Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Bardzo się cieszę, nareszcie do przodu. To yeraz koniecznie ciachnać aborcyjnie tę sukę cieżarną.
  2. [quote name='AlfaLS']Na razie trzeba trzymać kciuki za to wyłapanie psów i później błagać DT o przetrzymanie kici jeszcze dzień lub dwa..... Chyba tylko tyle możemy........[/QUOTE] Ale co to mi da? Ee, szkoda gadać.
  3. [quote name='Justyna Klimek']Wiadomość z ostatniej chwili: dwie kolejne suki złapane i przewiezione do Krzykosów. Oczywiście, jest i zła wiadomość: [B]kolejny miot[/B] znaleziony...[/QUOTE] Super, czyli się cofamy.
  4. Iza zgodziłą się przedłużyć dt do niedzieli. Tymczasem w sparwie adopcji nic się nie dzieje. Prawdopodobnie wycofały się oba domy. Jestem na lodzie. Chętnie wziełabym ja do domu ale tze względu na Miodka to nie mozliwe. Ta Kicia zupełnie nie boi się psów, pozwala się wachac i lizać, zero agresji, zero strachu. Jeśli będzie wychodziła na zewnątrz, psy ja poźrą. Eh, do dupy to wszystko....
  5. [quote name='Justyna Klimek'][URL]http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/interwencje/305-halinow-pod-warszaw-psi-oprawca-i-oszust-zatrzymany.html[/URL] Może ten się otworzy. Halinów pod Warszawą, pani nazywa się Ewa O.[/QUOTE] To dziwka. To na szczęście nie ten Halinów.
  6. [quote name='Kava']UWAGA UWAGA UWAGA czytajcie o nieuczciwej "opiekunce" psow w Halinowie [url]http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/i...atrzymany.html[/url][/QUOTE] Nie otwiera mi się. Gdzie ten Halinów? [B]Nasze koty poszły do ds do Halinowa, koło Gostynina, woj. mazowieckie. [/B]
  7. Ja pierdzielę... Ania trezba zrobić weselsze zdjęcia psiaków, na trawie , w parku, napewno nie w tych dekoracjach. Mogę poszukać w moich okolicach, ale czy ktoś je w razie czego przywiezie?
  8. Jestem, ale przyznam się szczerze że zaczynam nie ogarniać.
  9. Ja zaczęłam własnie prace, więc odpadam. Zreszta ja jestem pani od adopcji, w tym się chyba najlepiej czuję i niech tak zostanie. Koty dostarczone do domu stałego. O dziwo, mimo dziecka w rodzinie Zbyszek bardzo zadowolony. pani podobno też.
  10. Jesli dzisiaj zostana wyłapane psy, dam Zbyszkowi namiary na dom dla kotów. Dom czeka.
  11. [quote name='Pola17']A ja skomentuje jak można być takim idiotom ludzie zapierdzielają a on co sobie myśli !!![/QUOTE] Albo nie myśli, albo mysli, ze znalazł pierwsze naiwne. I niestety się nie myli.
  12. [quote name='BasiaD']Podnoszę Niunię..Najlepej żeby została ta gdzie jest..Ona i tak już wiele przeszłą, teraz pwinna w swoim domku dochodzić do siebie..Jest śliczna..A te zielone ślipka mnie prześładują..Trzymam kciuki za Kociastą...ślicznotkę...[/QUOTE] Nie ma szans, zeby Kotka została u Izy. Od czwartku mała nie ma dt.
  13. [quote name='Justyna Klimek']Zła wiadomość jest taka, że Zbyszek wczoraj znalazł 5 około miesięcznych szczeniaków...[/QUOTE] Nawet tego nie skomentuję...
  14. [quote name='kosu32'][B]Agata[/B] Dzwoniłam do Ciebie dwukrotnie, ale bez rezultatu. Chciałam zapytac jak przebiega cała akcja bo niestety nie miałam dostepu do netu z tytułu wakacji. Podczas ostatnich dni urlopu otrzymałam bardzo przykrą wiadomośc... Rezultat jest taki że mamy do adopcji 30 kotów i 3 psy po zmarłej opiekunce.[/QUOTE] Ania, miałam troche zawirowań, a dzwoniłąś za każdym razem kiedy byłam w aucie. Umówmy się na rozmowę wieczorem.
  15. Przestańcie płacić za dt , bo cos mi się zdaje ze to płatny ds. Tez bym tak chciała. Tymczasem moje 3 przybłedy utrzymuje sama , jak na własciciela przystało.
  16. Psem opiekuje się [B]gorki[/B], to ona była na rozmowie, porobiła foty, napisała tekst. Ja zakładam watek i włączam się do pomocy.
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc0002ohj.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1226/dsc0002ohj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc0004xr.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5650/dsc0004xr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/dsc0007bo.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5302/dsc0007bo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc0008gsl.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8306/dsc0008gsl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/dsc0009xl.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5720/dsc0009xl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Szejk – życie czasami pisze smutny scenariusz .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]IMIĘ – SZEJK[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]RASA – OWCZARKOWATY[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]WIEK – 6 LAT[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]KASTRACJA-DO ZABIEGU JAK PRZYTYJE[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Zaczęło się jak to zawsze bywa – telefon i prośba o pomoc , umówiłam się z Panią ,bo to kobieta[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]poprosiła o pomoc .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Spotkanie , rozmowa .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Była kiedyś rodzina ,dom , teraz nie niewiele z tego zostało , głowa rodziny zmienia plany życiowe i[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]porzuca dzieci ,żonę i psa .Kobieta nie pracuje ,sytuacja finansowa jest kiepska , dzieci nie zajmują[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]się psem ona nie daje rady , jest decyzja o szukaniu domu dla psa . Podczas rozmowy próbuje ja[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]namówić do ponownego rozpatrzenia decyzji , wskazuje rozwiązania tej sytuacji , ale tak naprawdę[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]decyzja już jest , umawiam się na zdjęcia .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Szok – stoi pies , stoi jak posąg żadnej reakcji na mnie na otoczenie , ożywia się na chwilę jak z okna[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]wydziera się do niego jego chłopiec , jest przeraźliwie chudy wręcz zagłodzony , na usta cisną mi się[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]przekleństwa w oczach mam chyba gromy bo Pani natychmiast tłumaczy że oni sami nie maja co jeść[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]i dlatego tak wyszło .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Szejk choć ma takie dumne imię to kupa nieszczęścia i depresji , ma 6 lat choć wygląda na co najmniej[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]15 , bardzo tęskni za Panem , leży pod drzwiami i czeka , czeka chyba na śmierć .Domownicy niestety[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]nie interesują się nim , na pytanie czy załatwia się w domu jest odpowiedź że wytrzymuje cały dzień .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Zaproponowałam karmienie psa i co najważniejsze może pozostać u nich i czekać na adopcję .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Trzeba mu pomóc za wszelką cenę ,ja widziałam te oczy bez nadzieji i chęci do życia .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Szejk mieszka w mieszkaniu .[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Moze się ktos zlituje?....[/B][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Justyna Klimek']Żadnych... dziś do niego dzwonię.[/QUOTE] Niech się okresli. Co do kotów to jednak podjełam decyzję na [B]nie[/B]. Chyba że cos złąpał, wstrzymam się więc do wieczora. fajnie ze udało się wyadoptować chociaz te 16. [B]Wyadotowaliśmy 16 zwięrząt[/B], nie do uwierzenia. 9 szczeniaków, Azja, Raf, 5 kotów. Wierzę ze małe szczeniaki tez szybko znajda domy. jaka szkoda, ze nie mozemy pomóc innym.
  20. Własnie posypał mi się dt.. Nie wiem co ja mam zrobić w tej sytuacji...
  21. Szwy zdjete. Kicia ma się dobrze, powoli otwiera się na świat. Dobrze jej u Izy, niestety musi opuścić dt w srode. Mam awaryjne dt, ale takie zmiany to nic dobrego. Jeden dom nie odpowiada, chyba się rozmyślił. Dzisiaj wizyta w drugim domu. Z ogłoszeń cisza.
  22. [B][COLOR=red]Uwaga! Wstrzymujemy adopcje do czasu wyłapania i wysterylizowania pierwszych suk z pozostawionych w Lubońku.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] To jest przynajmniej oficjalna wersja dla Zbyszka. Uzgodniłam to z Justyną. taka jest nasza decyzja. Zaraz zawiadomię o tym Zbyszka.
×
×
  • Create New...