Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. A ja troszkę informacji o Nesce podsyłam, może do niej też się szczęście uśmiechnie. Neska nie zna mieszkania w domu, co prawda zachowuje czystość, ale wszystkie domowe urządzenia budzą w niej strach. Dzisiaj zabrałam ją do mieszkania i było to dla niej bardzo traumatyczne przeżycie. Telewizor, odkurzacz to potwory przed którymi trzeba uciekać, nie mówiąc o schodach, po których trzeba było ją wnosić. Cały czas była napięta dopiero po jakiś 2h położyła się i usnęła ale była ciągle czujna. Pozytywne jest to, że powinna się szybko przyzwyczaić bo jest bardzo ciekawska i mam wrażenie, że to taka sunia "chciałabym a boję się". Ranka posterylkowa troszkę lepsza Neska łazi we własnoręcznie wykonanym przeze mnie ubranku z poszewki i jestem z niego dumna :-)
  2. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że Ci ludzie się jeszcze odezwą, a tutaj takie zaskoczenie, oby wszystkie psy znajdowały takie domki :-) Malawaszka jestem pewna, że wkrótce sobie jakieś godne zastępstwo Frodka i Mamby wypatrzysz :-)
  3. Wredna Neska chyba polubiła wizyty u weta bo koniecznie chce tam trafić. Kołnierz oczywiście zdjęty rana już nie wygląda tak ładnie. Zapryskałam jej to sreberkiem i zrobiłam takie prowizoryczne ubranko ale coś mam wrażenie, że do jutra będzie zdjęte. Kołnierza jej nie zakładałam bo aby go założyć ciaśniej musiałabym ją udusić.
  4. Czyli teraz mamy zdjęcia pt "Leoś i dżin" :-) i bynajmniej nie mam na myśli alkoholu :-)
  5. Pozdrowienia od Gabrysia [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/85bca7fa687fbe90.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/85bca7fa687fbe90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/ea53096ab0cf8129.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/ea53096ab0cf8129.jpg[/IMG][/URL]
  6. Wczorajsza Neska, jeszcze bidulka. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/eb1cf71df410a74c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/eb1cf71df410a74c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/b8913cfe006aab37.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2194/b8913cfe006aab37.jpg[/IMG][/URL] Wyraźnie nie chce być fotografowana w takim stanie :-)
  7. No cóż Malawaszka jest szczęśliwą posiadaczką sznauceroonka, to przecież może też mieć psokota/kotopsa.
  8. A ja z pretensjami:mad: Ktoś umieścił na metamorfozach Dżordża a Leosia nie:placz: Nie mówię, że Dżordżowi się nie należy, ale co, Leoś to patyk od kaszanki??? Nie mówiąc o tym, że Ktoś się kiedyś chwalił, że widział nowe zdjęcia Leonka. Ja tu czekam, czekam i się nie pojawiają. Co to za utajnianie informacji? Żądam, a nawet stanowczo żądam, dodania nowych zdjęć Leonka i udostępnienia ich rzeszy jego fanów.
  9. Kurcze nie dotarłam do weta, a wyniki oczywiście wstawię.
  10. Tak, rozpuszczalne. Ranka jak zwykle maleńka i mało widoczna :-)
  11. Z Neską zdecydowanie lepiej, już nie jest taka skurczona i wymioty ustały. Teraz to nawet na przysmak się skusiła. Oczywiście kołnierz jest beee i jak tylko może togo sobie zdejmuje.
  12. U nas dzisiaj prawie cały czas padało. Gabryś spędził prawie cały dzień w łóżku śpiąc :-)
  13. Nie, jest spokój, ja mam wszystko kastrowane i sterylizowane, tylko jeden jest niekastrowany ale ten ma za to bardzo słaby węch i do tego nie ma kontaktu z Szakrą. Szkoda tylko bo to wszystko wydłuża. Chociaż z drugiej strony Tamira jest gotowa do adopcji a kolejki po nią się nie ustawiają, niestety.
  14. Przelew za sterylkę Tamiry doszedł, bardzo dziękuję :-) Na dzisiaj była zaplanowana sterylka Szakry ale niestety sunia dostała cieczki :angryy: Teraz już wiem dlaczego ona się tak kumplowała z Vinim. Teraz trzeba poczekać.
  15. Margaret ja te zdjęcia dostałam już jakiś miesiąc temu:evil_lol: Zresztą są na wątku. Ale oczywiście miło popatrzeć :-)
  16. Neska weszła na miejsce innej suni, która miała być sterylizowana, która niestety dostała cieczki. A szkoda było aby zabieg odwoływać do tego bałyśmy się, że ona również dostanie cieczki a wtedy adopcja przesunęła by się co najmniej o kolejne 2 miesiące. A, że jest w dobrej kondycji nie było na co czekać. Neska niestety źle zniosła narkozę i teraz bez przerwy wymiotuje i ogólnie ma słabe samopoczucie, mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej. Do tego od nowa muszę zdobywać jej zaufanie bo chyba mnie obwinia za swój stan.
  17. Neska już po sterylce, na razie cierpi ale mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.
  18. Neska na samym początku przy gwałtowniejszym ruchu padała na ziemię ale szybko doszła do siebie. Może była krótko w schronisku? Jutro z Neską jedziemy na sterylkę. Aaaa i najważniejsze Neska bardzo ładnie reaguje na koty interesuje sie ich jedzeniem bardziej, niz nimi, spokojnie w domu może być kot.
  19. Opiekunka wirtualna dzwoniła, niestety raczej w najbliższym czasie nie przyjedzie ponieważ mieszka aż w Warszawie, prosiła tylko aby jej bezpośrednio zdjęcia przysyłać. I chciała porozmawiać o Zdzisiu. Dzwonił wet podobno są już wyniki badań krwi Zdzisia i wszystko podobno jest OK,jeden parametr jest tylko podwyższony więc to nie trzustka ani wątroba Po wyniki podjadę w poniedziałek.Następną opcją jaką obstawiamy to lamblie.
  20. Jest świetna ale widać, że brakuje jej kondycji :-)
  21. Dzisiejsza Neska [video=youtube;pzw7noM0zLs]http://www.youtube.com/watch?v=pzw7noM0zLs&feature=youtu.be[/video]
  22. Co to za Lana? Mi to nic oryginalnego nie przychodzi do głowy, jedynie Czarna mi pasuje lub może Mokka, nie wiem...
  23. Gabryś miał dzisiaj odwiedziny swoich wirtualnych opiekunów. Pojechał na dłuuuuugi spacer, teraz pojadł, popił i śpi zadowolony :-)
×
×
  • Create New...