Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Mam dom dla kotki i kocura, ale Zbyszek dostanie ultimatum: albo zacznoie wyłapywać, albo nici z adopcji. Niestety mam złe przeczucia..
  2. [quote name='Pola17']adopcja sie udała więcej info później[/QUOTE] To bedziemy wiedzieć za jakis czas.
  3. [quote name='Beatkaa']wszystkie znaki na niebie i na ziemi właśnie na to wskazują,że Gwiazdeczka jest Ci przeznaczona Kasiu :)[/QUOTE] Myślę, że to niemożliwe. Znajdziemy, tylko trochę trzeba poszukać. jutro Zibi ma być w Nowościach, moze tym razem się uda.
  4. Tez bym chciała dla niej domu wyjatkowego. I tez mam wrazenie ze to jeszcze nie to... a Kicia zaczyna się bawić z domowa kotką dt. Tylko na kocura zsczeka i nie pozwala mu do siebie dojść. Je za trzech. Bedzie dobrze, tylko zeby ten dom się znalazł.
  5. Moze postraszcie Zbyszka ze to ostatnia adopcja, jesli nie poprowadzi sprawy do końca.
  6. [quote name='Justyna Klimek']I co tam z kicią?[/QUOTE] Kicia jest bardzo wystraszona, nie boi się ludzi, ale daaaleko jej do wesołości. Nie bawi się, nie skacze, cicho przemieszcza się za człowiekiem. Lubi siedzić w kuwecie. Jest bardzo wychudzona, na szczęscie ma apetyt i mamy nadzieje, ze sie wypichli. Jutro jade na pierwsza wizyte przedadopcyjną. Nie robie sobie wielkich nadzieji bo ludzie (młodzi0 maja się wyprowadzić na swoje, ale jeszcze nie wiadomo kiedy. na razie kątem mieszkaja u mamy. drugi dom to dom z dziećmi. musze poznać te dzieci żeby cokolwiek powiedzieć. To dom na wsi, więc tez jestem pełna dystansu ( wsi polskiej ńic nie ujmując). Kicia musi trafić do domu pełnego miłosci dla zwierzat, zrozumienia i spokoju. jak masz taki dom to przywioze ci kicię. I przywiozę 2 wina. :-)
  7. Wysłąłąm go znów do nowości, moze tym razem.
  8. Justyna, daj znać jak będzie złąpana jakaś suka.
  9. ogłoszeń zgłosiły się dwa domy, jeszcze nie sprawdzone. W sobotę kicia będzie miała zdjete szwy po sterylce. Potem zdecydujemy.
  10. Ryniu, Bohun powinien być ci dozgonnie wdzięczny. Biedne te psiaki...
  11. Proszę o pomoc w szukaniu jej domu.
  12. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/20598322.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8610/20598322.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/38864332.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2692/38864332.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/81542090.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/995/81542090.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/91986735.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6889/91986735.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/46932689.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/836/46932689.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/96437813.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7617/96437813.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/65687845.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4145/65687845.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/67402849.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/600/67402849.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/53546969.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1552/53546969.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/91170604.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9195/91170604.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Ktoś tu jest niepowazny. Moze nawet wszyscy. Kończę uczestniczyć w wątku. Za dorosła jestem.
  15. Po prawie 2 tygodniach od powrotu Justyny nie posunelismy się do przodu ze sterylkami. Za to jutro na operacje przyjeżdża Bohun. Pan Z. zaczął sam prowadzić rozmowy z wetem, w sprawie sterylek nie umiał.
  16. Stanęło na tym, ze Bohun jedzie jutro na operacje. Szkoda, te 300 zł mogło by wesprzeć nasze działania. Mamy juz 1000 zł długu, a jeszcze przed nami koszty. Ja nie żałuje tej operacji psu, zebysmy się dobrze zrozumieli. Tylko jesli Justyny praca i poświecenie pójdzie na marne to chyba pojadę i nie ręcze za siebie...
  17. [quote name='Pola17']Co do rafa to ludzie wiedza ze z psem trzeba pracować i choć nie mam czasu duzo pracy jest w Koźminie dla siebie czasu ja juz nie mam wcale ale i tak im w tym pomogę a po za tym to nie moja 1 adopcja psa i byle komu psa nie wydam[/QUOTE] Rekomendacja Justyny ma dla mnie wagęustawy sejmowej. :-)
  18. A ten chłopak co szukał psa się odezwał?
  19. [quote name='Luna007']i co z kicią? jakiś dt się znalazł?[/QUOTE] Znalazłąm mu dtna tydzień. Kicia jest po sterylce, dochodzi do siebie. jutro zrobię jej fotki i ogłoszę. Tymczasowa opiekunka potwierdza, ze kicia ma świetny charakter.
  20. [quote name='Pola17']Hey chyba Raf pojedzie DO NOWEGO DOMKU dom sprawdzony prze zemnie pies bendzie spał domu i biegał po ogrodzie[/QUOTE] Krzykoskie psy musimy wyadoptowywać ze szczególną kontrolą. Czy ludzie wiedzą , ze ten pies nie zna niczego poza Krzykoską posesją? To świetny pies z całą pewnościa, ale ludzie musza wiedzieć, że to pies , którego trezba będzie wiele nauczyć a to wymaga od nich zrozumienia sytuacji i wiele cierpliwosci. Justyna mam nadzieję, ze to poprowadzisz jak trzeba...
  21. [quote name='Karolina_i_dogi']Śledzę wątek od początku i jestem w kontakcie z Justyną. Słuchajcie, jaką diagnozę ma postawioną Bohun? Jaki zabieg ma mieć wykonany? [B]Jakie są szanse, że po zabiegu nie będzie kulał[/B]? Co z ewentualną rechabilitacją po zabiegu? Bohun będzie kulał juz do końca życia. Operacja tylko pozbawi go bólu.
  22. Przepraszam, byłam poza netem, właśnie wróciłam i posyaram się nadrobic zaległości. [quote name='Ryniu123']Kochani, dzwonił Zbyszek i powiedział, że Bohun dalej kuleje. Na środę umówiona jest operacja, można ją wykonać, ale[B] potrzeba jest 300 z[/B]ł - tyle zaśpiewał weterynarz (ten co robił we Włocławku sterylki). Chłopak cierpi, w tym stanie nie nadaje do adopcji. Czy jesteśmy w stanie pomóc finansowo? Ja mogę dać od siebie 100 zł. Więcej nie dam rady :([/QUOTE] A ile daje Zbyszek? Warto zeby i on zaczął wydawać pieniadze na swoje "wyprodukowane" psy. Przepraszam za tę złośliwośc, ale jak czytam, ze przez 9 dni nie złąpał żadnego psa, a szykuje operację Bohuna za nasze pieniadze to mnie szlag trafia. Ludzie drodzy, [B]jeżeli on nie wyłapie i nie dowiezie na sterylki 11 psów, to za kilka miesięcy ciężka praca Justyny i ciężkie pieniadze, które wydalismy na psy Pana Bankruta, pójda na marne.[/B] Za kilka miesięcy w Lubońku nie bedzie 11 psów tylko kilkadziesiąt. O operacji Bohuna Zbyszek nawijał juz w dniu wyjazdu Justyny. Ja się na to absolutnie nie zgadzam. najpierw wszystkie psy zostana wysterylizowane, potem, ewentualnie, Bohun. Zreszta Bohun i jego problem ze stawem to tez wina Zbyszka. Pies zwichnał staw biodrowy, takie rzeczy naprawia się do 3 dni, potem jest juz za późno, mięśnie się kurcza nieodwracalnie, ścięgna. pies bedzie juz kaleką. Operacja tylko pozbawi go bólu przy chodzeniu. Zbyszek nie zareagował na czas, przywiózł psa po 2 tygodniach od zwichniecia i to tylko przy okazji sterylek. Moje stanowisko jest takie: [B]najpierw dokończy dzieło Justyny, potem mozemy mysleć o innych luksusach[/B].... Ryniu, mam wrazenie ze pan Z. troche cię urabia. Juz przestał dzwonić do mnie i do kasi G., zna nasze stanowiska i wie ze juz nic nie ugra. Jesteśmy twarde podłe baby.
  23. [quote name='Saphira']Wcale psów nie widziałam tylko koty perskie. Może źle patrzę :crazyeye: A może we Włocławku są inne ogłoszenia niż w Toruniu?[/QUOTE] Ale ja dałam do Toruńskich... Widocznie persy były wazniejsze..
×
×
  • Create New...