-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Niestety w "Nowościach"przeoczyli ogłoszenie Bambo:shake:. A szkoda bo chłopak wyszykowany do domu.[/QUOTE] A napewno poszły bo dostałam potwierdzenie. A jakie psy sa w Nowościach? -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Pierwsze 10 dorosłych psów ma już lub za chwilę będzie mieć pakiety ogłoszeń. Są to: Bajka, Bajt, Bohun, Castor, Cywil, Czarnulek, Diana, Figa, Goldi, Lucky. [B]Dostałam obietnicę na dt dla trzech psów [/B]u mojej znajomej imienniczki (6km ode mnie) od połowy października. Muszę Jej tylko pomóc dokończyć budowę dużego kojca, docieplić budy, no i zapewnić karmę. PS: Grupa Bohuna (Bohun, Czarnulek, Lucky, Figa i Psotka) od dwóch dni biegają wolno po Krzykoskiej posesji. Póki co, nie jest źle. Bohun, jak to Bohun szczeka na wszystkich, ale bez żadnych ekscesów.[/QUOTE] I to jest dobra wiadomość. Trzeba teraz madrze wybrać.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Cały czas myslę, ze najlepsze byłyby domy tymczasowe dla Krzykosowców. A tak troche ciężko będzie...- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[URL]http://tablica.pl/oferta/bambo-prosze-wejdz-i-przeczytaj-IDgDHt.html[/URL] Jeszcze tablica. -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Ale czy one naprawde chca jechać? Bo mam wrażenie ze nie... I nie jest to wyrzut. Ja jestem na permanentnym minusie: jutro sterylka kotki, w przyszłym tygodniu suczka Aster. Na pociechę dzisiaj idzie do ds moja podopieczna Funia. Cieszy chociaz to.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Moze troche kontrowersyjne, szukamy sposobu: [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/525172697/Bambo-chociaz-wejdz-i-przeczytaj.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=306866304&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ306866304MXGuidMZ131deb44-5ec0-a20b-26e2-2b67fffff303[/URL] -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ewa, kup w sobotę Nowości i sprawdx czy ukaze się ogłoszenie. Zaraz zrobię mu jeszcze tablice, ogłaszamy24 i gumtree. -
Gumtree dla Zibi: [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=306840705&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ306840705MXGuidMZ131de559-14d0-a20b-2686-e3f6fffff8d2&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=29985180%3B306840705%3B29985180%3B3200001%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1313695175985&secev=AQAAATHaL%2FAAAM0AAAABACIxMzFkZTU1OTUzMi5hMjBiMjZjLjNhOTg4LmZmZmZmNDdiAAAAAQAAAAASSgSBACLw0NfyzqsUT3dXrQEaIWTfQxsO&wmid=306840705"]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=306840705&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ306840705MXGuidMZ131de559-14d0-a20b-2686-e3f6fffff8d2&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=29985180%3B306840705%3B29985180%3B3200001%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1313695175985&secev=AQAAATHaL%2FAAAM0AAAABACIxMzFkZTU1OTUzMi5hMjBiMjZjLjNhOTg4LmZmZmZmNDdiAAAAAQAAAAASSgSBACLw0NfyzqsUT3dXrQEaIWTfQxsO&wmid=306840705[/URL] Ja mam teraz kłopot z robieniem fotek.....
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Oj, przepraszam. Do tej pory słabo trzymałam rękę na pulsie adopcji. Czy można jeszcze wykorzystać te 8 pakietów?[/QUOTE] Można. napisz do Temidy, wyślij opisy konkretnych psów i zdjęcia, oraz namiary, musisz tez zdecydowac się na jakis konkretny rejon. Napisz ze opłaciła Saphira.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam szczeniakom tablice, na razie zaznaczyłam szamotuły jako najblizsze miasto. Jesli nie będzie odzewu zrobie Poznań. Przydałyby się ładne , aktualne zdjęcia, ale nie w klatce. [URL]http://tablica.pl/oferta/uratuj-sierotke-sliczne-szczenieta-szukaja-domu-IDgA6B.html[/URL] Gdyby były we Włocławku już bym wyadoptowała przynajmniej 2...- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Wieści z domu Rudej, suczki która zabrałam po pobycie w Krzykosach: "Pani Agato! Dzieki za książeczkę i namiary na behawioryste. Szczepienia wpisane ołówkiem widziałam zrobimy. Jeszcze nie dzwoniłam w sprawie psa i kota ale jeszcze się wstrzymam kot siedzi za płotem i obserwuje, wczoraj na noc na siłe zapakowaliśmy kota do garażu na strych bo tam jego legowisko było do tej pory i otwór z wyjściem na zewnątrz, które zablokowaliśmy. Spali ładnie pies na dole kot u góry. Kot trochę się gniewa ale różne dobre rzeczy podstawiam pod nos wiec może da się udobruchać. Pieska nazywamy Misza/Miszka, ta jest agentka. Musialam z dzieckiem dzis do lekarza jechać i na zakupy wiec została w garazu na parę godzin. Wróciliśmy a mąż mówi jak to tak zostawiłam psa na podwórku samego! Ja mówię co Ty gadasz zamknęłam w garażu :) Otóż Miszka wlazła po stromej drabince na strych wygryzła większą dziurę przez którą przełazi kot... na zewnątrz jest drabinka i zbiornik na wodę wiec nie wiem czy spadła czy zlazła.. w każdym razie bardzo zaradna i dumna z siebie łobuziara haha :)))" No to sie chyba udało.... [B]Justyna jakie psy ogłaszasz?[/B]- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Koźmin - powiat szamotulski, województwo Wielkopolskie. Najbliższe duże miasta - Oborniki (33km), Szamotuły (16km), Poznań (54km)[/QUOTE] To zaznaczę Poznań, chyba z dowozem psiaków nie bedzie problemu?- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Możesz podać mój choć ja chyba troszkę odstraszam ludzi. Chodzi o " Nowości " piątkowe?[/QUOTE] Sobotnie. Być moze zwolni się dt niedługo... -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Właśnie rozmawiałam z panią Elą z Koźmina. Flip (z małych szczeniaków) miał zapalenie ucha - to dlatego przechylał główkę na prawo. Był u weta, sytuacja pod kontrolą. W ogłoszeniach o szczeniakach podajemy nr telefonu: 502482854 p. Ela[/QUOTE] Woj. wielkopolskie? jakie najblizsze miasto? Zrobie im tablice i ogłaszamy24, gumtree. Martwiłysmy sie o kotki a poszły jak świeze bułeczki....- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Czyj nr podać w ogłoszeniach w Nowościach? Mogę swój ale mało wiem o Bambo.... -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Chyba trzeba wziąć się w garść i spróbować ogłaszać psy. Od którego zczynamy? Mamy zdjęcia?- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Agata69 replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Justyna, czy wiadomo coś na temat małych szczeniaków i kotków w DT? Koteczka we Włocławku, ta , która przyjechała w ostatnim rzucie, jz się zadomowiła. mam kontakt z dziewczyną.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ojców sukcesu jest zawsze duzo, w przypadku porazki zawsze jest macocha. Ja uwazam , ze trezba było psa zawieźc i zostawić. Ale nie ma co chyba dzielić włosa na czworo... Wszyscy chcieli dobrze... Moze Tosia06 nie zmarnuje swojego potencjału i dobroci serca i przyjmie innego psa?
-
Bezimienna kotka z lasu. Prosze o pomoc dla niej.
Agata69 replied to Agata69's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Isabel']Czy kotek ma jakieś ogłoszenia, przynajmniej takie papierowe w lecznicy, tak jak proponowałam?[/QUOTE] Ogłosiłam ja w necie w naszym regionie, na razie bez zdjęć. -
Ta przypadłośc Kamy to zdaje się gwałcenie nogi opiekuna, tak wyczytałam wczesniej. Niestety, bardzo wrazliwi ludzie, a taką z cała pewnoscia jest Tosia06 bardzo często xle rozumieją rolę jaka spełnia dt. To oczywiste ze pies się przywiązuje, czasami nawet bardzo, ale dla dobra psa ta więź trezba przerwać, by zastapić ja nową, wążniejsza i trwalsza , bo na całe zycie - więzią z nowym opiekunem/panem/domem. Zdarzyło mi się juz kilka razy ze ludzie nie zaadoptowali psa, bo twierdzili, ze pies patrzy na mnie z wielka miłościa. Ostatnio miałam nawet takiego maila na moje ogłoseznie, zebym nie oddawała swojego tymczasa, bo widać , ze jest ze mna sczęśliwy. napewno, z całą pewnoscią. Ale gdybym nie oddawała swoich tymczasów które mnie kochaja, to w obecnej chwili około 200 psów nie miałoby swoich własnych domów i panów. Bo przecież 200 w domu mieć bym nie mogła. Te słowa kieruje właściwie do Tosi06. Szkoda, ze tak szybko zrezygnowałaś, trudno. Niestety musze tez napisać, że błędem wg mnie było zostanie z Kamą w nowym domu jej tymczasowej opiekunki. Mam nadzieję, ze to wyjaśni.
-
Bezimienna kotka z lasu. Prosze o pomoc dla niej.
Agata69 replied to Agata69's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ryniu123']no tak nie ma sensu - 4 dni się wytrzyma[/QUOTE] Tylko co po tych 4 dniach?