-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='_ChiQuiTa_']No wybór na pewno będzie duży. Szczerze to ja bym wzięła wszystkie, ale wybrała bym takiego najbardziej " w potrzebie". Życzę udanego wyboru :) Oczywiście jak już będzie szczęściarz wybrany chcę zobaczyć fotki :) Idę powiedzieć Tinie, że jest Chihuahuą ucieszy się :D:diabloti:[/quote] ChiQuiTa - Foteczki mojej psiulki w Kundelkowej galerii. ;)
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
[quote]ale ona jest seeeeeeeeeerio pieeeeeeekna :-D gadatliwa?? :-D moj tez xD a najwiecej to szczeka uwaga!! do gitary :-D stoi obok gitary i szczeka :-D a czemu ?? bo mu sie echo roznosi w gitarze i to mu sie podoba :-D a ja myslalam, ze majac 9 lat bedzie madrzejszy :-D hhi ;p[/quote] Haa, moja też coś przy gitarze majstruje, ale na szczęście jeszcze nie szczeka...:roll: [B]Agaciaaa[/B] przecudna psinka :loveu: Niech Ci się zdrowo chowa. :loveu: ;) -
[quote name='Ewa_17']no wiec ja proponuje [SIZE=3][B]poniedzialek -> baranowka IV -> godz 17:00[/B][/SIZE] :diabloti: pasuje?! :mad::razz:[/quote] Będę. ;) Ale mój wariat taki niegrzeczny, że nie zasługuje. :evil_lol:
-
[url]http://images24.fotosik.pl/16/44d5405cd112e98cmed.jpg[/url] Ale śliczny pychol :loveu: Baardzo fajna foteczka. ;) [url]http://img114.imageshack.us/img114/6812/img0062md0.jpg[/url] Hemmm? [I][COLOR=royalblue]:-o [/COLOR][/I][COLOR=Black]Matko, co to może być, te kropki takie....[/COLOR]
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
Dziękujemy :oops: A taki charakterek z niej wychodzi... Rok ma, a zachowuje sie na 3 miesiace...:evil_lol: ;) Podgryza..I gadatliwa strasznie, okropnie szczeka, a to nie komfortowa sytuacja w bloku... -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Bry, a co to za minka? :razz: Jak Megan?[/quote] A taka sobie emotka :cool3: Megan? To samo co wczoraj, jutro idziemy do weta... Śliczne fotki :loveu: [url]http://img224.imageshack.us/img224/5769/80093279rd4.jpg[/url] Ta naj :loveu: -
Ło, Psiul, co Ty tu robisz? :cool3: Wiza, ja Ci chyba na SHiR gratulowałam już, a jak nie, to jeszcze raz, gratulacje! ;)
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
ONeczki, hop! -
[quote name='drzalka']Np na barówke dojedziecie 18, 19 do samego konca, tam ja np, i Cambel mozemy na was czekac ;][/quote] Tak, 18, i 19, ew. 13, ale trzeba wysiąść na skrzyżowaniu, bo 13 skręca na B3, a trzeba dotrzeć na B4... ;) Jeżeli komuś odpowiada 13, to możnaby się tam niżej spotkać, tylko kawałek jeszcze trzeba by iść..
-
Super fotki :loveu:
-
[quote name='Psiul'][I][COLOR=#4169e1]Fajnie... Nie fajnie... Nie mam z kim spędzać tych dni... I narazie nie chcę... Staram się o tym nie myśleć, ale mi nie wychodzi... :-([/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Mi tylko Megulec pozostał...Ona mnie nie zawiedzie. :roll:[/COLOR][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Bry :oops: -
Lenka super sucz jest :loveu:Taka przymilasta, ten pyychol :loveu: :loveu: Drugiej takiej na świecie nie ma! :cool3:
-
Paulina nic nie pisze, jędza jedna. :cool3: Lenusiek ma już zdjęte szwy :loveu: Już niedługo spacerki ... :loveu:
-
[quote name='Psiul'][I][COLOR=royalblue]A ze schroniska jak ją transportowałaś Kamila?[/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Samochodem sąsiada. [/COLOR][quote name='Ewa'] w upalne dni wczesniej niz o 17 na spacer sie nie piszemy :icon_roc::cunao:[/quote] No my raczej też, bo gorąco okropnie tak w tych godzinach... [COLOR=Black] [/COLOR]
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Cambel&Megi replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
[quote name='arkana']Ostatnio mialam niemila sprawe. Pani kuca po drugiej stronie ulicy, wyciaga przed siebie reke i cmoka na Arkane. A ta jak glupia, bez zastanowienia wybiega na ulice. Czy ta kobieta nie pomyslala, co by sie stalo, gdyby ta ulica jechal akurat samochod? :shake:[/quote] Wczoraj miałam to samo. :roll: Nie spuszczam jeszcze Megi ze smyczy, ale jakiś koleś z drugiej strony ulicy zaczął cmokać, i ją wołać.... Niektórzy nie mają wyobraźni. -
Paulina ja na Baranówkę zawsze chętnie :loveu: Tylko ciekawe, jak Megi podróż zniesie... :hmmmm: :roll: Nie wiem, czy się jeszcze nie wstrzymać ?
-
[quote name='drzalka']Hej.. a my już od podzniedziałku możemy na spacerku uczęstrzac.. bo dzisiaj wet zdjął Lenie szwy po zabiegu.. i łądnie się ranka goi ;];]...[/quote] Suuper! :multi: No to szykujemy jakiś spacerek na poniedziałek? :loveu: Tylko gdzie? Mogłybyście na Bulwarach? :oops:
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Cambel&Megi replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
Ja mam moją suczkę od 4 dni, ale już te "podwórkowe dzieciaki" normalnie rzucają się na nią, biegną na oślep, żeby pogłaskać, nie pytając..:shake: Chcą smycz nawet trzymać, ta i co jeszcze. :roll: Jest cierpliwa, ale przez te kilka dni dobrze jej nie poznałam, a z takimi dziećmi to nic nie wiadomo.