... Kochana, nie masz gorzej niż ja i tym się pocieszaj ;)[/QUOTE] Objawy nie pasują, nie boli mnie ciągle, wizualnie bez zmian. Czy mam gorzej, to mogłabym ocenić wiedząc co Ci dolega ;) [quote name='malawaszka']zacznijmy jak stare babcie w poczekalni do lekarza opowiadać sobie o dolegliwościach :D[/QUOTE] To już ten wiek, dobiegamy do 70 przeca :lol:
  10. Świerza sprawa :/ Jakiś miesiąc temu mnie zaczęło bolec jak mocniej stanęłam, przeszło. Dziś bez ściągacza zrobiłam zapoznanie z torem i jak się obróciłam... ała :/ Ale to pierdoła.
  11. Lobaria, nie da się określić wieku psa na 100%. Ja miałam teraz psa, który na wejściu do schronu był określony na 1 rok, a po pół roku miał zęby w gorszym stanie niż moje 7 letia suka. Dużo dają warunki. Piszemy zeby cos napisać, a co wet to inna wersja. Przecież nikt nie napisze, że pies ma ok 1-5 lat ;)
  12. Ale żeby aż tak od ZC? Masakra, masakra, masakra...
  13. [quote name='Agucha']Pomijając temat psiowy... też mam gorszy okres... schody, schody, schody... i jeszcze raz brak kasy... ;/[/QUOTE] Kasa jak zwykle, ale ja mam jeszcze zdrowotne problemy, jeszcze mi się coś z kolanem dzieje :/
  14. Sama słodycz :) [url]http://plixy.pl/img.php?id=41988[/url]
  15. No neistety, popiernicze ciut. Mam mega dół, tyle rzeczy się mi wali, mam niemoc i miała już plan nie wracać do domu, żeby się tym wszystkim nie musieć zajmować, najprościej :lol:
  16. Zobaczymy, na razie mam czarne myśli.
  17. Dupa się uda, mi się nic nie udaje ostatnio. Klęska za klęską. Powinnam się robieniem na drutach zająć co najwyżej.
  18. Ja mam doła, więc wiesz... :(
  19. [quote name='WATACHA']A masz coś na oku?[/QUOTE] Nic :( Krwa nic. Wszędzie zapchane. [quote name='malawaszka']może on po prostu jest wrażliwy na odczucia ludzi i robi się taki jak czuje że jest niechciany? wtedy oni go jeszcze bardziej nie chcą i on się robi jeszcze gorszy i takie błędne koło? nie wiem, ale pisałaś, że w schronisku tez był nieznośny więc może bardzo odbiera to jak otoczenie go akceptuje?[/QUOTE] Może... al on niby był agresywny. Jak ja go widziałam chwilę, to był nieco wycofany, ale nie wystraszony czy coś.
  20. [quote name='Agucha']U Was też :([/QUOTE] Nic mi nie mów. Gdzie nie zajrzę, to się pierniczy... to i u nas.
  21. Ale się dzieje u Was, oby tylko dobrze...
  22. Boję się myśleć... Ale jak rozmawiałam, to nie wyczuwam nic niepokojącego. Może to co innego? :( Trzeba raz znaleźć miejsce, dwa jakiekolwiek deklaracje.
×
×
  • Create New...