ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Czy Zdzisiowi ktoś wysłała arthrofleks? Bo dzisiaj przyszedł a ja nie wiem dla kogo to, w grę wchodzi jeszcze Izmir bo ona też dostaje, ale zapytam najpierw tutaj, bo Zdzisiowi właśnie się kończy stara butelka i może ktoś mu chciał zrobić prezent? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z panią Magdą z hoteliku, do którego miał jechać Szafranek. Z przyczyn osobistych nie będzie mogła przyjąć żadnego psa do grudnia a i potem nie wiadomo jak będzie. Zaoferowała, że podjedzie do nas któregoś dnia aby obejrzeć Szafranka i może coś doradzić. Nie wiem ja miałam nadzieję na wyjazd Szafranka i na jego resocjalizacje bo ja już nie mam pomysłu jak mu pomóc. Myślałam o Jamorze ale on jest baaardzo drogi i do tego daleko, tutaj było idealnie bo w razie czego zawsze Szafranka można było odebrać. -
Dzisiaj w odwiedzinach u Tamiry byli państwo z Sosnowca, którzy dzwonili wczoraj. Tamira bardzo im się podobała i są zdecydowani na adopcję, zgadzają się również na wszystkie procedury adopcyjne. Wcześniej mieli bokserkę, która umarła ze starości, mieszkają w bloku, pracują na zmiany więc Tamira była by cały czas pod nadzorem. Jedyne co mnie niepokoi to ich dziecko, ma około 4 lat i boję się, żeby mu Tamira przez przypadek nie zrobiła krzywdy. Jeśłi i Wam ten domek wydaje się OK to trzeba jak najszybciej znaleźć kogoś z Sosnowca do wizyty przedadopcyjnej, gdyby się wszystko udało w przyszłym tygodniu Tamira MOGŁABY BYĆ JUŻ W SWOIM DOMKU.
-
U nas zaczynają się niewielkie problemy. Chodzi mi głównie o zachowanie dziewczyn. Czują się silne i zaczynają mi dokazywać. Wygląda to tak,że wybierają sobie jakiegoś słabszego psa i go straszą, skaczą wokół niego a jak ten okaże strach próbują atakować. Na wzajem się nakręcają. Jak na razie zawsze udaje mi się w porę interweniować ale to może być naprawdę niebezpieczne tym bardziej, że one sie rozkręcają tzn do tej pory wystarczyło im, że pogoniły takiego psiaka a teraz juz próbują gryźć. Trzeba je jak najszybciej rozdzielić zanim nabiorą niedobrych nawyków. Czy nic się nie szykuje dla Tamiry? Ona ma jakieś ogłoszenia?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wczorajsze zdjęcia Megan :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/9f8b708db70a1a95.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/9f8b708db70a1a95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/3f23f94dd1cef715.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/3f23f94dd1cef715.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/9c798043abce95ef.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/9c798043abce95ef.jpg[/IMG][/URL] I moje ulubione [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/56ba3153a4aaff18.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2614/56ba3153a4aaff18.jpg[/IMG][/URL] Pani twierdzi, że nie oddałaby Megan za żadne pieniądze. Po prostu nie mogła się jej nachwalić. Jest tylko jeden problem, Megan kopie doły i nie chodzi tutaj o trawnik tylko o to, że Megan upatrzyła sobie kopać dół pod stosem drewna zgromadzonego na placu, pani boi się, że kiedyś to się na nią zawali. Macie jakiś sposób aby ją tego oduczyć? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
BYŁAM, WIDZIAŁAM. U Megan wszystko jak najlepiej, "pączek w maśle" to jest określenie pasujące do obecnej sytuacji Megan. Zdjęcia wkleję jutro bo dzisiaj padam na twarz. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olena, nikt tutaj nie snuje "spiskowej teorii dziejów" wszyscy wiemy, że u Megan wszystko dobrze. Ja będę dzisiaj jechała w okolicach Koszęcina więc podjadę, nie żeby sprawdzać czy ona tam jest, tylko z sentymentu aby zobaczyć jak jej jest teraz dobrze. Malawaszka nie szuka podobnych suczek po schronach tylko zapewne sznaucerów, a że znała Megan, a ta sunia jest prawie identyczna wkleiła jej zdjęcie. Ja pewnie też bym wkleiła gdybym takie zdjęcie znalazła. Natomiast wypadało by zorganizować wizytę poadopcyjną u Peggy, ponieważ od adopcji nikt u niej nie był. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Jak na razie cisza, jutro do niej zadzwonię, może nie kontroluje swojej poczty. A tutaj obiecane zdjęcia [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/7ee7ef81b386b97d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/7ee7ef81b386b97d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/91c5b83be167dc90.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/91c5b83be167dc90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/2541e78fbb84bc06.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/2541e78fbb84bc06.jpg[/IMG][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Faktycznie prawie identyczna :crazyeye: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja będę jechała w środę w okolicach Lublińca mogę podjechać zobaczyć co u Megan. Może poszukajcie kogoś z Wrocławia żeby podjechał do Peggy? Zaczyna mnie niepokoić ten brak wieści. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Mam piękne jesienne zdjęcia Szafranka. Wieczorem postaram się je tutaj wkleić. Nie wiem o co chodzi ale pani z hoteliku, do którego miał jechać Szafranek się nie odzywa, będę do niej dzisiaj pisać w sprawie pobytu Szafranka. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE=ania >;19814075]ale duzy wybieg :) to tam na tyłach, za kojcami?[/QUOTE] Tak, tylko teraz wszystko jest ogrodzone -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
To już ostatnie fotki [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/a1525dafca964a50.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/a1525dafca964a50.jpg[/IMG][/URL] To tutaj też się pochwalę, nowy wybieg dla psów [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/1e5f68fc62f8b3ff.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/1e5f68fc62f8b3ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/b9c5252d744dae88.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/b9c5252d744dae88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/498659fbbc2527a8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/498659fbbc2527a8.jpg[/IMG][/URL] -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/4585134db88b3295.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/4585134db88b3295.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/e11dc0b65857daf6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/e11dc0b65857daf6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/f24181cd11cc2446.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/f24181cd11cc2446.jpg[/IMG][/URL] A tutaj ze swoją najlepszą koleżanką [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/62ccdefc8d03a2da.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/62ccdefc8d03a2da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/e6f6879ac84eba2c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/e6f6879ac84eba2c.jpg[/IMG][/URL] -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
U Zdzisia wszystko dobrze, kupiłam mu ten kreon i od tygodnia podaję, nie ma jakiejś spektakularnej poprawy ale to może za krótko? Samopoczucie też mu dopisuje. Jego najbliższą przyjaciółką jest Horka wszędzie łażą razem. Nareszcie powiększyłam wybieg dla psów, psiaki mogą teraz swobodnie biegać a ja nie muszę się stresować, że mi uciekną. Minus jest taki, że Zdziś bardzo słabo słyszy i jak idziemy do domu to często się gubi ponieważ nie słyszy mojego wołania, na szczęście Horka dobrze słyszy i przybiega a ja wiem, że skoro ona tutaj jest to trzeba szukać Zdzisia :-) A oto sam Zdziś. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/4ff69dc4d9797199.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/4ff69dc4d9797199.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/32679e64874ef3b3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/32679e64874ef3b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/328d2782ee4d8f3d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/328d2782ee4d8f3d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/77686d7a7b66a0cd.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/77686d7a7b66a0cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/4c9769ff763901f9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/4c9769ff763901f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/ca9b7e13042b578d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2577/ca9b7e13042b578d.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='agucha007'] Aaaa i jeszcze jedno... Gabryś mi się śnił. Odwiedziłam go a on cały łysy zadek i w kleszczach! Masakra... Dobrze, że to sen[/QUOTE] Ale masz sny okropne. Gabryś to takie książątko, teraz jak zrobiło się chłodniej w ogóle nie chce wychodzić na dwór bo za zimno:-) Muszę go wyprowadzić na smyczy i dopiero jak widzi, że nie ma wyjścia zaczyna spacerować. A jest gdzie bo nareszcie udało mi się ogrodzić wybieg dla psów (do tej pory chodziliśmy tam tylko na spacerki na smyczy, teraz mogą swobodnie biegać :-) Tutaj Gabryś może do woli biegać [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/b9c5252d744dae88.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/b9c5252d744dae88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/64438a39ee8b16cd.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/64438a39ee8b16cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/498659fbbc2527a8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/498659fbbc2527a8.jpg[/IMG][/URL] A oto sam Gabryś, jak widać tyłek zarośnięty i zero kleszczy :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/2ed293f088cfaeeb.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/2ed293f088cfaeeb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/2263c89aad8876bf.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/2263c89aad8876bf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/d0b1037a0cd810a3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/d0b1037a0cd810a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/5b0bfe80c79fae7a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2575/5b0bfe80c79fae7a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Elza22']Widziałam że nadzieja dobermana zawiesiła swoją działalność co w tej sytuacji z Vinim? może ktoś coś wie na ten temat?[/QUOTE] Ja nic nie wiem na ten temat, możesz powiedzieć mi coś więcej?
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Ulka czy leczenie przynosi jakieś efekty? :)[/QUOTE] Leczenie już zakończone i jest jakby lepiej, Qpa jest zdecydowanie lepsza (ale jeszcze nie idealna) i Zdziś jakby już przybrał na wadze (ale to może pobożne życzenie) Kupiła bym mu jednak ten kreon wspomagająco na trzustkę zawsze to może mu się jeszcze polepszyć -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja dzwoniłam w ubiegłą niedzielę do pani od Megan u niej wszystko bardzo dobrze, co prawda gdy zostaje sama na podwórku zaczęła kopać doły ale pani ma nadzieję, że jak przyjdzie zima to jej to minie i do wiosny zapomni o tym swoim zwyczaju. Megan ma bardzo dobry wpływ na swojego kolegę Szagiego, ten do tej pory zostawiony sam w domu niszczył wszystko co plastikowe teraz razem z Megan grzecznie leżą i już tego nie robi. Megan jest bardzo posłuszna, na spacerach pani spuszcza ją ze smyczy ale Megan się nie oddala drepta spokojnie przy pani. Mam obiecane zdjęcia ale do tej pory ich nie otrzymałam. Gdy będę jechała w tamtych okolicach to podjadę ich odwiedzić. -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Onyx [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2456/153dea32ca384303.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2456/153dea32ca384303.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/59289a0f22fdf399.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2455/59289a0f22fdf399.jpg[/IMG][/URL]