-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[B]psiulka[/B], to może lepiej zainwestować w nowy obiektyw? :eviltong: [B]Boness.[/B], witamy! :multi: Pewnie, że kojarzę :) [B]RCookie[/B], jak najbardziej, nie wiem jak Megi, ale ja ją bardzo lubię :grins: [B]Shappy[/B], to ONeczka z linii użytkowej :lol:
-
[quote]na wiosnę psy zazwyczaj mniej jedzą, aktywność się zwiększa,[/quote]kurde to ten mój lis jak śmietnik połyka wszystko co jej dam :placz: oddam 1kg lisa! chcesz ?!:eviltong: jakieś kluchy z mięsem, etc., jakaś właśnie wysokoenergetyczna karma, powinna Toś przytyć :lol:
-
Ale jej dogadzasz... :cool3: a mój biedny lisek ciągle na tym samym :P chyba, że coś użebra od rodzicielki :lol:
-
[quote name='RCookie']Ze słońcem czy bez - fotki super :loveu:. [URL]http://i43.tinypic.com/2vs3iiu.jpg[/URL] Wydaje mi się, czy przed pyśkiem Megi leci jakieś stworzonko? :lol:[/quote] :oops: dokładnie, jakiś bzzzyyyk też koniecznie chciał być na zdjęciu :evil_lol:
-
[quote name='Darianna']Jakiś taki dzień leniwi, wszyscy zamyśleni :diabloti:[/quote]ciekawe tylko nad czym tak myślą :evil_lol: [quote name='psiulka'][URL]http://i40.tinypic.com/9i5v1e.jpg[/URL] - Megi jaka poza :siara: [URL]http://i43.tinypic.com/d5nvb.jpg[/URL] - :iloveyou: :iloveyou: [URL]http://i44.tinypic.com/169jc7q.jpg[/URL] - To zdjęcie mnie powaliło! :mdleje: Cudne! Jessu, ale masz zawrotnie szybki AF! Czemu ja nie zostałam takim obdarowana? :shake: Gdzie takie tereny kwieciste?[/quote]Może i ostrzy ale zazwyczaj przed lub za tym co chcę :cool1: :evil_lol: Hmmm takie tereny 'kwieciste' to chyba wszędzie teraz można spotkać :diabloti: te akurat to pomiędzy Przybyszówką a Baranówką IV ;) [quote name='jamnicze']Bardzo ładnie wychodzą Ci zdjęcia w ruchu :) polowanie [URL]http://i43.tinypic.com/2rcmp3l.jpg[/URL] galopada [URL]http://i41.tinypic.com/1570xtl.jpg[/URL] chyba zapomniała języka wciągnąć :evil_lol: [URL]http://i44.tinypic.com/w9blad.jpg[/URL][/quote] Dziękuję :) "Galopada" to zaganianie Omegi niczym border :diabloti: tylko bordery chyba zębów nie używają :cool1: ano zdarza się :evil_lol:
-
ohhh jaka wybredna panienka :lol: a co ona w ogóle dostaje ? :oops:
-
uhhhh no cóż tak to bywa z "rodzinnymi" aparatami...:eviltong: bez końca to będę powtarzać...ale jestem pełna podziwu, jak radośnie Tosia pracuje :loveu: :loveu: doopeczka to jej któregoś dnia odpadnie, tak nią kręci :lol: fenomenalne :loveu:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Cambel&Megi replied to brjagata's topic in Foto Blogi
obiecałam napisać, więc jestem :lol: [url]http://i41.tinypic.com/rap387.jpg[/url] [url]http://i40.tinypic.com/2nt9wyb.jpg[/url] G E N I A L NY ten Twój Muffiaczek :loveu::loveu::loveu: [url]http://i41.tinypic.com/1yu0lt.jpg[/url] świetne ujęcie :grins: i banner masz cudowny..... będziemy tu częstymi gośćmi..............:iloveyou: -
[IMG]http://i43.tinypic.com/2vs3iiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/kafyw9.jpg[/IMG] pozdrawiam :)
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/2mq5fnr.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/169jc7q.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/8vtg1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1570xtl.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/3096n9w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/5ccara.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2rcmp3l.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2yyt9p5.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2w3qcn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/w9blad.jpg[/IMG]
-
Ciapa też się zamyśliła :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/2pocimc.jpg[/IMG] Smarti [IMG]http://i43.tinypic.com/16izlnk.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/d5nvb.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/1zch9wn.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2lmtefr.jpg[/IMG]
-
[B]Madzik93[/B], [B]RCookie[/B], [B]jamnicze[/B], [B]Olusia[/B], [B]Russelka[/B], [B]Agathee[/B], dziękujemy za odwiedziny :) dziś zamiast agility miałyśmy długi spacer w pola i trening obedience. Do zerówek jesteśmy właściwie przygotowane, możemy już startować :grins: kilka zdjęć, akurat przez cały spacer nie było słońca, natomiast po powrocie na stadion wyszło... :cool1: Megi [IMG]http://i40.tinypic.com/198pxk.jpg[/IMG] Lis się zamyślił [IMG]http://i42.tinypic.com/rmqplh.jpg[/IMG] Centa :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/64frdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/scc9zb.jpg[/IMG] lecę do Ciebie :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/2dlkuit.jpg[/IMG]
-
również gratuluję :klacz: :klacz: :klacz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][B]Cambelku[/B] nie przesadzaj :oops: A Olkę zamorduję, to tylko kwestia czasu :mad:[/quote] Ależ ja prawdę mówię :grins: się znam na pięknych fotaskach :loveu::loveu: :nono: a to dlaczego? -
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Cambel&Megi replied to Darianna's topic in Galeria
[quote name='Darianna']Jakby śpiewali, a wcześniej sobie porządnie popili :diabloti:[/quote]..tego już nie chciałam pisać :diabloti: -
[IMG]http://i39.tinypic.com/dcq3a9.jpg[/IMG] jeszcze raz terierka [IMG]http://i44.tinypic.com/9tzgw1.jpg[/IMG] Smarti [IMG]http://i41.tinypic.com/289j6s2.jpg[/IMG] i Mastif & Golden [IMG]http://i39.tinypic.com/jb3biu.jpg[/IMG] to by było na tyle... :lol: później już mało światła było, a szkoda, bo byłyśmy jeszcze w polach.
-
Trapek uczy Smarti i Megi jak się skacze :eviltong: [IMG]http://i43.tinypic.com/hsv0wm.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/29pupfr.jpg[/IMG] kundelek......Fluffy bodajże :lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/ncgu1c.jpg[/IMG] Malinka :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/9i5v1e.jpg[/IMG] i Lisek [IMG]http://i44.tinypic.com/2z65ykz.jpg[/IMG]
-
miałyśmy wczoraj na mały trening obedience, ale lisica była jakaś rozkojarzona :shake: równocześnie odbywało się psie pseckole :grins: tej terierkowej dziewczynce lisica się bardzo spodobała..bez wzajemności :eviltong: piękna :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/3588o47.jpg[/IMG] labek [IMG]http://i39.tinypic.com/155hyj5.jpg[/IMG] Smarti [IMG]http://i41.tinypic.com/2j26rti.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/amfrbm.jpg[/IMG] Megi [IMG]http://i42.tinypic.com/1192c2d.jpg[/IMG]
-
[B]Darianna[/B], dziękuję za wklejenie zdjęć :) w weekend postaram się zawalić Ci skrzynkę dużymi rozmiarami :grins: [B]Talia[/B], tak psychicznego psa jak lis lepiej juz niczym nie łączyć :diabloti: [B]RCookie[/B], :cool1: chyba podczas przeciągania przejdziemy na zatrzaski, bo przy zaciskach jak lis dostaje głupawki to obroża zawsze z zabawką lata :eviltong: [B]Matusz[/B], a małych rudzielców to już nie lubisz ? :placz: [B]psiulka[/B], to widać mało ją jeszcze znasz........8) :evil_lol:
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Cambel&Megi replied to Darianna's topic in Galeria
[quote name='Coyote Ugly FCI'][URL]http://i40.tinypic.com/b9ha2x.jpg[/URL] wow jaki ruch:loveu:[/quote] Przyszły szołmen rośnie! :cool3::cool3: [url]http://img145.imageshack.us/img145/9429/p1120018.jpg[/url] boskie! wyglądają, jakby coś razem śpiewali :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
ojejjj nie nadążam już :eviltong: fantastyczna ta Olga......:loveu::loveu::loveu: co do Twoich makro to ........brak mi słów...:mdleje: -
:loveu: [IMG]http://i43.tinypic.com/2uonj4o.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ntvfas.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/16231qo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/sbmv7t.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2vv4c93.jpg[/IMG] pozdrawiam :smile:
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/5a2o7n.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33cspqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/r1kf35.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/oi6885.jpg[/IMG] nooo, ciotka, chodź się pobawić czeekaj, przecież muszę pozować :cool1: [IMG]http://i41.tinypic.com/2egdv8z.jpg[/IMG]
-
c.d. pogoni za motylem [IMG]http://i43.tinypic.com/315g6xy.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2eyie4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/rap2si.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/10hrbyq.jpg[/IMG] i portrety [IMG]http://i41.tinypic.com/a2bzbm.jpg[/IMG]