-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Bezimienna kotka z lasu. Prosze o pomoc dla niej.
Agata69 replied to Agata69's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='BasiaD']O rany moja imenniczka..I nikt nie chce takiej fajnej Kici??? Podnoszę....[/QUOTE] No nikt. Swoja drogą Basia ma się super u gorki. Tam jest jeszcze 7 innych kotów rezydentów, oraz, nasze nowe nabytki, kociaki sierotki karmione butelka. 5 sztuk snieżnobiałych maluchów. Jest wesoło. Basia jako jedyna nie boi sie kociat, lize im tyłki, bawi się z nimi. No i wyad im z miski, jedzenie to wielka miłość Basi. -
Tosia i Bumi wyadoptowani, trzymajcie kciuki za powodzenie.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tosia po sterylce dzięki Akcja Sterylizacja. Bumi juz w swoim domu, wykastrowany dzięki Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. czekam na więsci od niego, bo troche rozrabiał na poczatku. -
Bezimienna kotka z lasu. Prosze o pomoc dla niej.
Agata69 replied to Agata69's topic in Kotki już w nowych domach
Kicia w końcu dostała imię: Basia. Nadal siedzi w dt, nikt nie dzwoni w jej sprawie. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='akrim']a jak my cieszymy się z Pani decyzji:p[/QUOTE] Agata niedawno straciła psa, był u nich długie lata, pod koniec sikał pod siebie, musieli go wynosić na rękach. Po jego smierci chcieli psa, któremu mozna pomóc. I dzięki ci boze ze padło na Bambo. -
[quote name='toyota']Ja jestem z Grudziądza, a jak to daleko ?[/QUOTE] Asia, to jest Osiek. Kobieta w rozmowie bardzo mi się podoba, rozumna, ciepła, z dobrym stosunkiem do zwierzat. Trzebaby jeszcze zobaczyć jakie tam sa warunki materialne, bo Zibi w przyszłości moze chorować (ale nie musi). Pani przyjedzie w niedzielę, fajnie by było gdybyś mogła zrobić wcześniej wizytę. Ale jak nie zdążysz to moze będzie potrezbna poadopcyna :-).
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Mam wieści od Pańci Bambo :"Bambo, a właściwie Bambi - bo tak zaczęliśmy na niego mówić, stał się już pełnoprawnym członkiem rodziny. Przytył, był u weterynarza i wszystko u niego w porządku. Bambi bardzo lubi być głaskany i przytulany. Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji, cieszymy się, że Bambi jest u nas, bo to naprawdę kochany piesek." Cieszycie się chociaż troszkę?[/QUOTE] Ja bardzo. Własnie miałam cię pytać... -
[quote name='Beatkaa']Hmm...no sprawdzić trzeba trzeba,tylko nie rozumiem tego wpisu z : [B]"Tylko wybierzcie kogoś doświadczonego."[/B] No jeśli chodzi o mnie (i o Martikę pewnie też) to nie kojarzymy nikogo z okolic Torunia,myślę,że ktoś z Twoich okolic Agata będzie odpowiedni,znasz się na ludziach ;)[/QUOTE] Napiszcie do kogoś z Torunia. Nie wiem czego nie rozumiesz z mojego posta. Mam wrażenie , ze pisze prostym, zrozumiałym językiem. Zibi jest wasza podopieczną, wy podejmujecie decyzje co do jej przyszłosći. Ja tylko pomagam ogłaszać.
-
Zgłosił się do mnie chłopak chętny na Zibi. Mieszka w Złotorii, niedaleko Torunia. Domek z ogródkiem, chłopak mieszka sam, miał już psy wilkowate. Wg mnie trzeba to bardzo dokładnie sprawdzić. Chłopak jest młody, to moze być decyzja chwili. Podam adres i telefon temu kto będzie robił wizyte przedadopcyjną. Tylko wybierzcie kogoś doświadczonego.
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']rozmawialam dzis z DT psiaki maja sie dobrze, nie ma wielkich zmian....[/QUOTE] Nawet przy prawidłowej pracy zmiany mogą nastąpić dopiero po kilku miesiącach.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Domowe doswiadczone dt to dla tych psów prawdziwa zsansa. Zal mi diany, bo bardzo podoba mi sie ta majestatyczna sunia....- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']do góry podnoszę rękami, nogami, sercem...:)[/QUOTE] Ja też, ja też....- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']akcja_proanimal z Stowarzyszenia Empatia w Toruniu, wkleila te ostatnie fotki Funi w grudniu 2009. Czyli ze stowarzyszenie Empatia powinna miec namiary na obecny (?) domek Funi. Jestem ciekawa czy pani M.H. z w.w. stowarzyszenia sie odezwie. Ostatnio byla aktywna na forum 16-04-2010 .....[/QUOTE] Pewnie nie. Załamuje mnie to wszystko... A nadal znajduja się na dogo idiotki gotowe krwi sobie utuczyć za "cudowne" adopcje niemieckie... -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Ale tu cicho... Justyna, kiedy pieski pojada do dt? I jakie to dt, domowe czy przytulisko? Martwie się ...- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z pania od koyków: niestety mimo wystawiania im codziemnnie jedzenia i wody koty sie nie pokazują. Pani bardzo to przezywa za kazdym razem przeprasza. Moim zdaniem to nie do końca jej wina. Wyadoptowałam jej psa i na razie jest super, ale to zwierzak normalnie socjalizowany..- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Na ogłosezniach szczeniaków w necie jest mój telefon a ja mam teraz niewielkie pojęcie o tym wszystkim. Wczoraj dzwonił pan spod Gniezna, więs, chce szczeniaka pieska do budy, zastrezgł, ze nie na łańcuch. mam namiary, komu przekazać? Kto decyzyjny? To jest wieś, więc na 100% trzeba sprawdzić i monitorować.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bezimienna kotka z lasu. Prosze o pomoc dla niej.
Agata69 replied to Agata69's topic in Kotki już w nowych domach
A kotka nadal w dt( w międzyczasie zmieniła dt). Ładnie się otworzyła, odżyła, ale nadal na dom nie ma widoku. -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Poszła paczka: książki, akcesoria dla psów i kotka, ubrania dla nastolatek (od Marcysi0. mam nadzieję, ze ktoś zechce kupić.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Tekst używany przeze mnie 9moze się przyda): [B]Zibi ma 3 lata. Jest bardzo ładnym owczarkiem niemieckim z bardzo smutna historią. W przeszłości suczka uległa wypadkowi i niestety została pozostawiona samej sobie. Na domiar złego została porzucona przez własciciela. Na szczęście w domu tymczasowym odnalazła ciepło i opiekę człowieka, której tak potrzebuje. [/B] [B]Zibi jest bardzo łagodną suczka, kocha ludzi, toleruje [/B][URL="http://tablica.pl/zwierzeta/koty/"][COLOR=#3a3a3a][B]koty[/B][/COLOR][/URL][B] i małe pieski obydwu płci, nie wykazuje cech dominanta, może być towarzyszem dla innego psa . Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie jest typem psa stróżującego i obronnego, nie będzie szczekać i odstraszać obcych, , to raczej duza przytulanka. Zibi jest zdrowa i w pełni sprawna, potrzebuje jednak dobrych warunków do zycia. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem. [/B] [B]Zibi jest wysterylizowana, ma takze komplet szczepień.[/B] Zrobiłam jej tablice na Włocławek, za pare dni, jeśli nie będzie odzewu, usunę i zrobie na Toruń.
-
Tosia i Bumi wyadoptowani, trzymajcie kciuki za powodzenie.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tosia ma wadę zgryzu, to moze być przeszkoda w adopcji. Sterylka w piątek.