[quote name='Gosiapk']Masz juz praktykę, tomoże weźmiesz Pepiczka? :diabloti:[/quote]
ohhh ja to bym każda bidę przygarnęła bo mi koopa ani siusiu nie straszne , gorzej z moim mężem który ma nadwrażliwy nos i dla niego te moje trzy wariaty to już masakra, do tego moja Happy to zjadła by Pepika z zazdrości bo dla niej każdy pies jest konkurencją :diabloti: