-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='Asia&Luna']To w tym roku podwyższamy poprzeczkę i spacerki będą minimum pięciokilometrowe:evil_lol:[/QUOTE] codziennie do sklepu w Liksajnach i spowrotem ? :evil_lol: co to jest 5-6km w jedna strone
-
[quote name='Agnes']ej to my tam niezle trasy robilysmy:evil_lol:[/QUOTE] no ba! :lol: [quote name='*Monia*']Dzisiaj w czoło zarobiłam brudnym ryjem z piłką, bo się za długo mocowałam z wyrywaniem patyka dla Hexy i nie zauważyłam czekającego kurdupla :mad:. Fajnie się rzuca taką zaplutą piłką :evil_lol: Strach się bać :loveu:. Dobrze, bo przynajmniej łap nie pchają ;) Terenów zazdroszczę...[/QUOTE] rozumiem :evil_lol: u nas Baster jak byl mlodszy potrafil mi przyniesc i rzucic na glowe pilke jak spalam . a co do oslinionych pilek to czasami az brzyde sie dotknac Miskowego jezyka najpierw oslini potem zakopie a potem mi przynosi :lol: co do ludzi zdarzaja sie tacy co chca poglaskac ale dosc zadko , wystarczy ze Miska spojzy i warknie i raczej cofaja reke .
-
[quote name='zaba14']ah... brzmi świetnie!! :) więc nic tylko żyć i nie umierać :D[/QUOTE] jest swietnie, szkoda ze tylko wakacje tam spedzam i wekendy niektore . jest za daleko zeby jezdzic tak ciagle . [quote name='Agnes']gops, do tego drugiego jeziora jest az 1,5 km? czy to jeszcze inne? trzeba bylo tam latac w wakacje non stop to moze i kondycja by sie poprawila!:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: jak sie idzie z psami i gada to sie nie wydaje tak daleko wiem . w strone sklepu jest kolo 1,5km :lol:
-
[quote name='*Monia*']Samemu trochę strach i nie ma pewności czy się wroga/ofiarę dorwie. Jak patrzę na moje to tylko się na siebie oglądają jak coś wypatrzą i muszę reagować podwójnie :mad: Shina sama się tak nauczyła jak już się zaczęła ze mną bawić ;). Wcale to zabawne nie jest, bo piłka brudna, obśliniona i twarda a ona mnie nią okłada z każdej strony żebym tylko nie przegapiła supergrzecznie aportującego pieska, nawet na kolana zdarzy jej się wejść :mad:. Hexa ma taki sposób jak Misia i czasem wolę rzucającą patykiem pod nogi i szczekającą Hexę niż tego upierdliwca małego. Też mi się łysa Misia bardziej podoba ;). Na niektórych zdjęciach Miś ma minę i wzrok jak by chciała komuś wlać :evil_lol:[/QUOTE] to mas zprzygody z Shina :evil_lol: wiem wiem co to znaczy osliniona pilka :lol: ulubiony wzrok Mis nie tylko na zdjeciach to spojzenia spod byku typu "co sie kur** na mnie gapisz?" malo kto chce ja poglaskac itd bo sie boja samego spojzenia ;) [quote name='vege*']no widzisz, w kupie raźniej :evil_lol: Nuka ogólnie bardzo się rwie do ptactwa różnego rodzaju, nie ważne czy to gołąb, kura czy gęś, wszystko ma ochotę zabić :roll: (nigdy jej nie szczułam, broń boże, ale chyba jej to w genach zostało bo jej matka była tak samo cięta na ptaki) Nuka właśnie ostatnio złapała raz gołębia zacisnęła raz paszczę i go zabiła (akurat była z mamą, ale mama kazała jej wypluć, więc wypluła, ale gołąb już nie żył) raz mi też prawie złapała yorka bo podleciał jej pod łapy i do tego dziabnął ją w korpus(?), no tam pod szyją :eviltong: i też mi raz jamnika sukę chwyciła, takiego spasionego bo najpierw on ją dziabnął, a potem Nuka jego, ale nic mu nie zrobiła ;) [URL]http://img685.imageshack.us/img685/1628/dsc00749mn.jpg[/URL] hahahhahaha jaka mina :evil_lol:[/QUOTE] moja yorki lubi i nie traktuje jako zwierzyne , raz sie pomylila i zatakowala kagancem chilke w parku bo myslala z daleko ze to cos dzikiego chyba ale jak tylko sie kapnela ze cos ma rozowa obrozke i jest psem to zdziwiona wrocila do mnie a ja bylam jeszcze bardziej zdziwiona bo leciala dobre 50m :roll: [quote name='zaba14']hej ;) w jakiejś fajnej miejscowości musicie mieć ta działkę, blisko do jeziorka? :) fajne fotki !! :)[/QUOTE] no miejscowosc to Winiec , kolo 30km przed Ostroda jadac znad morza w strone Warszawy jeziora mamy 2 do jednego mamy 1,5km z dzialki na jezioro Bartazek , drugie jezioro to Ruda Woda do niego mamy tylko nie cale 500m a do normalnego wejscia cywilizowanego z 700m ;) na dodatek wkolo sa lasy i pola wiec naprawde sliczna okolica.
-
[B]Monia[/B] super lezy ten kaganiec na Hexie , na Shinie tez nie jest zle tylko jest dosc dlugi ale na wysokosc widac ze ok jak bd dyszec . [B]Diora[/B] kaganiec jest wedlug mnie ciut za duzy . [B]bonnie fable[/B] a wedlug Ciebie czym podszyte sa maszery ? [URL]http://allegro.pl/kaganiec-fizjologiczny-m-a-s-z-e-r-i1603740333.html[/URL] zatrudnij sie u nich jako sprzedawca o ile juz nim nie jestes , a nie gadaj glupot tu na watku bo tylko ludziom w glowach mieszasz
-
[quote name='Unbelievable']znaczy on tego zająca złapał i ugryzł, nie rozgryzł go :evil_lol: miał lekko zakrwawione futerko. To było przy domu więc kazałam tacie sprawdzić czy na pewno nie żyje i coś z nim zrobić, on go chyba do kosza po prostu wyrzucił. Russelle były hodowane do wyganiania z nór borsuków, lisów, więc musiały być szybkie i zwinne ;)[/QUOTE] no tak , to mnie troche zniecheca do terierow maja mocny inastynkt i sa uparte [quote name='*Monia*']Z psimi imionami mam zawsze problem, obydwie sucze dość długo były Hexa- Niunią a Shina- Szczeniakiem :evil_lol:, ale szybko do nowych imion się przyzwyczaiły. Hexa koty gania ze strachu, bo kiedyś ją jeden zaatakował w krzakach. Uszkodzić nie uszkodzi, ale zwieje i będzie roztrzęsiona drzeć paszczę jak gdzieś kot wlezie :mad:. Jak są we dwie to niestety stado i wspólnie działania... oczy dookoła głowy trzeba mieć przy jednym, a przy dwóch jeszcze dodatkowe by się przydały.. Oddzielnie jakoś mniej im się chce polować. [URL]http://img580.imageshack.us/img580/1871/dsc00734wc.jpg[/URL] - zapchany ryj :evil_lol:; lubię taki widok :loveu: Miśka przynosi piłkę pod nogi czy do ręki? Shina oddaje do ręki i jak siedzę i się zagapię to często zdarza mi się dostać w głowę albo w aparat :mad: [URL]http://img854.imageshack.us/img854/4273/dsc00677h.jpg[/URL] - taniec połamaniec :lol: [URL]http://img850.imageshack.us/img850/9808/dsc00609p.jpg[/URL] - Hexa też taką minę robi jak mamy iść do domu a później udaje się w przeciwnym kierunku :mad:[/QUOTE] a moja koty gania z czystej glupoty , po to by je zagryzc . no ja zauwyzlam ze moja tez wspolnie woli dzialac :lol: a pilke rzuca mi pod nogi , probowalam ja nauczyc jak na szkoleniu pdawania do reki , ale ona biegnie do mnie wypuszcza przy mnie pilke i szczeka zeby rzucic jeszcze raz . wyobrazam sobie jak Shina podchodzi i wali w Ciebie pilka :evil_lol: [quote name='Amber'][URL]http://img221.imageshack.us/img221/4980/dsc00611gn.jpg[/URL] Gładkowłosa Misia, podoba mi się :D[/QUOTE] mi tez :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/dsc00760pu.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2200/dsc00760pu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/dsc00761s.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8237/dsc00761s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/dsc00762h.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/163/dsc00762h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ;)
