Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='Amber'] .. Ale ja mam swój własny świat z łaciatymi dobkami i kopiowanymi dalmatyńczykami jak widać, więc proszę się nie przejmować :evil_lol: Zdjęć nie mam, mam za to anginę ropną i -15 ma dworze :eviltong: Dziś jest pierwszy dzień, jak cokolwiek lepiej kontaktuje. W ogóle poszłam do lekarza idioty :diabloti: i mu mówię, że mój brat był wcześniej chory na anginę i pewnie od niego podłapałam, a co on, że na pewno nie, bo przy anginie nie ma kataru i gardło też ok. Nie chciał mi wypisać antybiotyku, ale się uparłam, bo siebie znam. Każdą infekcję przechodzę dokładnie identiko. Zaczyna się od koszmarnego bólu gardła, potem katar jak... :diabloti: głowa odpada i czuje się jakby mnie ktoś otruł. Nie inaczej było tym razem. Wstaję na drugi dzień, i czuje, że jakieś farfocle odkrztuszam. Otwieram buzię przed lustrem, a tam wszędzie biało... Klasyczna angina :p Normalnie poszłabym do tego konowała i mu to pokazała... jakbym miała siłę oczywiście :eviltong: Anginy się bez antybiotyku nie wyleczy więc biorę już prawie 3 dzień Augumentin i trochę mi lepiej, przynajmniej gardło... Jeszcze 2 dni i będę myśleć jak wcześniej ;).[/QUOTE] ej kopiowane dalmaty byłyby świetne! :lol: to nie taki zły pomysł by był :diabloti: życzę zdrowia! niestety pogoda nie rozpieszcza .:roll:
  2. gops

    galeria Vato :)

    [quote name='Amber'] A brązowe nie? :-( (żart ;) )[/SIZE] .[/QUOTE] :diabloti: też :lol: ale jakoś czarne podpalańce to ogółem moje ulubione umaszczenie , aczkolwiek czekoladki niczego sobie :lol: doberman na ipo to chyba najpiękniejsze co może być :loveu:
  3. moje niestety zostaną brzydkie bo nie mam za bardzo gdzie zrobić dziurki (na całej adresówce jest tekst) ewentualnie dziura będzie zrobiona w nodze:lol:
  4. [quote name='evel']I to już jest chore, jak dla mnie :roll:[/QUOTE] [quote name='sacred PIRANHA']Pasjonaci rasy dążą do trzymania się blisko 3kg i ok 25cm w kłębie, fanatycy rasy obniżają wyniki (waga i wzrost) jak tylko się da - oczywiście, to jest tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia ;-)[/QUOTE] a zapomniałam dodać to nie york , to rasa mini york :) jako taka rasa został kupiony . pseudo zrobi wszystko by mieć klienta.
  5. [quote name='evel']I to już jest chore, jak dla mnie :roll:[/QUOTE] o dziwo pies jest zdrowy , tzn jak na razie nic mu nie jest , prócz tego że wygląda jak ogryzek ;) jest na prawdę malutki .
  6. [quote name='a_niusia']dobra, doskonale. zglosze sie na wiosne. ma ktos doswiadczenia z ta odblaskowa seria rogzow?[/QUOTE] seria z odblaskiem to według mnie najwytrzymalsza seria rogza :) tylko one jako tako się u nas trzymały, dużo mniej sie mechaciły niż reszta.
  7. [quote name='sacred PIRANHA'] Ważniejsze stało się by pies odziedziczył malutki wzrost/wage niż np dobry charakter, właściwy kolor włosa itp itd miniaturyzacja w przypadku tej rasy stała się jak dla mnie chorobą...[/QUOTE] obcinam co jakiś czas yorka sąsiadki pies ma już 3 lata i 1,30kg jeśli dobrze pamiętam (ważyła go przy mnie na wadze spożywczej) , na pewnie nie ma nawet 1,5kg oczywiście pseudo .
  8. [quote name='evel']Gops, to są ONki: [img]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1920GSD3.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1910_GermanShepherd_SGRVANorbertvomKohlwald.jpg[/img] :loveu: Za to od lat 40. bodajże się zaczęła degeneracja rasy :roll:[/QUOTE] właśnie jakieś nie podobne :) już ten bardziej [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/Dog%20Breed%20Historical%20Pictures/1895_GermanShepherd_HorandvonGrafrath.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Unbelievable']przecież wystarczy spojrzeć na workingowe onki, one nie mają ;)[/QUOTE] szkoda że ich praktycznie nie ma , przynajmniej w Polsce .
  10. ciekawa jestem czy onki od zawsze miały takie niskie zady ? może ktoś widział stare zdjęcie . edit: już znalazłam
  11. ale stare fotki, świetne! nawet bym nie pomyślała jak niektóre rasy się pozmieniały .
  12. gops

    galeria Vato :)

    co ten chart ma na sobie ? :hmmmm: dobki czarne podpalane są przepiękne :loveu:
  13. [quote name='paulaa.']A ja mam pytanko. Ten aport nadaje się na zabawke do wody, nie tonie ? Bo wygląda super. :smile: Smycz zresztą też.[/QUOTE] [URL="http://allegro.pl/aport-aporty-plywajace-rozne-wymiary-kolory-i2045796209.html"]http://allegro.pl/aport-aporty-plywajace-rozne-wymiary-kolory-i2045796209.html[/URL] po zdjęciach widać że tak :)
  14. ruski całkowicie w moim typie!! piekne
  15. [quote name='anetta']Dałam za nią 32 zł :lol: W porównaniu z rogzem, niebo a ziemia. o[/QUOTE] nie wytrzymałam :evil_lol:
  16. [quote name='Justa']Ja kupiłam 16mm za 49zł swojego czasu w pełnej misce :diabloti:[/QUOTE] 16mm ma za małe karbaińczyki dla nas, musiałabym 2cm a to znowu cena sporo wyższa już , no nic zobaczymy , spytam też Marty po ile ma taka smycz która wyglądem to sie chyba nie różni od rogza :lol:
  17. [quote name='Justa']Te nitkowe rogzy przepinane to proponuję brać o rozmiar mniejsze, bo są baaaaardzo toporne ! Ja sobie moje 16mm zostawiam dla średniaka ;)[/QUOTE] nie no 100zł to nie mam na smycz rogza przepinaną (aczkolwiek u mnie w zologu po 72zł są) :lol: prędzej u DS pewnie bym wzięła bo pewnie nawet połowy tyle bym nie wydała . ale to na razie muszę odpuścić i tak bo się wykosztowałam na kubrak już (że też na yorki wszystko jest tanie a jak tylko jakiś większy to cena 5 razy taka).
  18. świetny szczeniak :lol: bardzo ładny . będziemy wpadać ;)
  19. [quote name='anetta']Wyguglowałam sobie on i faktycznie :lol: A jaka różnica w cenie :crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] kurczę mi też by się taka przydała :evil_lol: nie mam żadnych przepinanych . bardzo ładna jest , ciekawe czy trwałe są te nitki czy nie będą wychodzić .
  20. [B]anetta [/B]smycz od DS wygląda jak rogz :lol:
  21. [quote name='Mada95']Te kolce były odwrucone i ja ich nie używam założyłam jej ją aby pasowała do kompletu na filmiku normalnie zakładam jej obroże albo szelki... Nie wiedziałam ze łanicuchy służą do szkolenia...jak ja przypiełam psu w ramach ćwiczeń oponę do obroży(smyczy) to sąsiedzi uznali że znęcam się nad psem...[/QUOTE] bo opony się nie ciągnie na obroży ;) tylko na specjalnych szelkach , sledach lub specjalnych do weight pullingu . i faktycznie psa męczyłaś ;) na obroży szerokiej min 4cm można pozwolić psu ciagnąć łańcuch ale nie tak ciężki jak opona (przeciętna średnia opona ma 7-9kg ) edit: i łańcuch nie służy do szkolenia! a do treningu z psem
  22. szelki norweskie to najwygodniejsze szelki jakie do tej pory miałam , a mam ich teraz chyba 5 :evil_lol: zakłada i ściąga się je jednym ruchem i się nie przekręcają .
  23. [quote name='Mada95']też tak podejrzewam ...ale zdziwiło mnie to bardzo dlatego postanowiłam zapytać mając nadzieję że jednak odpisze... Nie sądzisz że to dość dziwnie wygląda gruby łanicuch a do tego kaganiec? Pies normalnie wygląda jak stworzenie które zabija wszystko co sie rusza tylko jego mina temu przeczy .[/QUOTE] :evil_lol: ja takiego wrażenia nie mam, to silne psy i widocznie była taka konieczność by uwiązać i założyć kaganiec. nie wiem czy ta osoba tu zagląda często raczej nie bo post dość stary .
  24. [quote name='Mada95']Czemu ten pies ma przy obroży taki wielki łanicuch?[/QUOTE] wyciągnełaś stary post i pewnie autorka Ci nie odpisze ;) to nie temat o łańcuchach, a ma go za pewne po to by się nie zerwał .
  25. według mnie eko lepsze:)
×
×
  • Create New...