Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Ale u Ciebie skaczą te posty.:watpliwy:
  2. [quote name=':: FiGa ::']Hmmmm :hmmmm: Chyba już nic więcej :evil_lol: Pies i samochód - więcej krów w domu nie mamy :eviltong::diabloti: No w sumie masz rację, bo to, że zdam za pierwszym razem jest bardzo mało prawdopodobne :lol:[/quote]rozumiem...:evil_lol: ee tam, bez przesady.:eviltong: podobują mi się te efekty Pączkowej nudy :loveu::loveu:
  3. [quote name=':: FiGa ::']Booo yyyy.... :lol: Nasz samochód czerwony jest, ale jakoś tak sie zachowało, że krowa go nazywamy :lol: Dzięki za kciuki, ale do końca lutego jeszcze trochę czasu jest :cool3:[/quote] a można wiedzieć, co jeszcze krówką nazywacie?:evil_lol: wolę zacząć trzymać wcześniej :eviltong:
  4. [quote]Rodzice dali mi pokierować chwilkę krówką :loveu: Pod koniec lutego zdaję egzamin na prawko :lol: Mam nadzieję, że mi się uda zdać za pierwszym razem, bo nie lubię jeździć Peguotami :lol:[/QUOTE]:mdleje: wszędzie krówki!! trzymamy kciuki :multi:
  5. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Widzę, że szalejesz z Tamronem :eviltong: bardzo ładne :loveu: [/B][/COLOR][/quote]niedługo migawka będzie do wymiany :evil_lol: w tym tygodniu będzie jeszcze nikkor :) dzięki:lol:
  6. [quote name='Asiaczek']Biedna, opuszczona Megi... Musowo się Nią zaopiekowac!:lol: [URL]http://i42.tinypic.com/sqsf1c.jpg[/URL] Pzdr.[/quote]Kto by chciał takiego lisa :eviltong: [quote name='drzalka']No Cambel niezle Ci idzie, niezle :cool3: Maguusia :loveu: hehe:diabloti:[/quote]hehe:diabloti: [quote name='Iwona1984'][URL]http://i39.tinypic.com/2psgcnq.jpg[/URL] dooopsko jej ku górze idzie:diabloti:[/quote] nie da się zaprzeczyć...idealnej górnej linii to ona nie ma:evil_lol:
  7. w końcu fotaski :razz: śliczneeee :loveu: [URL]http://i43.tinypic.com/1zflk5k.jpg[/URL] jaki bąbelek :eviltong: [URL]http://i39.tinypic.com/e026wi.jpg[/URL] :mdleje: cudo! [URL]http://i39.tinypic.com/mmymxh.jpg[/URL] jakie uchole :lol: podobuje mi się ten gapaj :loveu:
  8. [quote name=':: FiGa ::']Takie lisy jak najbardziej są słłłłit:loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale krowy jednak rządzą :siara: :turn-l: To dobrze, że nie chcecie :oops: Bo widok MNIE w sukience jest naprawdę straszny :oops:[/quote] słiiit:-o .....pffffff :mad::evil_lol: Kroffy są słiiit:loveu::loveu::loveu::loveu:, a lisy żondzom! poookaż no, nie gadaj. edit: widziałam, widziałam! :multi::loveu::loveu::loveu:
  9. [URL]http://img84.imageshack.us/img84/1452/resizeofimg0003nr7.jpg[/URL] Gratulacje! [URL="http://img84.imageshack.us/img84/1452/resizeofimg0003nr7.jpg"]:sweetCyb:[/URL][URL="http://img84.imageshack.us/img84/1452/resizeofimg0003nr7.jpg"]:sweetCyb:[/URL]
  10. [quote name=':: FiGa ::']Lisy? :hmmmm:[/quote] Anooo lisy. [URL="http://i43.tinypic.com/2wp1krn.jpg"]klik[/URL] :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Chcecie zobaczyć coś strasznego? :evil_lol:[/quote] :shocked!: nieee! :diabloti:
  11. ahhh te skaczące posty :watpliwy: [quote name='Cambel&Megi']Eeeee tam nie znacie się. :cool1: [SIZE=4][B]LISY RLZ[/B][/SIZE]! :multi::multi::multi:[/quote]
  12. Eeeee tam nie znacie się. :cool1: [B]LISY RLZ[/B]! :multi::multi::multi:
  13. [IMG]http://i39.tinypic.com/280vdb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/15ry428.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ns6n94.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1zbxon.jpg[/IMG]
  14. kilka zdjęć z dzisiaj...wzięłam aparat z w połowie rozładowaną baterią....trochę jednak zdjęć zrobiłam, pocierając ją...:lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/2127s78.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/15fg58m.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2psgcnq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2wp1krn.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/sqsf1c.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Paula&Goofi']Fotki są cudne :loveu: Te z misiem i obróbką najbardziej mi się podoba :lol: Masz talent kobito :evil_lol:[/quote]dziękii:lol: [quote name='Asiaczek']Piękne! [URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000025.jpg[/URL] Każdy by się zdenerwowała, mając takiego kolegę tak blisko...:evil_lol: Pzdr.[/quote]Lis jest mało tolerancyjny....:lol: [quote name='RCookie'][URL]http://i44.tinypic.com/11udjbn.jpg[/URL] Jaka zapatrzona :evil_lol:[/quote]udaje, że myśli :evil_lol: [quote name='Darianna']Pozdrawiamy sąsiadkę :D Z Dębicy do Rzeszowa rzut beretem, na pewno na jakiś spacer się umówimy, byleby się ociepliło :evil_lol:[/quote]witamy w naszej galerii :) i również pozdrawiamy! :multi: pewnie, jak tylko jakaś w miarę normalna pogoda będzie, to zorganizujemy jakiś większy spacer. :D [quote name='Samturia'][URL]http://i41.tinypic.com/rsehir.jpg[/URL] świetne zdjęcie ^^[/quote] Ooooo Samturia, hej :) dziękuję.:lol:
  16. [url]http://images36.fotosik.pl/55/82adf0cf5ec4d7de.jpg[/url] Ale uśmiech! [url]http://images40.fotosik.pl/55/83b6fc575d98ef37.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [QUOTE] [URL]http://images34.fotosik.pl/449/38d56bf571651ae4.jpg[/URL] Po tej fotce doszłam do wniosku że Mandala to taki obfutrzony Cerbuś :evil_lol: Oni są do siebie podobni! :multi: [/QUOTE]obfutrzony i z radarkami :razz:
  17. nie będę gorsza, też się przywitam. Cześć niedzielnie :multi: :diabloti:
  18. genialny maluch :loveu: [url]http://img519.imageshack.us/img519/5971/p1080338js6.jpg[/url] - jaki wzrok! :lol: [url]http://img91.imageshack.us/img91/718/p1080402ym7.jpg[/url] obłędny jest... :loveu: mam nadzieję, że do zobaczenia na rzeszowskich spacerach. :)
  19. hejjj :razz: fajna lokatorka :loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/15qfbsi.jpg[/URL] jakie kły :o :eviltong:
  20. [quote name='Iwona1984']jaks taka nienaturalna ta Megi na tych zdjęciach gdzie jej prawdziwe oblicze:diabloti:[/quote] [SIZE=1][COLOR=LightBlue]powiedzmy, że[/COLOR][/SIZE] nie wiem o czym piszesz :hmmmm::diabloti: a tak serio to Kicia dawno nie widziała i się wynaturzyła :evil_lol:
  21. jeszcze 3 fotaski.. :lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/8y6cxu.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/spk8rl.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/eb5ycx.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Kinguska'][URL]http://i43.tinypic.com/294rpna.jpg[/URL] :lol: Skąd ja to znam :evil_lol:[/quote]szczególnie te mięsne kostki robią debila z psa:eviltong::eviltong: [IMG]http://i44.tinypic.com/11udjbn.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/15846d5.jpg[/IMG] pokraka...:evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/2pyx5q1.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Frytela']Fajna fotka :loveu: Megowa to prawdziwy posag ;)[/quote]ona tylko takie wrażenie sprawia, jak jest zahipnotyzowana ciasteczkiem z maceda:diabloti: [IMG]http://i43.tinypic.com/353d1jd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/294rpna.jpg[/IMG]
  24. http://i44.tinypic.com/radmdv.jpg no cuuudo :loveu: http://i43.tinypic.com/nd7py1.jpg ależ wykrok :eviltong: hah walki psów normalnie..a te podwozia... :evil_lol:
×
×
  • Create New...