Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Pozdrowienia od suniek :-) [video=youtube;sMXEU-LrxLM]http://www.youtube.com/watch?v=sMXEU-LrxLM&feature=youtu.be[/video]
  2. Z tego co ja wiem to Ania ma przyjechać 2 sierpnia ale godziny nie znam myślę, że to do dogadania. I oczywiście zapraszam :-)
  3. Kaszelek pomału mija, dostają jedzenie 3 razy dziennie więc szybko powinny nabrać ciałka. NIe brudzą w kojcu nie niszczą, kotów nie zauważają więc nie wiem jak na nie reagują, bo zanim one sie spostrzegą kota już nie ma. Osobiście uważam, że powinny iść do osobnych domów ale to nie mnie o tym decydować. One są bardzo nastawione na człowieka i pragną z nim kontaktu dlatego myślę, że powinny być jedynymi psami w domu, każda w swoim.
  4. Powiem szczerze, że mi też będzie się z nią trudno rozstać, ale cóż takie jest życie, ale chce dla niej domu ze złotymi klamkami, gdzie będzie miała człowieka wyłącznie dla siebie, no dopuszczam towarzystwo jakiegoś drugiego rozrywkowego psiaka. Bejotka dziękuję za ogłoszenia, teraz czekam na telefony :-)
  5. Nochal na pewno będzie wycałowany :-) Aniu mam nadzieję, że do Twojego przyjazdu to już dam radę go wyczesać, a jak pogoda pozwoli to i może go wykąpię.
  6. Przednią ale prawą
  7. Leoś, Leoś, Leoś, Leoś cóż mogę o nim napisać... Nie napiszę jak go określiła moja dwu letnia bratanica tzn z jakim innym zwierzątkiem go pomyliła :-) Powiem za to, że Leoś to taki pieskowaty pan w średnim wieku ze swoimi przyzwyczajeniami. Największą pasją Leosia jest piłka każdej wielkości. Rzucając mu piłkę prędzej wam ręka ze stawu wyskoczy niż on się zmęczy. Do tego jest o tą piłkę zazdrosny i nie odda jej innemu psiakowi. Leoś nie lubi innych psich panów, reaguje na nich dosyć gwałtownie, natomiast na panny też reaguje olewając mi mieszkanie. Teraz już się trochę uspokoiło bo i panny się opatrzyły, ale myślę, że dla niego najwłaściwszy byłby dom bez innych zwierząt. Jeśli chodzi o dzieci to nie jest ich jakimś wielkim fanem, ale toleruje i nie goni jak przebiegają obok niego, jednak wczoraj miałam okazję przekonać się co będzie gdy się Leosia niechcący nadepnie i gdyby nie but który miałam na nodze to bardzo długo bym pamiętała o jego niezadowoleniu. W kąpieli początkowo bronił się gryząc ale go ujarzmiłam zakładając kaganiec, pod koniec kąpieli już się uspokoił więc i kaganiec można było zdjąć. Leoś jest bardzo posłuszny, zna kilka komend w tym tą najfajniejszą "na miejsce" i o dziwo ją wykonuje. To chyba wszystko na ten moment co mogę napisać o Leosiu. A oto sam delikwent nieco już przypominający sznaucera, ale jeszcze trochę mu brakuje :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/ccb6898ed16cff0a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/ccb6898ed16cff0a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1934/cdaa57cda13de926.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1934/cdaa57cda13de926.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ona tak jak wygląda tak się zachowuje, sama słodycz. A tak Sara czasami spożywa posiłek :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/70c935a6c0b8ed07.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/70c935a6c0b8ed07.jpg[/IMG][/URL]
  9. Bejotka bardzo dziękuję za ogłoszenia dla małej. Malawaszka wkleiłaś dokładnie te zdjęcia, które i ja miałam wkleić w następnej kolejności :-) I jeszcze te chciałam wkleić :-) To jej najładniejsza sesja fotograficzna :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/447be68552b40b54.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/447be68552b40b54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/d08f99bafe363e6e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/d08f99bafe363e6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/3dade5bd53755c3e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/3dade5bd53755c3e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/c7435a0353bdc4f8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/c7435a0353bdc4f8.jpg[/IMG][/URL]
  10. Ania opróżnij skrzynkę, nie można do Ciebie wysłać pw. Zdzisio ma się nieźle, temperatury bardzo przyjemne, co prawda co chwile pada ale Zdzisiowi nie przeszkadza to w spacerku. A dzisiaj trochę pochodziliśmy :-)
