ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Malawaszka kiedy przyjedziesz do nas zrobić takie piękne zdjęcia bezimiennej czarnulce? -
To dzięki Bejotce, to ona robiła ogłoszenia.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że tak 660436321. -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byliśmy na pobraniu krwi za Zdzisiem.Wyniki będą jutro lub w poniedziałek. Zapłaciłam 75zł. Będzie miał zrobione badania w kierunku chorób wątroby i trzustki, i oczywiście inne parametry. Dzisiaj byli Państwo w odwiedzinach u Gabrysia i Zdziś także został solidnie wygłaskany :-) -
Wpłata za pobyt Gabrysia dotarła już jakiś czas temu, ale zapomniałam o tym napisać. Jeśli chodzi o zachowanie Gabrysia to niestety przechwaliłam go. Niestety znaczy w mieszkaniu do tego dzieje sie to głównie pod moją nieobecność, nie jest to spowodowane brakiem spaceru tylko raczej samotnością. Na początku po zostawieniu w domu szczeka po jakis 15 minutach się uspokaja, niestety każdy hałas za oknem lub w domu znowu powoduje szczekanie. Dlatego uważam, że Gabryś powinien trafić do domu gdzie ktos będzie cały czas z nim.
-
Vini niestety nadal zostaje u mnie, państwo się wycofali. Dobrze, że teraz a nie jak Vini trafiłby już do nich. A za Niko trzymam kciuki.
-
[quote name='Alexandra20']j Pucek się lekko zdenerwował :D już 2gi raz widzę , że nie lubi jak go inny piesek za dupkę łapie :D[/QUOTE] A tutaj to mu się wcale nie dziwię :-)
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa'][URL]http://images10.fotosik.pl/2161/09064e09356d088b.jpg[/URL] co to to u góry ? :lol: bo nie wytrzymam;)[/QUOTE] zasłona się suszy :-) Mogłam nie wyjaśniać, zrobiło by się bazarek z typami co to jest :-) -
I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/f34d59e18f82f8b3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/f34d59e18f82f8b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/69caf97d090cc9fd.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/69caf97d090cc9fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/d6f3f72c79b96638.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/d6f3f72c79b96638.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/aeeba54a10f0a444.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/aeeba54a10f0a444.jpg[/IMG][/URL]
-
Gabryś wycałowany :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5c4c801431761cda.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5c4c801431761cda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/42beaf0ae6d98d28.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/42beaf0ae6d98d28.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/b6b852e51baca1e8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/b6b852e51baca1e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/2abc3ad6ce47313c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/2abc3ad6ce47313c.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mam zdjęcia, ale przy tych od Malawaszki to aż wstyd je pokazywać. Ale co tam, będzie musiała sama sobie przyjechać aby mieć zdjęcia do ogłoszeń :-) Jak czarnulka ma w końcu na imię bo już się zgubiłam? [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/1cc1fe350236790b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/1cc1fe350236790b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/41cbbe87153ab176.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/41cbbe87153ab176.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/fb000d31b31bc8b5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/fb000d31b31bc8b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/09064e09356d088b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/09064e09356d088b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5824bdaa5a71b067.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/5824bdaa5a71b067.jpg[/IMG][/URL] Gdyby ktoś nie wiedział dlaczego na sznaucery czasami mówi się sznupy to obserwując ją wpadłby na to skąd ta nazwa :-) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Malawaszka nie potrzebujesz cementu? Mam na zbyciu 8 worków. (Ja poważnie pytam) -
Trzy sznaucery z RADYS... nie :) dwa sznaucery i sznupON MAJĄ DOMY
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Moja czarnulka, trochę wycofana, jest wpatrzona w człowieka ale każdy gwałtowniejszy gest powoduje padnięcie na ziemię. Do psów ok ale nie da sobie w kaszę dmuchać jak jej się bardzo nie podoba potrafi się odezwać ale to raczej tak na zasadzie:dajcie mi spokój. Na smyczy chodzi, trochę się plącze ale to do opanowania. Wczoraj na koty nie reagowała w ogóle, no poza tym, że zjadła ich jedzenie :-), psich chrupek nie chciała. ma bardzo fajną sierść taką twardą, ogon cięty albo z takim krótkim sie urodziła, broda niewielka :-) Zdjęcia będą po południu. Nadając im imiona pamiętajcie, że ja je będę musiała używać na co dzień i bardzo bym chciała sobie nie połamać języka:evil_lol: Jeśli bym mogła prosić to jakieś imię bez litery "R" i dla tej mojej to musi być coś delikatnego, bo ona taka delikatna i subtelna jest. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ale ja już to pisałam Szafranek zawsze do mnie może wrócić, mam jednak nadzieję, że wykorzysta swoją szansę i jednak znajdzie swój dom jak już będzie zresocjalizowany :-) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że macie podobne zdanie. Ja naprawdę chcę dla niego jak najlepiej. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jak będę zamawiała w kravecie to mogę jej to kupić. -
Vini ma się świetnie, a tutaj dowód :-) Jakość filmu nie najlepsza bo trudno opanować trzy psy, w tym dwa z ADHD :-) [video=youtube;HiedhA7jrWU]http://www.youtube.com/watch?v=HiedhA7jrWU&feature=plcp[/video] Nie chcę zapeszać, ale chyba w najbliższym czasie Vini trafi nareszcie do swojego domu stałego :-)
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Malawaszka wysłałam Ci zdjęcia na meila, ale tylko 4 nadawały się do publikacji, jakby coś to obetnij dziecku główkę tam gdzie widać całą twarz i możesz tu wkleić czy w ogłoszeniach wykorzystać, boże jak to brzmi :evil_lol: Co do karmy to nie sądzę aby dziewczyny z fundacji miały kasę na karmę dla Klementyny, biorą udział w likwidacji naszego schroniska, do tego mają pod opieką tzw beznadziejne przypadki, które trzeba operować a kasa pusta:shake:. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Noooo z tym chudzielcem bym nie szalała :-) Tak na marginesie to pomału (wystarczy mi na 1/2 tygodnie) kończy się karma dla Klementyny, nie wiem czy dalej będzie na tej karmie RC czy będziemy zmieniać na coś tańszego? -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Malawaszka wstaw te piękne zdjęcia Klementyny :-)