Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Justyna, które psy ew. pojada do Dt? Nie chce się wtracać ale myślę że powinny dostać szanse psy z pierwszej Krzykoskiej drużyny. One też dają największa nadzieje na socjalizację.
  2. [quote name='Beatkaa']Jeśli mamy zwrócić jakieś pieniądze za Zibi czy choćby za ogłoszenie,które robisz Agata,to daj znać. [/QUOTE] Nic macie nie oddawać tylko wziąć się do roboty. Samo sie nie zrobi. A obrażać sie nie ma o co. Zibi była 3 razy w gazecie ze zdjeciem, odzew był znikomy, oferty od razu odrzucone (np. działki).
  3. Nikt nawet nie zajrzał , szkoda... Bumiemu szykuje się dom, Tosia nadal czeka na sterylkę.
  4. [quote name='Beatkaa']Jakby był odzew to na pewno damy znać..bez wątpienia..[/QUOTE] Jak chcesz dać znać, skoro suka jest [B]nie ogłaszana[/B]? Chyba ze ja ogłaszasz, to prosze wklei linki.
  5. [quote name='Martika@Aischa']Kasiu w tej chwili Zibi nie miała od nas ogłoszeń...... na wcześniejsze były dwa telefony ...jak sama wiesz .....zupełnie nie trafione.[/QUOTE] Czegoś tu nie rozumiem. Umiesciłyscie psa na bezpłatnym dt ale go , ja okresliłaś "w tej chwili" nie ogłaszacie. Usunełas nawet banerek Zibi z podpisu a na poprezdnich stronach czyatałam wpisy że "zibi jest kasi pisana". To nie jest chyba całkiem w porzadku. na co liczycie? Ja robie czasami Zibi ogłoseznia z grzecznosci i z sympatii do kasi. Ale Zibi nie jest moja podopieczną tylko waszą. Z tego co wiem Kasia od początku pisała się tylko na dt a nie na szukanie domu suce. Moze Kasia powinna zacząć brać opłatę za dt, wtedy powazniej potraktujecie szukanie domu dla wciąż bezdomnej suki. Moze ktoś nie wie, ale kaśka ma kilkanascie (o ile nie ponad 20) swoich zwierząt. Obarczanie jej następnym nie jest dobtrym pomysłem.
  6. Straszna cisza... Pakę wyślę jutro, czekałam na jakies pieniadze....
  7. Bumiś juz po kastracji. Tosia jeszcze czeka na swoja kolej.
  8. [quote name='Ryniu123']Chociaż zdarzają się wypadki ucieczek zwierząt z DS (co nie jest dla nas miłe), najważniejsze, że nie będą mogły się rozmnażać - i tu jest wielki sukces.[/QUOTE] No to jest podstawa. Udało się zrobić rzecz wielką. Bez dwóch zdań.
  9. Super. Czyli pierwsza faza za nami. A co z tymi psami, które zostały w Lubońku? W poniedziałek wysyłam paczkę z fantami na bazarek lub allegro. Dam co mam. Justyna , pomyslcie moze o tych regałach sklepowych...
  10. Tosia i Bumi to dwa pieski, które trafiły pod moja opieke. Tosia koczowała w cieczce na stacji benzynowej, wystarczajaco długo, zeby z tego cos było. Ogłoszenia szukające właściciela nic nie dały. Bumiś błąkał się po osiedlu domków jednorodzinnych tuz za miastem. Nikt go nie chciał więc ktoś z gminy odwiózł psa do... zakładu utylizacji śmieci, tam sa jakies zasyfiałe kojce. Wyciągnęlismy Bumiego po paru dniach. Oba psy , jak zwykle cudem, znalazły dt. Tosia i Bumi to dwa młode, ponizej roku, ładne psiaki. całe zycie przed nimi. Chcemy im pomóc znaleźć swoje przeznaczenie, ale jak zwykle najpierw trzeba zacząć od uregulowania kwestii podstawowej, kastracji i sterylizacji. Fotki Tosi tuz po kąpieli, Bumiego to juz sesja do ogłoszeń. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc0017ny.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3875/dsc0017ny.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc0012qg.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8854/dsc0012qg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/newimagei.png/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6205/newimagei.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/717/67656231.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8681/67656231.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/38212016.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7374/38212016.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/77332145.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1235/77332145.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  11. Czy mam ogłaszać szczeniaki? czy macie juz potencjalne domy?
  12. A co ze sterylkami i kastracją tych wyłaPAnych ? macie juz jakiś plan? w weekend zrobie paczke z fantami na bazarek lub allegro.
  13. [quote name='Drzagodha']Rozmawiałam przed chwilą ze Zbyszkiem. Umówił się na dziś na odbiór kotów z Kutna, z tego co mówi to w drodze po nie dostał wiadomość od kobiety, że kotów nie ma od wczoraj w domu, bo nie wróciły z dworu...[/QUOTE] Tak, kobieta wypusciła je z domu na nasza sugestię. zbyszek jest wsciekły i ma pretensje do wszystkich o krzywdzenie jego zwierząt, źle wybrane domy, złe nastawienie ludzi, wręcz ich głupota, bo i to dzisiaj padło. o stan swoich zwierząt nie wini tylko siebie. A szkoda, bo to głownie jego wina, ze jest ich tyle i w takim stanie psychicznym. Póki co juz 4 zwierzaki sa nie wiadomo gdzie, raczej nie do odzyskania... Co z resztą? Jestem tutaj pesymistką, jak dla mnie szansę maja tylko szczeniaki na prawidłowa socjalizację. Reszta powinna trafić do doświadczonych dt z normalnymi zwierakami. Wiem , ze to utopia, ale uwazam , że tak to powinno sie zrobić. kilkudniowe wizyty w Krzykosach nic nie załatwia. Te zwierzaki maja za soba lata złych doświadczen i samotności...
  14. Szkoda, że nikt tu nawet nie zajrzał. Gdyby nie my bambo został by w schronisku na zawsze... Eh... nawet nie ma kto się cieszyć. Dobrze że bambo szczęśliwy. Ewa, miałas jakis kontakt ds?
  15. [quote name='Drzagodha']Czyli zostały tylko cztery kluchy w Krzykosach? No to fajnie :) Oprócz tych czterech kluch naliczyłam w Krzykosach jeszcze 31 psów. Więc w sumie jest 35 plus jeden prawdopodobnie w Lubońku, ale się nie pokazuje, jedzenie też nie znika...[/QUOTE] A zbyszek w rozmowie telefonicznej powiedział mi ze jedzenie znika i jest tam kilka psów bo ludzie słysza szczekanie kilku.
  16. [quote name='Drzagodha']No właśnie Raf uciekł w zeszły piątek... [/QUOTE] To juz drugi pies który uciekł z ds. Moim zdaniem to się będzie powtarzać. Te psy są zupełnie nie przygotowane na adopcje. Tylko Azja i szczeniaki....
  17. W Krzykosach jest mnóstwo materiału na budy. Jest tam też p. Krzysiek, który pewnie na polecenie zbyszka zajął by się robieniem bud. Musicie przycisnąć Zbyszka , żeby o tym pomyslał. ja mam wrazenie , że jemu jest wygodnie przerzucić wszystkie koszty i działania na was. No własnie, jak Raf daje sobie radę?
  18. [quote name='Justyna Klimek']Kazan zostanie jako główny asystent-socjalizator:) Dziś ostatni z czterech szczeniaków (Flip, Flap, Grubcio i Panda) - Panda - znalazła dom. Od jutra będzie poznanianką.[/QUOTE] Dobrze, bo był na nią najwyższy czas. Jestescie pewne, że mozna zaryzykować rozdzielenie Bajta i bajki? To moze być trauma dla jednej i drugiej, ale chyba gorsza dla Bajta. tak myslę, ale moge sie mylić.
