-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='g_o_n_i_a']Hahah :evil_lol: Tylko gdzies pod koniec jakies lisy sie pojawily i z Megi boksera wyszla lisica :evil_lol: Widzisz Kamila, co Ty bys beze mnie zrobila? :evil_lol:[/quote] A wypchajta się :evil_lol: Twoje domysły o drzewie genealogicznym Megafona pff... :shake: :evil_lol: Megisław to jest MiniCzab lisiasty, o! I Ty się nie znasz na rasach!:obrazic: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Rosa -> jesienne beaglowanie 2007r; str 31/32 -> grzybobranie str 32
Cambel&Megi replied to Ewa_17's topic in Galeria
Niach, pierdonka miała sesję bulwarową :cool3: :loveu: Super foty :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']No no :loveu: Piękna Pierdonka [URL]http://img207.imageshack.us/img207/1599/dscn8778zs7.jpg[/URL] Ja sie pytam kiedy ja ją zobacze na jakimś spacerro rzeszowskim? :evil_lol:[/quote] Gonia wpadaj na Bulwary, tj. : Między zaporą/kładką/nowym mostem/halą na podpromiu/lecznicą Jamnik/hm..Lidlem :evil_lol: -
[quote name='Ciocia Ewa'][COLOR=DarkOrchid][B]A czemu czlapiecie o 11 rano :hmmmm: zamiast biegac i radować się juz od świtu :evil_lol: :eviltong: Dzien dobry Kamilko i Megusiu :loveu:[/B][/COLOR][/quote][COLOR=darkorchid] [/COLOR][COLOR=Black]Nie no, my byłyśmy już o 7 na spacerze, pobiegałyśmy, a potem spowrotem do łózka [/COLOR][COLOR=Black]:evil_lol: Dopiero teraz dopełznęłyśmy do komputera [/COLOR]:eviltong:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Megulec chwyta sie kija niczym boksery :evil_lol: A nie dało się jeszcze obkręcić z tym kijem? Ponoc boksery to kofają :evil_lol:[/quote] [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]czyli Megi ma boksiów w swoim drzewie genealogicznym :evil_lol: ;) jak nic !!!![/COLOR][/B] [/quote] Taaa Megi bokser jak sie patrzy :evil_lol: No obkręcać [B][SIZE=1][jeszcze :evil_lol: ][/SIZE][/B][SIZE=2] nie próbowałam, ale spróbujemy :evil_lol:[/SIZE]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dzień Doberek! :loveu: [URL]http://img464.imageshack.us/img464/6263/61726844ut0.jpg[/URL] Łaaa! Na wystawy z nią! :cool: ;) [URL]http://img211.imageshack.us/img211/516/59960953tw3.jpg[/URL] Fajny dzieciaczek, chociaz ja takich nie lubię, 6 lat to najgrszy wiek, gdzie ja po styknięciu z takim mogłabym...zabić :lol: [URL]http://img376.imageshack.us/img376/3830/47768800dk3.jpg[/URL] Jooooj *_____* Jaki pychol uśmiechniętyyy *____* :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='Psiul'][I]"Barwy zdechłego motyla"[/quote] [/I]O mój Boże...Ja chcę to zobaczyć :evil_lol: A tak wogóle to dzień dobry :calus: ;)
-
[quote name='g_o_n_i_a']Hej :evil_lol: To świetne jest :loveu: Lisiczka jak dźwiga kija z Rosolakiem :evil_lol: [URL]http://img62.imageshack.us/img62/985/dscn8821hl4.jpg[/URL][/quote] Haha :evil_lol: Najlepiej jak Megulec nie chciała mi go oddać, i ją podniosłam za ten kij :eviltong: Megusław kocha kije większe od niej. :cool:
-
Heeej :bye: Ło matko, ile odwiedzin, dzięki wszystkim :loveu: Zacytuję sobie fotki Ewy z wczorajszego spaceru :cool: [quote name='Ewa_17']kilka fotek z wczorajszych szalenstw pierdonki z Meguska :razz: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/1276/dscn8796kk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5830/dscn8803kb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5672/dscn8805mk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/985/dscn8821hl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3971/dscn8823ep9.jpg[/IMG] :evil_lol::eviltong:[/quote]