  11. Już o to ją prosiłam, ale miałam jej przesłać zdjęcia i informacje, ale mi zeszło...:oops:
  12. Sara od początku miała przechlapane. Najpierw "ktoś" jej złamał łapkę a potem ten "ktoś" wyrzucił ja na śmietnik, tutaj jej się trochę poszczęściło bo jakaś dobra dusza ją znalazła i oddała do schroniska, tam przeprowadzono operację i złożono łapkę. Tutaj szczęście się kończy ponieważ tą łapkę złożono źle i Sara do końca życia będzie kulała. Po zabiegu Sara trafiła do DT tam przebywała dosyć krótko ale musiała je opuścić, ponieważ była zbyt żywiołowa. I tak trafiła do mnie. Wiecie co jest najdziwniejsze w jej całym życiu? To to, że pomimo tylu przeciwności losu Sara to najbardziej pozytywny pies na świecie, nie przejawia żadnej agresji ani wobec ludzi, ani wobec innych zwierząt. Jej reakcją na agresje jest przewrócenie się na plecy i patrzenie smutnymi oczkami. Gdy doświadcza czegoś pozytywnego to najbardziej roześmiany pies pod słońcem. Sara jest malutka, taka ratlerelkowata, tylko ma troszkę dłuższe nóżki. Jest drobniutką, nakolankową sunią. Jej uraz nóżki nie przeszkadza jej w życiu, świetnie sobie radzi, nawet czasami nie widać, że jej coś dolega. Sara jest wysterylizowana i gotowa do adopcji, trzeba jedynie ją zaszczepić i zaczipować. Czy mógłby ktoś pomóc w ogłoszeniach Sarki? METRYCZKA: IMIĘ: Sara PŁEĆ: suka STERYLIZACJA: tak WIEK: 1 rok SZCZEPIENIA: nie CZIP : nie STOSUNEK DO INNYCH ZWIERZĄT: pozytywny ZACHOWANIE W DOMU: nie niszczy, nie szczeka, zachowuje czystość AKTUALNE MIEJSCE POBYTU: okolice Częstochowy KONTAKT: 660436321 [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/7883a3b80c0fb930.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/7883a3b80c0fb930.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/8023ad177f776139.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/8023ad177f776139.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/9d086a045867f364.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/9d086a045867f364.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/2ee715f54bbe93b7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/2ee715f54bbe93b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/3bf9f73e16e0c2e4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/3bf9f73e16e0c2e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/1ba476511a9f1734.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1931/1ba476511a9f1734.jpg[/IMG][/URL]
  13. To ja jutro zadzwonię. Co do wpłat to mam pytanie czy te pieniądze, które są u mnie mogę przeznaczyć na Sarę, która jest u mnie na BDT? Tutaj założyłam jej wątek proszę o odwiedzanie :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229629-SARA-młoda-suczka-z-chorą-łapką?p=19390479#post19390479[/URL] Co do innych potrzebujących to jest ich mnóstwo,moja propozycja to te dwie panny, cudowne sunie, trzy miesiące błąkały się bezdomne, aż trafiły na Anja2201, która zaopiekowała się nimi, niestety będzie potrzebne sporo pieniędzy na sterylizację i szczepienia. Plus jest taki, że są młode i mam nadzieję, że szybko znajdą dom. Gdyby ktoś chciał przenieść swoją deklarację na dziewczyny było by miło. Tutaj wątek panienek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229444-13-ego-w-piątek-dwa-młodziutkie-peszki-błagają-o-pomoc-!!!!-AST-CC[/URL]
  14. Dostałam informację od nowej opiekunki Peggy. Peggy czuje się już jak u siebie, nawet naszczekała na panów montujących antenę. Jest radosna i bardzo chętnie chodzi na spacery. We wrześniu Peggy pojedzie ze swoją panią wypoczywać nad morze. Niestety żadnych zdjęć nie było ale mam obietnice, że wkrótce będą. [FONT=Verdana] [/FONT]
  15. Suczynki są przeurocze, jedyna ich wada to to, że jak się rozkręcą to skaczą po człowieku. Mam pytanie jak mam na nie wołać, trzeba im nadać imiona. Są bardzo spragnione kontaktu z człowiekiem i bardzo w niego wpatrzone, nie wyobrażam sobie aby trafiły do schroniska. Większa ma paskudną ranę na łapie, nie chcę jej tego zawijać ale jak nadal nie będzie się goić to chyba jednak trzeba będzie. Nie byłam dzisiaj u weta i dlatego nie sprawdziłam czipów. Ania czy one były na coś szczepione mają książeczki, w tym zamieszaniu w piątek wyleciało mi z głowy zapytać?
  16. Angel czy mogłabyś się podpytać czy do schroniska dotarły umowy?
  17. I jeszcze to: [video=youtube;h58dwuifGIU]http://www.youtube.com/watch?v=h58dwuifGIU&feature=plcp[/video]
  18. Witam po dłuższej nieobecności, gdzieś mi wcięło watek :-) Vini nadal u mnie, zero zainteresowania, parę osób dzwoniło ale bez rezultatów. Vini jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. NIe ma żadnych problemów z innymi ludźmi ani innymi zwierzętami. Jest bardzo posłuszny. Nie wiem gdzie jest problem. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/68c322a68452d2a4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/68c322a68452d2a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/be238ec0869482a8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/be238ec0869482a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/362f614c67bff0db.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/362f614c67bff0db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/2f13b0efe7209f66.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/2f13b0efe7209f66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1893/d7cfd37e97ed5945.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1893/d7cfd37e97ed5945.jpg[/IMG][/URL]
  19. Jak dla mnie to nawet gdyby to były te psy to sam fakt, że właściciele pozwolili im się zagubić i nie szukali ich przez trzy miesiące powodowałby, że zastanawiałabym się czy im je oddać. Czipy oczywiście sprawdzę ale dopiero po niedzieli.
  20. Najnowsze foteczki sunieczek :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/000d4cdb720222c3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/000d4cdb720222c3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/fa9ca10c5d4c816c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/fa9ca10c5d4c816c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/cf7a6c0eee2822a3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/cf7a6c0eee2822a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/7ef3725832c3791a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/7ef3725832c3791a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/a6c1532ea1a97400.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/a6c1532ea1a97400.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/551151feeab2bbca.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/551151feeab2bbca.jpg[/IMG][/URL]
  21. Pozdrowienia od jak zawsze super fotogenicznego Szafranka [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/f90e66aeba4a1fb8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/f90e66aeba4a1fb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/022a1525f594eb6e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/022a1525f594eb6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/ab2b1e645bb13814.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/ab2b1e645bb13814.jpg[/IMG][/URL]
  22. I jeszcze :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/67d41e8d10d65044.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/67d41e8d10d65044.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/af189e7451754981.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/af189e7451754981.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/3529e191678a727e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/3529e191678a727e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/e10459ec37758f14.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/e10459ec37758f14.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Ty$ka']Melduję się na wątku... Finansowo nie pomogę, w tej chwili jestem spłukana, a moi hotelowi podopieczni coś nie chcą opuścić swojego aktualnego miejsca pobytu i od paru lat kiblują tymczasowo w hoteliku :( Ja mam takie pytanie... nie można znaleźć nieco tańszego hoteliku? Dla mnie kwota 600zł /msc jest nie do przeskoczenia (zresztą pierwszy raz słyszę, by jakiś hotelik się tak cenił), jak na hoteliki 300zł/msc ciężko znaleźć dobre duszy, co wesprą finansowo to myślę, że będzie naprawdę o wiele trudniej znaleźć ofiarodawców na 2x tyle... No i jak sunie się nazywają? Jak reagują na ludzi?psy?koty? Wtedy może uda mi się załatwić jakieś BDT/PDT dla nich, a przynajmniej dla jednej z nich. Bez tej wiedzy ani rusz.[/QUOTE] Psy są u mnie niespełna dobę, nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytania, myślę, że dziewczyny również nie będą potrafiły odpowiedzieć na te pytania, ponieważ znają je kilka godzin dłużej niż ja. Jedyne co można powiedzieć to to, że w stosunku do człowieka nie mają cienia agresji i nie umieją chodzić na smyczy, wręcz je zapięcie na smycz paraliżuje. Co do ceny mi osobiście wydaje się, że nie jest ona wygórowana i jest taka tylko dlatego, że jest za dwa psy, a wiem jak takie "dwupaki" trudno jest utrzymać. Tak jak napisała Watacha 600 zł to za dwa psy do tego trzeba pamiętać, że one potrzebują teraz dodatkowych witamin bo to docelowo duże psy a i tak przez swoja tułaczkę pewnie mają spore niedobory. Dzisiejsza sesja fotograficzna :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/fa725f86bbd0a205.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/fa725f86bbd0a205.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/d63224eed6eda093.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/d63224eed6eda093.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/990abe918e7889d1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/990abe918e7889d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/1a1b452a0ea28fec.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/1a1b452a0ea28fec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/33d82d65f8707b9f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/33d82d65f8707b9f.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zdziś się strasznie leni, nie nadążam z wyczesywaniem, jak tylko znowu zrobi się ciepło postaram się go wykąpać. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/f9fd9afbbee43fa6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1902/f9fd9afbbee43fa6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...