no właśnie w tym cały problem , ile nasza Bessinka ma lat ??? no ale skoro twierdzą w schronie że 12 to tak chyba jest, wkońcu nie raz widzieli żąbki u jakiegoś staruszka, nie wiem naprawdę nie wiem co zrobić, chciałam powystawiać ogłoszenia ale nie wiem co napisac odnośnie wieku :shake: