No i byłyśmy z Francą w schronisku , cóż napisać ?? bidulek dużo. Jest nowa sunia amstaffka bardzo podobna do Miecia, wydaje mi się że rodowodowa ale nie byłam z nią na spacerku więc nie sprawdziłam tatuażu, trochę smutna, gruba z wyciągniętymi cycuszkami, chyba miała niedawno małe. Jest śliczna, dobrze zbudowana, cięte uszka, w przyszłym tygodniu postaram się ją wziąć na spacer. Jest też mix amstafa łaciatek / łaciatka czarno - biały, słodki.
Oraz przecudne kundelki np. Dianka i szorściak. Franca pewnie wkrótce wstawi ich zdjęcia.
Dianka jest przecudna, przesłodka, bardzo pragnie kontaktu z człowiekeim, straszna z niej przylepa, na spacerze woli żeby ją głaskać niż spacerować, no po prostu cudo.
Jak Franca wklei zdjęcia to przydałoby się allegro !!