Byłam dziś w schronisku. Wzięłam Besii na spacerek. Sunia raczej reaguje na to imię, jest przekochana i przeurocza. Na spacerku kręciła z radości pupką i merdała ogonkiem. Ładnie chodzi na smyczy, jest spokojna, troche przybita. ładnie się uśmiecha, spokojnie wraca do swojego boksu. Pozwala sobie wszystko zrobić, bez problemu zaglądnełam jej w zęby, do uszu i pod pachwiny. ma tatuaż , ciężko odczytać i znajduje się prawie na cycuszku. Jest naprawdę słodka !!!! nie mogła spędzić całego życia w budzie gdyz jest naprawdę zadbana !!
Byłam też na spacerku z Uszatkiem ( a jak sie okazało - Atosem,) moja koleżanka się w nim zakochała, jest przeuroczy i taki młodzieńczy i z Basterem. W Basterku zakochałam się ja :loveu: jest taki ślicznie umaszczony i puchaty, jakby go wykąpać i uczesać to byłby super misio do przytulania. ładnie chodzi na smyczy, jak wyciągnęłam psie ciasteczka to usiadł na trawce i grzecznie czekał, bardzo delikatnie brał do pyska smakołyki. Ma piękny wyraz twarzy.
Daisy była dziś bardzo roztrzęsiona i przybita. TRzeba jej szybko znaleźć domek bo mała zgaśnie. Jest piękna i jak narazie zadbana, ale wiadomo jak pies wygląda po dłuższym czasie w schronisku. Niestety zdjęć nie mam bo padł koleżance aparat:angryy: następnym razem Franca porobi :p
Postaram sie dziś lub jutro zrobić ogłoszenia Daisy, Bastera i Besii na 4łapy, eurocity i alegratce. Kto może gdzie indziej niech ogłasza Daisy !!!!