-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Ewa_17']najlepiej w zeglarskim, powiesz panu ze chcesz na szkolenie to on Ci da odpowiednia linke odrazu z karabinczykiem :lol: co do aportu to najlepszy jakisz sznurek, lub piszczydlo -> cos czym psiak sie zainteresuje ... my mamy aporter z juty ;) wyglada mniej wiecej tak: [IMG]http://www.krakvet.pl/images/zabawki/I_3297_g.jpg[/IMG][/quote] Dobsz....Linkę kupimy ;), jakiś aport tez się znajdzie, mam sznurek, ale ja nie wiem, czy on się nadaje, wydaje mi się, że za ciężki. Piszczydła nie kupowałam na razie, a chyba zacznę. :lol: Myślisz, że mi dobrze pójdzie z takim rocznym psem? Mam nadzieję, że szybko będzie łapać. :evil_lol:
-
Ja też się piszę :loveu: Ewo, a gdzie ja taką linkę kupić mogę? W zoologiku sa?:hmmmm: I co najlepsze na aport, piłka, czy cu ? Wór smaczków zawsze się znajdzie. :evil_lol: Lista uczniów[:eviltong:] : Kentucky Megafon hm...Ale my tu offtopa robimy :evil_lol:
-
[quote]Dziękuje słodka mordeczka , właśnie wykopała mi kwiatka z doniczki :mad:[/quote] A to ogrodnik :evil_lol: Zapraszamy do naszej galerii, link w podpisie :oops:
-
[quote name='Ewa_17']my "mozemy" (mysle ze mozemy :lol:) pokazac: siad waruje do mnie noga rownanie bez smyczy rownanie ze smycza siad w marszu waruj w marszu aportowanie siad zostan waruj zostan to chyba tyle komend z PT-1 z tego co sie nie myle :roll:;) ... a popisowe jest daj glos i zrob dame, ale to bonusowo :evil_lol::eviltong:[/quote] Haha, zrób dame :evil_lol::evil_lol: Hm...Ewo, to byłoby super! :multi: My powoli się uczymy siad, i równaj, ale jak narazie słabo nam idzie. :eviltong: [quote name='Ewa']spotykamy sie tam gdzie bylo umowione -> [B]baranowka -> godzina 17:00 ->poniedzialek -> wsiz [/B]?! :diabloti:[/quote] Taaaaaa :evil_lol: Nie no, mnie pasuje, jakoś dotrę. :cool3:
-
Samturio, mam na imię Kamila. ;) Dziękuję, i zapraszam częściej!
-
[quote name='Iwona1984']a to niby dlaczego, przecież ciągle można się doszkalać no i pomagałabyś reszcie stada sie uczyć :cool3::cool3: pomyślmy dziewczyny 2-3 razy w tygodniu regularne spotkania ja mam samochód zawsze mogę kogoś zabrać w umówione miejsce[/quote] Właściwie to całkiem niegłupi pomysł. :razz:
-
Dziękujemy Mateuszku. :loveu: Zaraz, zaraz te fotki :hmmmm: :eviltong:
-
[quote name='Paulinka18'] Goofi wygląda jak mix chińskiego grzywacza z pudlem[/quote] Hmm..Jak dla mnie to taki pudlaczek, o! :lol: Przyszłyśmy się z Megi pochwalić galerią, link w podpisie. :evil_lol:
-
[quote]polecam szkolenie ogranizowane przez zwiazek kynologiczny, ktore prowadzi pani Agnieszka Pierga ... kolejne zaczyna sie we wrzesniu, na ktore wybiera sie prawdopodobnie Kamila z Meguska :lol:[/quote] A jeszcze tak cenowo, to ile by to wynosiło ? :cool3: I trzeba być członkiem ZK no nie ?
-
[quote name='Psiul'][I][COLOR=royalblue]Miłej wizyty :bye:[/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=Black]A no miło to średnio było, chociaż personel bardzo fajny (ukłony do Pana i Pani doktor ;) ), nawet Megiszona przekupowali smaczkami, dostała też paczuszkę do domu :evil_lol: Okazało się, że to nocne "harczenie", to jakiś kaszel, i Megi ma coś z gardłem, zapalenie czy cuś, na szczęście nic poważnego, przez 3 dni na antybiotyk...A Megulkę tylko chwalić, taka grzeczna u weta :loveu: [/COLOR][quote name='Kida']Cześć Cambel :smile: Megi jest bardzo fajna.. jestem pełna podziwu, że zdecydowałaś się na zaadoptowanie schroniskowej bidy ;-) Liczę na Was, że wyjdziecie na prostą i będziecie wspaniałymi przyjaciółkami :smile: A zdjęcia mi się podobają. :smile:[/quote] Wiiitaj! :multi: Matko, ja Cię nie poznałam, Kida, hm...myślę, kto to ? Ale po podpisie "Asia i Aldan" ...:loveu: Dziękuję Ci za życzenia. :calus: A zdjęcia, to chyba dlatego ładne, że modelka fajna :evil_lol: No ale, musimy wyjść na prostą, najpierw sterylka, potem jakieś przyjemności - w pierwszej kolejności cyfrówka. ;) [COLOR=Black] [/COLOR]
-
Zabawa z koleżanką Muchą [niby Labrador, wg. jej właściciela :lol: ] : [IMG]http://i15.tinypic.com/6h4qfev.png[/IMG] Fota jeszcze z 1 dnia, ten węzęłek już jest trochę w strzępach: [IMG]http://i19.tinypic.com/675g6ef.png[/IMG] Tutaj z owieczką, która już nie ma nosa, i ma rozdartą klatkę piersiową :( : [IMG]http://i11.tinypic.com/539q81f.png[/IMG] Odpoczynek na spacerku: ;) [IMG]http://i18.tinypic.com/63iznms.png[/IMG] Więcej zdjęć potem, teraz wędrujemy do weterynarza.
