Łaał! Przepiekne foty!
[url]http://img522.imageshack.us/img522/8958/img1673ti9.jpg[/url]
Ale on długi :cool3:
[url]http://img118.imageshack.us/img118/4049/img1680mt3.jpg[/url]
Co za przepiękna mordka, i jaki wzrok :loveu:
[url]http://img527.imageshack.us/img527/5002/img1687hr0.jpg[/url]
Nooo, śliczne chmureczki :cool3:
Prześliczne foteczki :loveu: Najbardziej podoba mi się ta:
Bardzo ładnie razem wyglądają ;)
Ania-shira, program do bannerów mi się popsuł, i nie mam jak zrobić... :( Przepraszam..
[quote name='Iwona1984']Dzisiaj Kentucky znalazł sobie obiekt westchnień :evil_lol: Bokserke Lenke, najpierw chcial zostać tatusiem:mad: :mad: a jak mu to nie wychodziło(niestety za niski szczyl jeszcze:evil_lol: ) to postanowił sobie zrobić z dziewczyny mamuśke i zaczął doić CYCA:evil_lol: :evil_lol: :diabloti:[/quote]
Śmiesznie to wyglądało :evil_lol: Urocy psiak z niego :cool3: A foty jak na komórkę to mają niezłą jakość :cool3:
[quote name='Nerul']Tak jest ciemna noc normalnie xD Niemasz swiatla czy cos? Plis specjalnie dla nas :loveu:[/quote]
Bieda w domu :lol: Kindze chyba chodzi ogółem, że wieczorem robi się gorsze zdjęcia, co jest prawdą :cool3:
[quote name='Nerul']Miejmy nadzieje, bo ja juz mam zamiar spacerowac z wlasnym psem a nie ze bez... :D:D Ty chyba zresztą tez xD[/quote]
Jasne :loveu: Bo to tak trochę dziwnie się szwędać bez przyjaciela..:lol:
Wiesz, większość podkarpackich dogomaniaków jest w wieku szkolnym, teraz zamieszanie z ocenami itp. Myślę, że na wakacjach będzie więcej luzu, i jakoś prędzej się umówimy ;)
[quote name='Czarna_Owieczka']:loveu:
[IMG]http://i9.tinypic.com/6617gcj.jpg[/IMG][/quote]
Jooj, jaka kochana foteczka, i mordka na niej jeszcze bardziej :cool3: :loveu::loveu::loveu::loveu:
[quote name='Pinczerek-Jacky']
Ale najpierw musze sie zapytac czy bylyscie dzis grzeczne i zasluzylyscie na fotki? :grins::grins::grins::grins:[/quote]
Jasne ....św. Mikołaju- Pietrucho
:grins:
[quote name='akard'][IMG]http://i6.tinypic.com/4kne0zo.png[/IMG]
Sliczna ta foteczka :loveu:[/quote]
Tak samo jak model na niej :cool3: :loveu::loveu:
Co tam Paulinko ? :razz:
No tak, Lenka mleka nie dała, chociaż Kentucky chętnie by chciał :cool3: Ja takze dziękuję, i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy ;) Może następnym razem także i z moim psem ;)