Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='NightQueen']dokładnie - wszystko od psa zależy ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg43/scaled.php?server=43&filename=dsc0430rj.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] [quote name='gops']w tym rzecz że na mojej leżały dobrze a i tak obcierały i nie był wygodne , bo małego przodu to mój pies nie ma :) . może i kwestia rozmiaru szelek . na setery na pewno będą za szerokie.[/QUOTE] na potwierdzenie moich słów stare foto i bardzo ciężko sie je regulowało [IMG]http://images40.fotosik.pl/329/21a1336583c849e2med.jpg[/IMG]
  2. w tym rzecz że na mojej leżały dobrze a i tak obcierały i nie był wygodne , bo małego przodu to mój pies nie ma :) . może i kwestia rozmiaru szelek . na setery na pewno będą za szerokie.
  3. [quote name='ulvhedinn']Ja zdawałam milion lat temu, jak jeszcze nie było prezentacji. Na próbną nie poszłam (był niezły skandal w szkole). Głównego przedmiotu (biologii) zaczęłam się uczyć tydzień przed, doszłam do pantofelka i stwierdziłam, że mi się nie chce. Reszty się wogóle nie uczyłam......[/QUOTE] i jak poszło ? :lol:
  4. [quote name='dogomanka_']j [B]gops[/B], u mnie są o jakieś 75% mniejsze przez matmę, próbnej nie zdałam. :roll:[/QUOTE] jeśli Cię to pocieszy to ja też nie zdałam, teraz łażę na korki i tak nic nie rozumiem :lol: więc pożyjemy zobaczymy może akurat jakoś nam szczęście dopiszę ;)
  5. a tam sie matturą przjemujecie, najwyżej nie zdacie :evil_lol: ja też w tym roku piszę , ale ta matematyka powoduje że moje szanse na zadanie są połowe mniejsze.
  6. uuuu :roll: a czym karmiłaś ? wygłaszcz ją od nas ;)
  7. chciałaś bordera to się męcz :diabloti::eviltong: śliczny diabełek z niej :lol:
  8. [quote name='a_niusia']ale co-niewygodne w sensie, ze obcieraja?[/QUOTE] pisałyśmy że mają szeroki pasek na przodzie który jest nie wygodny i na pewno by zresztą wycierał Twoim psom sierść ;)
  9. [quote name='Unbelievable']też miałam te szelki, ale zły rozmiar, były za małe a z kolei następny rozmiar byłby za duży. Po kilku dniach sprzedałam. Nie są takie fajnie na żywo jak na zdjęciach, ten szeroki pas na klatce piersiowej jest bardzo sztywny i raczej niewygodny[/QUOTE] dokładnie, ja też myślałam że to kwestia rozmiaru ale one są zwyczajnie nie wygodne i za tej ceny nie warte .
  10. [quote name='a_niusia'][url]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/EzyDog-szelki-Large-czerwone/1395[/url] kto zna takie szelki?? jakie opinie?? chodzi mi o wygodne, bezpieczne szelki do jazdy autem, ktore jednoczesnie nadawalyby sie, zeby psa np wyprowadzic w nich na postoju.[/QUOTE] miałam 2 sztuki tych szelek niestety u nas się nie sprawdziły w tej cenie nie warto . paski są cienkie a sam przód szeroki i sztywny . szczególnie że Twoje suczki są "wąskie" w sensie ta rasa nie jest rozbudowana szeroka z przodu więc będzie im nie wygodnie.
  11. fotki super! macie nowe szelki czy stare tak fajnie leżą ?
  12. ale młody miny strzela :lol: te jego uszy :loveu:
  13. [quote name='SZPiLKA23']wow grubasny ten kubrak[/QUOTE] bardzo gruby , na pewno za ciepły dla psów z podszerstkiem ,chyba że wyjątkowe zmarźluchy, ale moja jest całkiem łysa po goleniu więc nie może chodzić w takich zwykłych (są za cienkie) a w tym wraca sucha i ciepła więc się sprawdza . sporo dziewczyn na forum amstafowym ma te kubraki dla swoich ttb i też bardzo chwalą więc i my spróbowałyśmy i nie żałuję .
  14. [quote name='Amber']Przy flexi trzeba mieć oczy dookoła głowy i żelazną zasadę - nigdy nie łapać na linkę ;). Co do kotecka to Jari jest strasznym lamusem w tych sprawach... albo ja jestem zbyt spostrzegawcza... Ogólnie, wszystkie koteczki, lisy, zające itp. zdążę wypatrzeć przed nim ;). Czasem jak chodzimy po wale późnym wieczorem i kręci się mnóstwo zwierzyny po krzakach, to wygląda to tak, że Jari daje nura w jeden krzak, lis wybiega z drugiego, a ta łamaga nawet tego nie widzi :evil_lol: Mama za to ma tam już legendarne spotkania z sarną... której osobiście nigdy nie udało mi się spotkać. Raz im przegalopowała przed nosem, Jari za nią, ale on jest taki, że pobiegnie kawałek, ale zaraz wróci - pilnowanie swojego pana przekłada nad instynkt myśliwski, który, no muszę powiedzieć, akurat u niego naprawdę mocno kuleje :lol:. Nawet wczoraj mama mi mówiła, że szła niedawno z nim tam wieczorem i zobaczyła tę sarnę śpiącą w liściach. Ten głupek biegał, biegał, ale ani jej nie zwęszył, ani nie zobaczył... Dodam, że moja mama niedowidzi na jedno oko, a sarnę widziała jak na dłoni :evil_lol: On się zachowuje tak, że niby coś tam czuje, ale nie jest to jego priorytetem. Głównym zadaniem jest pilnowanie swojego pana - na tym jest skoncentrowany w 100%. Jak traci mnie czy mamę z oczu, od razu przerywa czynność która go od tego odwiodła. Nie muszę mówić jak bardzo mi to pasuje i jak kocham u niego tę cechę :p [/QUOTE] co do flexi linki maja na końcu taką "rączkę" za która spokojnie można łapać mi to się bardzo przydaję , nigdy nie złapałam ani za linkę ani za taśmę , fakt raz mi się obcy pies oplątał o nogi i zaliczyłam glebe ale flexi na spacerze na którym nie można puścic psa jest świetną sprawą. do do Jariego i sarenek to tylko pozazdrościć ! moja jak wyczuję to mogę sobie wołać , skakać i robić cokolwiek bo jak wyruszy za tropem to wróci po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach .
  15. chyba ja byłam najpierwsza :eviltong:
  16. super obróżki ! na pewno będzie wszystkim ładnie :)
  17. [quote name='Agnes']musicie wyciac dziurki na radary:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] [quote name='vege*']właśnie to sobie wyobraziłam :roflt:[/QUOTE] :evil_lol: dobreeeee [quote name='evel']Gops, a gdzie kupiłaś misiowy kubrak i ile zapłaciłaś? :cool3:[/QUOTE] no tani nie był ale warto 95zł za Miskowy rozmiar, z wypełnieniem (czyli bardzo gruby) i kołnierzem , tańsze są mniejsze , lub bez kołnierza lub bez ywpełnienia a kupiłam [URL="http://caball.pl/"]tutaj [/URL] model kubraka to typu hurtta tylko z innym tyłem (na udkach też ma) ściągnęłam od dziewczyny z amstafowego ;)
  18. [quote name='Agnes']Zrobcie Kleo zdjecia z kapturem na glowie:evil_lol::evil_lol: Bardzo fajna ma ta kurtalke :) I ladne zdjecia:cool3:[/QUOTE] kaptur co jakiś czas sam spada na głowe :lol: ale nie przeszkadza w niczym [quote name='vege*'][url]http://images41.fotosik.pl/1295/8dfe05b5aed3d409med.jpg[/url] ale Cleo ma super ubranko, gdzie Asia je kupiła? ;-)[/QUOTE] Gosia kupiła na bazarku dla Misi ;) ale na Kleo leży lepiej więc ma go Kleo . Miśka jest za mała na niego . [quote name='Marta_Ares']a Wy znowu tyle sniegu macie???? :crazyeye: :mad: :mad: :mad: Kleo świetnie wygląda w tym kubraku :loveu: :loveu: :loveu: nie pomyślałabym, że tak fajnie będą sie odznaczać niebieskie szelki na Misi, według mnie super w nich wygląda:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] a no mamy :evil_lol: no bardzo mocno się rzucają się w oczy :lol: ale mi to odpowiada
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1339/68e93c9a0ca146bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1162/6c546d8d96acf578med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1295/22733bdd40018884med.jpg[/IMG][/URL] nasze "jeziorko" Ciepła - ciekawostka nigdy nie zamrza mocno nawet przy takich temp jak teraz [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1312/a2868f60e132f9f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1349/a61da60b90ab82b8med.jpg[/IMG][/URL] nie dizała mi imag nie wiem czemu , zanim znajdę jakiś dobry program do przesyłania fotek to muszę wrzucać małe 500 z fotosika
  20. [quote name='Agathee']czemu ty sie bawisz z psem na torach :lol: a potem pisza w gazetach, ze ktos 'wpadl pod pociag', co dla mnie zawsze jest smieszne i sie zastanawiam, bo niby jak mozna wpasc pod pociag? :hmmmm: [url]http://img7.imageshack.us/img7/6033/dsc03011q.jpg[/url] jaka ona jest urocza :loveu: :loveu:[/QUOTE] tylko na torach mamy pola :roll: wolałabym chodzić z dala od torów ale nic lepszego do spaceru z psem w okolicy tylko park a tam zapsienie najczęściej ;) jest urocza, słodka, kochana oraz piękna :evil_lol: i ma skromną właścicielke ;) z dzis juz lepsze foty , w słoneczku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1295/8dfe05b5aed3d409med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1351/5deb3643acc63b43med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1303/89c05653ba6ccd2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1351/0d596ee5f5862d9fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1303/868c28a5e596474fmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='vege*']gops ty też powinnaś dostać bana, miałaś obroży nie kupować :diabloti: [/QUOTE] jaka obroże? :lol: jedna na bazarku cienka licytuję , cienką do kantarka :eviltong: [quote name='BBeta']Nie kuś :diabloti: Jaka długość łańcuszka będzie odpowiednia dla psa o obwodzie szyi 34cm - 35 czy 40cm? :hmmmm:[/QUOTE] ja dla psa 38cm w szyi mam 40cm które ledwo przechodzi przez łeb ale na szyi leży ok , więc na Mu powinno bćc 40cm ok .
  22. [quote name='catie']Na niektórych fotkach widać oczy :eviltong: Myślę, że po paru spacerach w kantarku jak sobie skojarzy, że kantar=zabawa to powinna przywyknąć[/QUOTE] na niektórych :evil_lol: [quote name='Obama'][url]http://img7.imageshack.us/img7/6033/dsc03011q.jpg[/url] piękny chłopak,a jak cudownie wyposażony...:)kubrak pierwsza klasa.[/QUOTE] [quote name='vege*']To jest suczka :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Obama']ale faux pas!!! tak to jest jak sie za jednym razem chce nadrobic wszystkie zaleglosci i wszedzie cos napisac....:([/QUOTE] :evil_lol: nic się nie stało , ona ma bardzo samczy wyraz pyska juz to słyszałam pare razy :lol: później wrzucę pare fot z dzisiaj
  23. na pewno damy radę jakoś dograć domki pod względem psów , mi nie przeszkadzają żadne psy ale wolałbym żeby w domku nie było dużych suk(chyba że Maya Marty bo się znają) jak będą to też sobie poradzimy jakoś .
  24. [quote name='BBeta']Specjalnie napisałam posta w nocy, bo wiedziałam, że rano nie wejdę na dogo :shake: Zapiszę sobie nicki osób, które podebrały mi "moje" rzeczy... :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: bana im !
×
×
  • Create New...