-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[URL=http://img28.imageshack.us/i/dscn9796w.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1931/dscn9796w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img200.imageshack.us/i/dscn9797.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6330/dscn9797.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/dscn9803.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8186/dscn9803.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
wczorajsza sesja pt ." moja suka wyglada jak wydra" :lol: [URL=http://img838.imageshack.us/i/dscn9770e.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7236/dscn9770e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img808.imageshack.us/i/dscn9771.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/9946/dscn9771.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/dscn9776o.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5171/dscn9776o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/dscn9778a.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4310/dscn9778a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/dscn9795k.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5636/dscn9795k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Czekunia , pieknie mu w manmatach :)
-
[quote name='Dogha'][URL]http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i1567381076.html[/URL] ma ktoś te? napis niby wykłuwany, ale wygląda jak namalowany... [URL]http://allegro.pl/identyfikator-dla-psa-trwaly-grawer-gwarancja-i1561813349.html[/URL] Te mi się bardzo podobają, ale jednak 20zł kosztują...[/QUOTE] ta pierwsza mam tylko 1 , Asia&Luna ma ich kilka wiec niech ona sie wypowie, wedlug mnie nie sa bardzo trwale,sa ciezkie i wydaje mi sie ze napis sie zetrze szybko , nasze zwykle tansze metalowe sa duzo mocniejsze.
-
a co jesli pies plywal (kaczki i nie dalo sie zatrzymac psa) a minelo 1,5 dnia od zakroplenia fiprexem ? to wystarczy ? czy kroplic ponownie? :roll: oczywiscie dawno sie wchlonela i nie bylo sladu ale jednak na opakowaniu pisze zeby pies nie wchodzil do wody 2 dni
-
[quote name='Grin']Muszę przyznać, że ja mam bardzo dobre doświadczenie z tym sklepem. Kontakt jest bezproblemowy i rzeczowy. Ja mam to szczęście, że mieszkam na "ich" terenie, więc nie muszę płacić dodatkowo za przesyłkę, bo pan mi dowozi zamówione towary bezpłatnie do domu; zawsze wcześniej dzwoni i umawia się ze mną na dogodny dla mnie dzień i godzinę. A ponieważ zamawiam u nich już jakiś czas, dostałam też stały rabat i parę naprawdę fajnych gratisów. :)[/QUOTE] pisze tam ze od 140zl przesylka gratis a 2 worki sa po 190 wiec powinnam sie zalapac :) w takim razie zaryzykuje i zamowie tam
-
[quote name='Grin']Ja kupowałam tu: [URL]http://katani.pl/taste-of-the-wild-c1051.html[/URL] Faktycznie z tego co widzę, teraz brak tych największych worków 13,6 kg, ale sprzedają w "pakietach" po dwa albo trzy worki 6,8 kg (można też zamówić wersje "mieszane" - tzn. dwa lub trzy różne smaki, jeśli ktoś sobie życzy).[/QUOTE] tego sklepu nie znam jak z wysylka ? nie ma problemow z kontaktem w razie czego ? podoba mi sie wersja 2 worki po 6,8 kg rozne smaki , to akurat jeden na miesiac bo suka je 7kg miesiecznie i nie zdazy jej sie znudzic
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
gops replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
ja mam ciocie ktora ma dzialke obok nas i nie mielismy plotu , ciocia miala suke bokserke kolo 25-30kg a my pudla 5kg , dogadywaly sie super , jak ona miala cieczke moglismy spokojnie je puszczac razem bo pies nie dosiegal :evil_lol: nie raz sie z niego smielismy , suka nigdy nie miala szczeniekow, niestety nie zyje od 5 lat a ciocia kupila sobie boksera psa jakies 50kg z ktorym sie juz nie lubia ;) jeszcze z sytuacji o kryciu , raz ganial mnie kilka dni facet z beaglem ktorym chcial pokryc moja suke za szczeniaka :evil_lol: nie docieralo ze suka wysterylizowana . moja suka zazwyczaj jest psem , ludzie beztrosko puszczaja swoje suki do niej bo przeciez to pies napewno , nie wiem po czym poznaja , ale ona suk nie lubi wie czesto mamy problem -
[quote name='Amber']Tzn. jakbym miała kiedyś 64 zł na zbyciu to pewnie bym kupiła, ale jakoś od dawna nie mam :evil_lol: Kiedyś jednak zaszaleje z obrożami, jestem tego pewna ;)[/QUOTE] :evil_lol: a mi ostanio przeszlo troche z obrozami , mam juz sporo szmaciakow w bloto kilka ladnych i starczy na jakis czas [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://img859.imageshack.us/img859/6007/dsc01087kopiowanie.jpg[/URL] Ale fajnie miśce w czarnym. :0 Lubię takie proste najzwyklejsze czorne obroże,a le zawsze jak mam już kupić to wpada jakas inna.[/QUOTE] mi tez sie podoba :lol:
-
[quote name='motylek1007']patrzyłaś na e-karmie?[/QUOTE] tak ,nie maja ale napisalam do nich i wiem ze bd dostawa pod koniec kwietnia ;) nie bd duzego worka ale bd dwa 6,8kg w cenie jednego duzego
-
[quote name='Amber']Ja jednak bym się bała takich kolców na obroży, może dlatego, że często łapie Jariego za obrożę i przytrzymuję, bałabym się, że wbiją mi się w palce. Poza tym doberman w takiej obroży wyglądałby śmiesznie, jak z jakiegoś filmu gangsterskiego ;). Co prawda podoba mi się ta obroża [URL]http://allegro.pl/obroza-iron-dog-producent-super-cena-i1568583231.html[/URL] ale tylko na obrazku ;)[/QUOTE] no ja zazwyczaj zakladam dlawik plus obroza i zawsze lapie za dlawik juz tak robie z przyzywyczajenia ;) co do wygladu , to kwestia gustu , mi sie bardzo podobaja takie obroze, i uwazam ze Jari wygladal by siwetnie! oczywiscie tylko na wyjscia bez innych psow bo szkoda zeby jakis sie pokaleczyl , ale wyglad pewnie by byl efektowny :lol:
-
[quote name='Amber']Kilka produktów mają normalnych, ale te rzeczy z kolcami są powalające :evil_lol: Mam nadzieję, że kupujący na własnej skórze się przekonają jak miło jest dostać takimi kolcami gdziekolwiek w obrębie własnego ciała :diabloti:[/QUOTE] z tego co wiem sami maja asty i pewnie popylaja w ich wyrobach :lol: ja mialam dlugo nasza obroze z kolcami i gdyby nie to ze Miska wyrosla z niej to bym w zyciu nie sprzedala, 2 razy ratowala Miskowa szyje jak sie na nia pies rzucil i nagle pisk , pies uciekl . zlapal zonka jak nadzial sie na kolce , a nie byly ostre wcale;)
-
[quote name='Amber']Dla poprawy własnego ego chyba, bo innego wyjścia nie widzę... Jak jest już zabójczy pitbull to i właściwa oprawa musi być :diabloti: [URL]http://allegro.pl/obroza-kolczatka-zaciskowa-skorzana-producent-i1551149466.html[/URL] :crazyeye: To już chyba podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami, masakra :shake: [URL]http://allegro.pl/obroza-skora-kretlik-kolce-8-cm-producent-i1559115694.html[/URL] 8 cm? To chyba dla żyrafy :evil_lol: Ogólnie masakra, ale jak widzę, to rzeczy się sprzedają, jak widać oszołomów nie brakuje ;)[/QUOTE] oni robia akcesoria na zamowienie mialam i mam kilka rzeczy od nich ogolnie polecam :lol: a ze robia takie rzeczy tez , widocznie sie sprzedaja :roll:
-
[quote name='Vitka']Misia sprawdzała się po prostu w roli fryzjera. :D A Maxiowi doskonale się dyszało w tym kagańcu... chyba mu kupię! :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: kup kup bd hanibal team :lol: [quote name='Amber']Dzięki za odp. :) Tak mi się skojarzyło, że na Allegro widziałam ostatnio coś takiego [U][URL]http://allegro.pl/kaganiec-skora-bojowy-kolce-rozne-rasy-producen-i1559115704.html[/URL] [/U][URL="http://allegro.pl/kaganiec-skora-bojowy-kolce-rozne-rasy-producen-i1559115704.html:diabloti:"]:diabloti:[/URL] Idealny do zabaw z psami i na pójście na miasto :evil_lol:[/QUOTE] a ja mam wlasnie od nich ten kagan :evil_lol: tylko z innej aukcji [quote name='Vitka']Po co ktoś kupuje takie kaganiec?!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL]http://allegro.pl/szelki-skorzane-z-kolcami-producent-i1559115684.html[/URL] Kupię takie Maxiowi to Miśka mu nie podskoczy! :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: ale bd zabawa :lol: [quote name='Marta_Ares']hehehe widzę że Misia bawi się podobnie jak Ares :D Ares gania Mayloka łapi za kryze wyrywa sierść i za chawile znowu to samo:D fajne zdjęcia, ale Misia bardziej podoba mi się w rózowej/ kolorowej obroży niż w czarnej i takim kagńcu :P[/QUOTE] no ale ona tak robi tylko do Maxa, niby zabawa ale taka nie fajna , niby sie rpzy tym jezy i warczy ale wiem ze bez kaganca krzywdy by nie zrobila jedynie troche futro wyrwala :lol: co do obrozy i kaganca kwestia gustu :diabloti: ja tez ja lubie w wersji sweet rozowy rogz i bez kaganca ale zestaw z tego spaceru z Maxem bardziej sie u nas sprawdza :roll:
-
[quote name='Okamia']miałam taką flexi dla 20kg husky. Przez 3 lata była ok suka praktycznie zrywów na pełne 5 m nie miała. Jeden raz jej się udało i poszła sprężynka wciągająca smycz do wewnątrz. A o ile wiem boksery są 'cięższymi' psami ;) Choć to też kwestia osobnicza. Jeżeli uważasz że wytrzyma to ok choć ja bym nie polecała. Teraz sprawiłam sobie 8m powyżej 50 kg topór straszny ale wiem że mały parowóz (15kg w typie asta mający wiecej siły uciągu niż husky ;) ) jej nie zniszczy po roku :) a i husky też polata spokojnie ;)[/QUOTE] ja mam podobnie , mialam flexi do 35kg na tasmie dla suki 17kg ale jak na niej szlam mialam wrazenie ze zaraz cos peknie, rozwali sie , wyrwie i ja sprzedalam na jej meijsce kupilam flexi do 50kg i jestem bardzo zadowolona! jestem jej pewna , wiem ze wytrzyma, nie mam wrazenia ze cos sie zepsuje , a sucz rowniez bardzo silna
-
[quote name='Amber'][URL]http://img585.imageshack.us/img585/1247/dsc01097kopiowanie.jpg[/URL] O Rany, ale to groźnie wygląda :evil_lol: Z drugiej strony jak się sprawują takie kagańce, pies może w nim dyszeć? Wydają się strasznie zabudowane. Misia taka groźna dla tych piesków, że musiała założyć? [URL]http://img15.imageshack.us/img15/7431/dsc01109kopiowanie.jpg[/URL] Buhaha, pasuje jak ulał :evil_lol:[/QUOTE] ta hanibal :evil_lol: ten kaganiec sprawuje sie dobrze oczywiscie nie jako kagan na codzien do latania, na ten spacer musialam wziac kagan a fizjologa mialam u mamy w pracy przypadkowo zostawilam a metalem mogla by zrobic duzo wieksza krzywde niz bez ;) dyszec moze jedynie delikatnie bo specjalnie kupilam ciut wyzszy ale to tez nie bardzo poniewaz zbieraja sie tam zarazki zapewne przez to ;) ja go kupilam z mysla o spacerach na rynek w dzien targowy (duzo ludzi i ona wali kagancem w nogi a jak nie ma to gryzie), wecie i na zakladaniu na chwile np przy wejciu do zologa (tam maja kota samobojce :lol:) , jako kagan na spacery z bieganiem itd luzne to nie bardzo sie nadaje . a Miska niestety jest menda i psow innych nie lubi , z Maxem jakos zyje w zgodzie ale miala dosc brutalna zabawe w wyrywanie mu siersci za kazdym razem jak sie zblizyl , wiec szkoda mi bylo bujnej fryzury Maxa :diabloti:
-
