ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/0cc4dca38354a162.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/0cc4dca38354a162.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/eca1f25506ba56a4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/eca1f25506ba56a4.jpg[/IMG][/URL]
-
I jeszcze kilka fotek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ade8270f6de98094.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ade8270f6de98094.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/744c4e2dde8bc047.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/744c4e2dde8bc047.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2592ab2c188e9f2c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2592ab2c188e9f2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/707526acc0c5b1da.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/707526acc0c5b1da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/6cdbe284b2ecf05d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/6cdbe284b2ecf05d.jpg[/IMG][/URL]
-
Suri bardzo nie chciała dzisiaj współpracować, z Truflą poszło trochę lepiej. Naprawdę się starałam :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/1d09aa1e72cdacc3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/1d09aa1e72cdacc3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e0afe63ee29ee5a0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e0afe63ee29ee5a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f2782cc8605f074e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f2782cc8605f074e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/c072829663450bea.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/c072829663450bea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/afbfd46a268e52ba.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/afbfd46a268e52ba.jpg[/IMG][/URL]
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Jeszcze letnie pozdrowienia od Szafranka [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ebb3b453913b5e21.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ebb3b453913b5e21.jpg[/IMG][/URL] -
Pozdrowienia od Gabrysia [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/5576a9330b9b5f55.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/5576a9330b9b5f55.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/03d642d879888b07.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/03d642d879888b07.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/7cae2cfa7e592e93.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/7cae2cfa7e592e93.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/827826dea01171a9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/827826dea01171a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/880cacf3330996c3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/880cacf3330996c3.jpg[/IMG][/URL]
-
I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dec1842ea37c1b56.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dec1842ea37c1b56.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dd2533d39539a414.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dd2533d39539a414.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ea9c243a1b6db10c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ea9c243a1b6db10c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/77ac34638101f5c4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/77ac34638101f5c4.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziewczyny pozdrawiają [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e3170e4e2f1732ab.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e3170e4e2f1732ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/cf3e3c31ebbdce0f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/cf3e3c31ebbdce0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/df3a30b98213a0f9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/df3a30b98213a0f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/9f487d45eaa9bc21.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/9f487d45eaa9bc21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f7f97d0d69995f46.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f7f97d0d69995f46.jpg[/IMG][/URL]
-
Vini pozdrawia [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/58837fe9694752e6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/58837fe9694752e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/109ccc24f5aec619.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/109ccc24f5aec619.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2cf8f06a0d06b6fa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2cf8f06a0d06b6fa.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='hop!']Widać, że Gabrysia nie ucieszyły odwiedziny. ;) A co z atakami? Jest spokój?[/QUOTE] Niestety ataki nie ustały czasami jest tak, że są codziennie, ale to nie wygląda jak typowy atak padaczkowy raczej jak lekki paraliż. Nie ma drgawek, pies jest cały czas przytomny i reagujący tylko ruszenie sprawia mu trudność przez około 1 lub 2 minuty. Stawiam na to, że to jakieś powikłanie ponosówkowe, którą musiał przechodzić w poprzednim życiu. AAAA i jeszcze jedno ataki zdarzają się głównie późnym popołudniem lub wieczorem.
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Niby coś jej rośnie ale to jest taki puch, a nie normalny włos. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To teraz tylko jeszcze Neske wydać i będzie komplet :-) -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że Klementyna powinna chodzić tylko w różowym :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/6142815a4eed5970.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/6142815a4eed5970.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/ffe9d38791a7a23b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/ffe9d38791a7a23b.jpg[/IMG][/URL] -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Po pierwszej cieczce najlepiej by było. Co najmniej miesiąc trzeba odczekać i ciachać. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No właśnie a jak ze sterylką Mamby ona juz może być sterylizowana czy jeszcze trzeba poczekać? -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I jak? Przyjął się :-) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Wdzianko superaśne tylko dlaczego biednej suni po operacji każą ogródek podlewać??[/QUOTE] Bo w życiu nie ma nic za darmo :-) Z ubranka się proszę nie nabijać bo to i tak szczyt moich możliwości w tym względzie :-). Najważniejsze, że spełniło swoją rolę i ranka już zdecydowanie ładniejsza i suchutka bo nie memlana. -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Neska w gustownym wdzianku :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/639427b228247baa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/639427b228247baa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/57126468d98be5a4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/57126468d98be5a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/b6ff0419b9a2f04d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/b6ff0419b9a2f04d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/20c4a0786e5cdcb6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/20c4a0786e5cdcb6.jpg[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Czekam aż się zwolni miejsce, ma to nastąpić pod koniec września. -
Jak już wróci pan dziadek i wszystko będzie Ok to trzeba będzie zmienić tytuł wątku bo ja kiedyś dostanę zawału :-)
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jutro zrobię zdjęcie, teraz grzeczne pieski już śpią :-)