-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
Kajusza są minimalnie za luźne z przodu , ale lepsze to niż miały by wchodzić w łapy :) jeśli nie ściąga ich to jest ok według mnie, pięknie wygląda .
-
doszły mi norwegi Huntera . szelki są mega porządne to na plus, świetny klips plus dodatkowe zabezpieczenie rzepem , na minus niestety to że to rozmiar M według producenta 64-85 (?) w klacie a na moja k. 17kg suczke są na styk ;) większy pies na pewno miałby niewygodnie. ale ogółem są okey , aczkolwiek nie warte według mnie swojej ceny ;)
-
imię świetne , wąż brzydki :eviltong:
-
[quote name='anna35-1974'] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] może doradzicie podkład i eco do tej taśmy. Ja wiem,że pomarańcz i brąż pasuje,ale ja nie chce już takiego połaczenia,a zupełnie się nie znam i nie umiem dobrać.Pewnie Marta sobie poradzi,ale może coś wymyślicie?[/QUOTE] jeszcze czerwony , kremowy może złoty by pasował ;) edit: i na bordowym bym to widziała .
-
[quote name='evel'] Spytałam przy okazji o coś na sylwestra i odpowiedź mnie powaliła z lekka... Mianowicie, propozycją był sedalin :roll:[/QUOTE] ja się już nawet nie pytam :roll: za każdym razem odpowiedzi mnie przerażają , jeden np mówił luminal (Baster to dostawał na padaczkę). przeżycia współczuję , wygłaskaj Zu niech więcej was nie starszy ;)
-
[quote name='dOgLoV']słodkie psiaczki :loveu:[/QUOTE] dzięki ;) u nas szaro , buro i ponuro , zero śniegu , za to dużo deszczu :roll:
-
[quote name='Lucky.']dziewczyny pomóżcie ! co dla Megi z ds ? myszki na czerwonej taśmie i szarym eko czy wzorek w kwiatki na różowej taśmie i jakaś niebieska eko ?[/QUOTE] myszki ;) na szarej eko wyglądają super
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]gops[/B], ale zauważ, że to za każdym razem były sytuacje "przez przypadek" - Twoja sunia nie miała na celu ugryźć Ciebie. Ja też kiedyś miałam zmiażdżony palec u ręki przez mojego psa, kiedy chciałam go przytrzymać za obrożę, gdy szczekał zjeżony na przechodzącego obok nas DONka i po prostu "szczeknął" mi na rękę. Ale też się go nie boję. I nie będę, bo moim zdaniem taka jest istota posiadania psa. Pies wyczuwa lęk i doskonale ten lęk potrafi wykorzystać, zwłaszcza jeśli chodzi o własnego właściciela. .[/QUOTE] to prawda, ale pewnie nie jeden przeciętny właściciel by się wystraszył i zaczął się bać .
-
mój pies ugryzł mnie nie raz, i się go nie boję ;) przy rozdzielaniu jak się gryzła dostałam od własnego psa po ręce, raz zaatakowała nogę bo nie mogła dosięgnąć psa , raz u weta pomyliła rękę jak ściągnęła kaganiec . ale nie boję się jej , wiem że zawsze rozdzielę psy jak się będą gryzły ,zawsze przytrzymam psa , nie mam z tym problemu , to jest mój pies jestem za niego odopwiedzialna . widziałam u weterynarza panią z westikiem który chciał pogryźć weta a ona bała się go złapać za pyszczek żeby założyć kaganiec " bo mnie ugryzie" i weterynarz sam musiał psa przytrzymać siłą i założyć .
-
przyznam szczerze nie chciało mi się czytać tych bzdurnych kłótni po raz setny o rr ;) ale Etna ma świetne uszy i ładnie wygląda w łańcuszku :evil_lol:
-
ale niektórzy przesadzają ;) jestem ciekawa ale nie aż tak żeby pisać pw czy pytać na gg , dowiemy się w odpowiednim czasie i tyle ;) dobrze rozumiem decyzję Martyny . a imię już jakieś masz dla szczeniaka?
-
[quote name='Kajusza']widze, że nasze szelki już gotowe :-) Pięknie wyszły :-) Już nie mogę się doczekać .... mam nadzieje, że będa dobrze leżeć na Wegulcu :-)[/QUOTE] świetnie wyszły te szelki ! ;) czekam na foty na modelce :lol: Vailet yorkowemu też pięknie w szelkach :loveu: i rozmiar w sam raz .
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
a gdzie ten groźny pies ma kaganiec? :mad: :eviltong: -
[quote name='drzalka'][I][B]omry[/B][/I] szykowne wdzianka :) Widzieliście gdzieś w necie bluzy lub koszulki dla większych psów ? Moje szukanie doprowadzało mnie jedynie do psów po kroju yorka/mopsa .[/QUOTE] największy rozmiar na allegro bluzy dla psa to był rozmiar 50cm na psa do 16kg , moja suka w to nie weszła . większego nie widziałam .
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Oczywiście, że z suką... Było by wesoło :evil_lol: .[/QUOTE] [quote name='motyleqq'] no, z Misią to na pewno byłoby wesoło:evil_lol:[/QUOTE] na pewno by się świetnie bawiły :lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
zdjęcia jak zawsze świetne! pościelowy jamnik :loveu: szkoda że mieszkam tak daleko , sama bym chętnie poszła z wami na spacer, poznać Jariego :lol: oczywiście bez suki ;) -
[quote name='*Monia*'][URL]http://img163.imageshack.us/img163/3452/dsc02494g.jpg[/URL] - jakie kochane maleństwo, jak niewinny szczeniaczek wyszedł na tym zdjęciu :loveu: Basterek dzielnie Misi towarzyszy i doły nawet kopie spryciarz :lol: Misia tak jak Shina - wszędzie z piłką :lol:[/QUOTE] Basterek to całe życie jak szczneiak wyglądał ;) teraz już nie widzi i nie słyszy prawie wcale, nie można go spuścić z oczu bo nie wie gdzie idzie , a jak tylko znalazł kawałek miękkiej ziemi to zaczął kopać :lol: Miś nie puści piłki to prawda , nawet z nią sika :lol: Baster już nie stanowi zagrożenia dla jeżyka bo go zwyczajnie nie widzi nawet jak mu pod pysk podłożę więc Miś cała szczęśliwa ;)
-
[quote name='murakami']Właśnie widziałam na bazarku, że kupujesz kwiatki. Kwiatki?? - myślę - dla Misi??? Przecież to taki twardziel, ``baba z jajami`` A tu proszę - dama :lol:[/QUOTE] :evil_lol: to taka moja słabość , jak na sobie nie lubię żadnych kwiatków czy różu to na psie bardzo lubię i mam słabość do wszystkich obróż w kwiatki i różowych :lol: komplet miał być wyjściowy ale za bardzo go lubię i ciągle sucz nosi ;) [quote name='Marchewkowy'] XL :)[/QUOTE] a możesz mi powiedzieć jakie wymiary ma teraz Abi ? albo szelki są małe albo Abi już tak urosła :lol:
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc02494g.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3452/dsc02494g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc02503n.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5158/dsc02503n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/dsc02491q.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8639/dsc02491q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/dsc02470qq.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6961/dsc02470qq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc02464ni.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8162/dsc02464ni.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] starczy :)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc02480w.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4341/dsc02480w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4893/dsc02489p.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5552/dsc02498zy.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc02500tj.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5703/dsc02500tj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/dsc02497j.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2415/dsc02497j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/dsc02472zn.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8641/dsc02472zn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc02473wc.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1691/dsc02473wc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc02474q.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4136/dsc02474q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/dsc02479s.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3137/dsc02479s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/dsc02486pg.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4876/dsc02486pg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
-
[quote name='Falkaa']Witamy się cieplutko :) Piękne masz psiaki ! fajne zdjęcia ;) A najlepsze to [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc02438y.jpg/[/URL] :D zdawałaby sie mowic "widzisz ta piłkę ktorą wskazuję łapą?! chetnie bym ja pogryzla ale z tym czyms na pyszczku sie nie da! zdejmij to!" xD :D[/QUOTE] dzięki :lol: z dzisiaj ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc02446xx.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8543/dsc02446xx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc02447jn.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8316/dsc02447jn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc02448uz.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4500/dsc02448uz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/dsc02453p.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1604/dsc02453p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc02463t.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4690/dsc02463t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
-
obroża od taks 2,5cm , mamy też smycz ale nie miałam jak zrobić zdjęcia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc02489p.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4893/dsc02489p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc02498zy.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5552/dsc02498zy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
polarek kupiony kilka miesięcy temu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc02465s.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6936/dsc02465s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/249/dsc02487ec.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5426/dsc02487ec.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i obroża z ostatniego bazarku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc02498zy.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5552/dsc02498zy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc02489p.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4893/dsc02489p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='strix']No, ja się nie zgadzam. Nie ma tak, że dana rasa zachowuje się zawsze tak samo. Nadmierna bierność podobnie jak nadpobudliwość to diwe strony medalu - oba zwierzęta są po prostu lękowe. Mam do czynienia z pudlami, bo tutaj są dość popularne i niestety sporo z nich to agresory lękowe.[/QUOTE] oczywiście że nie każdy będzie taki sam, wyjątek potwierdza regułę, ale chyba nie zaprzeczysz że prędzej można się spodziewać agresji lub obrony od np onków , ttb czy terierów innych niż od pudla , one były stworzone jako łagodne psy i takie powinny być . oczywiście popluarność bardzo psuję rase , bo jak pisalam u nas też biega pełno małych mix pudelków o samoójczych skłonnościach i podbiegają mi do suki w celu awantury . mój pudel też nie ma rodowodu , jego rodzice mieli, tzw lewy miot ale było to 14lat temu , a charter i wygląd ma wzorcowy i nigdy nie spodziewałam się po nim że będzie bronił mnie czy siebie w razie zagrożenia, bo jakby chciała takiego psa to kupiłabym inną rasę , moi rodzice kupując tą rasę psa spodziewali się łagodnego , aktywnego i przyjacielskiego psa i takiego mamy , no mieliśmy bo teraz jest w takim wieku że już wszystko mu wolno ;)