  19. Własnie rozmawiałam z Ds. bambo śpi na łózku. Bardzo jest radosny i cieszy się z wszystkiego. nasikał w domu dwa razy, ale potem sygnalizował chęć wyjscia. Państwo nie sa tym sikaniem wystraszeni. Pies im się podoba, myslę, ze cieszy ich myśl ze naprawdę komus pomogli. bambo ma biegunke, ale myslę, ze i to przejdzie. czuję, ze będzie dobrze.
  20. [B]Bambo[/B] od pół godziny jest ze [B]swoją osobistą panią[/B] na spacerze. Trzymajcie kciuki za powodzenie tej szalonej adopcji. Saphira, przepraszam, ze to ja o tym piszę, ale tak bardzo się cieszę. :-)))))
  21. Niestety pani zrezygnowała z adopcji: " Witam Pani Agatko ja z przykrością musze stwierdzić iż rezygnuje z adopcji tych kotków mam dość ,dziś wróciłam z miasta a tu całe mieszkanie opsikane obsrane przepraszam za słownictwo wszystkie kwiaty pozwalane a moja Lady chyba ze strachu opsikała swoje posłanie boji sie wyjsc z niego ucieka do mnie do pokoju za łóżko zdominowały ją.Próbowałam je wyprowadzić na dwór lecz obydwa ja tylko wyciągnełam po nie ręce syczały i drapały.Ja nie poradzę sobie z ich depresją .Ja zawsze miałam koty w domu i wielokrotnie jakies przybłędy i nigdy nie miałam takich problemów.Proszę wybaczyć nie poradziłam sobie ,ale proszę mi wierzyć bardzo sie starałam." Nie mam do niej żalu.
  22. Justyna prześlij mi fotki szczeniąt na majla.
  23. Przekaże wasze rady tej pani, jednak ona juz napisała że chce zrezygnować z adopcji kocurka... W sobote ogłoszę szczeniaki na Toruń. One jedza już same?
  24. Rozmawiałam ze Zbyszkiem na temat adopcji kotki i kocura. Przekazał mi ładny obrazek, pt. małe trudnosci ale adopcja się udała. Tymczasem dostałam od pani dramatycznego mejla: " Kontaktowałam się z panem od kotków ze nadal jest problem zaklimatyzowaniem ich zachowują się dziko znaczy raczej Miki ma taki wpływ na Silver siedzą pod kominkiem ,albo na szafie w dzień w ogóle nie z chodzą jak chce się do nich dojść pogłaskać syczą drapią moja Lady wystraszona nie wychodzi z posłania a ponadto Miki siusia i robi kupkę gdzie popadnie smród w domu Silver ładnie się do kuwety załatwia jak nie siedzi z nią Miki daje się pogłaskać. Mówiłam temu panu ,ze chyba z dwoma sobie nie poradzę ,ale powiedział ,ze tak może potrwać ze dwa mc a potem będzie dobrze.Nie wiem co mam robić.Wcześniej ten pan mówił ze tydzień będą takie potem można już ich na dwór wypuszczać,ale ja to się boje nawet podchodzić a Miki opsikał już cały dom . Inaczej sobie to wyobrażałam miałam kotki zawsze żaden w domu mi nie robił.To jest dla mnie męczące a i syn wiecznie właźi na mocz.Chyba łatwiej jednak wychować małe kociaczki a nie dorosłe do siebie przekonać.Chociaż przychodzi do nas taki włóczęga kot i on bez problemu daje się głaskać.Może Silver i Miki po prostu tęsknią za domem i dlatego są takie nie dostępne ." Nie wiem co robić. Kobieta się męczy, a Zbyszek uważa że jest OK.
  25. Sterylki umówione? będą robione we Włocławku czy w Kole?
×
×
  • Create New...