Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']ja klatkę rozkładam tylko jak bardzo bardzo muszę - tak o to nie lubię jak mi to żelastwo stoi bleee[/QUOTE] Bo masz dla dobermana :P
  2. [quote name='malawaszka']o wiesz jaki byłby kwik w tej klatce - on jest mega wokalny :D [/QUOTE] Nie bądź taka pewna :) Nawet gad i ryjec były cichutko i szybko szły spać.
  3. [quote name='WATACHA']He,he ale fajnie Ciekawe jak utrzymują taki ładny ogród jak im pieski w kwiatkach leżą hi,hi [URL]http://img818.imageshack.us/img818/151/201207242.jpg[/URL][/QUOTE] Jakie pieski? Jeden burek podwórzowy leży, ale hrabia z miasta niet :] Dobrze, że foty wstawiłaś, ja mam te same :D
  4. Może on ma tych ogłoszeń za dużo? ;) A w ogóle, to kojarzę już kilka zwierzaków szukających domu > roku z imieniem Misio. Pech jaki?
  5. Znaczy co kotecek - kocurek czy kotecek niespodzianka? No to drugie, bierzesz jednego kotka, a w środku niespodzianka - kilka następnych... Albo odchowała miot niedawno, ale ona taka młoda jest :(
  6. Jak robię ogłoszenia psów z Bukowna, to wpisuję jako osobę kontaktową Angelika, ale tych psiaków nie ogłaszałam.
  7. Trochę był brudny, może ciut podrapany, bo kotów się boi bardziej niż wody. I chyba znów jajko niespodzianka :/
  8. Trop nie ten, tak mi spasowało. Dla nas Adolfina, dla świata Adi :) Pierwszy raz tak mam, że przychodzi zwierz i od razu mam imię, więc nie zamierzam kombinować.
  9. Dla tych co nie mają fb, przedstawiam Adolfinę. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina010.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina019.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina021.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina029.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Adolfina030.jpg[/IMG]
  10. Co to za psiak nowy (ten łaciaty)? ;) [URL]http://images36.fotosik.pl/225/9c7eac8b8e657f99med.jpg[/URL]
  11. [QUOTE=*Monia*;19443690 Muszę sobie trzeciego sprawić żeby miał tak po trochu tych pozytywnych cech kundlic i by było super :evil_lol:.[/QUOTE] U mnie taka sama sytuacja i taka sama potrzeba :D Pytanie czy są takie psy? ;)
  12. Koty na mieście gadają :lol: Rok temu wysiadam z auta i zostałam zaatakowana przez prawie identyczne kocie :lol:
  13. Wygrała Pani kotka :lol: Aż przeglądałam foty czy to nie ta koteczka co ją tak marnie wydałam :/
  14. Skąd pomysł, że mam co pokazywać? :P Zgadnij jaki kolor ;)
  15. Wychodzę dziś o 21 z autobusu, a tam czeka na mnie kot.
  16. Gdybym mogła :D A w ogóle same ładne psy masz. I foty super! :)
  17. Do ukradnięcie ;) Piękny! [url]http://farm9.staticflickr.com/8028/7664335854_6ffd0051eb_z.jpg[/url]
  18. No bo to leci pewnie innym obwodem, czy jak to się zowie ;) To tak jak jednym przełącznikiem wyłączasz prąd w części pomieszczeń lub tylko w gniazdkach - nie masz tak?
×
×
  • Create New...