-
[quote name='Marta_Ares'][URL]http://img850.imageshack.us/img850/9808/dsc00609p.jpg[/URL] ale fajna zmokła kura :D[/QUOTE] mi tez sie podoba :evil_lol: [quote name='Unbelievable']że zając szczurowi czy szczurzy zającowi? :evil_lol: gram zagryzł zająca ;) młody chyba był. Ale u niego jest wszystko możliwe :diabloti:[/QUOTE] :crazyeye: niezle no raczej mlody bo takie dorosle zajace to bywaja wielkosci mojego Bastera a Gram jakis podobno rozmiarowo chyba , chociaz pies to pies tymbardziej terier mogl i doroslego dorwac a co zrobilas z zajacem ? zostawilas tam ? ja sie kiedys zastanawialam jesli by sie cos stalo to co mam zrobic ze zwierzeciem . nie raz mialam juz czarne wizje bo mi suka czesto ucieka za czyms ale predzej by sarne zlapala niz zajaca :roll: jeszcze 5 zdjec [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc00734wc.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1871/dsc00734wc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc00735mo.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9314/dsc00735mo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/dsc00747u.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7182/dsc00747u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc00749mn.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1628/dsc00749mn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/dsc00748sc.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8104/dsc00748sc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
gops replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
o cos dla nas, moja suka jak ktos wszedl na dzilake robila atak, nie ostrzegala bez szczekania poprostu podbiegala i rzucala sie wiec zaczelam ja uczyc ostrzegania , pilnowania dzialki , a uczylam ja takim sposobem ze gdy ktos przechodzil mowilam "kto to ? bron dzialki " ona leciala do bramy i robila halas , ludzie omijaja dzialke tzn przechodza w odleglosci a nie jak kiedys przy samej furtce (po kilku razach nie musiala nic mowic pies sam biegl i szczeknal kilka razy , nie nalezy do psow nadmiernie szczekajacych) a miejsca jest tam sporo , a na dzialke napewno nikt normalny nie wejdzie . uzyskalam to co chcialam , na dzialce sa cenne rzeczy wiec pies jest miedzy innymi po to zeby jej bronic a to ze jakiemus przechodniowi to przeszkadza to mnie nie obchodzi i nie uwazam zebym byla chamska . mi rowniez nie przeszkadza gdy pies szczeka za plotem na dobrze ogrodzonej dzialce i widac ze chce mnie pogryzc , widocznie takie jest jego zadanie , tego go nauczyli i taka pelni role, stroza . oczywiscie mowie o porzadnie zabezpiecoznej dzialce bo niestety sa takie sytuacje ze agresywny pies sie podkopie itd i kogos pogryzie i to nie jest jego wina nadal bo on uwazal to za swoja role ale wtedy sa juz konsekwencje . -
ja rowniez musze zmienic fiprex na cos innego zakroplilam suke 20 kwetnia pojechalam na majowke i codzinnie wyciagalismy po 1-2 kleszczu plus te chodzace jeszcze nie wbite , owszem kilka bylo wyschnietych ale nie wszystkie , 6 dni temu wyjelam nastepne 2 kleszcze opite i to mocno wiec fiprex juz nie dzialal , minely nie cale 3tyg . zakroplilam ja przedwczoraj i narazie kleszczy nie ma ale pewnie to kwestia czasu , nastepna tubke kupie rozmiar wieksza mimo ze suka ma 16-17kg te do 20kg widocznie sa za slabe , albo zmienie na inne krople. dodam ze w tamtym sezonie fiprex sprawdzal sie znakomicie .
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dsc00651uv.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9721/dsc00651uv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/dsc00674wh.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6669/dsc00674wh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc00677h.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4273/dsc00677h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/dsc00680dn.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/2000/dsc00680dn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc00645v.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8774/dsc00645v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] mam tego jeszcze troche , ale wrzuce pozniej img cos nawala
-
[quote name='vege*']Nuka ma na sumieniu niestety kilka wróbli i gołębi i jednego małego kurczaka :shake: A mój pies Max['] raz jak nam na działce kaczka przelazła i akurat weszła do części gdzie biegał sobie Max no to ten, że uwielbiał wszystko co się ruszało (nie to, ze chciał zrobić krzywdę czy coś tylko się pobawić) no to wziął kaczkę w zęby i zaczął nią podrzucać po jakimś czasie (może ok 15-20 min) kaczce podobno złamał się kark i zdechła, ale śladów rozprucia czy krwi nie miała żadnych, nawet pióra z niej nie wyleciały bo właściciel kaczki sprawdzał ją potem.[/QUOTE] niezle , dobrze ze nie tylko ja mam takeigo zabijake :evil_lol: [quote name='Unbelievable']to chyba nic nie przebije szczura który dogonił zająca :diabloti:[/QUOTE] :crazyeye: szok! ale zajace sa czesto wielkosci Grama :evil_lol: nie raz widuje takie 5-7kg ! ale nic mu nie zrobil ? my sie balysmy z Asia ze Kleo moze dogonic , ona jest naprawde szybka , duzo szybsza niz moja sucz a widzialam nie raz ze i moja jest zaraz przy zajeczym tylku tylko zajac cwany zawsze skrecal a ona nie jest taka zwinna juz . na szczescie Kleo biegla bo biegla ale raczej zlapac nie chciala bo by to zrobila bez problemu raczej :roll: [quote name='*Monia*']Ona w ogóle wygląda jak miś :loveu: Hexa ma na sumieniu tylko jednego ptaka i niezliczoną ilość myszy :roll:. Za wolno uciekające koty szczypie w zadek (zad nie drapie i nie jest straszny :evil_lol:), sarny to 'piesek' i jak kurdupel nie nakręca to trzeba olać, a zające to 'Zuzia' więc nie polujemy :p. Shina o dziwo nie ma na sumieniu żadnego zwierza :cool3:[/QUOTE] no mi tez sie kojazy z takim Misiem :evil_lol: ale tak naprawde to imie miala miec calkiem inne , mialam zaplanowane Rasta ale pies reagowal super na Mis wiec nie bylo sensu zmienic . wiesz co moja miala w zebach juz kota kilka razy ale tylko jednego uszkodzila dosc powaznie tzn widzialam krew a kot jakos uciekl za plot i tyle go widzialam , nawet jakbym mu pomoc chciala to nie mialam jak , tyle razy co mi pognala za kotem w kagancu , i dostala po pysku pazurami ale nic nie zmadrzala. a sarny tak samo , na szczescie raczej nie ma szans dogonic ale ucieka mi zawsze :roll: dobrze ze Shina nie ma nic na sumieniu! i oby tak dalej , ja sie zawsze boje jak na 2 psy uciekna bo wtedy moga dogonic sposobem tylko ja nie chodze czesto z innymi psami wiec Mis najczesciej sama leci , a u Ciebie to zawsze we 2 , bala bym sie tego najbardziej ;) jeszcze kilka zdjec z wyjazdu sexy laski na pomoscie :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/dsc00608p.