Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. [quote name='Potter']Ale Trufla błyszcząca - wypastowana?[/QUOTE] Nie całą niedzielę ją oliwką nacierałam. :diabloti: Malawaszka się do mnie wybiera jak sójka za morze, ale może wreszcie dotrze to dopilnuję aby surykatkOM jakieś zdjęcia pstryknęła :-)
  2. I jeszcze taki filmik [video=youtube;2JwnMpzBXd8]http://www.youtube.com/watch?v=2JwnMpzBXd8&feature=youtu.be[/video]
  3. I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/0cc4dca38354a162.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/0cc4dca38354a162.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/eca1f25506ba56a4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/eca1f25506ba56a4.jpg[/IMG][/URL]
  4. I jeszcze kilka fotek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ade8270f6de98094.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ade8270f6de98094.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/744c4e2dde8bc047.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/744c4e2dde8bc047.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2592ab2c188e9f2c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2592ab2c188e9f2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/707526acc0c5b1da.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/707526acc0c5b1da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/6cdbe284b2ecf05d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/6cdbe284b2ecf05d.jpg[/IMG][/URL]
  5. Suri bardzo nie chciała dzisiaj współpracować, z Truflą poszło trochę lepiej. Naprawdę się starałam :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/1d09aa1e72cdacc3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/1d09aa1e72cdacc3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e0afe63ee29ee5a0.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e0afe63ee29ee5a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f2782cc8605f074e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f2782cc8605f074e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/c072829663450bea.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/c072829663450bea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/afbfd46a268e52ba.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/afbfd46a268e52ba.jpg[/IMG][/URL]
  6. Jeszcze letnie pozdrowienia od Szafranka [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ebb3b453913b5e21.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ebb3b453913b5e21.jpg[/IMG][/URL]
  7. Pozdrowienia od Gabrysia [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/5576a9330b9b5f55.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/5576a9330b9b5f55.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/03d642d879888b07.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/03d642d879888b07.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/7cae2cfa7e592e93.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/7cae2cfa7e592e93.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/827826dea01171a9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/827826dea01171a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/880cacf3330996c3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/880cacf3330996c3.jpg[/IMG][/URL]
  8. I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dec1842ea37c1b56.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dec1842ea37c1b56.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dd2533d39539a414.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/dd2533d39539a414.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ea9c243a1b6db10c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/ea9c243a1b6db10c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/77ac34638101f5c4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/77ac34638101f5c4.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dziewczyny pozdrawiają [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e3170e4e2f1732ab.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/e3170e4e2f1732ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/cf3e3c31ebbdce0f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/cf3e3c31ebbdce0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/df3a30b98213a0f9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/df3a30b98213a0f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/9f487d45eaa9bc21.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/9f487d45eaa9bc21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f7f97d0d69995f46.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/f7f97d0d69995f46.jpg[/IMG][/URL]
  10. Vini pozdrawia [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/58837fe9694752e6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/58837fe9694752e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/109ccc24f5aec619.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/109ccc24f5aec619.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2cf8f06a0d06b6fa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2294/2cf8f06a0d06b6fa.jpg[/IMG][/URL]
  11. Ja mogę im porobić zdjęcia ale pewnie nie będą zbyt piękne, trzeba by Malawaszkę pomolestować mogła by podjechać :-)
  12. [quote name='natie']no właśnie:):) a co on ma napisane na tym różowym? :D[/QUOTE] "jestem oznakowany mikroczipem"
  13. [quote name='hop!']Widać, że Gabrysia nie ucieszyły odwiedziny. ;) A co z atakami? Jest spokój?[/QUOTE] Niestety ataki nie ustały czasami jest tak, że są codziennie, ale to nie wygląda jak typowy atak padaczkowy raczej jak lekki paraliż. Nie ma drgawek, pies jest cały czas przytomny i reagujący tylko ruszenie sprawia mu trudność przez około 1 lub 2 minuty. Stawiam na to, że to jakieś powikłanie ponosówkowe, którą musiał przechodzić w poprzednim życiu. AAAA i jeszcze jedno ataki zdarzają się głównie późnym popołudniem lub wieczorem.
  14. Niby coś jej rośnie ale to jest taki puch, a nie normalny włos.
  15. To teraz tylko jeszcze Neske wydać i będzie komplet :-)
  16. Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że Klementyna powinna chodzić tylko w różowym :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/6142815a4eed5970.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/6142815a4eed5970.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/ffe9d38791a7a23b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2232/ffe9d38791a7a23b.jpg[/IMG][/URL]
  17. Po pierwszej cieczce najlepiej by było. Co najmniej miesiąc trzeba odczekać i ciachać.
  18. No właśnie a jak ze sterylką Mamby ona juz może być sterylizowana czy jeszcze trzeba poczekać?
  19. Gabi już zadomowiony na całego tylko żeby był ten dom.
  20. [quote name='Poker']Wdzianko superaśne tylko dlaczego biednej suni po operacji każą ogródek podlewać??[/QUOTE] Bo w życiu nie ma nic za darmo :-) Z ubranka się proszę nie nabijać bo to i tak szczyt moich możliwości w tym względzie :-). Najważniejsze, że spełniło swoją rolę i ranka już zdecydowanie ładniejsza i suchutka bo nie memlana.
  21. Neska w gustownym wdzianku :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/639427b228247baa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/639427b228247baa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/57126468d98be5a4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/57126468d98be5a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/b6ff0419b9a2f04d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/b6ff0419b9a2f04d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/20c4a0786e5cdcb6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2210/20c4a0786e5cdcb6.jpg[/IMG][/URL]
  22. Czekam aż się zwolni miejsce, ma to nastąpić pod koniec września.
  23. Jak już wróci pan dziadek i wszystko będzie Ok to trzeba będzie zmienić tytuł wątku bo ja kiedyś dostanę zawału :-)
  24. Jutro zrobię zdjęcie, teraz grzeczne pieski już śpią :-)
×
×
  • Create New...