-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Chyba będą zawody w październiku w Chorzowie, to Cie widzę! Waszko droga. Ta szybka, a dostałyśmy punkty karne za czas - dacie wiarę? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']Fajnie się prezentujecie razem.:multi: Ten człowiek z nr 3 to biegł sam ?[/QUOTE] Dzięki :D A ten z nr 3 to tylko odbierał nagrodę w imieniu innego zawodnika. Zresztą nie zawsze jak jest rozdanie nagród, to ma się psa pod ręką. [quote name='malawaszka']ale jak biegacie nie ma buuuu[/QUOTE] Jak zwykle, czarna mini torpedka się nie załapuje ;) -
Na pewno jej sie poprawi, z chwilą będzie lepiej :) Może cos doradzimy Ci tu razem, a jak nie to faktycznie specjalistę wezwiesz i ja odczaruje ;)
-
Zachowuj się jak Ci się podoba, bylebyś była spokojna, wyluzowana i pogodna ;) Najważniejsze Twoje nastawienie, a to czy mniej kontaktu, czy więcej będzie lepsze - nie przewidzisz w 100%. Obserwuj oczywiście itd. ale nie myśl o tym cały czas. Nie toleruje obroży/smyczy czy tylko jak człowiek trzyma smycz. Kciukam za Was :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Macie fotę, jak zwykle my na każdej :P [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=391014797628111&set=a.390993884296869.94093.193317084064551&type=3&permPage=1[/url] -
Bidulka, ale sliczna :) Tylko się nad nią nie rozpływaj i nie utwierdzaj w bojeniu ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zaciskam po stokroć bardziej niż zwykle :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']gratki za debiut to może reklamuj tę naprawę chłodnicę uszczelnia się wbijając jajko jak samochód jest rozgrzany :cool1:[/QUOTE] A czemu mam reklamować i skąd mam wiedzieć, ze ucieka z chłodnicy, a nie z wężyk jakiego czy co? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A najlepsze, że w piątek zapłaciłam 350 zł, przejechałam ani 100km i znów zdechł :D Nie ma sensu go chyba naprawiać, bo pewnie za dwa dni znów coś klęknie. Jak mnie mechanik widzi, to się śmieje :P Chciałabym wiedzieć ile, może jak mało to bym się skusiła na naprawę. Bez auta jak bez ręki. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Naprawia się, ale ja już nie włożę w to auto ani centa. Obawiam się, że koszt naprawy może przewyższyć wartość samochodu :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']zerduszko, do ktorego postu twoj komentarz o czarnej?[/QUOTE] Do zdjęcia :) Mało zdjęć Kory ;) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
zerduszko replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może on ma reumatyzm po prostu? Słyszałam, ze psiaki z tą przypadłością wylizują sobie stawy właśnie. -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mam kontakt, zaraz do niej napiszę. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Komu by się chciało w taki upał siedzieć w słońcu i focić. Autem na zawody nie jechałam, nie dojechałby. Wyparował mu cały płyn z chłodnicy, dwa razy. Chyba coś cieknie. Jak cieknie, to już koniec tego auta :( -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ta czarna myślałam, że moja. Cudo, cudeńsko [url]http://farm9.staticflickr.com/8017/7469247076_4426b7bfa0_z.jpg[/url] -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pani z lecznicy to chyba zawodniczka, od nas z klubu. Podobno pies dramat :( Reklamowany był... bardzo. -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A wiesz o tym max zaniedbnym, chyba z Zabrza? Bo ja się wczoraj dowiedziałam i niby było Ci podesłane info o nim. -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Moja Liz tez szczupła mimo zabiegu, Sadie grubas nawet przed <teraz waży mniej niż przed zabiegiem>, ale kota moja była szczupła, po sterylce jak bomba wybuch apatyt i urósł brzuchol! -
Węchowanie jest super, ale ja nigdy nie umiałam złapać bakcyla. Pisz nam tu jak najwięcej, chętnie poczytam :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Baby! jestem spalona, zamęczona, Lizka zaduszona, auto zamordowane. I szczęśliwa, a było różnie. Tylko jedna łapka, jeszcze o jedną się otarłyśmy, ale mamy punkty karne za czas. Ale nie dziwota, taki upał koszmarny. I pancia trąba też ciut ;) Ale debiut w A2, więc mogłyśmy popełniać błędy ;) Jeszcze ;) -
Co to to? :P
-
[quote name='ewu']Patrząc na fotkę w avatarze - rozumiem:)[/QUOTE] Dodatkowo moja księżniczka jest najmądrzejszym i najgrzeczniejszym psem na świecie, więc marzę o drugim takim :D Ale nie mogę :(
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Buuuu :( Biedny, najbiedniejszy. A Ty nie bierzesz jakiegoś czarnego miniaka?