[URL="http://img40.imageshack.us/i/dsc01107kopiowanie.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4912/dsc01107kopiowanie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] przymiarka ..:evil_lol: [URL="http://img15.imageshack.us/i/dsc01109kopiowanie.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7431/dsc01109kopiowanie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] koniec
-
[quote name='dOgLoV']Ładne szeleczki :lol: też chciałam neronowi kupić szelki ale nie dała bym rady go na nich utrzymac :roll:[/QUOTE] danke :lol: no to sa szelki do trenigu , zwykle tez mamy kilka par ale widomo Neron jakies 30kg wiekszy :evil_lol: [quote name='Amber']A Marta i Ares nie robi sleedów na miarę? :hmmmm:[/QUOTE] pewnie by zrobili jakbym poprosila, ale to moje 2 podejscie najpie rw mialam z 3rd pole teraz mam z rowerlandu a jesli bd kiedys wymieniac chociaz na razie nie planuje z braku funduszy to kupie juz specjalne do wp koszt 150zl :roll: spacer sprzed kilku dni z Vitka i Maxem [URL=http://img859.imageshack.us/i/dsc01087kopiowanie.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/6007/dsc01087kopiowanie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/dsc01097kopiowanie.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1247/dsc01097kopiowanie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img810.imageshack.us/i/dsc01099kopiowanie.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3448/dsc01099kopiowanie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/dsc01100kopiowanie.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2531/dsc01100kopiowanie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/dsc01103kopiowanie.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3681/dsc01103kopiowanie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
sprzed chwili kilka zdjec :) nowe szelki , leza sporo lepiej , aczkolwiek tez moglyby byc lepsze :evil_lol: Miskowa taka nie wymiarowa ze jak jeden wymiar sie zgadza to 3 pzoostale nie :lol: [URL=http://img219.imageshack.us/i/dsc00084fc.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8056/dsc00084fc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/dsc00078ah.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4074/dsc00078ah.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img801.imageshack.us/i/dsc00076xg.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6017/dsc00076xg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/dsc00080at.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8219/dsc00080at.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/dsc00079w.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/849/dsc00079w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] wiecej nie ma ;)
-
gdzie zamawiacie duze worki totw z biznem ? wszedzie gdzie patrze dostepne sa tylko male a duzych brak :roll:
-
ehh mam nadzieje ze to dla niego nauczka i juz nigdy nie dopusci suk ja wczoraj dostalam propozcje czy nie chce 7 miesiecznej suki hasky , piekna itd tylko ..glupia. tak mi powiedzieli . wszystko niszczy , zalawia sie jescze w domu . jestem pewna ze to kwestia wybiegania ale ludzia nie wytlumaczysz . nie wiem co bd z tym psem ale ja jej wziac nie moge . jakies zdjecia Moli by sie przydaly :eviltong:
-
juz sobie wyobrazam moja sucz i stado obcyh psow :evil_lol: napewno by sie wybiegaly :lol: super zdjecia! pieknie Hexie w taksowce :loveu:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
co nie wejde to nowe zdjecia :evil_lol: swietne! zdjecia w tych ruinach najlepsze :lol: -
ile siersci z niego zeszlo !!! :evil_lol: super wyglada, lepeij niz ostanio :diabloti:
-
miny zakagancowanego Duffla swietne! :lol: