ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A ja troszkę informacji o Nesce podsyłam, może do niej też się szczęście uśmiechnie. Neska nie zna mieszkania w domu, co prawda zachowuje czystość, ale wszystkie domowe urządzenia budzą w niej strach. Dzisiaj zabrałam ją do mieszkania i było to dla niej bardzo traumatyczne przeżycie. Telewizor, odkurzacz to potwory przed którymi trzeba uciekać, nie mówiąc o schodach, po których trzeba było ją wnosić. Cały czas była napięta dopiero po jakiś 2h położyła się i usnęła ale była ciągle czujna. Pozytywne jest to, że powinna się szybko przyzwyczaić bo jest bardzo ciekawska i mam wrażenie, że to taka sunia "chciałabym a boję się". Ranka posterylkowa troszkę lepsza Neska łazi we własnoręcznie wykonanym przeze mnie ubranku z poszewki i jestem z niego dumna :-) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że Ci ludzie się jeszcze odezwą, a tutaj takie zaskoczenie, oby wszystkie psy znajdowały takie domki :-) Malawaszka jestem pewna, że wkrótce sobie jakieś godne zastępstwo Frodka i Mamby wypatrzysz :-) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Masakra, trzymam kciuki za niego. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wredna Neska chyba polubiła wizyty u weta bo koniecznie chce tam trafić. Kołnierz oczywiście zdjęty rana już nie wygląda tak ładnie. Zapryskałam jej to sreberkiem i zrobiłam takie prowizoryczne ubranko ale coś mam wrażenie, że do jutra będzie zdjęte. Kołnierza jej nie zakładałam bo aby go założyć ciaśniej musiałabym ją udusić. -
Leoś - sznaucer mini ze schroniska w Sosnowcu MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czyli teraz mamy zdjęcia pt "Leoś i dżin" :-) i bynajmniej nie mam na myśli alkoholu :-) -
Pozdrowienia od Gabrysia [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/85bca7fa687fbe90.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/85bca7fa687fbe90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/ea53096ab0cf8129.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/ea53096ab0cf8129.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wczorajsza Neska, jeszcze bidulka. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/eb1cf71df410a74c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/eb1cf71df410a74c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/b8913cfe006aab37.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/b8913cfe006aab37.jpg[/IMG][/URL] Wyraźnie nie chce być fotografowana w takim stanie :-) -
No cóż Malawaszka jest szczęśliwą posiadaczką sznauceroonka, to przecież może też mieć psokota/kotopsa.
-
Leoś - sznaucer mini ze schroniska w Sosnowcu MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A ja z pretensjami:mad: Ktoś umieścił na metamorfozach Dżordża a Leosia nie:placz: Nie mówię, że Dżordżowi się nie należy, ale co, Leoś to patyk od kaszanki??? Nie mówiąc o tym, że Ktoś się kiedyś chwalił, że widział nowe zdjęcia Leonka. Ja tu czekam, czekam i się nie pojawiają. Co to za utajnianie informacji? Żądam, a nawet stanowczo żądam, dodania nowych zdjęć Leonka i udostępnienia ich rzeszy jego fanów. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Kurcze nie dotarłam do weta, a wyniki oczywiście wstawię. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tak, rozpuszczalne. Ranka jak zwykle maleńka i mało widoczna :-) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Z Neską zdecydowanie lepiej, już nie jest taka skurczona i wymioty ustały. Teraz to nawet na przysmak się skusiła. Oczywiście kołnierz jest beee i jak tylko może togo sobie zdejmuje. -
Nie, jest spokój, ja mam wszystko kastrowane i sterylizowane, tylko jeden jest niekastrowany ale ten ma za to bardzo słaby węch i do tego nie ma kontaktu z Szakrą. Szkoda tylko bo to wszystko wydłuża. Chociaż z drugiej strony Tamira jest gotowa do adopcji a kolejki po nią się nie ustawiają, niestety.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Margaret ja te zdjęcia dostałam już jakiś miesiąc temu:evil_lol: Zresztą są na wątku. Ale oczywiście miło popatrzeć :-) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Neska weszła na miejsce innej suni, która miała być sterylizowana, która niestety dostała cieczki. A szkoda było aby zabieg odwoływać do tego bałyśmy się, że ona również dostanie cieczki a wtedy adopcja przesunęła by się co najmniej o kolejne 2 miesiące. A, że jest w dobrej kondycji nie było na co czekać. Neska niestety źle zniosła narkozę i teraz bez przerwy wymiotuje i ogólnie ma słabe samopoczucie, mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej. Do tego od nowa muszę zdobywać jej zaufanie bo chyba mnie obwinia za swój stan. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Neska już po sterylce, na razie cierpi ale mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Neska na samym początku przy gwałtowniejszym ruchu padała na ziemię ale szybko doszła do siebie. Może była krótko w schronisku? Jutro z Neską jedziemy na sterylkę. Aaaa i najważniejsze Neska bardzo ładnie reaguje na koty interesuje sie ich jedzeniem bardziej, niz nimi, spokojnie w domu może być kot. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Opiekunka wirtualna dzwoniła, niestety raczej w najbliższym czasie nie przyjedzie ponieważ mieszka aż w Warszawie, prosiła tylko aby jej bezpośrednio zdjęcia przysyłać. I chciała porozmawiać o Zdzisiu. Dzwonił wet podobno są już wyniki badań krwi Zdzisia i wszystko podobno jest OK,jeden parametr jest tylko podwyższony więc to nie trzustka ani wątroba Po wyniki podjadę w poniedziałek.Następną opcją jaką obstawiamy to lamblie. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jest świetna ale widać, że brakuje jej kondycji :-) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsza Neska [video=youtube;pzw7noM0zLs]http://www.youtube.com/watch?v=pzw7noM0zLs&feature=youtu.be[/video] -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Neska? Może być? -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Co to za Lana? Mi to nic oryginalnego nie przychodzi do głowy, jedynie Czarna mi pasuje lub może Mokka, nie wiem...