-
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Łiii :loveu: Jestem pierwsza :multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Megusia śliczna, ale tych zdjęć coś malutko :mad:[/COLOR][/I][/quote] [COLOR=Black]Bry Ilonko [/COLOR][COLOR=Black]:multi: Dziękujemy za uznanie :loveu: Fotek więcej zaraz :cool3: ********* [/COLOR][IMG]http://www.cambel-megi.yoyo.pl/images/spacery/d46.png[/IMG] [IMG]http://www.cambel-megi.yoyo.pl/images/spacery/d52.png[/IMG] [IMG]http://www.cambel-megi.yoyo.pl/images/spacery/d56.png[/IMG] [IMG]http://www.cambel-megi.yoyo.pl/images/spacery/d24.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cambel-megi.yoyo.pl/images/spacery/d67.png[/IMG]
-
[quote]kolejne szkolenie PT-1 zacznie sie we wrzesniu :cool3:[/quote] No to pewnie coś będziemy działać. :cool3: [quote] a wsiz jest na ul. sucharskiego :eviltong:[/quote] Mm...I tak nie wiem. :eviltong::eviltong: Ale pewnie spotkam się wcześniej z forumową Nerul, bo ona mieszka na Baranówce, i pójdziemy razem, bo ona tamte rejony zna. :cool3:
-
Serdecznie witam w naszej galerii! Na wstępie kilka słów o mojej małej rudej: [B][COLOR=DimGray]Pochodzenie[/COLOR]:[/B] [B]Megi [/B]została zaadoptowana ze schroniska Kundelek końcem czerwca 2007, mając niecały rok. O jej wcześniejszych losach niedużo wiemy, znaleziono ją przy jednej z bardziej ruchliwych rzeszowskich ulic, przez niedużo ponad 2 tygodnie przebywała w schronisku, po czym trafiła do nas. Imię, któro nadano Megi w schronisku to [I]Calineczka[/I], co bardzo do niej pasowało - taka filigranowa, delikatna dziewczynka...ale po przybyciu do nas Calineczka została Megą (Megi, Meg i całe mnóstwo innych określeń :lol:) Generalnie od początku była psem właściwie bezproblemowym, ma jednak swoje naleciałości z okresu (przed)schroniskowego, które odczuwamy do dziś. [COLOR=Gray][B]Troszkę o naszej zabawie w szkolenie[/B][/COLOR] Jako laik nie byłam świadoma, jak mimo wszystko świetnym kompanem od początku była Megi, nie zdawałam sobie sprawy, jaki drzemał w niej potencjał - nie potrafiłam tego docenić i wykorzystać. Z czasem coraz bardziej interesowałam się szkoleniem, jednak dalej bardzo amatorsko. :lol: Od maja '08 rozpoczęłyśmy treningi na torze Agility, chyba wtedy złapałam prawdziwego bakcyla, wzięłyśmy się za naukę konkretnych elementów posłuszeństwa. W [I]2008r[/I]. debiutowałyśmy także w pokazach posłuszeństwa przy okazji rozgrywek piłkarskich w rzeszowskiej Słocinie; w [I]2009r[/I]. już kilkakrotnie miałyśmy przyjemność czynnie uczestniczyć w takich pokazach przy różnych imprezach. Mamy za sobą także pierwsze starty w Obedience kl. 0 (Rzeszów, Kraków - mniej udane, Lublin 92,5pkt), a także w PT: 3 października zdałyśmy egzamin Psa Towarzyszącego z oceną doskonałą - 193pkt, następnego dnia wzięłyśmy udział w turnieju PT w Rybniku - z oc. bdb -191pkt i 4 lokatą/7 startujących psów. Zapraszam także na naszą stronę - [B][URL="http://www.cambel.pl"]www.cambel.pl[/URL][/B] , gdzie można znaleźć więcej informacji i zdjęć. [IMG]http://www.cambel-megi.yoyo.pl/images/spacery/d6.png[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/rr094o.jpg[/IMG]
-
[quote name='Nugatika']ja przepraszam, ze Wam tak wyskocze wsrodku wątku, ale mam pytanie do Dalmatynki. Czy moglabys napisac cos wiecej o szkoleniu? Jakie psy aktualnie chodza? Na jakim etapie jestescie? nie wiesz kiedy bedzie egzamin?[/quote] Ja też się dołączam do pytań.. :lol: Chciałabym się zapisać z moim Megulcem na jakieś szkolenie... :hmmmm: [quote name='Ewa_17']jakiej rasy masz psiaka?! :razz: spotykamy sie w poniedzialek -> godz 17 -> miejsce jeszcze nie wybrane :diabloti::eviltong: dziewuchy a pod wsizem to tak nie laska?! :evil_lol::lol:[/quote] A gdzie to ? :lol::lol:
-
[quote name='drzalka']pod szkołą rolniczą ??[/quote] Tam to i ja miałabym problemy dojść. :evil_lol: [quote]No na baranowce.. kurcze, to najlepiej spotkać się na końcowym przystanku 18,19... na petli na Obrońców Poczty Gdańskiej[/quote] Też tak myślę. :cool3:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Moze to jakieś krople na obietywie :evil_lol:[/quote] No właściwie z początku o tym myślałam, ale jakieś takie..niepodobne. :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Gosiu, wielkie WOW w Twoją stronę! I gratuluję talentu.... Naprawdę piękne te ostatnie zdjęcia! :-o :loveu::loveu: A najładniejszego wybrać nie potrafię....Wszystkie robią wieelkie wrażenie! -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Podnoszę...