-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
Miecio nadal w schronie, w środę lub czwartek go odwiedzę to wezme go na spacer i spróbuje odczytać tatuaż, niby ktos był zainteresowany ale cgyba niezbyt poważnie :shake:
-
Manolo (amstaff) .... JUŻ W NOWYM DOMKU !!!!!
dariaopole replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
no dokłądnie, też odniosłam takie wrażenie !!! -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
dariaopole replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
yona ; ja równiez Ci dziekuje i też trzymam mocno kciuki !!!! -
Do góry Asterku piekniutki !!!
-
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
dariaopole replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
to naprawde wspaniałe że Czarusia której groziło uśpienie wyląduje u dagi, bardzo się ciesze i mam nadzieje że wkrótce znajdzie się dla niej domek, myśle że ciocia daga dobrze sie już o to zatroszczy !!! -
Manolo (amstaff) .... JUŻ W NOWYM DOMKU !!!!!
dariaopole replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
Basia : piękne te twoje psiaki, po prostu cuuuuudooo !!!!!!!. Dziękujemy za fotosy !!!!! Lamia : wracaj do zdrówka !!!! jakby ktoś chciał pooglądać mnie i moja Chilkę to zapraszam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6742&page=380[/URL] (ja to ta w czarnej bluzce, w okularach , a Chilka - rudzielec z czerwoną obróżką ) -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
Modliszka : z trójką bym sobie rady nie dała, z johnym nie potrafie jeździć samochodem bo szaleje, a panienka Happy lubi zwiewać, zresztą słucha się tylko Jarka, tak wiec padło na Chilke !! Agga : chetnie przeniose watek ale nie wiem jak :oops::oops::oops: ja ledwo co z kompa korzystam:oops::oops::oops::oops: -
dziekujemy cioci Agge za tyyyyyyyyle wpaniałych zdjęć !!! nawet ciocia Basia sie załapała !!!!!
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
odpukać moja niunia coraz mniej siusia, więc Zgredek też na pewno wkrótce się uspokoi !!! To taki grzeczny chłopak, wkońcu zrozumie że jest tak samo ważny jak reszta piesków i że to nowy domek i nie ma co sie stresować !! Trzymam kciuki za niego !! -
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Benek do góry marsz!!! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Zgadzam sie z Wami dziewczyny że to wynik stresu , moja nowa sunia Chili, tez siusia i wydaje mi sie że to z powodu stresu, nie tyle że nowe miejsce co nowe miejsce z psami, może się boi że musi sie dzielić pancia jeszce z dwoma rumburakami, jak się wprowadziłam do nowego domu to moje psiurki tez sikały , wet powiedział że to ze stresu, troche to trwało az w koncu był spokój, mam nadzieje że tak też będzie z moją Chili no i ze Zgredkiem.!! -
Fiona amstafka z cieszyńskiego schroniska na razie w DT
dariaopole replied to Dea's topic in Już w nowym domu
dzis Dea znów do mnie napisała, narazie sytuacja wygląda tak że Fionka jest w DT u kolegi Ewy, wszystko zależy od tego jaki będzie stan zdrowia jej taty i braci , ale można wywnioskować że dziewczynie bardzo zależy na piesku także trzymajmy kciuki za rodzinę Ewy !!! -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
Haha, mój mąż tez na początku sceptycznie podchodził do trzeciego psa, ale na Chilke nie musiałam go namawiac, sam się w niej zakochał i wyszedł z propozycją żeby ją wziąć :loveu::loveu: my kobiety jednak potrafimy zawładnąc męskim sercem:evil_lol: -
Ciesze sie że Fordzik już grzeje poopke w domku, mam nadzieje że ma wpaniałych właścicieli !!!!
-
Opole-kochany Teodor Bokser JUż W DOMU!!!!!!!
dariaopole replied to Franca81's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::megagrin::megagrin::megagrin::bigcool::bigcool::bigcool: -
Fotki super !!! Cieszę się że spotkanie sie udało, następnym razem trzeba jeszcze jakis dogomaniaków ściągnąć, może jak zobaczą te zdjęcia to sie skuszą:evil_lol:. Sato rzeczywiście był dzis bardzo grzeczny, chciał się widocznie pokazac ciotkom z jak nalepszej strony:cool3:
-
Ja dziękuje za spacerek i za zdjecia, było naprawde miło. Buziaki dla wszystkich piesków, teraz idę sie zdrzemnąć bo padamy z Chili na pysk :)
-
Z czerwona obróżką Chili a chłopczyk rudy to Jaif (kurcze sorki magda ale nie wiem jak to napisać )
-
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
dariaopole replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Holy skacze wyżej !!! -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
Jestem w Chili naprawdę bardzo zakochana. Jest urocza i grzeczna, wszędzie można ją zabrać bo zachowuje sie przyzwoicie, z każdym pieskiem chce się bawić, samochodem podróżuje na medal. Troszke nam siusia nie wiem czy nikt jej nie nauczył że sika sie na dworze, czy to jeszcze ze stresu czy po sterylce ?? nie chce na nia krzyczeć żeby jej nie stresować, dziś jedynie pokazałam jej dość sugestywnie " niu niu niu ". Ale chyba nie poskutkowało ;) niestety nie potrafie byc dla nie bardziej stanowcza:roll: Żarłok z niej straszny. Pilnuje domu i to jeszcze jak !!!szczeka jak pies obronny, bardzo łasi sie do mojej Happy, a moja Hepka daje jej fory ( wieksze niz Johnemu - nie ma jak kobieca solidarność) :loveu: -
Manolo (amstaff) .... JUŻ W NOWYM DOMKU !!!!!
dariaopole replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
Basia cos ostatnio jakas cichutka :roll: lamia : Ty też dawaj fotki Twoich pociech zwłaszcza diabełka Urana:diabloti: -
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
dariaopole replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Dobrze że Czarusia juz niedługo opuści ten schron !!! Brawa za organizację :klacz: