Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [IMG]http://i43.tinypic.com/301k6yq.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/6j1vnt.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/oadf86.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/a0ib5s.jpg[/IMG] pogoń za motylkiem (który swoją drogą też jest na zdjęciu :lol:) [IMG]http://i41.tinypic.com/1z64ns0.jpg[/IMG]
  2. wklejam zdjęcia z dzisiejszego spaceru z Darianną & Brando i Kisses_xox :) Miło było Was poznać, dziewczyny :multi: [IMG]http://i44.tinypic.com/alp8pc.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2uivfc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wdt66o.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/b9ha2x.jpg[/IMG] noooo, pobaw się... [IMG]http://i44.tinypic.com/rlm8wh.jpg[/IMG]
  3. :loveu: [IMG]http://i43.tinypic.com/2uonj4o.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ntvfas.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/16231qo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/sbmv7t.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2vv4c93.jpg[/IMG] pozdrawiam :)
  4. [IMG]http://i39.tinypic.com/5a2o7n.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33cspqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/r1kf35.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/oi6885.jpg[/IMG] nooo, ciotka, chodź się pobawić czeekaj, przecież muszę pozować :cool1: [IMG]http://i41.tinypic.com/2egdv8z.jpg[/IMG]
  5. c.d. pogoni za motylem [IMG]http://i43.tinypic.com/315g6xy.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2eyie4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/rap2si.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/10hrbyq.jpg[/IMG] i portrety [IMG]http://i41.tinypic.com/a2bzbm.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i43.tinypic.com/301k6yq.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/6j1vnt.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/oadf86.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/a0ib5s.jpg[/IMG] pogoń za motylkiem (który swoją drogą też jest na zdjęciu :lol:) [IMG]http://i41.tinypic.com/1z64ns0.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Darianna']A dziś byliśmy w Rzeszowie rejestrować rudzielca i spotkaliśmy się z Cambel i Megi oraz z Kisses_xox -wszystkie dziewczyny pozdrawiamy i dziękujemy za spotkanie :loveu: [B]Cambel&Megi[/B] i [B]Kisses_xox[/B] - dajcie znać, czy mogę wkleić jakieś zdjęcie na których Was widać, czy wolicie zdjęcia na mail a tu pozostać anonimowe? :diabloti:[/quote]Miło było Was poznać, również dziękujemy za spacer! :multi: masz absolutnie świetnego psiaka :loveu::loveu: Jeżeli o mnie chodzi, to możesz wklejać tutaj :) btw dziękujemy za cudne zdjęcia :loveu: mogę przekleić do naszej galerii ? :oops: wklejam teraz kilka ode mnie...tak jak mówiłam, szałowe to nie są :lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/alp8pc.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2uivfc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wdt66o.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/b9ha2x.jpg[/IMG] noooo, pobaw się... [IMG]http://i44.tinypic.com/rlm8wh.jpg[/IMG]
  8. :oops: pominęłam post Agathee, [quote name='Agathee']Witamy kochaną lisiczkę i jej właścicielkę, bo dłuższej rozłące :eviltong:. Piękne fotki! [URL]http://i44.tinypic.com/282dp50.jpg[/URL] heheh, zazdroszczę. Mój to na komendę ''do mnie'' może i podchodzi, ale tempem takim, że ja prędzej podejdę do niego i go złapię :cool3:. Noo, chyba, że mam jakieś smaczki. [URL]http://i42.tinypic.com/15q86m1.jpg[/URL] jejku, te uszy to ona ma jednak najlepsze :loveu:. Mój Muffiak to w tyle pozostaje, heheh. Zapraszamy do siebie i pozdrawiamy ! ;d[/quote]Witamy :loveu: wszystko da się wypracować :cool3: moje radarki :loveu: oczywiście w wolnej chwili postaram się zajrzeć!:oops: [quote name='Darianna']My pewnie będziemy po 10, po drodze wpadamy do "jamnika" żeby mi obejrzeli jedną rzecz, a potem jesteśmy wolni. Wyznacz jakieś konkretne miejsce i godzinę, bo się tak łatwo nie znajdziemy :) Te planty to od podpromia w dół? ten park kultury i wypoczynku?[/quote] Miałam właśnie na myśli okolice Jamnika :) dokładnie tak jak piszesz, za podpromiem....takie specyficzne miejsce niedaleko tej lecznicy to chyba scena...pod nią możemy się spotkać. Ja jutro nie edukuję się, mam iść na jakieś warszaty fotograficzne :hmmmm:, na Hetmańskiej, także rzut beretem od Bulwarów, dodam też, że zaraz obok nich mieszkam, więc jak tylko wyjdę to biegnę po lisicę i do Was. Jeszcze napiszę Ci konkretnie, ale myślę, że po 13 skończymy....
  9. [quote name='Darianna']Mi ta pora odpowiada :) Jedziemy się rejestrować w ZK :cool3: A tam dopiero od 17, a chcemy przyjechać wcześniej. Więc podaj godzinę i miejsce spotkania, przyjadę pkp więc raczej nie za daleko od centrum, ale tak żeby psiaki mogły pobiegać bezpiecznie :diabloti: ps. mój numer 665 819 606 (ale tylko smsy, mam aparaty słuchowe i nie dogadasz się ze mną przez telefon :evil_lol:)[/quote]O proszę :cool3: A o której będziecie w Rzeszowie? Proponuję planty - bulwary, nad Wisłokiem, to niedaleko od centrum, a właśnie w stronę oddziału... :) mój tel 696 399 769, będziemy w kontakcie ;) [B]Kisses_xox[/B], pewnie :) j/w :lol:
  10. Kaczuszka jest obłędna :loveu::loveu::loveu: więcej, więcej :multi:
  11. [quote name='Darianna'][URL]http://i44.tinypic.com/282dp50.jpg[/URL] łohohohooo... jak ja bym chciała, żeby mój rudzielec tak leciał do mnie :cool3:[/quote]tu miałam szczęście, bo lisica od początku po "do mnie" uruchamia najszybszy bieg :grins: przynajmniej podczas szkolenia, na codzień bywa różnie :evil_lol: [quote name='Darianna']Hej Dziewczyny! Będę jutro z rudzielcem w Rzeszowie, macie może czas na spacerek wspólny? :cool3:[/quote] Zależy o której..jutro akurat mam egzamin do bierzmowania, jeżeli między ok 13.30 a 16.30 to bardzo chętnie! :multi: [quote name='Asiaczek']A gdzie Lisica zgubiła ogonek? [URL]http://i40.tinypic.com/16g9wt4.jpg[/URL] Ale mina Megi-Zwycięzca! [URL]http://i43.tinypic.com/x5qukm.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] :megagrin: pewnie nie wytrzymał prędkości i odpadł gdzieś po drodze [quote name='Talia'][URL]http://i44.tinypic.com/282dp50.jpg[/URL] Wymienimy się?:lol: Czuje, ze Tinke czeka teraz ciężka praca. W sierpniu chyba zapiszemy sie na kurs PT,a teraz będziemy ćwiczyć same. Tylko ciężko ją zachęcić, bo na wszelkiego rodzaju ciacha leje:roll: Powiem jedno: Ty i Megunia motywujecie ludzi:evil_lol:[/quote] hmmm nie wiem czy serio chciałabyś się wymienić :eviltong: ta pierdoła biegnie aż się kurzy, i to +, ale gorzej potem z zatrzymaniem się :evil_lol: w takim razie trzymam kciuki :kciuki: a na zabawki próbowałaś pracować? miło to słyszeć :) haha, mi zawsze np. po obejrzeniu jakiegoś filmiku, jak ktoś pracuje z psem, straaasznie wzrastają ambicje :evil_lol:, bardzo mnie to motywuje do pracy. :lol:
  12. [IMG]http://i42.tinypic.com/15q86m1.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/24v7bbt.jpg[/IMG]
  13. lisica to zdrajczyni :cool1: wystarczy, że ktoś ma ciasteczka, od razu za nim pójdzie :lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/b7j4ly.jpg[/IMG] *** zdjęcie z cyklu nadmiar skóry :lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/m830r8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2clnyf.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/4uhuvp.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/x5qukm.jpg[/IMG]
  14. :lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/34ikd49.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lay04y.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/16g9wt4.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/vphzzq.jpg[/IMG] i harce z drugą beagielką :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/25q7rec.jpg[/IMG]
  15. [B]Asiaczek[/B],[B] Olusia[/B],[B] Gonia[/B],[B] RCookie[/B],[B] Shappy[/B], [B]Anetta[/B], dziękujemy :) [B]Kisses_xox[/B], witamy w galerii :) to druga strona zapory, lisia góra ;) [B]Talia[/B], czy ja wiem... :P ostatnio właśnie troszkę jej się przytyło :cool1: i zrzucamy kilka dkg..:lol: tak lisica biegnie po komendzie do mnie :cool3::cool3: [IMG]http://i44.tinypic.com/282dp50.jpg[/IMG] i nieco wolniej z zabawką :P [IMG]http://i41.tinypic.com/29yp9fo.jpg[/IMG] harce z beagielką [IMG]http://i40.tinypic.com/ve84rp.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/nnrxts.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2ibngc2.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i42.tinypic.com/209m68z.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2dand6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2193x9g.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33tq8w5.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2r77eq1.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i44.tinypic.com/2m4ps0g.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/sawcjd.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2vi4lmq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/rjh91k.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i39.tinypic.com/2192vja.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2u9lc0g.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/11hh3ed.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2z8rgub.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/21bt6d0.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i42.tinypic.com/2j11lhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/213npti.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/jsi075.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/292b4vl.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/s2h0uw.jpg[/IMG]
  20. świeże foteczki :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/nqbf9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/mubkzp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/27zb2pi.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/k9coki.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/iggbao.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Magot']Cześć lisy :cool3: :multi: Drakuś mężczyzna dziękuje :diabloti: Oby tata miał wolne, to go jakoś wyprosze i pojedziemy :siara: A w jaki dzień będziesz? [/quote]Tak się złożyło wszystko na niedzielę, III i X grupa, zawody, więc wtedy będę.:)
  22. [quote name='Asiaczek']hahaha, a to mnie zrobiłas! myslalam, ze sie pomylilas z fotkami, bo tu Megi [URL]http://i42.tinypic.com/b61ovk.jpg[/URL] i tu Megi [URL]http://i44.tinypic.com/w0jfbs.jpg[/URL] I jak sie imienniczki dogadywały? pzdr.[/quote]Jak to z innymi dużymi psami - pełen respekt ze strony lisicy.:lol:
  23. i druga Megi na koniec :) [IMG]http://i44.tinypic.com/w0jfbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/vgtzjp.jpg[/IMG]
  24. Megi :loveu: [IMG]http://i42.tinypic.com/b61ovk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2qjkktw.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/4lsygg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2hncl02.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/x2ph8k.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Talia']To super macie! U nas w Toruniu nawet płatnego nie ma ;/ Musze pogadac z panem ze schroniska, bo on coś tam budował ;) Ale najpierw biorę się ostro za szkolenie, bo stwierdzam, że ostatnio Tina ma mnie w d****:loveu:[/quote]Hmm, Toruń to nie takie małe miasto :hmmmm: wydawało mi się, że jakiś klub tam jest... my teraz też przede wszystkim szkolenie :loveu: trzeba coś wbić jeszcze do tego łebka... :lol: wstawiam jeszcze kilka zaległych zdjęć z zeszłego tygodnia, bo pewnie jutro będą następne :lol: Ciapa [IMG]http://i44.tinypic.com/6rq5nk.jpg[/IMG] Trapek [IMG]http://i41.tinypic.com/35kvb02.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/24qv8xu.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ir2gsx.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/sorarc.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...