Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. ale te oczy Birmy :loveu: koniki też fajne, ja sie boję koni :roll:
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc02979uq.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9030/dsc02979uq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc02983ql.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3348/dsc02983ql.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] koniec
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc02962g.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5899/dsc02962g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/dsc02968w.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9017/dsc02968w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/dsc02961l.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/230/dsc02961l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc02974ey.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1847/dsc02974ey.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc02978at.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3977/dsc02978at.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. suczy na razie obciąć nie mogę bo jest za zimno a kubrak ma cienki , niestety już mi wysypało ręce przez nią , ale jakoś muszę wytrzymać aż cieplejszy kubrak dojdzie . [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8968/dsc02944si.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/624/dsc02975hm.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc02943r.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8656/dsc02943r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dsc02953s.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9742/dsc02953s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/dsc02958g.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/5642/dsc02958g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. [quote name='Amber']Oj gops, że my nie mieszkamy gdzieś bliżej siebie :eviltong: Na nasz widok ludzie jedyne co robią to zapinają w popłochu swoje psy na smycz... Ma to i swoje dobre strony ale z drugiej strony nie przysparza nam to nowych znajomości ;)[/QUOTE] dokładnie przydałby nam się taki Jari jako kumpel , trochę by się poustawiały w kagańcach i żyli by pewnie dobrze ;) no na nas tak nie reagują dopiero jak podejdą i usłyszą Miśkowe "wrr" i zobaczą sukę stojącą prawie na palcach i zjeżoną od czubka nosa do końca ogona to jakoś szybko odchodzą nie dając nam szansy . zaraz wrzucę kilka fotek dzisiejszych ale nie dużo , gdyż było -11 i palce zamrzały i suka wygląda nie wyjściowo zarośnienęta jak.. ;)
  6. gops

    galeria Vato :)

    to i ja przyszłam do kolejnej dobkowej galeri :lol: śliczny Vato!
  7. [quote name='Marchewkowy']Ślicznie miśce w różu :))[/QUOTE] dzięki , mi też się podoba w różu jakoś :lol: [quote name='vege*']Taka sympatyczna się wydaje, nie? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Marchewkowy']Dokładnie :)) Taka Misia :D[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='a_niusia']cooo? widac, ze wredny kundel. jak ktos ma dwa psy z czego jeden jest mily i uroczy, a drugi to wredny kundel, to wie, ze ani rogzette ani rozowe czach dla dziewczyn tego nie zatuszuja. tak jak czachy pirata nie sprawia, ze mily i uroczy piesek bedzie wygladac wredniej. wiem to z doswiadczenia. moje male to wredny kundel:)[/QUOTE] pff gdzie tam widać :eviltong: wszyscy titaja bo szczeniaczek :diabloti:
  8. [quote name='weszka']Dokładnie tak. To DD z poprzedniej serii, te obecne są inaczej robione. [B]Marta[/B] a ten twój DD to ma kolejne życie u Ciebie po gops ;) ? Ciekawe kręgi zatacza ta obroża. Co do wykończenia DD ze zdjęć - proszę przesłać reklamację. O ile pamiętam wysyłałam odpowiedź i formularz.[/QUOTE] tak , to po nas :lol: ja niestety nie mogę jej używać nad czym bardzo ubolewam :roll: Miś w DS [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/dsc02944si.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8968/dsc02944si.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/dsc02975hm.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/624/dsc02975hm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. śliczna jest :lol: też jestem ciekawa jaka ona wyrośnie .
  10. [quote name='Amber']Dobrze cię rozumiem z tym towarzyszem spacerów. Jak Jari miał Julka to też jego zachowanie szło na duży plus. Wiadomo, że samemu nie zastąpi się psiego przyjaciela, nawet jakby się bardzo starało. Cały czas szukam w okolicy kogoś z kim Jari mógłby się regularnie bawić, ale po pół roku nikogo takiego nie spotkałam niestety ;)[/QUOTE] ja też szukam suce jakiegoś nowego psiego kumpla ale nie ma chętnych ona nie robi dobrego wrażenia na początku , ustawia psa warczy , ostro dominuję , nikt nie chcę na to pozwolić ,ludzie panikują a bez takiego wstępu ona nikogo nie zaakceptuję . jesteśmy skazane na samotność na spacerach ;)
  11. a ja moja krowę używam od samego początku na obroży której z psa nie zdejmuję więc ciągle ma ja na sobie , non stop i o dziwo jest cała , fakt że nie używam smyczy do obroży i się nie obija np o kaarbińczyk ale pies notorycznie gubił i psuł plexi i laminat więc dziwę się że krowa nadal cała . reszta charmsow leży praktycznie nie używana bo się zwyczajnie trochę boję że pies zgubi , może po zimie je sprawdzimy . tu widać krowe [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1552/dsc02888w.jpg[/IMG]
  12. [quote name='a_niusia']co to jest kurde pudzian?:)))) gdzie zdjecie w rozowych szelkach??[/QUOTE] jakiś długi i barczysty pies mi sie trafił :lol: zdjęcia będą kiedyś , na razie mamy po -10 na dworze i palce by mi prędzej zamarzły niż bym fotkę zrobiła :eviltong: może w tym tygodniu coś pstryknę ;)
  13. no właśnie obróż nosić nie może a szelki za małe więc zostaję tylko kubrak, teraz spojżałam na rozmiary i moja musiałaby mieć 50cm albo nawet ten większy a tam pisze że to na labradora :evil_lol: zobaczymy bliżej wiosny
  14. może faktycznie jak będzie jakaś promocja :lol: chociaż nie wiem po co mi trzeci kubrak :lol: ale zobaczymy jak będę stała z pieniędzmi .
  15. [quote name='deer_1987']Niestety nie zawsze hurtta ma idealna rozmiarowke, ja widze po moich 45 za male a 60 troche za duze i odstaje... a pomiedzy nie ma :mad: z ubraniami tez roznie moze byc, akurat ja mam 42 rozmiar ktory jest zrobiony specjalnie dla jamnikow. milka teraz bedzie miec 45 jednak bo 42 za maly.[/QUOTE] bardzo żałuję bo podobają mi się szelki hurty i kiedyś bym chciała a tu taka kicha bo za małe :roll: kubraki od nich też mi się podbają nawet nie pomyślałam by poprosić was o kupienie, zamówiłam już gdzie indziej ciepły kubrak na wymiar i też za podobną cenę więc w sumie mogłam pomyśleć ;)
  16. [quote name='Laura_112']Hm, a jak z wytrzymałościa adresówek z ArtMagic ? Widziałam pare zdjec kilka pstow wczesniej, moze ktos znac jak sie dalej sprawują , jak wygladaja?[/QUOTE] schodzi powoli kolor po bokach ale ogólnie są super, czytelne , mocne , mamy od lipca i są ok .
  17. Maya super wygląda! trzymam kciuki za operację .
  18. [quote name='deer_1987'][url]http://www.divinedog.se/vattentat-fleecejacka-brun-p-428-c-200.aspx[/url] Te macie na mysli? Bardzo fajne, mialam przez chwile dla Sherry, tez chronia przed wiatrem i deszczem :) Tylkoi tez swoje kosztuja tu tylko brazowy i tylko 2 rozmiary w przecenie.. Ale znam strone gdzie sa najtansze ubranka hurtty [url]http://www.foderexpressen.se/kategori/Hurtta-pro[/url][/QUOTE] co do szelek hurty chciałam kupić ostatnio na bazarku na Milke ale są o dużo za małe na moją w barkach , wymiar był podany nie całe 40cm a moja ma 51 w tym rozmiarze 70cm bodajże . zdziwiłam się , widocznie to na węższe" psy .
  19. Azut jaka malutka przy tym wielkopsie :lol: super wygląda w tych lupinach !
  20. [quote name='agaciaaa']Nie wiedziałam, że tak źle już z nim.. A ile on ma lat?[/QUOTE] 14 .
  21. [B]a niusia[/B] super dziewczyny wyglądaja! czachy i marynarska wymiatają :)
  22. [quote name='agaciaaa']Tak sobie czytam i czytam, i widzę, że ta Twoja Miska to niezła agentka jest. A jak się miewa Baster?[/QUOTE] wredna suka ;) Baster kiepsko , jest w takim wieku że lepiej już nie będzie , nie widzi , nie słyszy , nie wytrzymuje kilku godz bez spaceru i ciągle sika w domu . ale ataki ma rzadko o dziwo , jak ma to mocniejsze niż zawsze . nie oszukując się to są już jego ostanie chwilę , może i będzie w takim stanie żył jeszcze rok czy 1,5 , rodzice są zdania że sam odejdzie .
  23. na pewno weekendami będzie sie spotykać ;) tylko ja widzę jak Miśka ma codziennie Kleo , spacery, zabawy z nią to jest inny pies, jak tylko się nie widzimy kilka dni to mój pies jest gorszy , mocniej ześwirowany , bardziej reaguje na psy właśnie bo nie ma z nimi kontaktu . nie oszukując się Kleo robi połowę roboty z wybieganiem mojej Miś , na spacerze ciągle biegają, bawią się , wspólnie wąchają , na prawdę to dla mojego psa dużo znaczy i dla mnie bo wolę by pobiegała z drugim psem niż za piłką po parkingu bo nie mam za bardzo gdzie jej rzucać indziej . spacer bez Kleo wygląda tak że puszczam psa który nie oddala się ode mnie w ogóle i ciągle mnie pilnuję , nie chcę biegać , ewentualnie sobie wącha trochę pokopię jak ją zachęce (czyli pies w ogóle się nie wybiega) , spacer samotnie liczy się tylko jeśli mam piłkę wtedy pies faktycznie wariuje i szaleję ale zdrowe to nie jest . Od dawna Miś nie trzęsą się te łapy i nie wiem na dobrą sprawę czemu to minęło , wiem że aportowanie piłki mieliśmy zrobione do minimum i boję się trochę zwiększać . Ale będzie dobrze , na pewno coś wymyślę , może na wiosne wezmę się za siebie i zaczniemy biegać z korzyścią dla nas obu :lol:
  24. [quote name='Unbelievable']Miotełka właśnie psoci :evil_lol: próbowała już rozwiązywać krzyżówki, podłączyć komputer do prądu i pomalować sobie paznokcie :diabloti:[/QUOTE] zdjęcia!! :)
  25. jakoś sobie radzimy ,już polowa zimy za nami :lol: wiadomo że łatwiej by było w kantarze ale nie chcę nic robić kosztem psa , będę na spokojnie jeszcze próbować ale na spokojnie , zobaczymy jak to wyjdzie . niedługo skończą się codzienne spacery z Kleo (wyprowadzają się) , zostaną nieliczne spotkania pewnie weekendowe i wiem że może być przez to gorzej z zachowaniem Miś (nie będzie miała nikogo kogo lubi i z kim się może pobawić bo nikogo tak nie akceptuję) ,ale będę robić wszystko żeby nie było tak jak myślę że będzie :lol:
×
×
  • Create New...