Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. No to ja też chyba powiem: Dobranoc :bye: :calus:
  2. Łaa Figul jakie macie widoczki :loveu: [URL]http://img490.imageshack.us/img490/8745/obraz318ig0.jpg[/URL] Jakie one kochane kluchy :loveu: Śliczniaste fotencje :cool3: branoc :bye:
  3. Ale Czikulec piękna :loveu: Teraz już na pewno sobie słodko siedzi w nowym domku ;) Widziałam Ewę z Czikusią jak odjeżdzały ze schrona... [quote]Echh a powinien juz dawno grzac tyleczek w Dobrym Domku :-([/quote] Tu się zgodzę....Taki piękny pies...I jak on tak patrzł na mnie...:-(
  4. Łaa, piękne foteczki :loveu: Kocham mokre psy :cool3:
  5. [quote name='Błyskotka']Kiedyś było więcej ciekawszych artykułów do poczytania. Mogliby zrobić coś z tymi dodatkami. Nie każdy chce płytę czy książkę i chce za nią płacić.[/quote] Z tym to akurat się zgodzę, powinno być chociaz coś takiego, że można kupić gazetę bez dodatku... :roll:
  6. [quote]Ja też zamówiłam (tyle, że w sklepie int.) smycz flexi summertime taśmową niebieską do 15kg.[/quote] A ja właśnie taką mam. ;) Narazie nic o niej powiedzieć nie mogę, bo leży nieużywana. Również zamówiłam w Internecie, a dokładnie na Allegro, na stronie pisało, że smycz jest do 15 kg, a dostałam smycz do 20 kg. :) Ceny w sklepach internetowych, są o wiele niższe niż w normalnych zoologikach...Ostatnio zobaczyłam w rzeszowskim zoologiku Summertime za 80 zł, a ja zapłacilam 45 zł.. :roll:
  7. Hej :loveu: Uf... Ja dopiero teraz na kompa się przytargałam, cały dzien zawalony... Ale warto bylo ;) Od 11 to 14:30 byłam u nas w schronisku, wybawilam się z psami, i wogóle :) Mam już nawet swoich faworytów :cool3: No ale nie o tym.. Paulinko, piękne foteczki ;) Ale Goofiś ładnie jest ostrzyżony :loveu: Ależ Wy macie tam piękne widoki, z chęcią bym się do Was wybrała ;) Póki co zostają mi moje ukochane Bieszczady. Kim jest tajemniczy Brązek na ostatniej focie? :cool3: Pozdrawiam ;)
  8. A ja Kochasia dzisiaj poznałam :loveu: Piękny, kochany pies... Szkoda tylko, że siedzi w boksie nr 7, zamiast w domku..
  9. [quote name='g_o_n_i_a']:-( :-( :-( Jaki on jest smutny... :-( Mastuś :placz: Nie smutaj Promyczku :-([/quote] Czeka na Ciebie... :lol:
  10. No fotki mam, ale jak zwykle jakość do d**y :roll: Muszę zainwestować w aparat porządny. Master to cudowny psiak ;) Hm..Muszę się przyznać, że mi się nie cche właczać programu graficznego, zeby foty zmniejszyć, więc wrzucę Ci pełną wielkość, w linku: [url]http://i9.tinypic.com/4lpbdpd.jpg[/url] [url]http://i16.tinypic.com/4lql7i9.jpg[/url] [url]http://i18.tinypic.com/6c66ezn.jpg[/url] Niestety narazie tylko tyle, może jeszcze coś wygrzebie :)
  11. Witam :cool3: Przejrzałam galerię Gosi, Ilony, teraz chyba zabiorę się za Twoją Sylwia :cool: xD
  12. Heej :) Ilono, przejrzalam te poprzednie foteczki, i cudne są :loveu: Łaniusie widoczki :loveu: Aneta, przecież Ty jesteś Arbuz :evil_lol: Już zapomniałaś? xD
  13. Hej Wszystkim ;) Ja dopiero teraz wgramoliłam się na kompa, cały dzien nie było czasu :cool3: Najpierw 10-15 schronisko! A potem zakupy :-P Goniu droga, poznałam 'Twojego' Masterka ;) Mam nawet jakieś foteczki :loveu: Przekochany z niego pies, szkoda tylko, że zamiast w domku, to siedzi w boksie.....:-( No to może teraz tak, zacznę trochę od końca: [URL]http://images22.fotosik.pl/143/d9acae465fe7480e.jpg[/URL] Ta fota zrobiła na mnie ogromne wrażenie, mimo, że mówisz, że Twój aparat to złom. Piękne! ;) [URL]http://images11.fotosik.pl/71/fb00ad27a426b4d3.jpg[/URL] [URL]http://images11.fotosik.pl/71/fb00ad27a426b4d3.jpg[/URL] Iznowu te drastyczne foty..:shake: [URL]http://images11.fotosik.pl/71/3263fe973604a52b.jpg[/URL] Niach, zjem Cię! :cool3: [URL]http://images22.fotosik.pl/142/0c005cc835f62ebb.jpg[/URL] Muah, smacznaś :loveu: Przejrzałam wszystko co naprodukowałyście, i foteczki Gosi piękne, ale wybrałam te dla mnie chyba najfajniejsze ;) Zaraz dam Ci fotki Masterka :)
  14. [url]http://img166.imageshack.us/img166/7415/obraz014eu5.jpg[/url] Co za oczęta :loveu: Figul, boskie te truskawkowe foty ! :loveu:
  15. [quote]Miś żyje! Dziś jak Ewunia przyjechala po Czike, to mała siedziała za domem i skubała misiaka :evil_lol: Czikuś jutro jedzie do domku, Ewunia będzie przy adopcji. :kciuki:[/quote] Noo, to super, że Czikulec już do nowego domku pojedzie ;) Szybko poszło z nowym domkiem dla niej :calus: A misia i tak mi szkoda :cry:
  16. [quote name='ß@$!@']No, mi też się zacina, a właściwie zacinała :angryy: Bo przed chwilą linka poszła :placz:[/quote] Ja nigdy do linek nie byłam przekonana, i teraz się tym coraz bardziej utwierdzam. :roll:
  17. Witam! Nazywam się Kamila, tutaj jednak mam nick Cambel :cool3: Mam 14 lat, mieszkam w Rzeszowie, na forum jestem od marca, ten dział też już jakiś czas śledzę, lecz dopiero teraz zebrałam się, żeby się przedstawić. ;) Jak narazie nie mam psa, lecz już wkrótce się to zmieni! Ostatnio zostałam wolontariuszką w rzeszowskim Kundelku, i stamtąd również zamierzam przygarnąć psa...Kundle są moją największą miłością :loveu: Pozdrawiam wszystkich Dogomaniaków! :cool3:
  18. Witam :cool3: Hihi, super, że Lena pływa :loveu: A na naszym spacerze (mm..kiedy to było) nad stawem bała się łapy do wody włożyć... :-P
  19. [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/fb24a0ecc2e29706.jpg[/IMG] :cry: [*] Świeczuszka dla Misiaczka.. Goniu, tak wogóle to witanko :loveu: Z postów wnioskuję, że Czikulec już dzisiaj trafi do nowego domku? Mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze ;) A tak poza tym to śliczne te Twoje foteczki :calus:
  20. [quote name='g_o_n_i_a']Mam jeszcze zdjęcia z dzisiaj jak Kroweczki dwie pastwią się nad misiem :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: Oj chcialabym, jak tylko uzbieram jakies fundusze na wyrobieniu sobie jako zdjęcia, to poproszę o przesłanie. :cool3:[/quote] Jak możesz być tak okrutna :-( I jeszcze te drastyczne zdjęcia na forum wstawiać! Gosiu, wstydź się! :shake:
  21. [quote name='justys95']60 gr. to b.dużo jeśli będzie się kupować przez długi czas :)[/quote] No właściwie to tak, jednostkowo ta kwota duża się nie wydaje, ale po dłuższym czasie sporą sumkę można uzbierać :cool3: A wolałabym za nią kupić np. karmę do schroniska.
  22. [quote name='Błyskotka']Jak dla mnie miesięcznik ostatnio sie trochę popsuł :(.[/quote] Dlaczego tak wnioskujesz? Jak dla mnie jest ok, tylko cenę podnieśli...Ale to 60 gr róznicy.
  23. [URL]http://images12.fotosik.pl/65/4c823396956d2028.jpg[/URL] No nie, wiecie Wy co...! Zeby tak misia maltretować! :shake: Najpierw Aza, teraz Czika...Biedaczysko :-( [quote]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/136/1921c4037afde1de.jpg[/IMG][/URL][/quote] Chcesz to coś w powiększeniu ? :cool3:
  24. [quote name='Gosia']Ła pikne fotki. Kamycki :loveu: A te widoczki :loveu: Dziekuję Kamilo! :p[/quote] Nie ma a co, polecam się na przyszłość :evil_lol:
×
×
  • Create New...