-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ooo napisz chociaż słówko czego nowego spróbowała Lizka!!! freesbie? czy jak to się tam pisze :D[/QUOTE] Nie :D Frisbee już próbowała, ale pod moim nieudolnym okiem ;) Tym razem coś u nas egzotycznego - podobno coursing, oczywiscie ze sztucznym zajcem. Szok, jak poszła :D Ale, ale... jak zobaczyła pozoratna w akcji z psem, to się tez nakręciła ostro. Jakiegoś szatana mam nie Lizuszka delikatnego :eek2: Szkodas, że Kluski nie mogłam zabrać, jakbym je tak dwie puściła na tor, to dopiero byłoby widowisko :) [quote name='malawaszka']1000 lat!!!!! :drinking:[/QUOTE] Nie przesadzaj aż tak mi źle życzysz? ;) A w ogóle, to nie mam roamingu i nie mogłam odpisać... ale czasem nocą mi siec PL łapała i doszedł Twój. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']Dołączam się do życzeń [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/torte.gif[/IMG][/QUOTE] Dzieki :) Foty to jak wstanę, bo uaktualnianie leżę i nie zanosi się na zmianę :lol: Było fajnie :D napisze Wam pokrótce jutro, bo było bardzo ciekawie, ale tez spróbowałyśmy czegoś nowego i Liz wypadła na 6+ :) Wariot :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzięki kobitki :) Wróciłyśmy dziś, padamy ze zmęczenia :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie robimy, trzeci raz tam jedziemy ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Do Czech jedziemy, tam są ludzkie ceny. Aparat biorę, a jak :P I kamerę ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jutro jadę z Lichą na wakacje, agilitowe. Usmazymy się? :lol: -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
No ja myślę, że będzie dobrze tylko czemu tak długo? :/ -
[quote name='WATACHA']Owszem :)....jak najbardziej, jeszcze z Twoich ust :)[/QUOTE] Ale że jako z moich? :lol: Dołki się każdemu zdarzają i dobrze się wygadać, więc pisz jak potrzebujesz :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jeden w nocy, drugi nad ranem ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale, że J. czy jako :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Serio pisze :) Miło fakt, mi tam zawsze pomagały Wasze wpisy :) Podnosiły - a Ciebie nie?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Spać nie możesz? ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dajesz radę :)
-
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Zaglądam w oczekiwaniu na to najważniejsze info. buuu :( -
[quote name='Bolsbokser']Zerduszk, a Ty czym focisz?[/QUOTE] Nikonem i nie pytaj o więcej :lol: Ale muszę się zebrać i ogarnąć temat ;) Urocza bardzo [url]http://img6.imageshack.us/img6/6245/dsc00872vm.jpg[/url][B] :) [/B]Na spacery pewnie nie chodzicie?
-
Oj tam, marudzicie. Swiss już znalazł dom, a nadałby się idealnie :lol:
-
Może to proroczy tytuł? :D
-
[quote name='Bolsbokser']NIKON D80 + TAMRON 28-75mm/2,8 + 2 x lampa błyskowa.[/QUOTE] Jaka lampa? ;> Foty bomba :)
-
Boskie zdjęcia :) Gdzie takie tła można nabyć i dlaczego tak drogo? :lol:
-
Nie wchodź do niej jak szczeka, bo to się może zemścić. Za dużo byś chciała wiedzieć ;) ona pewnie próbuje jakoś się odnaleźć, daj jej czas na aklimatyzację. Trzy wdechy i wrzuć na luz ;)
-
Nie 16 tylko 15 :) Jambi - dwie fety z tego samego powodu być nie mogą :D I teraz info będzie miała Waszka, o :P