Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Wiza']dam wam foty moich rusów: [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/filemon.jpg[/IMG] Hrabia von Filemon I - Filemon [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/bonifacy.jpg[/IMG] Lord Bonetti Facy - Bonifacy[/quote] Jakież one piękniuchne :loveu: Niebieskie kociaki :cool3:
  2. Dzień Doberek :loveu: Jakie śliczniaste te zdjęcia, nawet nie przytaczam najleposzych, wszystkie takie cudne :calus: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Teraz już jakoś serwer się naprawił :cool3: Dam jeszcze kilka fotek: :evil_lol: [IMG]http://i9.tinypic.com/5z4qk1w.png[/IMG] Te jaskółcze gniazda znajdowały się na naszym hotelowym balkonie: [IMG]http://i14.tinypic.com/61kgknn.png[/IMG] To Osiek, gumowa ośmiornica :-P [IMG]http://i10.tinypic.com/6exv2j7.png[/IMG] A to świetlik na ręce koleżanki: [IMG]http://i10.tinypic.com/4unep08.png[/IMG] I kilka widoczków: [IMG]http://i16.tinypic.com/53oupts.png[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/4uxi5pv.png[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/52xp6y1.png[/IMG] I Solina: [IMG]http://i14.tinypic.com/4ziwmbp.png[/IMG] ;) Jeszcze raz przepraszam za jakość tych fot :roll:
  3. Helloł Figulce i nie tylko :cool3:
  4. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ja nie mogę :roll: 2 rocznica śmierci Dziadka..
  5. Śliczne foty :loveu: Nela jest podobna do Dżekiego, tylko ma umaszczenie bardziej po mamie ;) Dobra, lecę spać..Branoc :bye:
  6. To ja teraz dla Gosi dam kilka fotek z wycieczki! ;) Z góry przepraszam za jakość, wszystkie foty wykonywane aparatem na telefonie ... Zacznę tak. Byłam w Bieszczadach, te widoczki, które pokażę to głównie Połonina Wetlińska ;) Ale zacznę najpierw od upragnionych kamyczków, niestety tylko takie tam były: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8378/kamykmn1.png[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/1575/kamyk2xk6.png[/IMG] No tak, kochany serwer nie chce wrzucać fot :roll: ani tinypic.com ani imagemule, ani imageshack...takze narazie tylko 2 fotki kamyczkow...jak szybciej ruszy to dam wiecej tego..
  7. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Jak to możliwe, że dopiero co było tu 498 stron?? o.O[/COLOR][/I][/quote] Hm? Chyba coś Ci się pomyliło :lol: Jeszcze trochę do 498...
  8. Jakie śliczniaste foty :loveu: Masz bardzo ładne kwiatuszki :cool3:
  9. Jeej:loveu: Ja nie wiem, co pisać, ona taka śliczota, rozpływam się :loveu: [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/56.jpg[/IMG] Mogę prosić tą fotę w oryginalnych rozmiarach? takie biig? :cool3:
  10. Ale ona uśmiechnięta :loveu: [IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/44.jpg[/IMG] A co to za kolega z tyłu? :cool3: Fajny kolorowy płot :-P
  11. [quote]Wiem, ze trzeba sie z tym liczyc. Ja to rozumiem, ale wytłumacz to sercu, w którym maluch łobuzuje na całego. :lol: Musi trafić do kochającego domku, inaczej byc nie moze! :shake:[/quote] No ja sama nie mogłabym wziąc psa na DT, bo potem bym go już nie oddała... :lol:
  12. [quote name='g_o_n_i_a']Hej, hej! Oj caluski dzien spedzilysmy z Kroweczkami w ogrodku. Czekalysmy na Ewunię aż przyjedzie, ale jakoś tak się spóźniła, ze Krowka zamiast łobuzować razem z Ewcią, to spała jej na rękach. Teraz padła w pokoju, Azulkowa tez. A kot czuje swobode. Nie wyobrazam sobie ze tej Kroweczki za dwie doby nie bedzie :shake: Ale tak musi byc...[/quote] No tak, biorąc psa na DT trzeba się z tym liczyć... Ale na pocieszenie masz przecież to, że trafi ona do kochającego ją domu ;)
  13. Wizo, prosimy fotki ze spacerku w polach, bo wiem, że takowy się odbył :cool3:
  14. JEEEEJ FIGA ! KOCHAM RUDĄ! :calus: Jaka ona kochana, i jakie fajne miny robi :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. [quote name='Nerul']Niebedziesz musiala czekac 100 lat na foty- pozatym zrobie oddzielną galerie o ile Ilona pozwoli ;)[/quote] Ale przecież Dżekuś to nie pies Ilony :lol:
  16. Ale śliczne foty :loveu: [URL]http://img477.imageshack.us/img477/1200/obraz357nw4.jpg[/URL] [URL]http://img236.imageshack.us/img236/2264/obraz336cq2.jpg[/URL] Sylwia, mam prośbę, ja też bym chciałą tą fotę Czaba w powiększeniu :cool3: Powracamy z Nerą do naszego fetyszu! tzn wywoływanie fot Figi / teraz Czabiego i do ramek :D Foty Rudej? Pewnie ! :cool3:
  17. Ej a tak wogóle to o co chodzi z tym kinem? Ja nic nie wiemm..:roll:
  18. [quote name='Figa']Czabuś to w ogóle jest romantyczny pies :loveu: Uwielbia sie tulić :loveu: Ale sie nie będzie trzymał :mad: jak nadal będzie spieprzał kiedy mu się żywnie podoba. ZObaczy sarnę i mamy go z głowy na godzinę :mad::mad:[/quote] Czabi to uwodziciel, muaaa, zakochałam się :loveu: :cool3: Mm..Niegrzeczny chłopczyk :mad: :loveu: [quote] A Wy krowy tak nagle zrezygnowałyście :mad: No nic - nie zmuszamy :p A z Figową byłysmy 2 razy :razz: mało?[/quote] Jak to, zrezygnowałyśmy? Ja nie :cool3: 2 razy? Mało xD Bo ani razu z nami!
  19. [quote name='Nerul']W kinie bedziecie xD Wiem idziecie na Piratów znów :P Ilona mi powiedziala (bo ona tez sie chciala ze mną która nic niewiedziala wcisnać)... A co do wypadu- wpadnij kiedys z Figą raz na jakis czas mogłybyscie przyjechac :D:D[/quote] W pola na Baranówce :loveu: Tam jest super :cool3:
  20. [quote name=':: FiGa ::'] W rzeszowie bedę za [B]kilka[/B] dni :diabloti: A co do innej wizyty :razz: To juz tylko ja i Gonia wiemy kiedy, co i jak :eviltong: I lepiej żeby tak zostało :diabloti: [prawda wnusiu? :loveu::oops:][/quote] MMm Ty jędzo! :evil_lol: Z Gosią się umawiasz a z nami nie ! Wrr.. :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Nerul']Ma farta ze znalazl taki swietny dom i swietną pancie jak Figową i jej kumpelki :D:D Zazdrooooszcze xD[/quote] Ja też mu zazdroszczę :evil_lol::evil_lol:
  22. Ale Czabuś śliczny i uśmiechnięty :loveu: Super się chłopak trzyma :cool3:
  23. [quote name='Nerul']Ale wiesz chociaż bys sie z nami spodkala- z Goską i Iloną juz bylas teraz nasza kolej xD[/quote] No właśnie, nasza kolej :cool3: Ale tak na serio, to mów, kiedy będziesz :mad: :evil_lol:
  24. [quote name=':: FiGa ::']Nom ale czy nie pomyliłyście mnie z kims innym? :eviltong::eviltong: To się okaże czy super :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Wątpię, żebyśmy Cię pomyliły, Nera przecież chwilę z Tobą gadała, a ja stałam z boku :eviltong: Super, super :cool3: Kiedy, gdzie? [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/8216/obraz283tu2.jpg[/IMG] Mmm co za czułości :loveu: xDDD
  25. [quote name=':: FiGa ::']Anetko ja się zaczynam zastanawiać czy ty nie pomyliłaś mnie z kims :diabloti: Bo ja naprawdę wygladam jak ja na tej fotce :eviltong::eviltong:[/quote] Przecież widziałyśmy Cię na rzeszowskiej w lutym :cool3: [quote name=':: FiGa ::']:diabloti::diabloti::diabloti: Będę duzo wczesniej niż Ci się wydaje :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Oooo super :multi::multi:
×
×
  • Create New...