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5204/dsc00608p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ze co ? juz wracamy ? :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc00609p.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9808/dsc00609p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc00611gn.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4980/dsc00611gn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc00614z.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1666/dsc00614z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc00641d.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9950/dsc00641d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
jestem pewna ze nikt sie nie odwazy wejsc na podworko jak zobaczy takie psy za plotem :evil_lol: wygladaja groznie
-
[quote name='Marta_Ares'][URL]http://img852.imageshack.us/img852/2025/dsc00929q.jpg[/URL] pięknie to wyszło!!![/QUOTE] to gorka za ktora jest jezioro i calkiem przypadkiem odkrylysmy ze tam ladne zdjecia moga wyjsc jak sie wejdzie z aparatem na kolejna gorke:lol: [quote name='Onomato-Peja']Zazdraszczam takich spacerków.[/QUOTE] niestety takich terenow na codzien nie mamy :roll: [quote name='*Monia*']Cao szczęśliwy że mu uszy ucięli :evil_lol: [URL]http://img135.imageshack.us/img135/2988/dsc00844p.jpg[/URL] - jaki słodki Miś :loveu:[/QUOTE] tak :lol: Mis jak to Mis :lol: ostatnio uslyszalam ze pasuje jej to imie bo ma grube lapy jak niedzwiedz [quote name='Amber']Jak najbardziej jamnicza cecha ;). Moje jamnice też mają na sumieniu kurę... Też głupia przeszła przez ogrodzenie... To była chwila, ale jak cholery współpracowały przy tym: Cortina biegła z jednej strony płotu, Finka z drugiej... No i kura nie miała wielkich szans, zanim dobiegłam było po wszystkim :razz:[/QUOTE] noo to niezle ziolka z tych jamnikow :razz: moja ma na sumieniu 2 ptaki ,wroble i prawie kota pamietam sytuacje jak moj Baster w Wincu na wsi poslzysmy na piwo do baru na wsi taki jest a tam lataja kurki , gaski itd w kolo koniki , osiolki , poprostu pieknie i moj jakze madry brat puscil Bastera ze smyczy a on hyc i lata z kura w pysku .. trzesie lbem zeby ja zabic a kura prawie wieksza niz on! naprawde byla wielka w jego pysku wygladala conajmiej smiesznie :lol: w kazdym razie kura przezyla, po moim krzyku puscil wkoncu a kura jakby nigdy nic poszla sobie , z boku patrzal na to wlasicel kury i pogrozil nam palcem usmiechajac sie , ale juz wiem ze odkupienie kury kosztuje 25zl :evil_lol: [quote name='dOgLoV']super zdjęcia :loveu:[/QUOTE] danke :lol:
-
no no ! Hexa ma zgrabny tylek :lol: a miny Shiny jak zwykle swietne!!
-
moj osobisty cao :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dsc00802b.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1883/dsc00802b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc00799w.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/240/dsc00799w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/153/dsc00832we.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5638/dsc00832we.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc00783dp.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2214/dsc00783dp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] kiedy indziej wrzuce reszte :)
-
[quote name='*Monia*']Podobni jak 2 krople wody :evil_lol: Na niektórych fotkach Miśka mi przypomina mojej koleżanki suczkę z którą się Hexolina wychowywała, tylko tamta ma mniejszą głowę ;)[/QUOTE] no identyczni :diabloti: za to charakter naprawde maja podobny . Miska ma duzy baniak, a pysk normalny , taki dziwak [quote name='Ewa&Duffel']Świetną macie tą działkę, zazdroszczę ;) Widać, że psy zadowolone z wypadu, fajne zdjęcia :)[/QUOTE] no musze przyznac ze dzialka to najlepsze co moze byc procz wlasnego domku z ogrodkiem ehh my niestety mieszkamy w bloku [quote name='Amber'][URL]http://img715.imageshack.us/img715/305/dsc00298b.jpg[/URL] Super ujęcie :) A jakby moje jamnice wlazły w taką dziurę to już bym się nie dowołała, trzeba by było strażaków wzywać :evil_lol:[/QUOTE] no ja Miske dalam rade wyciagnac . kilka razy krzyknelam i wyczolgala sie za to Shaggy jak wlazl i zniknal nam z oczu nagle w srodku to nie wychodzil dobre 30sec balysmy sie ze potem nie wiedzial jak wyjsc , bo tam bylo wasko , ale nora wielka tzn w srodku bardzo gleboka . mojej cioci jamnik Max [*] zagryzl sasiadom jednej nocy 6 kur .. bo przeszly glupie na ich dzialke :lol: i faktycznie on mial silny instykt , pamietam tez ze bardzo bronil zdobyczy np zdechlej myszy ktora sam zagryzl .. nie wiem czy to jamnicza cecha czy tylko on byl taka menda :lol: musieli go uspic jak mial 17 lat . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/852/dsc00929q.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/2025/dsc00929q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] kaczki , co dziwne byly w lesie! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/dsc00923wh.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3690/dsc00923wh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/135/dsc00844p.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2988/dsc00844p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dsc00839h.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2720/dsc00839h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc00838pe.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/682/dsc00838pe.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
nasz rogza z nitka rozowy wyblakl bardzo mocno , widac roznice jak podwine tasme i tam gdzie nie byl narazony na slonce jest sporo ciemniejszy , roznica dosc znaczna niestety :roll: ten rogz to juz nie ten sam sprzed kilku lat .a szkoda
-
Talucha ja przymierzalam kaganiec Asi wlasnie hasky/dalmat suka i naprawde byl za duzy na moja, nie wiem o ile Twoj pies ma wiekszy pysk , jesli ma. sprobuje zrobic zjdjecie ale nie wiem kiedy bo nie mam go w domu . ziarnochodek faktycznie na Twoim psie idealnie lezy , moja suka jest sporo wieksza ma ok. 17kg , chociaz moja nie moze w tym modelu na maxa dyszec , ale wlasnie po to mam 2 fizjolog duzo glebszy . dla porownania zdejcie z stycznia chyba [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/dsc08605w.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8281/dsc08605w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Talucha'] Racja ma mały pysk. A ten model cocker spaniel pies też ma 10,5cm, to nie za dużo? Nie powinna być trochę mniejsza szerokość? Nie wiem czy jednak ten model na husky sukę nie będzie odpowiedni, bo szerokość jest w nim 9,5cm, długość 9,5cm a mój pies ma długość pyska ok. 8cm... no i głebokość 12cm[/QUOTE] cocker spaniel pies niby pisze ze ma 10,5 ale jest wezszy bo mam np sznaucer sredni i pisze szerokosc ta sama chyba a jest dobre 1,5cm roznicy moja suka ma wymiary z tego co pamietam dlugosc 7,5 szer 9 tylko moja ma szerokie poliki ale to da sie wygiac wiec nie ma problemu. jak chcesz moge pokazac zdjecie porownawcze kaganca cocker spaniel suka , pies jest troche wiekszy ale nie duzo , i hasky/dalmat suka ( sprobuje pozyczyc od Asi&Luny i moge nawet zdjecie na moim psie pokazac , jest duzo za duzy . ) [B]Monia[/B] ten bulterier wydaje sie fajny na Hexie , nie podoba mi sie ten ksztalt tylko ,ale mysle ze moglabys zaryzkowac model na psa pewnie bylby wyzszy . sa tacy ludzie ktorzy maja swoja racje i nic do nich nie dociera a ja nie zamierzam z takimi ludzmi dyskutowac , bo i tak zawsze wiedza lepiej przeciez. ;)
-
bardzo chetnie kupie rogza XL wersja z nitka lub miekkie i lekkie na zatrzask moze ktos ma ;) zielony rogz na rudym psie wyglada swietnie!
-
super zdjecia! widac ze woda to ich zywiol! powodzenia na maturze!
-
[quote name='bazylowa']Ja mam nawet dwie. Jedną kupiłam, druga jest z odzysku. Ogólnie, wg mnie kasa wyrzucona w błoto :/ A naprawdę dużo wtedy zapłaciłam za ten szajs. Gumka w rączce jak w majtach, zaraz zaczęła pękać pomimo, ze nie była jakoś szalenie eksploatowana. Okienko na adres od razu odpadło, a materiał kulczy się, strzępi i wyłażą nitki. Widziałam gdzieś obroże z rączką ze skóry. Wydaje mi się że to by był mądrzejszy zakup. No ale mądry Polak po szkodzie. Teraz to sobie sama szyje i nie kupuje nic ;)[/QUOTE] dobrze ze sie spytalam ! w takim razie ta obroza odpada. co do skorzanej z raczka takze widzialam ale wtedy ta raczka mocno odstaje a w pantento sie chowa. :roll:
-
[quote name='Talucha'] Zastanawiam się jaki kaganiec byłby dobry na mojego psiuna... Tzn. fizjolog, ale który model. Jest w typie SH, ten na zdjęciu powyżej jest za duży, wcześniej źle go zmierzyłam Wymiary pyska: Długość: ok. 7,5-8cm Szerokość: ok. 8cm Na wysokość musiałby mieć te 10cm... No i nie wiem jaki kaganiec wybrać ??[/QUOTE] Two pies ma dosc maly pysk , mysle ze wystarczyl by rozmiar cocker spaniel pies , suka z tego modelu co masz tez bd za dluga i to sporo. moja suka ma podobny pysk i nosi cocker spaniel a drugi wiekszy kagan to sznaucer sredni ale on jest szeroki . [quote name='evel']Więc rozumiem, że Twoje boskie spaniele nie muszą kagańców nosić nigdy, przenigdy, ale wszystkie inne psy już muszą? Bo ja tu czegoś nie rozumiem, są sytuacje w życiu każdego psa, kiedy powinien on nosić kaganiec, ot choćby komunikacja miejska czy międzymiastowa. Pies to tylko pies.[/QUOTE] przeciez jego albo nie maja zebow albo to przeciez male pieseczki na dodatek pracujace z dziecmi ! i nigdy w zyciu by nikomu nic nie zrobily , a autobusmi nie jezdzi bo ma samochod :diabloti: dla mnie kazdy pies nawet york powinien posiadac kaganiec , nie kaze nikomu nosic go codziennie ale sa sytuacje w ktorych jest to konieczne i nikogo nie bd obchodzic tlumaczenie " bo moj pie lagodny , i pracuje z dziecmi " co do zarzuctu cytuje " Ja wiem ze można psa zmusić do wszystkiego - można mu założyć kaganiec i będzie nim orał ziemię a nawet asfalt i beton - tylko po co... Chyba tylko po to zeby potem zamieszczać w sieci zdjęcia które bardziej niż o jakości sprzętu świadczą o stanie umysłu właściciela psa. I tyle." tak wlasnie rozgryzles mnie, rzucalam nim o ziemie, szorowalam o beton i skakalam po nich zeby byly pobdzierane ;) widocznie nigdy nie miales aktywnego psa i kaganca fizjologicznego bo wiedzialbys ze te obtarcia to kwestia czasu tak jak i niszczenie sie skory .
-
sliczne :evil_lol: piekna koszatniczka :lol:
-
zazdroszcze wlasnego podworka! ;) dawno zdjec nie bylo :cool3: az 2 strony :eviltong: