Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. Miecio nadal w schronie, w środę lub czwartek go odwiedzę to wezme go na spacer i spróbuje odczytać tatuaż, niby ktos był zainteresowany ale cgyba niezbyt poważnie :shake:
  2. no dokłądnie, też odniosłam takie wrażenie !!!
  3. yona ; ja równiez Ci dziekuje i też trzymam mocno kciuki !!!!
  4. Do góry Asterku piekniutki !!!
  5. to naprawde wspaniałe że Czarusia której groziło uśpienie wyląduje u dagi, bardzo się ciesze i mam nadzieje że wkrótce znajdzie się dla niej domek, myśle że ciocia daga dobrze sie już o to zatroszczy !!!
  6. Basia : piękne te twoje psiaki, po prostu cuuuuudooo !!!!!!!. Dziękujemy za fotosy !!!!! Lamia : wracaj do zdrówka !!!! jakby ktoś chciał pooglądać mnie i moja Chilkę to zapraszam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6742&page=380[/URL] (ja to ta w czarnej bluzce, w okularach , a Chilka - rudzielec z czerwoną obróżką )
  7. Modliszka : z trójką bym sobie rady nie dała, z johnym nie potrafie jeździć samochodem bo szaleje, a panienka Happy lubi zwiewać, zresztą słucha się tylko Jarka, tak wiec padło na Chilke !! Agga : chetnie przeniose watek ale nie wiem jak :oops::oops::oops: ja ledwo co z kompa korzystam:oops::oops::oops::oops:
  8. dziekujemy cioci Agge za tyyyyyyyyle wpaniałych zdjęć !!! nawet ciocia Basia sie załapała !!!!!
  9. odpukać moja niunia coraz mniej siusia, więc Zgredek też na pewno wkrótce się uspokoi !!! To taki grzeczny chłopak, wkońcu zrozumie że jest tak samo ważny jak reszta piesków i że to nowy domek i nie ma co sie stresować !! Trzymam kciuki za niego !!
  10. Benek do góry marsz!!!
  11. jejku, bidniutki Shrek nikt go nie chce pokochać i dac mu wspaniały dom ????
  12. Zgadzam sie z Wami dziewczyny że to wynik stresu , moja nowa sunia Chili, tez siusia i wydaje mi sie że to z powodu stresu, nie tyle że nowe miejsce co nowe miejsce z psami, może się boi że musi sie dzielić pancia jeszce z dwoma rumburakami, jak się wprowadziłam do nowego domu to moje psiurki tez sikały , wet powiedział że to ze stresu, troche to trwało az w koncu był spokój, mam nadzieje że tak też będzie z moją Chili no i ze Zgredkiem.!!
  13. dzis Dea znów do mnie napisała, narazie sytuacja wygląda tak że Fionka jest w DT u kolegi Ewy, wszystko zależy od tego jaki będzie stan zdrowia jej taty i braci , ale można wywnioskować że dziewczynie bardzo zależy na piesku także trzymajmy kciuki za rodzinę Ewy !!!
  14. Haha, mój mąż tez na początku sceptycznie podchodził do trzeciego psa, ale na Chilke nie musiałam go namawiac, sam się w niej zakochał i wyszedł z propozycją żeby ją wziąć :loveu::loveu: my kobiety jednak potrafimy zawładnąc męskim sercem:evil_lol:
  15. Ciesze sie że Fordzik już grzeje poopke w domku, mam nadzieje że ma wpaniałych właścicieli !!!!
  16. :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::megagrin::megagrin::megagrin::bigcool::bigcool::bigcool:
  17. Fotki super !!! Cieszę się że spotkanie sie udało, następnym razem trzeba jeszcze jakis dogomaniaków ściągnąć, może jak zobaczą te zdjęcia to sie skuszą:evil_lol:. Sato rzeczywiście był dzis bardzo grzeczny, chciał się widocznie pokazac ciotkom z jak nalepszej strony:cool3:
  18. Ja dziękuje za spacerek i za zdjecia, było naprawde miło. Buziaki dla wszystkich piesków, teraz idę sie zdrzemnąć bo padamy z Chili na pysk :)
  19. Z czerwona obróżką Chili a chłopczyk rudy to Jaif (kurcze sorki magda ale nie wiem jak to napisać )
  20. Jestem w Chili naprawdę bardzo zakochana. Jest urocza i grzeczna, wszędzie można ją zabrać bo zachowuje sie przyzwoicie, z każdym pieskiem chce się bawić, samochodem podróżuje na medal. Troszke nam siusia nie wiem czy nikt jej nie nauczył że sika sie na dworze, czy to jeszcze ze stresu czy po sterylce ?? nie chce na nia krzyczeć żeby jej nie stresować, dziś jedynie pokazałam jej dość sugestywnie " niu niu niu ". Ale chyba nie poskutkowało ;) niestety nie potrafie byc dla nie bardziej stanowcza:roll: Żarłok z niej straszny. Pilnuje domu i to jeszcze jak !!!szczeka jak pies obronny, bardzo łasi sie do mojej Happy, a moja Hepka daje jej fory ( wieksze niz Johnemu - nie ma jak kobieca solidarność) :loveu:
  21. Basia cos ostatnio jakas cichutka :roll: lamia : Ty też dawaj fotki Twoich pociech zwłaszcza diabełka Urana:diabloti:
  22. Dobrze że Czarusia juz niedługo opuści ten schron !!! Brawa za organizację :klacz:
×
×
  • Create New...