-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Kto zrobi zestawienie ddotychczasowych deklaracji na Rudego? Będziemy wiedzieć na czym stoimy. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, podrzućcie czasem, bo poprzedni si.e prawie wcale nie sprzedał, a ja mam na domiar złego popsuty komputer. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218918-Ubierz-sie-na-święta-Sylwestra-na-zimę.-Modna-Szafa-podopiecznych-do-18.12.-Start!?p=18159092#post18159092[/URL] -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
ode mnie na razie 50 zł jednorazowo. -
Dobrze ze Ząbal jest tam gdzie jest....
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='olgaj']Podejmijcie decyzje we własnym sumieniu na jakie konto chchecie zbierac :) mozemy udostępnić konto fundacyjne, ale musi byc faktura za hotel, niewiem zatem czy podana cena obejmuje pobyt z fakturą ? Co dokarmy dysponujemy jeszcze jakimis zapasami wiec mozemy zadeklarowac ze pokarmimy go w miare naszych możliwość, uprzedzam tylko ze dysponujemy tylko karmą marki lidl tesco, nie sa to zatem karmy wysokich lotów. :([/QUOTE] W lesie tez pewnie nie jadł cudów, a kasy przeciez nie ma , prawda? Nie ma co wybrzydzać, zawsze w miare możliwości mozna dokupić mu cos lepszego. darowanemu koniowi i tak dalej... -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Czy w sprawie psa cos się w ogóle dzieje? Czy tylko klikamy? -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Wniosek z tego taki, że osoba, która ma kontakt z Furciaczek i trzyma tam psiaka może coś powiedzieć na temat hoteliku. Opinie uzyskane na pw są bardzo dobre, a cena w porównaniu z innymi hotelami nie jest wysoka, lecz standardowa. Poza tym, jak pisałaś Agato, tam się zajmuje psiakiem, więc to jest najważniejsze, to nie jest zwykłe karmienie i wypuszczanie na wybieg i nic więcej. Jak dla mnie kombinacja ceny i usług jak najbardziej do przyjęcia. Inaczej, ja dzwoniąc do kilku hoteli, nie znalazłam lepszej oferty dla Rudego.[/QUOTE] I to jest sensowny głos w sprawie. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Uważam, ze cena jest wysoka ale do pzryjęcia jezeli w tym hotelu Rudy bedzie obserwowany, uczony, oswajany itd. To nie ma ceny. Zreszta ustalilismy, że taki hotel potrzebny nam do diagnozy Rudego, czyli teoretycznie na krótko. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Bela mnie uprzedziła :)[/QUOTE] Ale jakie wnioski wynikaja z lektury tego watku? -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Czy ktos miała psa u Furciaczka i moze dać jakieś rekomendacje? To nam ułatwi decyzje... -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218437-Mega-Bazar-z-niezwykłymi-ubraniami-na-podopiecznych-do-2.12.-START!?p=18085601#post18085601[/URL] -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Kosu, ty jednak jestes drastyczna kobieta....- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']oczywiście aktualne cały czas bez odwołania. psiaki mały już jechać na zabiegi, ale coś się pokomplikowało w lecznicy. tam będzie taniej, bo około 160 Rudy i 240 Hela. no i lecznica sama ich może zabrać z hotelu a nie ukrywam, że to duża pomoc...[/QUOTE] Mru, cudowne wiesci! Zorganizuj te zabiegi , jeśli możesz, jak najszybciej. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
W przypływie odtymizmu tylko nie wylejcie dziecka z kąpielą. Rudy [B]musi[/B] trafić do kogoś doświadczonego, kto naprawdę z nim [B]uczciwie popracuje[/B], inaczej to nie ma sensu. Nie szukajcie BDT tylko dlatego, ze tanio. To musi być skuteczne posunięcie. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Sprawdxcie jeszcze u Furciaczka. Miała ostatnio miejsce, podobno pracuje z psami. Mieszka 30 km ode mnie, mogę ew. to sprawdzić. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie , z tymi psami trzeba cos zrobić, bo takie trzymanie ich w hotelu, gdzie nikt z nimi afektywnie nie pracuje, nie ma żadnego sensu. To wyrzucanie pieniędzy w błoto. Trzeba na cito wykastrować Rudego i wysterylizować Hela - cokolwiek się stanie, gdziekolwiek wyladują, przynajmniej to będziemy mieli załatwione. Rozumiem, że deklaracja mru nadal jest aktualna, jesli tak to cudownie. Jesli nie trzeba poszukaćpieniędzy na te dwa zabiegi. na cito. Następnie trzeba znaleźć Rudemu miejsce gdzie osoba doświadczona, będzie mogła ocenic na jakim etapie jest pies i ile jeszcze potzreba będzie pracy. Ja bym nie liczyła na znalezienie bdt, raczej postawiłabym na znalezienie doświadczonej osoby, która zajmie się psem. Jesli Murka ma miejsce i jest taka osobą to trzeba spróbować, chociaż przez miesiąc. To będzie czas na obserwacje, diagnozę i ew. decyzje. Myslę ze pieniądze na jakiś niedługi okres zbierzemy, trzeba ruszyć z miejsca. Czy Hela mogłaby przejść pod opiekę mru i jej męża? jeśli Rudy ma większe szanse na socjalizację i w rezultacie dom, to tzreba się nim zająć najpierw, i to bardzo intesywnie. Pzepraszam , ze się mądrze, ale zostałam poproszona o pomoc więc swoje zdanie wyłuszczyłam. Proszę o wasze zdanie i jakies decyzje. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Aga, a ile ty teraz płąćisz za hotelowanie Rudego? Moze trzeba zmienić hotel na taki gdzie ktoś intensywnie bedzie pracował z psem.. To samo Hela. Tez musi trafić do kogoś kto upora się z jej dzikościa. Inaczej dupa. Z Rudym finansowo ci pomozemy. Napisz ile psy ważą. W między czasie mozna szukać odpowiedzialnego bdt. W moich okolicach jest Furciaczek, ona pracuje z psami, z adopcja pomogę, ale najpierw psy trzeba doprowadzić do stanu użyteczności. Głowa do góry, będzie dobrze. -
Uwaga! Pies w rzeczywistej potrzebie. Jest gorzej niz myslałam.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pies juz cieszy sie z budy! Wielkie dzięki dla Fundacji kastor! -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Dzięki [B]Agata [/B]że przyszłaś. W streszczeniu: Hela i Rudy z pierwszego postu są w hotelu w Konstancinie. Oboje wymagają resocjalizacji. Rudy mniejszej, Hela jest totalnie dzika. Beata nie ma czasu pracować z nią, dlatego osoby znające temat uważają że psy powinny znaleźć DOM tymczasowy/stały, a nie hotel. Na Hele są deklaracje, nie pełne, ale dzięki ludziom dobrej woli można ją było zabrać ze schronu i umieścić w hotelu. Niestety za Rudego ja płacę sama, a od grudnia nie mam już takiej możliwości. I to na tyle w skrócie.[/QUOTE] Aga, rozumiem, że nie znamy przeszłosci Heli. Musisz się z tym liczyć, że jej socjalizacja nie bedzie mozliwa. Ale oczywiscie nie wykluczone ze się uda. Niestety nie mam odpowiedniego Dt, nie mam zadnego. Dołoze na hotel za grudzień, tylko bazarek wystwaię a cuda mam niesamowite. Jak Rudy reaguje na inne psy? Czy jest wykastrowany? Czy Hela gryzie? -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, zróbcie skrót wydarzeń. czy Hela i Rudy to te dwa psy z pierwszego postu? Gdzie sa teraz? Jakie sa z nimi problemy? Nie pomogę dużo bo sama mam niezły sajgon w życiu, ale moze? napewno coś ci dołozę do hotelu Aga, ale muszę w końcu znaleźć chwilę i wystawić bazarek. Trzymaj się, coś poradzimy. -
Trzeba go wyciągnąć, bo taki chudziak żywiony raz dziennie to słabo widzę. Niestety ja nie dysponuję dt.
-
Uwaga! Pies w rzeczywistej potrzebie. Jest gorzej niz myslałam.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Agato, jak wiesci i psa? Budé dostal? Mozesz go dokarmic czasem?[/QUOTE] Mamy poslizg, buda złozona czeka ale ja muszę wyjechać a beze mnie nikt tam nie trafi. W poniedziałek, najpóźniej w srodę zawiozę ja na miejsce. I zrobię fotkę, ale tutaj, zeby ich nie drażnić. Zamelduje się po akcji.