Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Malawaszka kiedy przyjedziesz do nas zrobić takie piękne zdjęcia bezimiennej czarnulce?
  2. To dzięki Bejotce, to ona robiła ogłoszenia.
  3. Dzisiaj byliśmy na pobraniu krwi za Zdzisiem.Wyniki będą jutro lub w poniedziałek. Zapłaciłam 75zł. Będzie miał zrobione badania w kierunku chorób wątroby i trzustki, i oczywiście inne parametry. Dzisiaj byli Państwo w odwiedzinach u Gabrysia i Zdziś także został solidnie wygłaskany :-)
  4. Wpłata za pobyt Gabrysia dotarła już jakiś czas temu, ale zapomniałam o tym napisać. Jeśli chodzi o zachowanie Gabrysia to niestety przechwaliłam go. Niestety znaczy w mieszkaniu do tego dzieje sie to głównie pod moją nieobecność, nie jest to spowodowane brakiem spaceru tylko raczej samotnością. Na początku po zostawieniu w domu szczeka po jakis 15 minutach się uspokaja, niestety każdy hałas za oknem lub w domu znowu powoduje szczekanie. Dlatego uważam, że Gabryś powinien trafić do domu gdzie ktos będzie cały czas z nim.
  5. Vini niestety nadal zostaje u mnie, państwo się wycofali. Dobrze, że teraz a nie jak Vini trafiłby już do nich. A za Niko trzymam kciuki.
  6. Ja bym dała numer telefonu aguchy007 lub Pianki niech robią wstępny odsiew tych co mają wizję Gabrysia przy budzie albo w kojcu. Jak będzie ktoś konkretny to wtedy podawać mój numer telefonu. Dzisiaj Gabryś będzie miał wizytę swoich wirtualnych opiekunów, czekamy z niecierpliwością :-)
  7. [quote name='Alexandra20']j Pucek się lekko zdenerwował :D już 2gi raz widzę , że nie lubi jak go inny piesek za dupkę łapie :D[/QUOTE] A tutaj to mu się wcale nie dziwię :-)
  8. Jutro postaram się wysłać oryginał na adres, który mi podałaś. Kurcze one są boskie i takie mądre dlaczego nikt nie potrafi się na nich poznać?
  9. Zdjęcie faktury zostało wysłane. Czy pieniądze zostały zwrócone wetowi? Wstępnie na niedzielę zaplanowałam sterylkę Szakry chyba, że wetowi coś wypadnie. Czy jest jakiś odzew z ogłoszeń?
  10. [quote name='Saththa'][URL]http://images10.fotosik.pl/2161/09064e09356d088b.jpg[/URL] co to to u góry ? :lol: bo nie wytrzymam;)[/QUOTE] zasłona się suszy :-) Mogłam nie wyjaśniać, zrobiło by się bazarek z typami co to jest :-)
  11. I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/f34d59e18f82f8b3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/f34d59e18f82f8b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/69caf97d090cc9fd.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/69caf97d090cc9fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/d6f3f72c79b96638.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/d6f3f72c79b96638.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/aeeba54a10f0a444.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/aeeba54a10f0a444.jpg[/IMG][/URL]
  12. Gabryś wycałowany :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5c4c801431761cda.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5c4c801431761cda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/42beaf0ae6d98d28.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/42beaf0ae6d98d28.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/b6b852e51baca1e8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/b6b852e51baca1e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/2abc3ad6ce47313c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/2abc3ad6ce47313c.jpg[/IMG][/URL]
  13. Mam zdjęcia, ale przy tych od Malawaszki to aż wstyd je pokazywać. Ale co tam, będzie musiała sama sobie przyjechać aby mieć zdjęcia do ogłoszeń :-) Jak czarnulka ma w końcu na imię bo już się zgubiłam? [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/1cc1fe350236790b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/1cc1fe350236790b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/41cbbe87153ab176.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/41cbbe87153ab176.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/fb000d31b31bc8b5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/fb000d31b31bc8b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/09064e09356d088b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/09064e09356d088b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5824bdaa5a71b067.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5824bdaa5a71b067.jpg[/IMG][/URL] Gdyby ktoś nie wiedział dlaczego na sznaucery czasami mówi się sznupy to obserwując ją wpadłby na to skąd ta nazwa :-)
  14. Malawaszka nie potrzebujesz cementu? Mam na zbyciu 8 worków. (Ja poważnie pytam)
  15. Moja czarnulka, trochę wycofana, jest wpatrzona w człowieka ale każdy gwałtowniejszy gest powoduje padnięcie na ziemię. Do psów ok ale nie da sobie w kaszę dmuchać jak jej się bardzo nie podoba potrafi się odezwać ale to raczej tak na zasadzie:dajcie mi spokój. Na smyczy chodzi, trochę się plącze ale to do opanowania. Wczoraj na koty nie reagowała w ogóle, no poza tym, że zjadła ich jedzenie :-), psich chrupek nie chciała. ma bardzo fajną sierść taką twardą, ogon cięty albo z takim krótkim sie urodziła, broda niewielka :-) Zdjęcia będą po południu. Nadając im imiona pamiętajcie, że ja je będę musiała używać na co dzień i bardzo bym chciała sobie nie połamać języka:evil_lol: Jeśli bym mogła prosić to jakieś imię bez litery "R" i dla tej mojej to musi być coś delikatnego, bo ona taka delikatna i subtelna jest.
  16. Ale ja już to pisałam Szafranek zawsze do mnie może wrócić, mam jednak nadzieję, że wykorzysta swoją szansę i jednak znajdzie swój dom jak już będzie zresocjalizowany :-)
  17. Dobrze, że macie podobne zdanie. Ja naprawdę chcę dla niego jak najlepiej.
  18. Jak będę zamawiała w kravecie to mogę jej to kupić.
  19. Kolejny dzień minął bez niespodzianek. Gabryś troszkę się rozkręcił i jak zostanie sam tzn bez człowieka to zaczyna szczekać, ale trwa to tylko chwilę jakieś 5-10 minut i przestaje.
  20. Vini ma się świetnie, a tutaj dowód :-) Jakość filmu nie najlepsza bo trudno opanować trzy psy, w tym dwa z ADHD :-) [video=youtube;HiedhA7jrWU]http://www.youtube.com/watch?v=HiedhA7jrWU&feature=plcp[/video] Nie chcę zapeszać, ale chyba w najbliższym czasie Vini trafi nareszcie do swojego domu stałego :-)
  21. Malawaszka wysłałam Ci zdjęcia na meila, ale tylko 4 nadawały się do publikacji, jakby coś to obetnij dziecku główkę tam gdzie widać całą twarz i możesz tu wkleić czy w ogłoszeniach wykorzystać, boże jak to brzmi :evil_lol: Co do karmy to nie sądzę aby dziewczyny z fundacji miały kasę na karmę dla Klementyny, biorą udział w likwidacji naszego schroniska, do tego mają pod opieką tzw beznadziejne przypadki, które trzeba operować a kasa pusta:shake:.
  22. Jest, jest tylko nie ma pomysłu jak pomóc :shake:
  23. Noooo z tym chudzielcem bym nie szalała :-) Tak na marginesie to pomału (wystarczy mi na 1/2 tygodnie) kończy się karma dla Klementyny, nie wiem czy dalej będzie na tej karmie RC czy będziemy zmieniać na coś tańszego?
  24. Malawaszka wstaw te piękne zdjęcia Klementyny :-)
×
×
  • Create New...