-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='Marta_Ares']na gadu do Ciebie pisze :P jak można było psu takie brzydkie szelki założyć :roll: :roll: świetnie jej kolorek pasuje:loveu: :loveu:a Ty mówisz ze jej nie ładnie w niebieskim:mad: :mad: znowu u Was śniego pada? u nas nic tylko mróz :placz:[/QUOTE] byłam z suczą na spacerze a dogo zostawiłam otwarte dlatego byłam ciągle niby ;) no teraz jakoś w sumie sie przyzwyczaiłam do tego niebieskiego mam idealnie pasującą flexi do tych szelek :lol: u nas niestety nadal pada i w pogodzie mówią że nie przestanie prędko :roll: [quote name='Naklejka']Faktycznie, szelki i obroże dziadowskie... :diabloti: Fajne foty... u nas śniegu już praktycznie nie ma...[/QUOTE] :eviltong: u nas też już było samo błoto a teraz napadało od nowa [quote name='BBeta']Łączę się w bólu, chyba wyrzucę w końcu swoje krzywo zszyte i cienkie Activdogi :shake: Dobrze, że mój pies jest mało aktywny i wychodzi tylko na dwa 5 minutowe spacery wokół bloku, bo pewnie już dawno by się rozpadły :diabloti: A tak poważnie, podziel się śniegiem! :cool3:[/QUOTE] wywal koniecznie :lol: :eviltong: moja coś zimą robi się aktywniejsza , chyba lubi jak jest zimno ;) a śnieg możecie zabrać cały :lol: już mam go powoli dosyć .
-
[quote name='motyleqq']ja bym nie zobaczyła, ślepak ze mnie :lol:[/QUOTE] :eviltong: [quote name='dOgLoV']Ale mają ładniutkie obróżki i szeleczki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dzięki ;) [quote name='vege*']Miśka jest ładniejsza jak zarosła :loveu: :-)[/QUOTE] nie ! w żadnym wypadku :lol: [quote name='Amber']Gdzie tam ładne, krzywo przyszyte, nie widzisz jak eko odstaje i taśma jest sztywna? :evil_lol: (to apropo niedawnej dyskusji na wątku obrożowym - normalnie tylko popcornu i coli brakowało :diabloti:) [url]http://img100.imageshack.us/img100/7566/dsc02907m.jpg[/url] Ale się Kleo przyczaiła ;) [url]http://img51.imageshack.us/img51/9982/dsc02930kl.jpg[/url] "Lubię to" :flaming: :lol:[/QUOTE] no dziadoswo takie daj spokój :diabloti: ja też nie lubię śniegu a jak wtedy zaczeło sypać tak do teraz nie przestało , zima od nowa :roll:
-
[quote name='motyleqq']ale co komuś po tym, że na odległość zobaczy adresówkę? chyba nikt nie ma takiego wzroku, albo tak wielkich adresówek, żeby bez podejścia zobaczyć numer telefonu :cool3:[/QUOTE] no ja się kiedyś zdzwiłam jak w zoologicznym stałam od lady dobre 15m dalej a sprzedawczyni cmoka i woła mi psa po imeinieu , byłam tam pierwszy raz. widziała moje zdziwienie więc powiedziała że przeczytała na adresówce bo stąd widać :lol: a adresówka to moje stare serduszko metalowe i faktycznie bardzo wyraźnie wszystko widać . może nie im większe id ale im większe napisy na adresówce tym lepiej .
-
[quote name='chrupcia']ale nie będzie już takiej fajnej kompozycji ;)[/QUOTE] no też byłaby niebiesko-czerwona ale faktycznie boków niebieskich już by nie było .
-
[quote name='motyleqq']szczerze u nas też tak średnio widać, mały jest i laleczka tak samo, ale nie przejmuję się tym ;)[/QUOTE] ja lubię jak adresówkę widać , bo jak się pies zgubi to wole żeby wszyscy widzieli że mu coś dynda z obroży od razu a nie dopiero po podejściu bo ona pewnie i tak podejść by do siebie nie dała . więc leżą w zapasie dwie, as i łapka bo też malutka może kiedyś się przydadzą .
-
[quote name='motyleqq']ładnie Misi w niebieskim :lol: i fajna ta krówka, ja zamówiłam laleczkę i czarnego asa, no i tak jak gdzieś pisałaś, wypadło bardzo szybko serduszko z karty :sad:[/QUOTE] mi też jakoś wpadła w oko z tym niebieskim . krówka na razie sie trzyma dzielnie mimo że codziennie używana bo obroży nie ściągam wcale. a as dla nas za mały niestety :roll: nic nie widać go .
-
[quote name='klaudiaZak']A tak tylko przypominam się;)[/QUOTE] jest tyle gotowych obróż że na pewnie jakieś zestawienie wybierzesz ;) [quote name='chrupcia']aha :( myślałam że się podaje szerokość obroży razem z eko skórką :( bo 2.5cm będzie za dużo na mojego gada... może Marta_Ares się wypowie, mam nadzieje że to jednak 2cm z eko :kciuki:[/QUOTE] spytaj się Marty czy nie ma 1.5cm taśmy i wtedy z eko wyjdzie 2cm
-
[quote name='Unbelievable']no pewnie, że tak, ale mogą być bardzo podobne :) a i jestem ciekawa jak metki będą wygladać[/QUOTE] metki bedą czarne z pomarańczowym logiem i nazwą :lol: już niedługo będą z tego co Marta mówiła
-
jeszcze jedno się znalazło [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc02891w.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/5235/dsc02891w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc02905zb.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1489/dsc02905zb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/dsc02907m.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7566/dsc02907m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/dsc02913sa.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/149/dsc02913sa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/dsc02902n.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3663/dsc02902n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i zaczął sypać śnieg i koniec [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc02930kl.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9982/dsc02930kl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Agathee']no a czarnucha zawsze zamykaja w pokoju i izoluja, bo jeczy, lazi, chce sie tulic i nikt jej zniesc nie moze, tez niedobrze :evil_lol:[/QUOTE] biedne pieski :lol: [quote name='*Monia*'][URL]http://img810.imageshack.us/img810/6521/dsc02867f.jpg[/URL] - aniołeczki :lol: Skąd ja to znam - gościnne mamy pieski :evil_lol:. Za to z Hexą nie mam zupełnie problemu - ona kocha wszystkich których wpuścimy do domu, jest niesamowicie towarzyska i uwielbia imprezy. Ale jak kogoś nie wpuścimy to się już jeden zapędzony robotnik przekonał jak piękne uzębienie i jak donośny pomruk ma czarnucha :diabloti: (nie ugryzła, pokazała tylko wyraźnie że wypada pukać jak się wchodzi do kogoś bez zaproszenia ;))[/QUOTE] nie wiem co lepsze nadmierna radość z gości czy niezadowolenie ;) dziś [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc02884s.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3207/dsc02884s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/dsc02887q.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4922/dsc02887q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc02890n.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/382/dsc02890n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/dsc02897ow.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/2850/dsc02897ow.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/dsc02888w.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1552/dsc02888w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Agathee']gops, jaka to szerokosc?? zastanawia mnie, czy dla psa 50cm wzrostu, takiej postury - [url]http://i923.photobucket.com/albums/ad71/agathee_15/i01145.jpg[/url] lepsza bedzie szerokosc szelek norweskich 3cm czy 2,5cm.[/QUOTE] sama taśma ma 3cm ale z eko przód mam lekko ponad 4cm . moja ma 47cm w kłębie i według mnie na Twoją 3cm tez będzie ok .
-
[quote name='a_niusia']a te czachy rozowe?[/QUOTE] kiedy indziej zrobię foto ;) nie brałam kilku szelek na spacer :eviltong:
-
mój Miś w jednych z DS [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc02884s.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3207/dsc02884s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/dsc02887q.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4922/dsc02887q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]Laura[/B] według leżą bardzo fajnie.
-
ale ja tez dokarmniam tylko że ja to co innego niż cała rodzina dająca kanapki i inne rzeczy których nie powinna jeść . ja daję owoce i warzywa, od czasu do czasu mięsa z obiadu czy kawałek ciastka a nie codzinnie kanapki z pasztetem i ziemniaki z sosem bo to przecież pies. a suka w ogóle nie żebra a i tak jej dają .:roll:
-
[quote name='a_niusia']cooo? cooo? jakie nowe obroze??? ej ja juz nie mam na chleb!!![/QUOTE] [quote name='motyleqq']bo ten wątek powinien być zakazany... wszystkie tak kończymy :placz:[/QUOTE] :evil_lol: mi się podobają :diabloti: zaraz wrzucę moją sucz w jednych z nowych szelek.
-
najgorzej że ja znowu wymyśliłam sobie nowe szelki i już zamówiłam(tzn wymiana) i kolejne mi nie sa już potrzebne a podobaja mi się. [B]Marta [/B]pokazałaś byś światu te piękne obroże nowe :eviltong:
-
[quote name='NightQueen'] Pamiętasz naszą ostatnią rozmowę że nie mam ochoty na obroże? właśnie przyszła mi ochota :evil_lol:[/QUOTE] jak ja się cieszę że nie tylko ja mam tak :evil_lol:
-
ale żeście nagadały ;) Miotła super ! ale szybko zleciało to czekanie na szczeniora . co do karm ja już psa nie odchudzam , bo to nic nie daje co z tego że zaczęłam dawać mniej tłustego totwa i zmiejszyłam dawke aż o 70g (powinna 220 je 150 czasami mniej przy min. jednym ponad godzinnym aktywnym spacerze) jak wszyscy jak leci w domu psa mi dokarmiaja a to kawałek szyneczki , a to kawałek kanapeczki , mięska z obiadu i moje starania nic nie dają jestem skazana na brak żeber na wierzchu u mojego psa ;) . już się nie mogę doczekać czerwca jak sobie wyjadę na wieś i bite 3 miesiące będę sama bez dokarmiaczy :lol: .
-
Marta nie wrzucaj więcej fot takich pięknych rzeczy bo znowu mi się chcę szelek :evil_lol: piraty kiedyś kupię :loveu: co do wstręrtnych gumeczek spełniają swoją role i są według mnie lepsze niż metalowe w które zawsze ledwo da się wcisnąć pasek od obroży .;)
-
[quote name='Milena9']A jak pies ma 45cm w szyji to jaka dlugosc dlawika z drobnymy oczkami mu kupic?[/QUOTE] 50-55cm zależy do czego ma sł;użyć , jak do nauki to lepszy dłuższy jak jako obroża może być mniejszy.
-
w sam raz bazarek dla was:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221600-Zr%C3%B3b-sam-smycz-obro%C5%BC%C4%99-szelki-akcesoria-dla-Ikara-do-31-01-12"]http://www.dogomania.pl/threads/221600-Zr%C3%B3b-sam-smycz-obro%C5%BC%C4%99-szelki-akcesoria-dla-Ikara-do-31-01-12[/URL]
-
z wetowych opowieści .my chodzimy do weta który ma mała poczekalnie a zawsze duże kolejki , weszłam akurat jak było trochę miejsca ale po chwili już było tłoczno , usiadłam w kącie z psem a obok nas stanęły kobiety z czymś w transporterku , okazało się że to kot. moja suka próbowała wąchać ale ja krótko trzymałam ,mimo to staliśmy zbyt blisko siebie i była blisko tego transporterka więc kot się denerwował i prychał , kobiety miały do mnie wielkie pretensję że mój pies stoi tak blisko i denerwuję ich kota, nie potrafiły zrozumieć że nie mam gdzie odejść ani schować psa bo nie ma miejsca w poczekalni a nie będę wychodzić specjalnie tym bardziej że zaraz była moja kolej . w bardzo nie miłej atmosferze wychodziłam z poczekalni , ale cóż ludzie są różni , skoro widziały że stoję z psem trzeba było przeprosić kogoś i ustać gdzieś dalej .
-
[quote name='sugarr']Czy ja tam widzę (druga od góry z prawej) adresówkę z pandą? Gdzie można takie dostać? Uwielbiam pandy :)[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/8630-Adres%C3%B3wka/page169?highlight=adresowka"]http://www.dogomania.pl/threads/8630-Adres%C3%B3wka/page169?highlight=adresowka[/URL] watek o adresówkach możesz o nich poczytać , a sklep nazywa sie kalait
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Agathee']to ja pokaze cos idealnego :evil_lol: [url]http://kelpie.dogheart.hu/Albums/BT-D/BelatarsDajarra/dajarra03.jpg[/url] [url]http://kelpie.dogheart.hu/pictures/almok/FireOnIce00.jpg[/url] [url]http://kelpie.dogheart.hu/Albums/BT-D/BelatarsDominoDice/_resize.jpg[/url] [url]http://kelpie.dogheart.hu/Albums/AME-B/Bill/slides/rumpi.jpg[/url] [url]http://kelpie.dogheart.hu/Albums/BT-F/BTFairyTale/fairy26.jpg[/url] working kelpie ;) z wygladu jak dla mnie zdecydowanie idealne, fajna, lekka sylwetka, odpowiedni, sredni wzrost, krotka siersc, madre spojrzenie, no okrutnie mi sie podobaja, szkoda, ze nie mam pojecia jak tam z ich usposobienim :p oprocz tego, ze pewnie jak to pastuchy sa nadaktywne i potrzebuja multum zajecia. )[/QUOTE] ooooooooooo tak kelpie working to jet to ! jeśli ktoś ma masę czasu na opanowanie tego multum energi :roll: psy się niesamowicie szybko uczą , kochają każdy sport , i są piękne , i wielkość fajna 25kg +/- :loveu: od dawna siedzę na forum cattlowym i kelipkowym , te kelpiki show wcale mi się nie podobaja za to taki working to marzenie nie do spełnienia ;) nasza Kleo ma całkowity charakter kelpiaka nie mamy pojęcia skąd ona sie wzięła ale charakter w 100% sie zgadza, po pastersku uwielbia łapać za nogi i zaganiać inne psy :lol: ogółem gdyby nie ta masa energi to dla mnie bliski ideału pies. jeszcze po cichutku marzę o cattl dogu no ale to też raczej nie do spełnienia.