-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
o Dolec :loveu: ten to ma zawsze sylwetkę :lol: jaki zlot, ktoś coś organizuję ?
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
gops replied to brjagata's topic in Foto Blogi
ale kudłacz ma dwu kolorowy nosek :lol: słodko razem wyglądają ;) a szelki świetne, ja tez mam takie pomarańczki tylko mniej rzucające sie w oczy , czarny podpalaniec w pomarańczu to jest to :lol: -
ja uważam że nie jest zły :) raczej lepiej nie dobierzesz lepiej taki urok fizjologów
-
szelki maja małą regulację bo zawsze zamawiam z DS Ski są tańsze :evil_lol: a że wchodzi to po co mam brać większe :eviltong:
-
[quote name='vege*']oj przestań :evil_lol: to do ilu cm masz szelki regulowane, że na kubraku za małe? :eviltong: to chyba na prawdę ten kubrak mega gruby, podasz link skąd go zamawiałaś? ps. śniło mi się, że jechałam samochodem od siostry ze Słupska i na polu byłaś ty z Asią i biegała sobie Cleo z Supłem, a w stronę mojego samochodu biegła Miska :evil_lol:[/QUOTE] szelki mam do koło 70cm regulowane zawsze a Mis ma klate 64-5cm i na kubrak owszem wejdą ale na prawdę by miała niewygodnie ciasno . kubrak stąd : [URL="http://caball.pl/index.html"]http://caball.pl/index.html[/URL] polecam . co do snu , może to jakiś proroczy :lol: nie wybierasz sie do Elbląga? :razz:
-
[quote name='vege*']:placz::placz::placz:[/QUOTE] a ja się cieszę wyglądała jak .. ;)dawno nie dopuściłam do takiego zarośnięcia. może jutro jakby słońce było porobię fotki . a kubrak jest tak gruby że żadne szelki nawet na maxa zwiększone nie wchodza na psa :evil_lol: i musi chodzić na kantarku , więc ma czas by się nauczyć . jest już trochę lepiej , nie wierzga aż tak przy mijaniu dalej się wkurza ale już nie tak ostro , jeszcze trochę i może w końcu go zaakceptuję .
-
dzięki za odwiedziny ;) doszedł nam nowy kubrak i powiem tak ZAJEBISTY , serio serio , tak grubego kubraka sie nie spodziewałam! możemy spokojnie jechac na syberie :evil_lol: jest tak gruby i porządny że na prawdę chylę czoła tej firmie i wiem że będę ich wszystkim polecać . a teraz w końcu idę obciąć na łyso suke! :lol:
-
[quote name='motyleqq'] długa, bo nie ma dla niej ubranka :cool3: chociaż wg rozmiarówki podanej na oficjalnej stronie adidoga największa bluza powinna być dobra, przynajmniej na długość, reszty nie mierzyłam :lol: ten co mówisz też jest fajny, idę chyba adoptować jakiegoś ASTa i będę się wozić :cool3:[/QUOTE] na mojego big psa nie szyją bluz niestety, te adidog czy grande finale są za krótkie i małe w klacie a te amstafowe za duże w klacie a na długość ok :roll: a tez miałam ochotę na bluzę . ale też chciałam tylko "bo fajna" takie porządne ciepłe nie przemakające to mamy już . zdjęcia by się jakieś przydały :eviltong: filmiki to nie to samo :lol:
-
[quote name='NightQueen']A powiedzcie mi czy jest duża różnica w okuciach rogza L i XL? bo mnie to ciekawi [/QUOTE] jest spora, kółko jest większe.
-
[quote name='motyleqq']nie wiem jak z tym rozmiarem, Etna jakaś długa jest, jakieś 45cm grzbietu:roll:[/QUOTE] to długa? :crazyeye: moja ma 53cm grzbietu a jest przecież trochę miejsza ;) dla mnie ten adidog to wygląda marnie w porównaniu do dresu z moyre :lol:
-
ja wole nr 2 :) nie jest taka ciemna . ja kupiłam szelki rogza .. fiolet z nitką mam nadzieje że troche z nami pożyję :)
-
Lka była dobra na mojego pudelsa z 28cm w szyi :) oczywiście w nich nie chodził bo były za masywne ale przymierzałam kiedyś suki obroże na niego i były dobre . więc spróbuj
-
[B]deer[/B] świetny jest ten model szelek , ale też widać że mają krótkie przednie paski . na Milce super pasuję!
-
[quote name='Eisztar'] Witam serdecznie jestem tu nowa ale śledzę na bieżąco ten wątek... Moje psiny do tej pory miały takie zwykłe skórzane obróżki ale je zgryzły (odpowiadał im chyba zapach skóry). Więc postanowiłam zakupić te oto cudne dwie rzeczy: Mam nadzieję że na moich czekoladowych psinkach będą fajnie leżały - przepraszam błąd się wkradł ja to wiem:):):) :)[/QUOTE] uciekaj stąd póki możesz bo to uzależnia :evil_lol: obróżki super , na pewno będą pasować , będziemy czekać na fotki na psach ;)
-
[quote name='Migori'][B]Corse[/B], Co do nitów... Ja bym wolała bez, ale zdaję sobie sprawę że wzmacniają smycz, co dla zrywnych psów jest wskazane. Moja suka nie ciągnie, więc jeśli np. dasz możliwość wyboru mocowania karabinka to będzie fajne rozwiązanie.[/QUOTE] nie przesadzajmy samo szycie też jest wytrzymałe , przecież mało jaka firma używa nitów(chyba tylko el perro) i smycze się nie zrywają , ja też osobiście wole bez , bo zwyczajnie gorzej to dla mnie wygląda .;) ogółem jestem zachwycona tymi wyrobami Corse , bardzo żałuję że nie mogę kupić żadnej obroży .
-
[B]corse[/B] jedyne co mi się nie podoba to nity , lepsze byłoby same szycie według mnie :) ogółem super wygląda smycz.
-
[quote name='Amber']Co do bluz Adidoga to jestem zakochana w nich - wyobrażam sobie jak Jari by w takiej wyglądał :lol: Z drugiej strony to taki zakup bez sensu, bo nie miałby gdzie tego nosić... ;)[/QUOTE] [URL="http://sklep.moyre.pl/Bluza_dresowa_CBA-10.html"]http://sklep.moyre.pl/Bluza_dresowa_CBA-10.html[/URL] ja za to lubię takie :diabloti: tylko nie ma naszego rozmiaru :roll:
-
[B]MakeB[/B] super mała wygląda w rastach :) co do smyczy miałam ale bardzo krótko , mocno mnie wkurzał ten regulator . wole zwykłe przepinane.
-
[quote name='motyleqq']dzięki Ci dobra kobieto za tego linka![/QUOTE] ja też się właśnie zachwycam oglądając :)
-
[quote name='Unbelievable']z elbląga do gdańska niedaleko :diabloti:[/QUOTE] a wiesz że to nie głupi pomysł :evil_lol: pewnie i Kleo by się z nami zabrała . pożyjemy zobaczymy :lol:
-
[quote name='evel']A nie masz w okolicy kogoś sensownego, kto by Ci pokazał, jak wygląda w realu życie z terierem? Ja miałam teriera na trochę u siebie, dziękuję :evil_lol: Nic mu nie ujmując, bo jest fantastycznym psem, ale nie takiego psa dla siebie chcę. Zresztą inaczej chyba też będzie, jak Miśkowa dostanie szczeniaka i sobie go wychowa i ustawi po swojemu. Zwykle tak właśnie jest - suka mojej trenerki nie lubi szczeniaków, a "siostrę" zaakceptowała bez większych zgrzytów. No czasem są jakieś niesnaski, ale w każdej relacji, gdzie jest więcej niż jeden pies od czasu do czasu jest jakieś nieporozumienie, tak mi się wydaje przynajmniej. Pytanie tylko, na ile na pewno TY jesteś przekonana, że dasz radę ogarnąć teriera :)[/QUOTE] w okolicy nie mamy nikogo z kim mogłam bym puścic sukę , mielismy fajnego staffika właśnie psiak z rodo póki był młody i moja go ustawiała było spoko , potem sie nie widizały długo z pół roku i po tym czasie już sie nie lubiły ;) też racja , mimo że pudli nie lubi swojego domowego starucha kocha , i tak samo by pokochała szczeniaka za pewne po jakimś czasie rzecz w tym że nie wiem czy terier się kiedyś nie postawi tym bardziej że myślę tylko o ttb . a jak się będzie stawiać to mam 100% pewności że moja nie odpuści więc bez sensu , mimo że chciałabym "przygłupiego" staffika z turbodoładowaniem to myślę że lepiej by się sprawdził u nas spokojniejszy pies który nie będzie tak męczył mi suki ,. ale myślę że wygra u nas serce i podołamy terierowi. nie będę tu offować Ci ;) bo mam wiele różnych wątpliwości jeszcze.
-
[quote name='evel']Pewnie dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz ;) .[/QUOTE] ta ryzyk fizyk , ewentualnie oddam do schronu ;) wybór kolejnego psa do psa który już jest a jest nie całkiem normalny i normalny nigdy nie będzie nie jest takie łatwe jak zresztą sama wiesz . gorzej jak serce mówi jedno a rozum drugie.
-
[quote name='Vectra']dlatego mamy do wyboru tyle ras psów , by każdy miał to co lubi i w czym się dobrze czuje. pies ma myśleć , dla mnie ma myśleć i knuć sam .... bez nauki , to mają terriery , to co lubię. ...[/QUOTE] po takich postach jestem już pewna tego że chcę teriera . aczkolwiek życie różne scenariusze piszę i się nie zapieram bo nie wiem czy do mojego psa terier to odpowiedni nowy domownik, a nie chcę popełnić błędu .
-
[B]corse[/B] żółta to chyba najładniejsza obroża jaką widziałam ! mam nadzieje że kiedyś zaczniesz robić szelki , tylko pewnie cena zwali mnie z nóg bo taśmy ozdobnej poszło by conajmiej jak na 3-4 obroże . a patent z ID świetny , na pewno się zgłoszę po to .
-
[quote name='AnIeLa'][B]gops[/B] to może spróbuj trafić między literami ;) U Na ta dziurka nie jest duża i nawet jakby jedną literę zjadło to znalazca odczyta wyraz zadzwoń. :)[/QUOTE] właśnie mam tak źle umiejscowione napisy że mi nie pasuje wcale żeby zrobić dziurke w głowie padny czy byka, musiałabym zrobić na nr telefonu a to nie ma sensu , bo napis mam na dole właśnie i dopiero tam mogę zrobić dziure , to nic , ważne żeby nr był do odczytania adresówka nie musi byc ładna ;) będą wisieć do góry nogami po prostu :lol: