Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. mam krotki filmik z wczoraj , w rolach glownych Misia i 8letni syn znajomych Alan . swoja droga musze pochwalic suke, to jedyne dziecko ktore w pelni akceptuje, kilka zasad uzytkowania psa powiedizalam mu i pieknie sie zachowywli oboje :lol:, a ja przez 2 godz siedzialam na slonku i ich obserwowalam , Alan rzucal suce pilke . [video=youtube;gDAtMtUdeIk]http://www.youtube.com/watch?v=gDAtMtUdeIk[/video] wracam w nastepny poniedizalek . pewnie ze zdjeciami :lol: milej i slonecznej majowki wam zycze!
  2. [quote name='Migori']Stooo Lat ;) Spóźnione ale szczere ;) Dużo radości[/QUOTE] dzieki a dzis urodziny ma Miś :evil_lol: to juz 3 ...:lol: jeszcze 10 i dogoni Bastera :evil_lol: zdjec nie mam , ojciec mi zabral aparat na dzialke , wiec zdjecia bd dopiero w poniedzialek za tydzien jak wrocimy z przedluzonej majowki :diabloti:
  3. obrozka pod kolor dysku :evil_lol: swietna latajaca Gin ! :loveu:
  4. rozumiem wkoncu nie ma podzialu na male/duze psy , no nic suka sobie jakos poradzi , bardzo jej smakuje ale to lykanie mnie troche martwi . zobaczymy moze sie przyzwyczai i zacznie gryzc , narazie gryzie malo co . teraz mielismy kilka workow ze sporo wiekszymi granulkami ktore musiala gryzc bo by nie przelknela , a smakuje jej bardzo wiec pewnie tez zachlannosc na nowa karme . w kazdym badz razie mam nadzieje ze bd sluzyc i zostaniemy przy tej akrmie na dluzej ;)
  5. niestety ta karma chyba nie dla nas otworzylam worek z bizonem i doznalam lekkiego szoku , strasznie male granulki :roll: nasypalam suce obiad a jej latalo to miedzy zebami i praktycznie lykala wszystko :roll: jak psu wytlumaczyc ze ma gryzc ? czy kazda karma totw ma tak male granulki ? suka jest przyzywczajona do sporo wiekszych a ja nie pomyslalam by spytac o wielkosc tej karmy ;)
  6. zazdraszczam ze kocha :lol: to teraz chcemy foty latajacej Zu :diabloti:
  7. [quote name='Grin']Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z transakcji. :)[/QUOTE] zamowione we wtorek , dzisiaj doszlo wiec super , wszystko w porzadku , dzieki za polecenie sklepu , jesli karma nam bd sluzyc to napewno jeszcze skorzystam z tego sklepu ;) dzis otworze pierwszy worek i napewno dam znac za kilka tyg czy karma sluzy
  8. swietnie sie bawia! a kiedy Maylo odwiedzi fryzjera? :diabloti:
  9. [quote name='kasia_1982']ja mam konto na ebayu, mam tez pay pal - czesto zamawiam z angielskiego. Z checia sluze pomoca, sama tez bym zamowila ;)[/QUOTE] tylko ciekawe czy by wyslali na rozne adresy , bo jak by poszly wszystkie do kogos to dochodzi dodatkowy koszt wysylki . to i tak by sie oplacalo wsumie :razz:
  10. sprzed godzinki wracam z pola z suka po dlugim spacerze, sucz padnieta , powoli sobie czlapie do domu spuscilam ja ze smyczy pod blokiem zaraz , naprzeciwko mnie idzie 3 podpitych facetow , suka idzie miedzy mna a nimi ale powoli , spokojnie , nawet nie wachala . nagle jeden odskakuje i wola -Janek ku***!!! pies Cie goni ! mezczyzna o imieniu Janek (tak mniemam :lol:) odwraca sie tez szybko i mowi - Gdzie?! ...a ten , ladny jest to niech se goni . :evil_lol: wszystko bylo w formie zartu , pies nawet nie stanal i szedl dalej :lol:
  11. to by sie bardzo oplacalo 7 id za nie cale 40zl . hmm ja niestety tez leze z niemieckiego
  12. ja bedac dzieckiem(tak do 11-12 roku zycia wiec juz nawet mala nie bylam) balam sie sama wchodzic do domu po klatce schodowej a mieszkam na 2 pietrze. mialam dziwne przeczucie ze ktos mnie goni . zawsze bieglam , czy to ze szkoly czy to z podworka , nigdy nie szlam spokojnie. wyroslam z tego , nie wiem czym to bylo spowodowane , podejzewam ze dziecieca wyobraznia ;) ktora jeszcze bardzo lubili rozbudzac glupimi historiami moi 2 starsi bracia :evil_lol: w kazdym razie naprawde sie balam i czasami sama myslalam ze przeceiz to glupie , ze tam nic nie ma . no ale tak bylo . wiec dziecia czesto nie ma co wierzyc bo to tylko wyobraznia . we wrozki, horoskopy itd rowniez nie wierze . co ma byc to bedzie ;)
  13. bede zagladac ,popytam znajomych , ja nie moge sobie pozwolic na 3 psa niestety . czekam na jakies zdjecia ;)
  14. najbardziej z Twoich obroz podoba mi sie pitman :loveu: masz krowi lancuch ? nie pokazywalas chyba sucz w nim ? zdjecia oczywiscie piekne :lol:
  15. [quote name='zaba14']a powiedz mi kolor tej skóry jest bardzo podobny?? :> :>[/QUOTE] wydaje mi sie ze mocno podobny, zawsze mozna pojsc i sprawdzic :lol:
  16. dziekuje za zyczenia! :lol: [quote name='Amber']Nie szkoda tak ci takiej pięknej obroży maczać w wodzie? ;) Jari pływa albo w takim szmaciaku Trixie albo w metalowej. Ostatnio jak wyprałam po kąpieli obroże z Biedronki jamniczek, to kolory wypłowiały :evil_lol:[/QUOTE] e tam troche ich mam i wsumie nie patrze ostatnio co zakladam , jedynie oszczedzam rogza rozowego bo go mi szkoda ;) reszta jak sie zniszczy to wywale i kupie nowe . najbardziej lubie do wody wlasnie metalowe bo to schnie w 10sec , a obroza potrafi kilka godz :roll:
  17. kilka rzeczy na allegro moze komus cos wpadnie w oko . ;) [url]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6894891[/url]
  18. no nie! widze fotki w innych watkach Twoich sucz a u siebie nie wstawiasz! wstydz sie :evil_lol:
  19. [quote name='Cockermaniaczka']Heh,a jest cokolwiek chroniacego przed nimi...Nie ma chyba niestety;/ Ja kropla nie ufam,wole obroze ktore chociaz troche odstrasza kleszcze... [B]FIPREX Preparat wskazuje natychmiastowe działanie bójcze w stosunku do pcheł; kleszcze giną w czasie 24-48 godzin.[/B] Asia ja nie znalazlam takich informacji na ulotce np kiltixu. Ale powiem ci ze w zeszlym roku ani jednego kleszcza nie bylo wbitego od czasu zalozenia obrozy...wiec dzialala ok.... Po fiprexie znajdywalam wbite...Substancja z obrozy rozporwadza sie po siersci i skorze,nie wnika w warstwe lipidowa skory jak krople co prawda ale jesli obroza jest dobrze zalozona-czyli niezbyt luzno,nie powinno byc problemow. Tu jest troche nt kiltixa [URL="http://www.forum.**********/showthread.php?t=7056"]http://www.kiltix.pl/kiltix-propoksur-flumetryna.html [/URL][/QUOTE] u mnie suka nosila kiltix dobry rozmiarowo ,zawsze do wody sciagalam kilka razy zdazylo sie zalozyc na wilgotnego psa ale nigdy na mokrego i niestety suka przynosila kleszcze codzinnie. nie dzialal kompletnie, dopiero jak zakroplila fiprexem kleszczy nie przynosila a jak juz to chodzace nie wbite, Asia&luna swiadkiem bo sama je wyciagala z mojej suki , ja sie zwyczajnie ich boje :roll: drugi pies tez nosil obroze kiltixa najmiejsza bo sam jest maly i nie mial w sezonie zadnego kleszcza, faktycznie malo co chodzil bo juz staruszek ale kilka wypraw do lasu i na pola mial i nawet to ze raz wpadl do oczka w kiltixie i plywal nie zmienilo jego dzilania. moral z tego taki ze co pies to inny srodek dziala
  20. dziekuje ;) przez was czuje sie staro :evil_lol: a tak to bym moze zapomniala ,ze znowu sie zestarzalam o rok :roll:;) a Miska ma urodziny w piatek - 3cie.. jak ten czas leci . niedawno byla taka fajna kluska a teraz dorosla wredna suka :diabloti:
  21. eko skora wystaje po okolo 0,5cm z kazdej strony wiec wsumie kolo 5cm ;)
  22. mojej mocno smierdzialo z pyska jak jadla karme rybna :lol: zmienilam worek na innej firmy swoja droga tez rybny i przestalo jej tak smierdziec . czekamy na zdjecia!;)
  23. [quote name='Gonitwa']Ja auta też nie mam, ale jestem typem łazika i wszędzie poruszam się pieszo - dlatego odległość ma dla mnie małe znaczenie :) No i spacer od razu fajniejszy jak na docelowe miejsce trzeba dojść i jeszcze z niego wrócić :)[/QUOTE] nasza ostatnia wycieczka do bazantarni skonczyla sie srednio , bo psy ledwo doszly do bazantarni w ta pogode , tam sie wylataly a potem znowuz wrocic nie mogly , ledwo czlalaply po tych kilku godzinach biegania a droga to najtrudniejsza czesc wycieczki wedlug mnie, ciagle przy drodze, na smyczy i jeszcze ta wykanczajaca pogoda . zaczniemy lazic czesciej jak wybuduja bazantarnie blizej :evil_lol:
  24. [quote name='vege*']a Nuka wgl nie może się przekonać do wody, nawet łap nie zamoczy, ehh :| dla niej kąpiel to męczarnia, a co mówić o pływaniu od tak sobie :evil_lol:[/QUOTE] przykro mi :lol: [quote name='Gonitwa']Ja mieszkam w ścisłych okolicach multikina, więc aż tak strasznie daleko też nie jest :) Może kiedyś się wybiorę, póki co łazimy po bażantarni i okolicach, czasem idziemy na lotnisko, ale niedługo zacznie się sezon lotniczy, więc i to będzie sobie trzeba odpuścić..[/QUOTE] no to nie jest tak daleko , ale wywnioskowalam ze dalej ze zdjec u was z chrobrego , my tam lazimy rzadko bo mamy daleko bardzo a auta brak :roll: [quote name='Onomato-Peja']Jeż na sznurku. :D[/QUOTE] prawie jak na smyczy :lol:
  25. piekna kocica :loveu: psy nie reaguja zle na nowego domownika ? zawsze mi sie Neron wydawal psem ktory nie lubi kotow nie wiem czemu :evil_lol:
×
×
  • Create New...