Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ja nie potrafię rozwiną w psie tej pasji. Ale moze się nauczę :lol:
  2. Mam nowe foty. Pani SAMA napisała do mnie, że się przygotowują do rocznicy! i z przykra informacją, ze Swiss został jedynakiem :( Przywracają mi wiarę w ludzi. Zdjęcia wstawię, jak się zwlekę z łóżka :/
  3. [quote name='malawaszka']tak to on - Dżordż bohater główny tego wątku :D a to jest zwykła piłka tenisowa - nie jest miękka[/QUOTE] Tenisowa i tak jest miękka w porównaniu do większości piłek na sznurku. Kocham piłeczkowe psy ;) Nie pakować :D
  4. U mnie to brak czasu i masa zaległości. Ktoś mnie bardzo nie lubi, bo znów dziś mam gorączkę. Przyznać się która? ;)
  5. Tak ta. Jakby co ja szukam piłek na sznurku, tylko miękkich. On taki pasjonat piłek? Bo to on, prawda? Nie ona? ;)
  6. Były czy nie - dla mnie nowość :lol: a cudne to się zachwycam. Nie kojarzę reklamy... o czym? Ps. Zaczynam pisać jak WZ, hasłowo :lol:
  7. [quote name='malawaszka']zerduszko, ale różowy dresik to ma Mrówka - i to ona jest na zdjęciach :lol: a PSa nie rozumiem jak zwykle :niewiem:[/QUOTE] Nadrabiam na szybko, na bardzo szybko ;) To nie tu była dyskusja z Dżambi odnośnie przerywnika kurna?
  8. To szare wdzianko ok, ale to różowe.... pedzia z niego robisz? ;) Ps. Napisałabyś przerywnik po polsku, to by się nikt nie czepiał ;)
  9. Nie zastanawiam się nad tym, co ma być to będzie. Ja wariuję, co się psu dziwić. Na wizytę tam nikogo nie ma. Poza tym, to nie ze mną jest umowa, ja nie mogę tam nikogo wysyłać na wizytę ani sama jechać.
  10. Wywalanie się synchroniczne :lol: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/812/55231396.jpg/[/url]
  11. Ja na razie odpuściłam, nie ma sensu, bo to tylko odnosi przeciwny efekt. Zadzwonię w weekend, będą te wyznaczone dwa tygodnie. Chora byłam i nie ogarniam. Lilo - już robiłaś mi przelew? Szalona kobieto ;)
  12. Aniś cudo, a kociak jak urósł :)
  13. Kocham, kocham, kocham... [url]http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=dscf0901z.jpg&res=medium[/url]
  14. Pouczani? Ciężko się umówić na wizytę z kimś, kto nie odbiera telefonów.
  15. Nie wiem jak, może telepatycznie ;)
  16. Masakra widzę pięknego sznupka po mordce, ale to cielsko!
  17. I jeszcze mnie zarazili!!
  18. Wiesz, ja wszystko rozumiem, wszystko. Czasem pies i człowiek do siebie nie pasują i tyle. Czasem sytuacja nas przerasta i potrzebujemy wsparcia czy rady. Ale Pani nie tylko nie odbiera ode mnie tel. ale i nie oddzwania. Pierwsza moje myśl jest taka: czy Ryjek u nich jeszcze jest? Staram się zachować spokój, ale to jest po prostu z jej strony dziecinada. Ja już więcej do niej dzwonić nie będę. Jak się do mnie odezwie, dam tu znać.
×
×
  • Create New...