-
[quote name='psiulka'][I]Ten labrador ostatnio (czyt. jak miał 4 miesiące) o mało co nie zwalił mnie z nóg, a co dopiero teraz :loveu: :evil_lol: [/I][/quote] Aj bo z Ciebie słabeusz :turn-l: :eviltong: Ewa, faajne te zdjęcia, pozwolę sobie je zacytować w mojej galerii... :oops: :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://img527.imageshack.us/img527/9769/obraz233ta6.jpg[/url] Łaaaaaa :loveu: A mogę wiedzieć, czemu list z nią nie dochodzi? :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czekamy na rolkowe foty :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Grodzisko to totalne zadupie, ale nie chciałabym nigdzie indziej mieszkać :loveu: Za domem pola - dla psa idealnie :loveu: Bierzemy rower i jedziemy daleko daleko pod lat. Przed domem - cudny asfalcik :D Samochody rzadko jeżdzą więc przypinam psa i jedziemy na rolki :cool3: CUDNA MIEJSCOWOŚĆ :diabloti: Brutal :diabloti:[/quote] Hemm...Jak przypinasz Figową? Do rolek? :evil_lol: Moja to by mnie raczej nie uciągnęła :eviltong: Zresztą ja bym się zabiła na tych rolkach, jadąc z psem. :cool3: Ojj brutal brutal, coraz bardziej się utwierdzasz w tym przekonaniu. :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Figa']Nie daje sie? A rzuca sie im za to do gardła? :evil_lol:[/quote] Jaaaaaasne, mój agresor 1. stopnia ucieka zawsze z podkulonym ogonem. :roll: :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote]W Rzeszowie duzo psów iega samopas? U nas wszystkie, albo stoja na łańcuchu :roll:[/quote] A gdzie tam...U nas, to ja tylko jednego widziałam, i to jeszcze dawno, chciałam go nawet wziąć, ale złapać się nie dał.. Chodzi mi głównie o to, że Megulec nie da się obwąchiwać :evil_lol: , takim spuszczonym ze smyczy psom/sukom na spacerze... -
[quote name='Pinczerek-Jacky']WKONCU WYSZŁO SŁONECZKO I JEST CIEPŁO :multi::multi::multi:[/quote] A u nas było pochmurno, a tylko wyszłyśmy z Megulcową na spacer, i słoneczko wyszło...:loveu: Ale ono się pojawia, i znika, i pojawia, i znika...I wcale takiego wielkiego ciepełka nie daje. :eviltong:
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Poczwarki ! ;) -
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
Kochana Boksia na 1 stronę hop! :multi: -
Gabrysiu (tak, Lavanara? :cool3: ) myślę, że jesteśmy gotowe na zetknięcie z Labradorem :evil_lol: :loveu: Tylko kiedy i gdzie ?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Błakających się, dużych psów równiez się boję. Szczególnie jesli są nachalne. Figowa nie lubii gdy pies zbliża się do jej doopki, gotowa jest rzucic się na adoratora :evilbat: Ale problem jest jesli ten adorator waży 2 razy więcej niż ona :shake:[/quote] My mamy to samo.. :roll: -
[quote name=':: FiGa ::']W takim razie czekamy na jakies fotki :cool3:[/quote] A raczej na Rosolaki, żeby weszły na kompa. :evil_lol: Narazie to się chyba turlają na rowerze do domu ;)
-
Akurat na nasz spacer się ładniej zrobiło, i słońce zabłysnęło. ;) Haaaa jakieś foty są :cool3: Tzn. nie ja je mam, a Rosolakowa. :evil_lol: Jak ją ładnie poproszę, to może mi potem da? :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Figa']To juz wszystko co miałam ;-)[/quote] ...Zalinkowane. :evil_lol: [url]http://img204.imageshack.us/img204/492/obraz352sl8.jpg[/url] Ta fota zabójcza :evil_lol: :loveu: :loveu: -
[quote name=':: FiGa ::']Nienawidze :mad: takiej :mad: pogody :mad: jesli :mad: chodzi :mad: o :mad: robienie :mad: zdjec :mad:[/quote] Nie Ty jedna. :mad: :mad: :shake: Takie szaaare wychodzą, a fe. :eviltong: