Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Chyba będą zawody w październiku w Chorzowie, to Cie widzę! Waszko droga. Ta szybka, a dostałyśmy punkty karne za czas - dacie wiarę?
  2. [quote name='Margi']Fajnie się prezentujecie razem.:multi: Ten człowiek z nr 3 to biegł sam ?[/QUOTE] Dzięki :D A ten z nr 3 to tylko odbierał nagrodę w imieniu innego zawodnika. Zresztą nie zawsze jak jest rozdanie nagród, to ma się psa pod ręką. [quote name='malawaszka']ale jak biegacie nie ma buuuu[/QUOTE] Jak zwykle, czarna mini torpedka się nie załapuje ;)
  3. Na pewno jej sie poprawi, z chwilą będzie lepiej :) Może cos doradzimy Ci tu razem, a jak nie to faktycznie specjalistę wezwiesz i ja odczaruje ;)
  4. Niestety wysoce prawdopodobne jest, że on bez pracy będzie gryzł. Dlatego cały czas proponujemy specjalistę. Szkoda wielka, ze te rady pomijasz, a widzisz tylko nagonkę. Ale oby stał się cud i nie ugryzł nigdy więcej.
  5. Zachowuj się jak Ci się podoba, bylebyś była spokojna, wyluzowana i pogodna ;) Najważniejsze Twoje nastawienie, a to czy mniej kontaktu, czy więcej będzie lepsze - nie przewidzisz w 100%. Obserwuj oczywiście itd. ale nie myśl o tym cały czas. Nie toleruje obroży/smyczy czy tylko jak człowiek trzyma smycz. Kciukam za Was :)
  6. Macie fotę, jak zwykle my na każdej :P [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=391014797628111&set=a.390993884296869.94093.193317084064551&type=3&permPage=1[/url]
  7. Bidulka, ale sliczna :) Tylko się nad nią nie rozpływaj i nie utwierdzaj w bojeniu ;)
  8. [quote name='wilczy zew']gratki za debiut to może reklamuj tę naprawę chłodnicę uszczelnia się wbijając jajko jak samochód jest rozgrzany :cool1:[/QUOTE] A czemu mam reklamować i skąd mam wiedzieć, ze ucieka z chłodnicy, a nie z wężyk jakiego czy co?
  9. A najlepsze, że w piątek zapłaciłam 350 zł, przejechałam ani 100km i znów zdechł :D Nie ma sensu go chyba naprawiać, bo pewnie za dwa dni znów coś klęknie. Jak mnie mechanik widzi, to się śmieje :P Chciałabym wiedzieć ile, może jak mało to bym się skusiła na naprawę. Bez auta jak bez ręki.
  10. Naprawia się, ale ja już nie włożę w to auto ani centa. Obawiam się, że koszt naprawy może przewyższyć wartość samochodu :lol:
  11. [quote name='krakowianka.fr']zerduszko, do ktorego postu twoj komentarz o czarnej?[/QUOTE] Do zdjęcia :) Mało zdjęć Kory ;)
  12. A może on ma reumatyzm po prostu? Słyszałam, ze psiaki z tą przypadłością wylizują sobie stawy właśnie.
  13. Komu by się chciało w taki upał siedzieć w słońcu i focić. Autem na zawody nie jechałam, nie dojechałby. Wyparował mu cały płyn z chłodnicy, dwa razy. Chyba coś cieknie. Jak cieknie, to już koniec tego auta :(
  14. Ta czarna myślałam, że moja. Cudo, cudeńsko [url]http://farm9.staticflickr.com/8017/7469247076_4426b7bfa0_z.jpg[/url]
  15. Pani z lecznicy to chyba zawodniczka, od nas z klubu. Podobno pies dramat :( Reklamowany był... bardzo.
  16. A wiesz o tym max zaniedbnym, chyba z Zabrza? Bo ja się wczoraj dowiedziałam i niby było Ci podesłane info o nim.
  17. Moja Liz tez szczupła mimo zabiegu, Sadie grubas nawet przed <teraz waży mniej niż przed zabiegiem>, ale kota moja była szczupła, po sterylce jak bomba wybuch apatyt i urósł brzuchol!
  18. Węchowanie jest super, ale ja nigdy nie umiałam złapać bakcyla. Pisz nam tu jak najwięcej, chętnie poczytam :)
  19. Baby! jestem spalona, zamęczona, Lizka zaduszona, auto zamordowane. I szczęśliwa, a było różnie. Tylko jedna łapka, jeszcze o jedną się otarłyśmy, ale mamy punkty karne za czas. Ale nie dziwota, taki upał koszmarny. I pancia trąba też ciut ;) Ale debiut w A2, więc mogłyśmy popełniać błędy ;) Jeszcze ;)
  20. [quote name='ewu']Patrząc na fotkę w avatarze - rozumiem:)[/QUOTE] Dodatkowo moja księżniczka jest najmądrzejszym i najgrzeczniejszym psem na świecie, więc marzę o drugim takim :D Ale nie mogę :(
  21. Buuuu :( Biedny, najbiedniejszy. A Ty nie bierzesz jakiegoś czarnego miniaka?
×
×
  • Create New...