ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Śpiąca królewna [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/b65d240438e6d836.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/b65d240438e6d836.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/d662497fe8c051d2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/d662497fe8c051d2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/373b9edd26ecf80a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/373b9edd26ecf80a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/c8b1fae2a12d7abd.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/c8b1fae2a12d7abd.jpg[/IMG][/URL] -
Pozdrowienia od dziewczyn. Dalej zero odzewu z ogłoszeń? One są super. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2456/e91049f87acee82d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2456/e91049f87acee82d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/896baf9efffeb5ac.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/896baf9efffeb5ac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/b5e46dda1b7c1393.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/b5e46dda1b7c1393.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/7e45ce537f9754af.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/7e45ce537f9754af.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Co najmniej 2 tygodnie -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A tak na poważnie to teraz jak już schudła to może by ja wysterylizować, może wtedy hormony by sie uspokoiły i zaczęła by obrastać. Wracając do ulubionej choroby Malawaszki czyli cuchinga, to gdyby ona ją miała to by bez lekarstw tak schudła? -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Grzywkę poprawię:oops: Tak się zastanawiam czy może by mu nie kupić czegoś wzmacniającego, przyspieszającego zrastanie może jakiś preparat z wapniem? Ma ktoś coś wypróbowanego? -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja go zawiozłam na operację, natomiast Monika pojechała go odebrać, teraz wracają i podobno wszystko jest dobrze, ale niech ona opisze szczegóły. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem co jest grane, ona nie zarasta. :placz: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/e263f752f510c576.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/e263f752f510c576.jpg[/IMG][/URL] -
U nas wszystko dobrze, niestety ataki się powtarzają. Nadal są łagodne. A tutaj zaspany Gabryś [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/33d93c0b43fb0c92.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/33d93c0b43fb0c92.jpg[/IMG][/URL] I z wariatką Milką [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/c479da5208561c0e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/c479da5208561c0e.jpg[/IMG][/URL] Gabryś to mały złodziejaszek jak można coś ukraść ze stołu to on to na pewno zrobi, ale pozytywny efekt jest taki, że człowiek wyjątkowo pilnuje porządku :-)
-
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście :-) -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Aparatem nie ma co się emocjonować to tzw idiotenaparat :-) Czyli dla mnie w sam raz :-) Tutaj jeszcze Onyks w wersji kudłatej [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/c73f8e7058a08cdb.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/c73f8e7058a08cdb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/04ca9a067bd9e207.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/04ca9a067bd9e207.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/7f766d0491fce8f3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/7f766d0491fce8f3.jpg[/IMG][/URL] I Onyx obcięty, zdjęcia są straszne wiem, ale robione na szybko. Może jak jutro go do Ciebie przywiozę to mu zrobimy ładniejsze fotki? Oczywiście głowę trzeba poprawić, strach mi nie pozwolił jej ruszać :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/2af73b066f6c458c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/2af73b066f6c458c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/81a0fb42e27bf6cc.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/81a0fb42e27bf6cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/941e750b48fdd934.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2439/941e750b48fdd934.jpg[/IMG][/URL] -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
z fotą jest problem, mam nowy aparat i jeszcze go nie ogarniam, ale się postaram. -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Onyx już nie jest kudłaczem :-) To był głupi pomysł aby obcinać go w pomieszczeniu razem z dwoma kotami ale dałam radę, może nie jest idealnie ale wygląda zdecydowanie lepiej. Onyx spokojnie może iść do domu z kotami. Bardzo boję się jutrzejszego dnia oby było dobrze. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szafranek nadal u mnie i chyba jeszcze chwilkę posiedzi, ciągle czekam aż się zwolni dla niego miejsce. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Przejście na gotowane jedzenie w wypadku Zdzisia nie przyniosło efektów. Od wczoraj podaję mu metronidazol, potem wet sugerował aby wzmocnić jego enzymy trzustkowe poprzez podanie leku o nazwie "Kreon" koszt ponad 20 zł. -
Zazdroszczę Puckowi wakacji :-)
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
omegan mam -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Niestety nie, niby coś tam widać ale szału nie ma:shake: I znalazłam takie zdjęcia, to jest na prawdę gruby pies, Klementynka to przy nim chudzinka. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2313/cc3f6470cad974dd.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2313/cc3f6470cad974dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2313/3d058f3c32e5483e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2313/3d058f3c32e5483e.jpg[/IMG][/URL] -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Karma nie dotarła ale nie to miałam na myśli :-) Zresztą wczoraj podjechałam do weta i kupiłam kilo na wszelki wypadek :-) Mam wrażenie, że się nad nią znęcam ona tak uwielbia jedzenie i jest wiecznie głodna, po prostu zaczyna mi byc jej żal, że się tak męczy. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Klementyna tak intensywnie wylizywała dzisiaj plastikową miskę, że zrobiła w niej nosem dziurę:crazyeye: Ciekawe o czym to świadczy... -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Ma wyniki tylko muszę je tutaj wstawić. Podobno nie ma sensu badać Zdzisia w kierunku lambli bo nawet jak są to nie zawsze wychodzą w badaniu. Na razie jeszcze spróbowałam mu zmienić dietę na gotowaną, bo wet powiedział, że on może mieć uczulenie na soję a ta jest w prawie każdej karmie suchej, ale je gotowane juz ponad tydzień (mięso z kurczaka + ryż) a efektów nie ma. Chyba jednak trzeba mu podać lekarstwa, tylko one wybijają wszystko zarówno dobre jak i złe. Widać coś? [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2306/52a864232b2b6e08.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2306/52a864232b2b6e08.jpg[/IMG][/URL]